המוצר נוסף למועדפים בהצלחה

המוצר הוסר מהמועדפים בהצלחה

25% הנחה מסתיים בעוד:

טבעות אירוסין לפי סגנון

טבעות אירוסין קלאסיות

ב"דיאמור" תוכל למצוא את הטבעת המרגשת והמתאימה ביותר לאהובתך! אנו שמחים להציע טבעות אירוסין טוויסט בעיצוב מיוחד, טבעות אירוסין היילו, טבעות בעיצובים טרנדים ומודרנים וכמובן – טבעות בגוון הקלאסי והאלגנטי ביותר.

התשוקה הגדולה שלנו היא לאנשים, והאהבה הגדולה שלנו היא לטבעות האירוסין. מלבד טבעות אירוסין קלאסיות ניתן למצוא אצלנו גם סגנונות אחרים, כמו טבעות בעיצוב מודרני או וינטאג'. עם זאת, הניסיון שלנו מלמד אותנו כי הטבע הנחשקת ביותר והמבוקשת ביותר, היא זו הקלאסית. עם טבעות אירוסין קלאסיות לא ניתן לטעות, זאת מאחר והדגמים המוצעים מעוצבים בקווים עדינים ואלגנטים שמתאימים לכל אישה.

כוחן של טבעות אירוסין קלאסיות בא לידי ביטוי בכך שהן יכולות להתאים לכלה בת 20, בת 30 או אפילו כלה בת 40. הטבעת הקלאסית יכולה להיות מעוצבת בזהב לבן, אדום או צהוב, כאשר העיצוב מתמקד בעיקר ביהלום: שיבוץ של אבן אחת מרהיבה ונוצצת במרכז הטבעת. ומה באשר לחיתוך היהלום? ניתן לשבץ יהלומים בחיתוכים שונים על פי בחירתך, לדוגמא: אובל, מרובע, עיגול, לב וכן הלאה.

המון גברים מגיעים אלינו עם המון כוונה ואהבה בלב, אך פחות עם תשובות חד משמעיות. איך תדע גם אתה האם לאהובתך מתאימה לדוגמא טבעת מקטלוג של טבעות אירוסין וינטאג' או של טבעות אירוסין קלאסיות? לפניך, מספר שאלות מנחות שיאפשרו לך לדעת טוב יותר האם אהובתך אכן תשמח לקבל טבעת בעיצוב קלאסי:

  • הסגנון שלה בתכשיטים פשוט ועדין

  • היא אוהבת יהלומים, כל עוד הם משובצים בשיבוץ עדין

  • היא ביקשה תמיד את "טבעת האירוסין הפשוטה ביותר"

היתרון של טבעות אירוסין קלאסיות הוא שהן על זמניות. מה שקורה המון פעמים עם טבעות אירוסין מודרניות לדוגמא, הוא שהן נתפשות כמודרניות לשנה או שנתיים בלבד. קולקציית התכשיטים וטבעות האירוסין מתחלפת חדשות לבקרים, כך שתמיד ישנם עיצובים חדשים המחליפים את אלו הקודמים. עם טבעות אירוסין קלאסיות זה לא יכול לקרות, פשוט מאחר ומדובר על דגמים שמהווים את הבסיס לכל השאר. אם אתה רוצה להעניק לאהובתך טבעת לכל החיים, כזו שתהיה רלוונטית גם בעוד כמה עשורים - טבעות אירוסין קלאסיות!

שאלה מצוינת! למדנו להשיב על השאלות השונות בעקבות המפגש הישיר שלנו עם גברים מאוהבים (ומאד נרגשים). ככלל, ההמלצה היא לא לחכות לרגע האחרון, ולהתחיל לבחון אפשרויות של טבעות אירוסין זהב צהוב או לבן כבר ברגע בו אתה מרגיש שאתה רוצה להציע את ההצעה. אמנם ניתן לחפש ולמצוא טבעת גם בכמה שעות, אך כדאי לעשות את התהליך בצורה הדרגתית ולא לחוצה. 

חשוב לציין כי לא כל ביקור בחנות התכשיטים חייב להסתיים ברכישה, אלא שאפשר תחילה להגיע אל החנות לטובת היכרות עם הדגמים, סוגי הזהב, השוואת סגנונות וקבלת הצעת המחיר. ככל שתהליך חיפוש טבעות אירוסין קלאסיות יחל זמן רב יותר לפני ההצעה, כך תוכל ליהנות יותר מהדרך. 

גילינו כי המון גברים סבורים כי טבעות אירוסין אבני צד לדוגמא, יהיו בהכרח תמיד יקרות יותר מהטבעות הקלאסיות. הסיבה? בטבעת הקלאסית משובץ יהלום אחד, ואילו בטבעת אבני הצד ישנם מספר יהלומים. בפועל, לא ניתן לקבוע בהצהרה חד משמעית כי טבעות אירוסין קלאסיות יהיו הזולות ביותר. הסיבה – היהלום.

בכל טבעת, ללא יוצא מן הכלל, משבצים יהלומים (או יהלום אחד) בדירוגים שונים. יהלום המשובץ בטבעת אחת אינו דומה ליהלום המשובץ בטבעת אחרת, זאת מאחר ולכל יהלום תכונות שונות לחלוטין. בהתאם לתכונות הספציפיות ליהלום שאתה תרצה לשבץ, יקבע מחיר הטבעת. תכונות היהלום (4 הפרמטרים של היהלום): צבע, ניקיון, חיתוך ומשקל.

אז איך טבעות אירוסין קלאסיות יכולות להיות יקרות יתר? כך לדוגמא: בטבעת אבני הצד ישובצו יהלומים במשקל נמוך וברמת ניקיון נמוכה, ואילו בטבעת הקלאסית ישובץ יהלום אחד מרכזי במשקל רב שעולה על כל היהלומים הקטנים, ורמת הצבע והניקיון שלו גבוהה מאד. לכן, מדובר על מיתוס כי טבעות אירוסין קלאסיות הן הזולות ביותר. היהלומים הם אלו שקובעים את מחיר הטבעת ורק הם!

בקלות! אתה רוצה לבחון אפשרויות של טבעות אירוסין זהב לבן בלבד? תוכל לסמן במערכת החיפוש שלנו את האופציה החביבה עליך, והתוצאות שיופיעו בפניך יהיו אך ורק אלו התואמות את המאפיינים שהגדרת. מה יוצא לך מזה? חיסכון אדיר בזמן – אתה נחשף לדגמים רלוונטים בלבד! מערכת הרכישה באתר שלנו מאפשרת לך לצפות בדגמים שונים ולרכוש טבעת בקלות ומכל מקום בו אתה נמצא! איך זה עובד?

אתה בוחר האם תרצה לצפות בדגמים לפי התקציב שתגדיר או לפי קארט. כך, נחשפות בפניך תוצאות רלוונטיות של טבעות אירוסין קלאסיות או טבעות אירוסין שקועות. הדגמים המוצגים בפניך מאד גמישים, כך שאתה יכול לשנות אלמנטים שונים בטבעת וכך להתאים אותה לתקציב שלך ולאהובתך. לדוגמא: שינוי פרמטרים ביהלום. במידה ותרצה לשפר את רמת הצבע או הניקיון של היהלום, תוכל לעשות זאת. הגמישות הזו תקפה גם בכיוון ההפוך בעת שאתה מעוניין להוזיל עלויות ולהפחית באיכות תכונות היהלום.

זה לא שלאורך מערכת היחסים שלכם לא הפתעת וריגשת אותה, אלא ששום דבר לא יכול להתחרות עם טבעת האירוסין. הצעת הנישואין היא הצעה שבה אתה מצהיר כוונות, ומשקף בפני אהובתך עד כמה אתה אוהב אותה ורואה איתה עתיד. בכדי להבטיח שהתשובה שתקבל ממנה אכן תהיה "כן!", מילים יפות לא מספיקות וגם לא כריעת הברך. אנחנו ב"דיאמור" שמחים להציע לך שלל עיצובים של טבעות אירוסין קלאסיות, כאשר אנו מציעים גם עיצוב טבעות אישי, אפשרות לקבוע תקציב וגם לרכוש את הטבעת באינטרנט.

בחנות שלנו ברמת גן, ממתין לך צוות מקצועי, מנוסה ושירותי, שישמח לעשות איתך את הדרך המרגשת. בחנות שלנו, כמו גם בקטלוג הטבעות כאן בחנות האינטרנטית, מוצעים מאות דגמים של טבעות אירוסין קלאסיות שיכולות להיות טבעות אירוסין זהב אדום, לבן וצהוב. בתהליך מרגש והדרגתי, נאתר את הצורך המדויק שלך – עד לרגע בו תצא מהחנות שלנו עם שקית מהודרת ובה טבעת האירוסין שנבחרה לאהובתך מקטלוג טבעות אירוסין סוליטר!

Diamor love Experience #

קולקציית חורף 2019

ראשית, תוכל להגיע אלינו לבד! גם כשאתה מגיע לבד, אתה ממש לא לבד! הצוות של "דיאמור" מלווה אותך לאורך כל הדרך במקצועיות ובשירותיות! טבעות אירוסין קלאסיות קל יחסית לבחור, פשוט מאחר ואתה נדרש לקבל החלטה רק באשר למספר פרמטרים בודדים:

  • סוג הזהב של הטבעת

  • חיתוך היהלום

  • משקל היהלום (בנוסף לרמת ניקיון וצבע)

עם זאת, תוכל להגיע אלינו בליווי חבר קרוב, בן משפחה או כל אדם אחר שאתה סומך עליו שיסייע לך בבחירת הטבעת. 

כל גבר בוחר את מחיר הטבעת לעצמו! לאחר הגדרת התקציב, יחשפו בפניך דגמי טבעות אירוסין קלאסיות הרלוונטים לך. ממוצע המחירים אצלנו נע בין 2000 שקלים לכ-6000 שקלים, כאשר השמיים הם הגבול! נשמח לייעץ לך באשר לדגם המתאים ביותר לאהובתך מתוך מאות דגמי טבעות אירוסין קלאסיות.

Diamor Academy #

קולקציית חורף 2020

image

כל מה שצריך לדעת על יהלומים

כולנו יודעים כיצד נראה יהלום ומתפעלים ממראהו, אך חשוב שנדע שמדובר למעשה במינרל שנוצר באדמה בתהליך אר...

image

יהלומים בקנייה ישירה

יהלום הנו המינרל הקשה ביותר בטבע המורכב מפחמן בלבד. היהלום נוצר בבטן האדמה בתנאי לחץ וטמפרטורה גבוהי...

image

שיבוץ יהלומים בטבעות אירוסין

אחד המשפטים המפורסמים ביותר באחד משיריה של מרלין מונרו הוא "יהלומים הם החברים הכי טובים של האשה...

image

בחירת טבעת אירוסין

בחירת טבעת אירוסין זה נושא לא פשוט, קיימים אין ספור דגמים ועיצובים של טבעות אירוסין והשאלה הנשאלת הי...

image

סגננות ליטוש יהלום בטבעת אירוסין

טבעת נחשבת כאחד התכשיטים הפופלאריים ביותר בקרב נשים, אך אין ספק כי היא מקפלת בתוכה משמעות נוספת כאשר...

image

טבעת אירוסין עם תעודה גמולוגית

תעודה גמולוגית משמעותה תעודה המכילה דירוג מדוייק של הפרמטרים המשמעותיים להבנת ערכו של היהלום כמו למש...

image

מציאת מידת טבעת אירוסין

אם כי בימינו יותר ויותר טבעות אירוסין נקנות על ידי שני בני הזוג במשותף, עדיין הגורם השכיח ...

image

גיל הזהב וטבעות אירוסין

שמענו לא מעט על סיפורי אהבה שנרקמו בשנים המאוחרות בבית אבות או מועדוני קשישים, בהם נוגים לבלות קשישי...

image

סוגי יהלומים? כל מה שרציתם לדעת

כיום זה כבר ברור לכולם – יהלומים הם אבני החן המועדפים ביותר על ידי רוכשי התכשיטים בכלל ובפרט ע...

image

מהו יהלום משודרג או מטופל

יהלום הוא אחד מאבני החן שגורמים לדמיון שלנו להשתולל. הסיבה המרכזית לכך היא יופיו של היהלום, שלמותו ו...

  • image
  • image
  • image
  • image