צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

מה הם הדברים בלעדיהם לא תרכשו טבעת?

ישנם לא מעט מדריכים שמטרתם להדריך אתכם איך לבצע רכישה נכונה של טבעות אירוסין מיוחדות. אז לצד מדריכים מסוג זה, ישנם גם מדריכים כמו המדריך הבא, שמטרתם לשקף לכם מה באמת חשוב במעמד הרכישה ועל מה לא תוכלו לוותר לעולם. זכרו: תעודה גמולוגית הינה בגדר חובה, תקציב הינו חיוני, מידע על טעמה האישי יכול לסייע לכם, המלצות יעניקו לכם שקט נפשי והפרפרים בבטן – הם אלו שיעידו כי אתם עושים את הבחירה הנכונה.

התעודה הגמולוגית

הכלל הראשון הוא כלל שחשוב מאד לעמוד בו ולא להתפשר עליו במעמד הרכישה שלכם: טבעות אירוסין מיוחדות רוכשים אך ורק עם תעודה גמולוגית. לבטח שמעתם על התעודה, אך כעת תדעו על חשיבותה. תעודה זה משקפת בפניכם את סוג היהלום שרכשתם עם מפרט מלא עליו. במרבית המקרים, ישנם אלו הדורשים בתעודה לטובת מקרים בהם הם ירצו למכור את היהלום בעתיד, באמצעותה הם יוכלו להציג מסמך רשמי המשקף את טיב ואיכות היהלום. במקרים של טבעות אירוסין כמובן לא מדובר על תכשיט שעתידים למכור, אך כן חשוב שתקבלו מסמך רשמי המעיד על כך שרכשתם יהלום מקורי.

תקציב שהגדרתם מראש

טבעות אירוסין מיוחדות יש בשפע, וככל שישנם יותר דגמים, כך ישנם גם יותר מחירים המוצמדים לטבעות. המשמעות? טווח המחירים הינו רחב מאד, כך שתוכלו למצוא טבעות באלף בודד אך גם תוכלו למצוא טבעות המתומחרות באלפי שקלים. אין כל טעם שתבזבזו זמן רב בבחינת טבעות יקרות מאד בעת שהתקציב שהגדרתם לרכישת הטבעת אינו הולם את מחירן. על כן, הגדירו לעצמכם סכום ברור שלדעתכם תוכלו לעמוד בו. בדרך זו את יכולים לחפש טבעת, תוך שכל דגם שתבחנו יהיה רלוונטי לכם.

מידע רלוונטי על טעמה האישי

אין כל טעם להתחיל את מסע החיפוש אחר הטבעת אם אינכם יודעים מה אתם מחפשים. לא אחת נאמר כי לא ניתן לקלוע למטרה שלא רואים, על כן: הגדירו מטרה! עליכם לדעת מה הטעם של בת הזוג שלכם בתכשיטים ולבצע את החיפוש שלכם על פי פרמטרים שונים: איזה סוג זהב היא אוהבת, האם היא יש לה חיבה ליהלומים או שהיא מעדיפה תכשיטים פשוטים יותר, האם ישנו דגם ספציפי שהיא חלמה לקבל וגם איזה גודל של טבעת מתאים לה. ככל שתדעו יותר, כך תוכלו לבצע חיפוש ממוקד יותר שגם יהיה קצר יותר, וגם יהיה מהנה יותר.

המלצות על חנות התכשיטים

אם יש דבר נוסף שאתם צריכים לקחת אתכם לדרך בחיפוש אחר טבעות אירוסין מיוחדות, הוא המלצות על חנות התכשיטים שבה אתם עתידים לרכוש את הטבעת. המטרה הברורה היא שתוכלו לבצע את הרכישה שלכם בראש שקט, תוך הידיעה כי אתם לוחצים ידיים לאנשי מכירות אמינים ולחנות תכשיטים ששימחה כבר גברים מאוהבים ונשים ברות מזל. על כן, לקטו המלצות שישקפו לכם את טיבה של החנות.

פרפרים בבטן

טבעות אירוסין מיוחדות קונים אך ורק עם פרפרים בבטן. למה הכוונה? אל תרכשו טבעת שלא עשתה לכם שום דבר בבטן. אתם אמורים להרגיש את אותה ההרגשה שבת הזוג שלכם תרגיש כשהיא תראה את הטבעת: חפשו אחר הטבעת שמרגשת אתכם, שנוצצת מולכם ושגורמת לכם להזיל דמעה מאושר.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

המדריך השלם להצעת נישואין מושלמת

בשורות הבאות ריכזנו לכם את כול המידע שאתם צריכים על הצעות נישואין מיוחדות. הצעת נישואין היא אחד האירועים החשובים ביותר בחייכם ואתם צריכים לעשות הכול בכדי שהיא תצא מוצלחת. למעשה בת הזוג שלכם מדמיינת מאז ינקותה את הצעת הנישואין שלה היא תזכה והיא מייחלת להצעה מיוחדת וקסומה. 

להמשך קריאה

טבעת אירוסין עם יהלום אבן חן או ללא כלום

היום אנו נעסוק באחד הנושאים שללא שום צל של ספק מעניינים רוכשים רבים בעולם התכשיטנות – איזו טבעת אירוסין לרכוש – טבעת אירוסין עם יהלום, טבעת עם אבן חן או שמא לרכוש טבעת אירוסין ללא כלום, הכי פשוטה וקלאסית שיש? בואו נברר.

להמשך קריאה

מה מייחד יהלומים מאבני חן אחרות

יהלומים הם חבריה הטובים של האישה כולנו מכירים את המשפט הזה ואכן יהלומים תופסים מקום מיוחד בליבה של אישה, זו הסיבה שטבעות אירוסין מכילות בהם יהלומים, כי כל גבר שמציע נישואין לבת זוגתו מקווה לקבל תשובה חיובית ולכבוש את ליבה עם טבעת אירוסין מעוטרת ביהלום. 

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ