צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

טעויות נפוצות בבחירת טבעת אירוסין

רוב הצרכנים של טבעות אירוסין מגיעים עם ידע מועט בתחום הן על סגנונות העיצוב השונים והן על היהלומים. יחד עם זאת רוב הבחירות מושפעות מנראות הטבעת, עיצוב לא נכון של טבעת יכול לפגוע במראה היוקרתי של היהלום, כמו חדירת קרני האור ויציאתם, ובכך המראה הכללי של הטבעת נראה זול ופשוט יותר.

טעויות נפוצות בבחירת הטבעת:

טבעת אירוסין עם שיבוץ יהלום שקוע- היהלום המרכזי משובץ בתוך כוס מזהב ולכן אינו בולט כל כך על גבי הטבעת. הרבה נשים אוהבות את מראה היהלום הטבוע שכן מראה זה מעניק תחושת ניקיון ואלגנטיות. החיסרון בעיצוב זה הוא חוסר חדירת קרני האור ליהלום מכיוון שהוא שקוע בתוך הטבעת, דבר הגורם ליהלום לאבד קצת מהזוהר המוכר (אפקט החזרת האור גורם ליהלום להיות מנצנץ וזוהר).

כמו כן עם השנים מצטבר לכלוך בשקע היהלום הפוגע בברק הטבעי שלו. הצטברות לכלכך בין החיבורים של טבעות אירוסין נכון לגבי כל סוגיהן,  לכן חשוב לנקות את טבעת האירוסין אחת לתקופה על מנת לשמור על הברק של היהלום.

על מנת להעניק ליהלום את הנוכחות המרבית מומלץ לבצע שיבוץ שיניים (בין 4 ל-8 שיניים בד"כ המחזיקות את היהלום), שיבוץ זה מעניק ליהלום גובה מעל הטבעת וכן את אפקט החזרת האור שחשוב למראה נוצץ וזוהר.

שיבוץ יהלומים צדדים- משקל היהלומים הצדדים מתווסף למשקלו הכולל של היהלום המרכזי, ולכן מחיריהן של טבעות אירוסין המשובצות ביהלומים נוספים גבוה יותר.

יחד עם זאת חשוב לזכור שהמראה של יהלומים נוספים המשובצים על גבי הטבעת מעשיר את המראה הכללי של הטבעת וכמובן את היהלום המרכזי. לכן צורת שיבוץ זו מאוד מומלצת לקבלת מראה יוקרתי ועשיר.

במידה ואתם מוגבלים בתקציב, האפשרויות שעומדות בפניכם הן: יהלום בעל משקל (קראט) גדול יחסית אך בודד במרכז הטבעת, או, יהלום במשקל (קראט) קטן יחסית בתוספת שיבוץ יהלומים קטנים. מראה היהלומים הקטנים מעניקים ליהלום המרכזי אשליה של יהלום גדול וזוהר יותר.

בחירת טבעות אירוסין לפי צו האופנה- רכישה של טבעת אירוסין היא לטווח ארוך, לכן ההמלצה היא לא ללכת על פי  טרנדיים משתנים, אלא על מראה שיכול ללוות את בת הזוג למשך שנים רבות. המראה של טבעת אירוסין קלאסית הינו מראה מנצח, הביקוש של עיצוב זה הינו בעל יציבות לאורך השנים. מדובר בסגנון עיצוב שמתאים לכל תקופה ואינו מושפע  מטרנדים חולפים. 

היהלום –השחקן המרכזי בכל טבעת אירוסין, היהלום הוא המרכיב הבולט והמרכזי ביותר בטבעת ולכן חשוב לרכוש טבעת אירוסין במקום שההתמחות שלו היא יהלומים. חנות זו יכולה להעניק לכם עיצובים מיוחדים של טבעות אירוסין תוך מתן דגש על יהלומים איכותיים. העיצוב יגרום להעצמת היהלום שבטבעת האירוסין. בניגוד לחנויות המתמחות בעיצוב של טבעות שפחות מעניקות דגש על היהלום ונתוניו, אלא על עיצוב הטבעת עצמה.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

טבעת מזהב צהוב או לבן - מה בוחרים

השאלה השכיחה ביותר המופנית אל חנויות התכשיטים היא השאלה בדבר צבע הזהב – הלבן או הצהוב. למרות מה שניתן לחשוב, קביעת צבע הזהב לטבעת מסתמנת כתהליך הפשוט ביותר, המהיר ביותר והקל ביותר. המדריך המלא לבחירת צבע הטבעת, לפניכם:

להמשך קריאה

מדוע כדאי לקנות טבעת אירוסין בחנות ולא באינטרנט?

החיסרון הבולט ביותר ברכישת טבעות אירוסין זהב לבן באינטרנט הוא חוסר היכולת שלכם לבחון את הטבעות במציאות. לא משנה עד כמה הטבעות נראות נוצצות ומרהיבות דרך הקטלוג האינטרנטי, הרי שהמבחן הקובע הוא מבחן המציאות.

להמשך קריאה

ההחלטה של קניית טבעת אירוסין

רגע לפני ההחלטות שיש לבצע לגבי החתונה צריך לחשוב איזה טבעת אירוסין לקנות לה, הרכישה של טבעת אירוסין היא אחת הקניות הכי חשובות שתעשה. לא מדובר במתנה ליום הולדת שאפשר להחליף, נכון גם טבעת אירוסין אפשר להחליף אבל אתה רוצה לקנות לה את הטבעת המושלמת שתשאיר אותה עם פה פעור ובכי של התרגשות. אתה רוצה שהטבעת הזו שבחרת תלווה אותה לכל החיים המשתפים שלכם.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ