צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

הצעות הנישואין הפרועות ביותר

אז אחרי שראית טבעות אירוסין קלאסיות, הגיע כעת הזמן להתפנות להפקת ההצעה. הנה לך כמה רעיונות מרגשים, יוצאי דופן ומפתיעים במיוחד.

מופע קסמים עם טבעות אירוסין קלאסיות?

בת הזוג שלך אוהבת קסמים? גם אם לא, אין ספק כי אחרי מופע הקסמים שתראו ביחד היא תאהב במיוחד מופעי קוסמות. אם אתם מתכננים ללכת למופע של קוסם או של אמן טלפתיה וחושים, תוכל לתאם איתו מבעוד מועד את הצעת הנישואין, ואת שילוב הטבעת שרכשת בתוך אחד הקסמים. לאחר שהוא ישלוף את הטבעת, הוא יזמין אותך לבמה, ומאותו הרגע – הקסם בידיים שלך.

הצעת נישואין כפולה

מי אמר שהצעת הנישואין היא הצעה המתרחשת בארבע עיניים? ישנם תקדימים של הצעות נישואין כפולות, בהם שני גברים הציעו נישואין לשני נשים. לרוב, מדובר על זוגות חברים טובים מאד שהגיעו אל אותה הנקודה בחיים באותה נקודת זמן. דמיין לך את הסיטואציה, בה אתה והחבר הכי טוב שלך, הולכים ביחד לרכוש טבעת אירוסין ולאחר מכן אתם כורעים ביחד ברך אל מול בנות הזוג שלכן...

הצעה דרך גורם שלישי

בת הזוג שלך מעריצה זמר מאד מפורסם או לא מפסידה אף מופע של סטנדפיסט שהיא עוקבת אחריו שנים רבות? במקרים בהם היא אוהבת מאד מוביל דעת קהל, תוכלו לבקש ממנו לשתף פעולה בהצעת הנישואין. דרך אחת לעשות זאת היא לפנות אליו שיקליט סרטון, ובסרטון הזה הוא פונה אליה ועושה הקדמה נחמדה, ובסופה הוא מספר לה שאתה רוצה להגיד לה משהו. מכאן והלאה? הטבעת בידיים שלך...

מודעה מרגשת בעיתון

היא קורעת בקביעות עיתון מסוים שהיא מקבלת אל תיבת הדואר שלה? תוכל להפוך את העיתון לזה שדרכו תהפכו לבעל ואישה. תוכל לפרסם מודעה בעיתון שבה אתה מציע לה נישואין. תהיה בטוח שאחרי שהיא תראה את המודעה המרגשת היא תמשיך את המינוי לעיתון הזה.

קורס שפה משותף ובסופו הפתעה

כבר המון זמן שאתם רוצים לקחת קורס בשפה אקזוטית ביחד? תוכל לתאם עם המורה בקורס כי בשיעור הקרוב הוא ילמד אתכם איך לומר בשפה שאתם לומדים "האם תתחתני איתי?". כנראה שתחילה היא לא תבין שהשיעור מוקדש לה, אך מהר מאד היא תתמלא בהתרגשות גדולה.

אז למה אתם מחכים? צרו עוד היום קשר עם דיאמור טבעות אירוסין ישירות מהבורסה!

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

איך תקנה לה טבעת אירוסין שתגרום לה לומר לך כן?

כל אחת רוצה לקבל טבעת אירוסין מיוחדת, לטעמה וכזו שאין לאחרות. אך חשוב שתדעי שעבור הגבר זה לא תמיד פשוט. עבורו זו משימה שהוא לוקח בכובד ראש ומנסה לקלוע לטעמך הייחודי.

להמשך קריאה

מה מייחד יהלומים מאבני חן אחרות

יהלומים הם חבריה הטובים של האישה כולנו מכירים את המשפט הזה ואכן יהלומים תופסים מקום מיוחד בליבה של אישה, זו הסיבה שטבעות אירוסין מכילות בהם יהלומים, כי כל גבר שמציע נישואין לבת זוגתו מקווה לקבל תשובה חיובית ולכבוש את ליבה עם טבעת אירוסין מעוטרת ביהלום. 

להמשך קריאה

מה דעתכם על כריעת ברך בחנות התכשיטים?

מהרגע שבו הודעתם לקרובים שלכם שאתם עומדים לעשות את הצעד ולהציע נישואין, נדמה כי כולם נרתמים לסייע לכם בבחירות השונות: בחירת החנות בה תרכשו את הטבעת, בחירת הטבעת בעצמה והמקום בו תציעו נישואין.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ