צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

מדוע קל יותר לרכוש טבעת אירוסין קלאסית?

ישנה מוסיקה קלאסית, מטבח ישראלי קלאסי, לבוש קלאסי וגם טבעות אירוסין שהעיצוב שלהן קלאסי. מרבית הנשים הנשואות כיום עונדות טבעת בעיצוב קלאסי, וכך יכולה להיות גם האישה המאורסת הבאה. רגע לפני שאתם מחממים מנועים לקראת הצעת הנישואין, כדאי שתדעו כי תהליך הרכישה של הטבעות הקלאסיות הינו התהליך הקצר ביותר, הפשוט ביותר והזמין לכם ביותר. האם כדאי להעניק טבעת קלאסית? בהחלט!

 

לא באמת אפשר לטעות איתה

אולי כדאי להתחיל מהסוף: גברים שמציעים נישואין רוצים אומנם לקבל תשובה חיובית על מנת להבטיח כי הם והאחת שלהם יוצאים יחד לדרך משותפת לכל החיים, אך הם עושים זאת גם על מנת להפתיע ולרגש. נדמה כי החשש הגדול ביותר של הגברים המתכננים את הצעת הנישואין הוא לפשל עם הטבעת שנבחרה: לשלוף את הטבעת ולזכות לתגובות צוננות מהצד השני. לשמחתכם, בעת שאתם בוחרים לרכוש טבעת מתוך קטלוג של טבעות אירוסין קלאסיות, הסיכוי שבת הזוג שלכם תתאכזב מהטבעת הוא אפסי. הסיבה? מדובר על דגם קלאסי ומוכר שאינו מאופיין בעיצוב מסוים, אלא על טבעת שבמרכזה יהלום.

 

לא צריך להתלבט בין דגמים רבים

בעת שבוחרים להתמקד על קטלוג של הטבעות הקלאסיות, הרי שלא צריך לבחור טבעת מתוך המון דגמים. ישנם סקטורים שונים כדוגמת טבעות מעוצבות או טבעות וינטאז', שלבחור מהן טבעת קצת קשה יותר – מאחר וישנם מאות דגמים. מנגד, הטבעות הקלאסיות הן הפשוטות יותר, כך שסקטור זה אינו מאופיין בדגמים רבים. ככלל, הבחירות שתצטרכו לעשות עם בחירתכם להתמקד על אזור זה בחנות התכשיטים הן עם צבע הזהב – לבן או צהוב, וסוג חיתוך היהלום וצבעו. מעבר לכך? מצפה לכם דרך קלה לבחירת הטבעת.

 

הטבעות הקלאסיות מתומחרות במחירים נוחים

וחשוב לקחת בחשבון גם את הפאן הכלכלי: לא אחת מה שמעכב את הגברים ברכישת הטבעת הוא עלות הטבעת. ישנם מקרים בהם הגברים מתעניינים לגבי כמה טבעות, כאשר ישנה טבעת אחת פייבוריטית. הבעיה? העלות שלה גבוהה יותר מהתקציב שהוגדר תחילה. כך, אותם גברים מתלבטים עוד ועוד האם כדאי לרכוש את הטבעת, ואם לא – איזה דגם אחר יכול להחליף אותה? תהליך הרכישה באופן זה הופך מסורבל ולעתים מעיק. הטבעות הקלאסיות לרוב מתומחרות במחירים נוחים יותר, כך שכל עוד תגדירו תקציב ההולם את ענף טבעות האירוסין, הרי שתוכלו למצוא טבעת ולרכוש אותה מבלי להתלבט.

 

טבעות אלו הן הנפוצות ביותר

הטבעות הקלאסיות הן הטבעות הנפוצות ביותר! המשמעות היא שתוכלו למצוא אותן בקלות בכל חנות תכשיטים, בדגש על חנויות התכשיטים המוכרות והמוערכות. בעוד ישנם דגמים של טבעות שאתם צריכים לנדוד עבורם בין חנויות שונות בארץ, את הטבעת הקלאסית המתאימה ביותר לבת הזוג שלכם תוכלו למצוא בקלות, תוך שזמינים לכם עשרות דגמים אפשריים ברמות גימור שונות.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

כיצד נדע כי הגיע הזמן להציע נישואין?

אין ספק שהצעת נישואין זה אחד האירועים המרגשים ביותר שיש ולא בכדי. בהצעת נישואין אנו למעשה מתחייבים על עתידנו ומביעים בקול את הרצון לחיות לנצח נצחים עם אהבת ליבנו. לא סתם הצעות נישואים תפסו מקום כה חשוב בפולקלור המקומי ולא סתם אנו עושים הכול בכדי שהצעת הנישואין תהיה הכי מיוחדת שאפשר.

להמשך קריאה

מה עושים שרוצים לשדרג טבעת אירוסין ישנן כמה אופציות

לא צריך להיות גאון בשביל להבין כי מאמר זה פונה לזוגות נשואים שכבר יש בבעלותם טבעת אירוסין כמה וכמה שנים. לא מעט זוגות נשואים מגיעים להחלטה שהם מעוניינים לשדרג את טבעת האירוסין שלהם לאחר כמה שנים בזוגיות. זה יכול לנבוע מאירוע כמו עשר שנות נישואין או כי פשוט הגיע לידיים שלהם סכום כסף משמעותי והם מעוניינים להחליף טבעת אירוסין או לשדרג אותה.

להמשך קריאה

יהלומים בקנייה ישירה

יהלום הנו המינרל הקשה ביותר בטבע המורכב מפחמן בלבד. היהלום נוצר בבטן האדמה בתנאי לחץ וטמפרטורה גבוהים ולכן נחשב כאחד החומרים הנדירים בטבע

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2024 - הצהרת נגישות