צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

ממי תוכל לשאוב רעיון לטבעת האירוסין

לצד הגברים שאולי קל להם לרכוש את הטבעת, ישנם לא מעטים המביעים חשש מרכישת הטבעת המדוברת. אז רגע לפני שמרימים ידיים ומצהירים כי מדובר על משימה בלתי אפשרית, הרי שתוכל לשאוב השראה ורעיון לטבעת די בקלות. מחפשים רעיון לטבעת האירוסין, צריכים הכוונה ועצה טובה? כל הדרכים אל הטבעת המושלמת לאהובתכם.

1.להיות קשוב לטעם האישי שלה כל הזמן:

אתה מתקשה למצוא טבעת אירוסין עבור אהובת לבך? בעת שתהיה קשוב לטעם האישי שלה בתכשיטים, ובעיקר בטבעות, הרי שיהיה לך קל מאד למצוא עבורה טבעת. לעתים, הקושי נעוץ בעובדה כי השפע הגדול של הטבעות לא מאפשר לגברים להתמקד, אך בעת שמגיעים אל חנות התכשיטים ממוקדים ועם כיוון מסוים, רכישת הטבעת הופכת קלה. בחיפוש אחר טבעת עדינה יותר, הרי שצריך להסתכל על סקטור טבעות אירוסין קלאסיותמנגד, בעת שהיכוון הוא טבעת מעוצבת ויוקרתית יותר, צריך להביט על סקטור הטבעות משובצות היהלומים.

2.מהם הטרנדים החמים בענף הטבעות?

דרך נוספת שתקל עליך בחיפוש אחר הטבעת המושלמת, היא להיות קשוב לטרנדים החמים בתחום טבעות האירוסין. אינכם צריכים לעשות מינוי למגזינים שונים העוסקים בענף החתונות על מנת להיות מעודכנים, אלא תוכלו להתעדכן בקלות עם המוכרנים בחנויות התכשיטים. תמיד כייף להיות מעודכנים ולהרגיש רלוונטים, כך שטבעת הפועמת בקצב אחד עם הטרנדים החמים, תוכל להפוך בקלות את אהובתך למאושרת.

3.המלצה חמה מהמוכרנים בחנויות התכשיטים:

אם אתה מגיע ללא כל כיוון או דגם מופשט בראש, תוכל להסתייע בעצתם של המוכרנים בחנויות התכשיטים. ביחד, תאפיינו את הטבעת שתתאים ביותר לבחירתך לבך, וזאת לאחר שתציג בפניהם את דמותה ואת הטעם האישי שלה בתכשיטים. כיום קל במיוחד להתאים טבעת מושלמת מאחר וישנן אפשרויות רבות של טבעות: החל מטבעות זהב, יהלומים, ועד טבעות אירוסין קלאסיות.

4.עצה חמה של חברה טובה:

החברות הטובות שלה הן במידה רבה גם נשות הסוד שלה. תהיה בטוח שהן יודעות דבר או שניים אודות טבעת החלומות שלה, כך שעצה טובה מהן אף פעם לא תזיק. נסה להבין דרכן האם ישנה טבעת שהיא סימנה כחביבה עליה במיוחד, האם היא מעדיפה טבעת מחומר מסוים והאם יש לה ציפייה לטבעת מסוימת. כל מידע שתקבל מהחברות הקרובות לה, עתיד לסייע לך רבות.

5.עצום עיניים ודמיין את הצעת הנישואין שלך:

לבסוף, העצה הכי חשובה, היא לתת לך ללכת אחרי הלב שלך. בסופו של דבר, מדובר על טבעת הקושרת ביניכם ומנציחה את האהבה שלכם. הטבעת המושלמת ביותר תהיה זו שאתה תבחר, ותהיה עדות לאהבה הגדולה שלך לבחירת לבך. אל חשש, כל טבעת שתעניק לבת הזוג שלך תהפוך בשניות לטבעת המושלמת עבורה. האהבה שלכם ניצבת מעל לכל, זכור זאת.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

כל מה שצריך לדעת על מכירת כלי כסף משומשים

בעבר, השימוש בכלי כסף היה נחלתם של עשירים ובני מעמד הביניים שהיו סועדים את ארוחותיהם בעזרת כלי כסף, אך כיום, אבד הכלח על השימוש בהם, ונדיר למצוא עוד אנשים שמשתמשים בכלי כסף בסעודותיהם.

להמשך קריאה

כיצד למצוא טבעות אירוסין לא שגרתיות

אנחנו מורגלים לחשוב שטבעת אירוסין צריכה להיות מורכבת מיהלום גדול ורעשני המתנוסס על טבעת זהב, אנחנו כאן בשביל להפנות את תשומת ליבכם לסוג אחר של טבעות, טבעות אירוסין מיוחדות, אקזוטיות, בעיצוב שונה שלא מתנוסס על אצבע של אף אחת אחרת.

להמשך קריאה

למה המון גברים מתעקשים לרכוש טבעת יקרה?

אם יש רגע שמוכיח לכם יותר מכל שבקרוב הצעת הנישואין עומדת לקרות, הוא ההגעה אל חנות התכשיטים בכוונה להתחיל להתעניין לגבי טבעות אירוסין מעוצבות. נדמה שהיה זה רק אתמול כשיצאתם לדייט הראשון שלכם, וכעת אתם כבר מתכננים את הצעד הבא שלכם בחיים המשותפים. כשם שהמון נשים משקיעות המון מחשבה על נראות הטבעת, נדמה כי המון גברים משקיעים המון מחשבה בכל הקשור לעלויות הכרוכות ברכישת טבעת האירוסין.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ