צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

מה הם הדברים בלעדיהם לא תרכשו טבעת?

ישנם לא מעט מדריכים שמטרתם להדריך אתכם איך לבצע רכישה נכונה של טבעות אירוסין מיוחדות. אז לצד מדריכים מסוג זה, ישנם גם מדריכים כמו המדריך הבא, שמטרתם לשקף לכם מה באמת חשוב במעמד הרכישה ועל מה לא תוכלו לוותר לעולם. זכרו: תעודה גמולוגית הינה בגדר חובה, תקציב הינו חיוני, מידע על טעמה האישי יכול לסייע לכם, המלצות יעניקו לכם שקט נפשי והפרפרים בבטן – הם אלו שיעידו כי אתם עושים את הבחירה הנכונה.

התעודה הגמולוגית

הכלל הראשון הוא כלל שחשוב מאד לעמוד בו ולא להתפשר עליו במעמד הרכישה שלכם: טבעות אירוסין מיוחדות רוכשים אך ורק עם תעודה גמולוגית. לבטח שמעתם על התעודה, אך כעת תדעו על חשיבותה. תעודה זה משקפת בפניכם את סוג היהלום שרכשתם עם מפרט מלא עליו. במרבית המקרים, ישנם אלו הדורשים בתעודה לטובת מקרים בהם הם ירצו למכור את היהלום בעתיד, באמצעותה הם יוכלו להציג מסמך רשמי המשקף את טיב ואיכות היהלום. במקרים של טבעות אירוסין כמובן לא מדובר על תכשיט שעתידים למכור, אך כן חשוב שתקבלו מסמך רשמי המעיד על כך שרכשתם יהלום מקורי.

תקציב שהגדרתם מראש

טבעות אירוסין מיוחדות יש בשפע, וככל שישנם יותר דגמים, כך ישנם גם יותר מחירים המוצמדים לטבעות. המשמעות? טווח המחירים הינו רחב מאד, כך שתוכלו למצוא טבעות באלף בודד אך גם תוכלו למצוא טבעות המתומחרות באלפי שקלים. אין כל טעם שתבזבזו זמן רב בבחינת טבעות יקרות מאד בעת שהתקציב שהגדרתם לרכישת הטבעת אינו הולם את מחירן. על כן, הגדירו לעצמכם סכום ברור שלדעתכם תוכלו לעמוד בו. בדרך זו את יכולים לחפש טבעת, תוך שכל דגם שתבחנו יהיה רלוונטי לכם.

מידע רלוונטי על טעמה האישי

אין כל טעם להתחיל את מסע החיפוש אחר הטבעת אם אינכם יודעים מה אתם מחפשים. לא אחת נאמר כי לא ניתן לקלוע למטרה שלא רואים, על כן: הגדירו מטרה! עליכם לדעת מה הטעם של בת הזוג שלכם בתכשיטים ולבצע את החיפוש שלכם על פי פרמטרים שונים: איזה סוג זהב היא אוהבת, האם היא יש לה חיבה ליהלומים או שהיא מעדיפה תכשיטים פשוטים יותר, האם ישנו דגם ספציפי שהיא חלמה לקבל וגם איזה גודל של טבעת מתאים לה. ככל שתדעו יותר, כך תוכלו לבצע חיפוש ממוקד יותר שגם יהיה קצר יותר, וגם יהיה מהנה יותר.

המלצות על חנות התכשיטים

אם יש דבר נוסף שאתם צריכים לקחת אתכם לדרך בחיפוש אחר טבעות אירוסין מיוחדות, הוא המלצות על חנות התכשיטים שבה אתם עתידים לרכוש את הטבעת. המטרה הברורה היא שתוכלו לבצע את הרכישה שלכם בראש שקט, תוך הידיעה כי אתם לוחצים ידיים לאנשי מכירות אמינים ולחנות תכשיטים ששימחה כבר גברים מאוהבים ונשים ברות מזל. על כן, לקטו המלצות שישקפו לכם את טיבה של החנות.

פרפרים בבטן

טבעות אירוסין מיוחדות קונים אך ורק עם פרפרים בבטן. למה הכוונה? אל תרכשו טבעת שלא עשתה לכם שום דבר בבטן. אתם אמורים להרגיש את אותה ההרגשה שבת הזוג שלכם תרגיש כשהיא תראה את הטבעת: חפשו אחר הטבעת שמרגשת אתכם, שנוצצת מולכם ושגורמת לכם להזיל דמעה מאושר.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

טבעת אירוסין שלושה יהלומים אפשרות יוצאת מן הכלל

אחת האפשרויות הטובות ביותר עמן ניתן (ואף מומלץ) להציע לבת הזוג נישואין בצורה מרגשת ועוצרת נשימה לכל הדעות היא בעזרת טבעת אירוסין שלושה יהלומים. אודותיה של הטבעת ויתרונותיה השונים נעסוק בדיוק במאמר הנ"ל.
 

להמשך קריאה

טבעות אירוסין ? אפשר גם להוסיף

כאשר אתם מתכוננים להציע נישואין לאחת והיחידה, אתם בוודאי חושבים על חיפוש ורכישה של טבעת אירוסין עבורה. אך לעיתים ניתן לחשוב קצת יותר – טבעת אירוסין היא סמל מיוחד, אך היא יכולה גם להוות חלק מסט תכשיטים יפהפה. אפשר לרכוש גם תוספות יפות לטבעת אירוסין, ולהפוך אותה לתכשיט, ולהרבה יותר מרק סמל לאירוסין.

להמשך קריאה

דברים שחייב לדעת לפני רכישת טבעות אירוסין

אם גם אתה הגעת לשלב בו אתם מתעניין לגבי טבעות אירוסין, דע כי אתה עתיד בקרוב מאד להפוך את בת הזוג שלך למאושרת בנשים. רכישת הטבעת היא כנראה הרכישה המשמעותית, החשובה והמרגשת ביותר שעשית וגם שתעשה, ועל מנת להבטיח שאתה אכן מבצע רכישה נבונה ומושכלת, חשוב שתכיר את התעודה הגמולוגית. כל עוד רכשת טבעת אירוסין המשובצת ביהלום, מגיע לך לקבל את התעודה הגמולוגית שהינה תעודת הזהות של היהלום שרכשת. באופן זה, אתה מקבל אישור רשמי כי היהלום או היהלומים המשובצים על הטבעת אמיתיים.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2022