צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

כך תדע שהיא, בדיוק כמוך ? מוכנה לטבעת

ועל כן הם מחפשים בכל עת רמזים שיאותתו להם כי היא אכן מוכנה. אתה חולם בלילה על טבעות אירוסין מיוחדות, על הכוס שתשבור בחופה ועל החיים המשותפים שלכם ביחד? סביר להניח שגם היא. אם אתה בכל זאת מחפש רמזים – אחד מהרמזים הבאים בהחלט יוכלו לסמן לך שאתם באותו המקום...

 

1.אתה מסתכל על טבעות, היא מסתכלת על שמלות

אז לפני הצעת הנישואין כל אחד מכם מתמקד בדברים אחרים: אתה מסתכל על טבעות אירוסין מיוחדות, והיא בסלון ביתכם ביחד איתך מסתכלת על שמלות כלה של מעצבים שונים. כנראה שמדובר על הרמז הבולט ביותר. כל אחת חולמת להיות כלה וללבוש שמלה מהודרת, אך ברגע שהיא מביטה על קטלוגים של שמלות מולך, אתה יכול בהחלט לקחת זאת כרמז שהיא מוכנה.

 

2.היא מספרת לך על המון הצעות נישואין

השיחות שלכם לאחרונה משלבות המון אלמנטים של הצעות נישואין, אולמות אירועים וטיולי ירח דבש? קח זאת בהחלט כרמז! המון פעמים הדרך של נשים לרמוז על המוכנות שלהן ועל הרצון שלהן לטבעת היא דרך סיפורים על חברים מהעבודה, על בני משפחה שהתארסו או על סצינות מרהיבות מסרט בעלות זיקה לאירוע החתונה. אם חשבת על טבעת, כעת תוכל לרכוש אותה בלב שלם שכן היא מוכנה לטבעת ממך.

 

3.היא לא מתביישת להגיד שתהיה האבא של הילדים שלה

המון נשים מביעות את האהבה שלהן במילים גדולות הקשורות לעתיד המשותף שלכם. אם יצא לכם לאחרונה לדבר על עתיד משותף בדמות משפחה וילדים והיא לא מתביישת להחמיא לך ולומר לך שאתה תהיה האבא של הילדים שלה, אין כל ספק כי לפני כן אתה צריך להיות בעלה וזה שיעניק לה טבעת אירוסין.

 

4.היא מדבר איתך בגלוי על טבעות אירוסין מיוחדות

והרמז האחרון והחביב וגם כנראה הרמז שהוא לא בהכרח רמז אלא שיח ישיר, הוא ברגע שהיא מדברת איתך על טבעות האירוסין ובפרט על הטבעת שהיא באופן אישי הייתה שמח לקבל. ישנם זוגות שמדברים בגלוי על טבעות ואפילו על הצעת הנישואין, כך שאם חיפשת רמז, זה כנראה הרמז הנוח, הבולט והשקוף ביותר שתוכל לקבל ממנה. כל שנותר לך כעת הוא לבחור את הטבעת, לגבש קונספט להצעת הנישואין, ולעשות את הצעד הגדול. מזל טוב!

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

שמלות כלה נוצצות עם תכשיטים נוצצים

יום החתונה הוא בין הימים המאושרים ביותר בחייה של כל כלה. זהו היום בו היא חותמת על הסכם לשנים הבאות בו היא מחויבת לעשות את מרב המאמצים לטובת בן זוגה. מאחר וזהו יום חשוב כל כך נשים רבות משקיעות את מיטב זמנן וכספן במציאת שמלת הכלה האולטימטיבית. שמלות כלה 2015 מסוגים שונים מאפשרות לבחור מתוך מגוון עצום של אפשרויות ומעניקות לכל כלה את ההזדמנות להיראות כמו נסיכה.

להמשך קריאה

סגנונות חיתוך שונים ליהלומים

הניקיון והצבע הן התכונות הגולמיות של כל יהלום. לעומת זאת המשקל מושפע מהליטוש שעובר היהלום ומצורת החיתוך שלו, החיתוך קובע את יופי היהלום בהתחשב בתכונות האחרות שלו כגון: צבע וניקיון, והמטרה של החיתוך היא להבליט את התכונות הגולמיות הקיימות בו  בכדי ליצור ברק וזוהר כובש, תוך שמירה על משקלו המקורי של היהלום כחומר גלם.

להמשך קריאה

יהלום על טבעת האירוסין ? השקעה שתיזכר תמיד

הפקת החתונה שלנו הינה אליך ארוך המקפל בתוכו שלבים רבים. לפני שאנו מתחילים לחשוב על מתחם אירועים, קייטרינג משובח ושמלה בלתי נשכחת, נדמה שישנו אירוע אחד שלא ניתן לפסוח עליו בדרך אל החתונה הגדולה והרי שמדובר בהצעת הנישואין. על מנת להציע נישואין בדרך המקובלת צריך להצטייד בטבעת אירוסין  שלה תפקיד חשוב בהצעה הגדולה. כיום ניתן למצוא מגוון טבעות אירוסין רבות אשר באות לתת מענה לכל סגנון וכמעט לכל תקציב, אך עדיין נדמה שהטבעת שכולן חולמות לקבל הינה טבעת ספציפית: טבעת עם יהלום.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2022