צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

מדוע קל יותר לרכוש טבעת אירוסין קלאסית?

ישנה מוסיקה קלאסית, מטבח ישראלי קלאסי, לבוש קלאסי וגם טבעות אירוסין שהעיצוב שלהן קלאסי. מרבית הנשים הנשואות כיום עונדות טבעת בעיצוב קלאסי, וכך יכולה להיות גם האישה המאורסת הבאה. רגע לפני שאתם מחממים מנועים לקראת הצעת הנישואין, כדאי שתדעו כי תהליך הרכישה של הטבעות הקלאסיות הינו התהליך הקצר ביותר, הפשוט ביותר והזמין לכם ביותר. האם כדאי להעניק טבעת קלאסית? בהחלט!

 

לא באמת אפשר לטעות איתה

אולי כדאי להתחיל מהסוף: גברים שמציעים נישואין רוצים אומנם לקבל תשובה חיובית על מנת להבטיח כי הם והאחת שלהם יוצאים יחד לדרך משותפת לכל החיים, אך הם עושים זאת גם על מנת להפתיע ולרגש. נדמה כי החשש הגדול ביותר של הגברים המתכננים את הצעת הנישואין הוא לפשל עם הטבעת שנבחרה: לשלוף את הטבעת ולזכות לתגובות צוננות מהצד השני. לשמחתכם, בעת שאתם בוחרים לרכוש טבעת מתוך קטלוג של טבעות אירוסין קלאסיות, הסיכוי שבת הזוג שלכם תתאכזב מהטבעת הוא אפסי. הסיבה? מדובר על דגם קלאסי ומוכר שאינו מאופיין בעיצוב מסוים, אלא על טבעת שבמרכזה יהלום.

 

לא צריך להתלבט בין דגמים רבים

בעת שבוחרים להתמקד על קטלוג של הטבעות הקלאסיות, הרי שלא צריך לבחור טבעת מתוך המון דגמים. ישנם סקטורים שונים כדוגמת טבעות מעוצבות או טבעות וינטאז', שלבחור מהן טבעת קצת קשה יותר – מאחר וישנם מאות דגמים. מנגד, הטבעות הקלאסיות הן הפשוטות יותר, כך שסקטור זה אינו מאופיין בדגמים רבים. ככלל, הבחירות שתצטרכו לעשות עם בחירתכם להתמקד על אזור זה בחנות התכשיטים הן עם צבע הזהב – לבן או צהוב, וסוג חיתוך היהלום וצבעו. מעבר לכך? מצפה לכם דרך קלה לבחירת הטבעת.

 

הטבעות הקלאסיות מתומחרות במחירים נוחים

וחשוב לקחת בחשבון גם את הפאן הכלכלי: לא אחת מה שמעכב את הגברים ברכישת הטבעת הוא עלות הטבעת. ישנם מקרים בהם הגברים מתעניינים לגבי כמה טבעות, כאשר ישנה טבעת אחת פייבוריטית. הבעיה? העלות שלה גבוהה יותר מהתקציב שהוגדר תחילה. כך, אותם גברים מתלבטים עוד ועוד האם כדאי לרכוש את הטבעת, ואם לא – איזה דגם אחר יכול להחליף אותה? תהליך הרכישה באופן זה הופך מסורבל ולעתים מעיק. הטבעות הקלאסיות לרוב מתומחרות במחירים נוחים יותר, כך שכל עוד תגדירו תקציב ההולם את ענף טבעות האירוסין, הרי שתוכלו למצוא טבעת ולרכוש אותה מבלי להתלבט.

 

טבעות אלו הן הנפוצות ביותר

הטבעות הקלאסיות הן הטבעות הנפוצות ביותר! המשמעות היא שתוכלו למצוא אותן בקלות בכל חנות תכשיטים, בדגש על חנויות התכשיטים המוכרות והמוערכות. בעוד ישנם דגמים של טבעות שאתם צריכים לנדוד עבורם בין חנויות שונות בארץ, את הטבעת הקלאסית המתאימה ביותר לבת הזוג שלכם תוכלו למצוא בקלות, תוך שזמינים לכם עשרות דגמים אפשריים ברמות גימור שונות.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

טבעות אירוסין מיוחדות, איך לקנות את הטבעת הכי מיוחדת שיש ?

מהי הדרך הטובה והנכונה ביותר לבחור טבעת אירוסין מיוחדת עבור הצעת הנישואין המושלמת שלך ? קרא עוד >>

להמשך קריאה

יהלומים בקנייה ישירה

יהלום הנו המינרל הקשה ביותר בטבע המורכב מפחמן בלבד. היהלום נוצר בבטן האדמה בתנאי לחץ וטמפרטורה גבוהים ולכן נחשב כאחד החומרים הנדירים בטבע

להמשך קריאה

הרי את מקודשת לי? לא רק בטבעת זו

אחד הרגעים המרגשים ביותר בחייו של כל בחור צעיר, הוא הרגע בו הוא מצהיר על אהבתו באופן רשמי, ומבקש מאהובתו להינשא לו. רבים עושים זאת על ידי רכישת טבעת אירוסין מרהיבה המרגשת את הכלה העתידית עד דמעות, ומצפים בכיליון עיניים לתשובה החיובית שלה. 

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2022