צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

טעויות נפוצות בבחירת טבעת אירוסין

רוב הצרכנים של טבעות אירוסין מגיעים עם ידע מועט בתחום הן על סגנונות העיצוב השונים והן על היהלומים. יחד עם זאת רוב הבחירות מושפעות מנראות הטבעת, עיצוב לא נכון של טבעת יכול לפגוע במראה היוקרתי של היהלום, כמו חדירת קרני האור ויציאתם, ובכך המראה הכללי של הטבעת נראה זול ופשוט יותר.

טעויות נפוצות בבחירת הטבעת:

טבעת אירוסין עם שיבוץ יהלום שקוע- היהלום המרכזי משובץ בתוך כוס מזהב ולכן אינו בולט כל כך על גבי הטבעת. הרבה נשים אוהבות את מראה היהלום הטבוע שכן מראה זה מעניק תחושת ניקיון ואלגנטיות. החיסרון בעיצוב זה הוא חוסר חדירת קרני האור ליהלום מכיוון שהוא שקוע בתוך הטבעת, דבר הגורם ליהלום לאבד קצת מהזוהר המוכר (אפקט החזרת האור גורם ליהלום להיות מנצנץ וזוהר).

כמו כן עם השנים מצטבר לכלוך בשקע היהלום הפוגע בברק הטבעי שלו. הצטברות לכלכך בין החיבורים של טבעות אירוסין נכון לגבי כל סוגיהן,  לכן חשוב לנקות את טבעת האירוסין אחת לתקופה על מנת לשמור על הברק של היהלום.

על מנת להעניק ליהלום את הנוכחות המרבית מומלץ לבצע שיבוץ שיניים (בין 4 ל-8 שיניים בד"כ המחזיקות את היהלום), שיבוץ זה מעניק ליהלום גובה מעל הטבעת וכן את אפקט החזרת האור שחשוב למראה נוצץ וזוהר.

שיבוץ יהלומים צדדים- משקל היהלומים הצדדים מתווסף למשקלו הכולל של היהלום המרכזי, ולכן מחיריהן של טבעות אירוסין המשובצות ביהלומים נוספים גבוה יותר.

יחד עם זאת חשוב לזכור שהמראה של יהלומים נוספים המשובצים על גבי הטבעת מעשיר את המראה הכללי של הטבעת וכמובן את היהלום המרכזי. לכן צורת שיבוץ זו מאוד מומלצת לקבלת מראה יוקרתי ועשיר.

במידה ואתם מוגבלים בתקציב, האפשרויות שעומדות בפניכם הן: יהלום בעל משקל (קראט) גדול יחסית אך בודד במרכז הטבעת, או, יהלום במשקל (קראט) קטן יחסית בתוספת שיבוץ יהלומים קטנים. מראה היהלומים הקטנים מעניקים ליהלום המרכזי אשליה של יהלום גדול וזוהר יותר.

בחירת טבעות אירוסין לפי צו האופנה- רכישה של טבעת אירוסין היא לטווח ארוך, לכן ההמלצה היא לא ללכת על פי  טרנדיים משתנים, אלא על מראה שיכול ללוות את בת הזוג למשך שנים רבות. המראה של טבעת אירוסין קלאסית הינו מראה מנצח, הביקוש של עיצוב זה הינו בעל יציבות לאורך השנים. מדובר בסגנון עיצוב שמתאים לכל תקופה ואינו מושפע  מטרנדים חולפים. 

היהלום –השחקן המרכזי בכל טבעת אירוסין, היהלום הוא המרכיב הבולט והמרכזי ביותר בטבעת ולכן חשוב לרכוש טבעת אירוסין במקום שההתמחות שלו היא יהלומים. חנות זו יכולה להעניק לכם עיצובים מיוחדים של טבעות אירוסין תוך מתן דגש על יהלומים איכותיים. העיצוב יגרום להעצמת היהלום שבטבעת האירוסין. בניגוד לחנויות המתמחות בעיצוב של טבעות שפחות מעניקות דגש על היהלום ונתוניו, אלא על עיצוב הטבעת עצמה.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

כיצד לבחור טבעת אירוסין מעבר לזהב וליהלומים

מבין הפקטורים המשפיעים ביותר בבחירת טבעות אירוסין, המחיר והאיכות של הזהב והיהלומים תופסים חלק מרכזי. אלא, שבסופו של דבר, מלבד לפאר והיוקרה, השימוש בטבעת אינו נשען על איכות חומרי הגלם אלא דווקא על העיצוב וההתאמה האישית למשתמש. להלן מספר טיפים שיאפשרו לכם לבחור את הטבעת על פי הקריטריונים החשובים באמת.

להמשך קריאה

מה קורה כשאת מחליטה להציע נישואין

אם החלטת להציע לו נישואין, סביר להניח כי את מרגישה שהגיע הרגע למסד את היחסים ביניכם. לרוב זה קורה כתוצאה משיחות משותפות על עתיד משותף, ועל הרצון לחיות את שארית החיים יחד. שימי לב, שבעת שאת מתכננת להציע לו נישואין.

להמשך קריאה

טבעות אירוסין ? אפשר גם להוסיף

כאשר אתם מתכוננים להציע נישואין לאחת והיחידה, אתם בוודאי חושבים על חיפוש ורכישה של טבעת אירוסין עבורה. אך לעיתים ניתן לחשוב קצת יותר – טבעת אירוסין היא סמל מיוחד, אך היא יכולה גם להוות חלק מסט תכשיטים יפהפה. אפשר לרכוש גם תוספות יפות לטבעת אירוסין, ולהפוך אותה לתכשיט, ולהרבה יותר מרק סמל לאירוסין.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2022