צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

ממי תוכל לשאוב רעיון לטבעת האירוסין

לצד הגברים שאולי קל להם לרכוש את הטבעת, ישנם לא מעטים המביעים חשש מרכישת הטבעת המדוברת. אז רגע לפני שמרימים ידיים ומצהירים כי מדובר על משימה בלתי אפשרית, הרי שתוכל לשאוב השראה ורעיון לטבעת די בקלות. מחפשים רעיון לטבעת האירוסין, צריכים הכוונה ועצה טובה? כל הדרכים אל הטבעת המושלמת לאהובתכם.

1.להיות קשוב לטעם האישי שלה כל הזמן:

אתה מתקשה למצוא טבעת אירוסין עבור אהובת לבך? בעת שתהיה קשוב לטעם האישי שלה בתכשיטים, ובעיקר בטבעות, הרי שיהיה לך קל מאד למצוא עבורה טבעת. לעתים, הקושי נעוץ בעובדה כי השפע הגדול של הטבעות לא מאפשר לגברים להתמקד, אך בעת שמגיעים אל חנות התכשיטים ממוקדים ועם כיוון מסוים, רכישת הטבעת הופכת קלה. בחיפוש אחר טבעת עדינה יותר, הרי שצריך להסתכל על סקטור טבעות אירוסין קלאסיותמנגד, בעת שהיכוון הוא טבעת מעוצבת ויוקרתית יותר, צריך להביט על סקטור הטבעות משובצות היהלומים.

2.מהם הטרנדים החמים בענף הטבעות?

דרך נוספת שתקל עליך בחיפוש אחר הטבעת המושלמת, היא להיות קשוב לטרנדים החמים בתחום טבעות האירוסין. אינכם צריכים לעשות מינוי למגזינים שונים העוסקים בענף החתונות על מנת להיות מעודכנים, אלא תוכלו להתעדכן בקלות עם המוכרנים בחנויות התכשיטים. תמיד כייף להיות מעודכנים ולהרגיש רלוונטים, כך שטבעת הפועמת בקצב אחד עם הטרנדים החמים, תוכל להפוך בקלות את אהובתך למאושרת.

3.המלצה חמה מהמוכרנים בחנויות התכשיטים:

אם אתה מגיע ללא כל כיוון או דגם מופשט בראש, תוכל להסתייע בעצתם של המוכרנים בחנויות התכשיטים. ביחד, תאפיינו את הטבעת שתתאים ביותר לבחירתך לבך, וזאת לאחר שתציג בפניהם את דמותה ואת הטעם האישי שלה בתכשיטים. כיום קל במיוחד להתאים טבעת מושלמת מאחר וישנן אפשרויות רבות של טבעות: החל מטבעות זהב, יהלומים, ועד טבעות אירוסין קלאסיות.

4.עצה חמה של חברה טובה:

החברות הטובות שלה הן במידה רבה גם נשות הסוד שלה. תהיה בטוח שהן יודעות דבר או שניים אודות טבעת החלומות שלה, כך שעצה טובה מהן אף פעם לא תזיק. נסה להבין דרכן האם ישנה טבעת שהיא סימנה כחביבה עליה במיוחד, האם היא מעדיפה טבעת מחומר מסוים והאם יש לה ציפייה לטבעת מסוימת. כל מידע שתקבל מהחברות הקרובות לה, עתיד לסייע לך רבות.

5.עצום עיניים ודמיין את הצעת הנישואין שלך:

לבסוף, העצה הכי חשובה, היא לתת לך ללכת אחרי הלב שלך. בסופו של דבר, מדובר על טבעת הקושרת ביניכם ומנציחה את האהבה שלכם. הטבעת המושלמת ביותר תהיה זו שאתה תבחר, ותהיה עדות לאהבה הגדולה שלך לבחירת לבך. אל חשש, כל טבעת שתעניק לבת הזוג שלך תהפוך בשניות לטבעת המושלמת עבורה. האהבה שלכם ניצבת מעל לכל, זכור זאת.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

כל מה שרציתם לדעת על תעודה גמולוגית

כאשר אנו עומדים מול רכישה של טבעות אירוסין או תכשיטים משובצים ביהלומים עולה המושג תעודה גמולוגית, מה זו התעודה הזו? ומה החשיבות שלה בתחום היהלומים?

להמשך קריאה

גיל הזהב וטבעות אירוסין

שמענו לא מעט על סיפורי אהבה שנרקמו בשנים המאוחרות בבית אבות או מועדוני קשישים, בהם נוגים לבלות קשישים אלמנים ואלמנות.

להמשך קריאה

שיבוץ יהלומים בטבעות אירוסין

אחד המשפטים המפורסמים ביותר באחד משיריה של מרלין מונרו הוא "יהלומים הם החברים הכי טובים של האשה". כמובן שזהו משפט הומוריסטי אבל יש בו מן האמת

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2022