צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

הצעות הנישואין הפרועות ביותר

אז אחרי שראית טבעות אירוסין קלאסיות, הגיע כעת הזמן להתפנות להפקת ההצעה. הנה לך כמה רעיונות מרגשים, יוצאי דופן ומפתיעים במיוחד.

מופע קסמים עם טבעות אירוסין קלאסיות?

בת הזוג שלך אוהבת קסמים? גם אם לא, אין ספק כי אחרי מופע הקסמים שתראו ביחד היא תאהב במיוחד מופעי קוסמות. אם אתם מתכננים ללכת למופע של קוסם או של אמן טלפתיה וחושים, תוכל לתאם איתו מבעוד מועד את הצעת הנישואין, ואת שילוב הטבעת שרכשת בתוך אחד הקסמים. לאחר שהוא ישלוף את הטבעת, הוא יזמין אותך לבמה, ומאותו הרגע – הקסם בידיים שלך.

הצעת נישואין כפולה

מי אמר שהצעת הנישואין היא הצעה המתרחשת בארבע עיניים? ישנם תקדימים של הצעות נישואין כפולות, בהם שני גברים הציעו נישואין לשני נשים. לרוב, מדובר על זוגות חברים טובים מאד שהגיעו אל אותה הנקודה בחיים באותה נקודת זמן. דמיין לך את הסיטואציה, בה אתה והחבר הכי טוב שלך, הולכים ביחד לרכוש טבעת אירוסין ולאחר מכן אתם כורעים ביחד ברך אל מול בנות הזוג שלכן...

הצעה דרך גורם שלישי

בת הזוג שלך מעריצה זמר מאד מפורסם או לא מפסידה אף מופע של סטנדפיסט שהיא עוקבת אחריו שנים רבות? במקרים בהם היא אוהבת מאד מוביל דעת קהל, תוכלו לבקש ממנו לשתף פעולה בהצעת הנישואין. דרך אחת לעשות זאת היא לפנות אליו שיקליט סרטון, ובסרטון הזה הוא פונה אליה ועושה הקדמה נחמדה, ובסופה הוא מספר לה שאתה רוצה להגיד לה משהו. מכאן והלאה? הטבעת בידיים שלך...

מודעה מרגשת בעיתון

היא קורעת בקביעות עיתון מסוים שהיא מקבלת אל תיבת הדואר שלה? תוכל להפוך את העיתון לזה שדרכו תהפכו לבעל ואישה. תוכל לפרסם מודעה בעיתון שבה אתה מציע לה נישואין. תהיה בטוח שאחרי שהיא תראה את המודעה המרגשת היא תמשיך את המינוי לעיתון הזה.

קורס שפה משותף ובסופו הפתעה

כבר המון זמן שאתם רוצים לקחת קורס בשפה אקזוטית ביחד? תוכל לתאם עם המורה בקורס כי בשיעור הקרוב הוא ילמד אתכם איך לומר בשפה שאתם לומדים "האם תתחתני איתי?". כנראה שתחילה היא לא תבין שהשיעור מוקדש לה, אך מהר מאד היא תתמלא בהתרגשות גדולה.

אז למה אתם מחכים? צרו עוד היום קשר עם דיאמור טבעות אירוסין ישירות מהבורסה!

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

ההחלטה של קניית טבעת אירוסין

רגע לפני ההחלטות שיש לבצע לגבי החתונה צריך לחשוב איזה טבעת אירוסין לקנות לה, הרכישה של טבעת אירוסין היא אחת הקניות הכי חשובות שתעשה. לא מדובר במתנה ליום הולדת שאפשר להחליף, נכון גם טבעת אירוסין אפשר להחליף אבל אתה רוצה לקנות לה את הטבעת המושלמת שתשאיר אותה עם פה פעור ובכי של התרגשות. אתה רוצה שהטבעת הזו שבחרת תלווה אותה לכל החיים המשתפים שלכם.

להמשך קריאה

טבעות אירוסין, זו לא קנייה בלתי אפשרית

קניית טבעות אירוסין מרתיעה גברים רבים מכמה סיבות: הם לא מבינים ביהלומים, הם מפחדים שבת הזוג לא תאהב את הבחירה שלהם, ובכלל הידיעה שטבעת אירוסין כל כך יקרה מרתיעה בפני עצמה. אז הרשו לי לשבור לכן כמה מהמיתוסים על טבעות אירוסין:

להמשך קריאה

חתונה לבנה יהלומים נוצצים

כל אישה יודעת בדיוק איך היא רוצה שהחתונה שלה תיראה, כל אחת יודעת איזה שמלה היא רוצה, תסרוקת, סגנון איפור, אנחנו כנשים נולדנו לתוך סיפורים של נסיכה ונסיך שמתחתנים וחיים באושר ועושר עד עצם היום הזה.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2022