צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

מדוע קל יותר לרכוש טבעת אירוסין קלאסית?

ישנה מוסיקה קלאסית, מטבח ישראלי קלאסי, לבוש קלאסי וגם טבעות אירוסין שהעיצוב שלהן קלאסי. מרבית הנשים הנשואות כיום עונדות טבעת בעיצוב קלאסי, וכך יכולה להיות גם האישה המאורסת הבאה. רגע לפני שאתם מחממים מנועים לקראת הצעת הנישואין, כדאי שתדעו כי תהליך הרכישה של הטבעות הקלאסיות הינו התהליך הקצר ביותר, הפשוט ביותר והזמין לכם ביותר. האם כדאי להעניק טבעת קלאסית? בהחלט!

 

לא באמת אפשר לטעות איתה

אולי כדאי להתחיל מהסוף: גברים שמציעים נישואין רוצים אומנם לקבל תשובה חיובית על מנת להבטיח כי הם והאחת שלהם יוצאים יחד לדרך משותפת לכל החיים, אך הם עושים זאת גם על מנת להפתיע ולרגש. נדמה כי החשש הגדול ביותר של הגברים המתכננים את הצעת הנישואין הוא לפשל עם הטבעת שנבחרה: לשלוף את הטבעת ולזכות לתגובות צוננות מהצד השני. לשמחתכם, בעת שאתם בוחרים לרכוש טבעת מתוך קטלוג של טבעות אירוסין קלאסיות, הסיכוי שבת הזוג שלכם תתאכזב מהטבעת הוא אפסי. הסיבה? מדובר על דגם קלאסי ומוכר שאינו מאופיין בעיצוב מסוים, אלא על טבעת שבמרכזה יהלום.

 

לא צריך להתלבט בין דגמים רבים

בעת שבוחרים להתמקד על קטלוג של הטבעות הקלאסיות, הרי שלא צריך לבחור טבעת מתוך המון דגמים. ישנם סקטורים שונים כדוגמת טבעות מעוצבות או טבעות וינטאז', שלבחור מהן טבעת קצת קשה יותר – מאחר וישנם מאות דגמים. מנגד, הטבעות הקלאסיות הן הפשוטות יותר, כך שסקטור זה אינו מאופיין בדגמים רבים. ככלל, הבחירות שתצטרכו לעשות עם בחירתכם להתמקד על אזור זה בחנות התכשיטים הן עם צבע הזהב – לבן או צהוב, וסוג חיתוך היהלום וצבעו. מעבר לכך? מצפה לכם דרך קלה לבחירת הטבעת.

 

הטבעות הקלאסיות מתומחרות במחירים נוחים

וחשוב לקחת בחשבון גם את הפאן הכלכלי: לא אחת מה שמעכב את הגברים ברכישת הטבעת הוא עלות הטבעת. ישנם מקרים בהם הגברים מתעניינים לגבי כמה טבעות, כאשר ישנה טבעת אחת פייבוריטית. הבעיה? העלות שלה גבוהה יותר מהתקציב שהוגדר תחילה. כך, אותם גברים מתלבטים עוד ועוד האם כדאי לרכוש את הטבעת, ואם לא – איזה דגם אחר יכול להחליף אותה? תהליך הרכישה באופן זה הופך מסורבל ולעתים מעיק. הטבעות הקלאסיות לרוב מתומחרות במחירים נוחים יותר, כך שכל עוד תגדירו תקציב ההולם את ענף טבעות האירוסין, הרי שתוכלו למצוא טבעת ולרכוש אותה מבלי להתלבט.

 

טבעות אלו הן הנפוצות ביותר

הטבעות הקלאסיות הן הטבעות הנפוצות ביותר! המשמעות היא שתוכלו למצוא אותן בקלות בכל חנות תכשיטים, בדגש על חנויות התכשיטים המוכרות והמוערכות. בעוד ישנם דגמים של טבעות שאתם צריכים לנדוד עבורם בין חנויות שונות בארץ, את הטבעת הקלאסית המתאימה ביותר לבת הזוג שלכם תוכלו למצוא בקלות, תוך שזמינים לכם עשרות דגמים אפשריים ברמות גימור שונות.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

איך לבחור טבעות אירוסין היילו?

כאשר אנו מציעים נישואין לבחירת ליבנו, אנו רוצים לדעת כי קנינו עבורה טבעת אירוסין שהיא טבעת החלומות, כזו שכל אישה הייתה שמחה לקבל. כיצד תוכלו לבחור טבעת אירוסין היילו המושלמת עבורה?

 

להמשך קריאה

איך קרה שניתן לרכוש כיום טבעות אירוסין זולות

ישנה הנחה שרבים דבקים בה, שטבעת האירוסין חייבת להיות בהכרח בעלות יקרה. הגיע הזמן אחת ולתמיד לנפץ את המיתוס הזה, ולהבהיר כי טבעת האירוסין היא בסופו של דבר טבעת, וטבעות ניתן לרכוש במניפה רחבה של מחירים. ההחלטה כמה להשקיע בטבעת, איזו טבעת לבחור ומה יהפוך את אהובתכם לנרגשת – היא החלטה ובחירה שלכם. טבעות אירוסין זולות – מה באמת עומד מאחוריהן?

להמשך קריאה

כמה כסף צריך להשקיע בטבעת פרק ב

לא אחת, החיים מעניקים גם הזדמנות שניה: מה שלא הצליח כל כך תחילה, יכולה להצליח בפעם הבאה, ובגדול. למרות שבטקס החופה נשבעים הזוגות זה לזו, לא תמיד ישנה התאמה זוגית שיכולה לצלוח מכשולים ואתגרים שהחיים מזמנים. הבשורה המשמחת היא שלאהבה אין גבולות, חוקים או שפה – כך שהיא מפתיעה, מציפה ומעוררת – גם גברים ונשים שהחוויה שלהם מהפרק הזוגי הראשון הינה פחות טובה. השאלה הגדולה: כמה כסף צריך להשקיע בטבעת האירוסין בפרק ב'?

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2023 - הצהרת נגישות