צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

כך תדע שהיא, בדיוק כמוך ? מוכנה לטבעת

ועל כן הם מחפשים בכל עת רמזים שיאותתו להם כי היא אכן מוכנה. אתה חולם בלילה על טבעות אירוסין מיוחדות, על הכוס שתשבור בחופה ועל החיים המשותפים שלכם ביחד? סביר להניח שגם היא. אם אתה בכל זאת מחפש רמזים – אחד מהרמזים הבאים בהחלט יוכלו לסמן לך שאתם באותו המקום...

 

1.אתה מסתכל על טבעות, היא מסתכלת על שמלות

אז לפני הצעת הנישואין כל אחד מכם מתמקד בדברים אחרים: אתה מסתכל על טבעות אירוסין מיוחדות, והיא בסלון ביתכם ביחד איתך מסתכלת על שמלות כלה של מעצבים שונים. כנראה שמדובר על הרמז הבולט ביותר. כל אחת חולמת להיות כלה וללבוש שמלה מהודרת, אך ברגע שהיא מביטה על קטלוגים של שמלות מולך, אתה יכול בהחלט לקחת זאת כרמז שהיא מוכנה.

 

2.היא מספרת לך על המון הצעות נישואין

השיחות שלכם לאחרונה משלבות המון אלמנטים של הצעות נישואין, אולמות אירועים וטיולי ירח דבש? קח זאת בהחלט כרמז! המון פעמים הדרך של נשים לרמוז על המוכנות שלהן ועל הרצון שלהן לטבעת היא דרך סיפורים על חברים מהעבודה, על בני משפחה שהתארסו או על סצינות מרהיבות מסרט בעלות זיקה לאירוע החתונה. אם חשבת על טבעת, כעת תוכל לרכוש אותה בלב שלם שכן היא מוכנה לטבעת ממך.

 

3.היא לא מתביישת להגיד שתהיה האבא של הילדים שלה

המון נשים מביעות את האהבה שלהן במילים גדולות הקשורות לעתיד המשותף שלכם. אם יצא לכם לאחרונה לדבר על עתיד משותף בדמות משפחה וילדים והיא לא מתביישת להחמיא לך ולומר לך שאתה תהיה האבא של הילדים שלה, אין כל ספק כי לפני כן אתה צריך להיות בעלה וזה שיעניק לה טבעת אירוסין.

 

4.היא מדבר איתך בגלוי על טבעות אירוסין מיוחדות

והרמז האחרון והחביב וגם כנראה הרמז שהוא לא בהכרח רמז אלא שיח ישיר, הוא ברגע שהיא מדברת איתך על טבעות האירוסין ובפרט על הטבעת שהיא באופן אישי הייתה שמח לקבל. ישנם זוגות שמדברים בגלוי על טבעות ואפילו על הצעת הנישואין, כך שאם חיפשת רמז, זה כנראה הרמז הנוח, הבולט והשקוף ביותר שתוכל לקבל ממנה. כל שנותר לך כעת הוא לבחור את הטבעת, לגבש קונספט להצעת הנישואין, ולעשות את הצעד הגדול. מזל טוב!

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

רעיונות מקוריים להצעת נישואין מרגשת

לאחר מסע לא פשוט של חיפוש אחר הטבעת המושלמת, הגיע הרגע לברר איך בעצם כדאי להציע נישואין. 5 הצעות מרגשות שיבטיחו לך תשובה חיובית – לפניך.

להמשך קריאה

יהלום כחול תכשיטים

רובם של היהלומים בעולם הם בדרך כלל יהלומים לבנים יהלומים נדירים יותר הם יהלומים צבעוניים, הצבע הכי נחשק היום בתחום היהלומים הוא כחול, "יהלומים כחולים" יהלומים אלו הם מאוד נחשקים בכל העולם וכמובן גם בישראל, היהלום הכחול המפורסם ביותר בעולם הוא יהלום הופ, יהלום בעל צבע כחול עמוק, ומימדים עצומים בהשוואה ליהלומים אחרים.

להמשך קריאה

מה העלות של טבעת אירוסין יכולה להגיד על חיי הנישואין

האם קיים קשר בין עלותטבעות אירוסיןוחתונה לחיי הנישואין? מתוך מחקרים שנעשו בארה"ב נבדקו מעל 3000 אנשים בוגרים. הממצאים מצביעים על כך שככל שעלות טבעת האירוסין והחתונה היו גבוהים יותר אחוז הגירושין בקרב הנבדקים עלה.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2024 - הצהרת נגישות