צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

טעויות נפוצות בבחירת טבעת אירוסין

רוב הצרכנים של טבעות אירוסין מגיעים עם ידע מועט בתחום הן על סגנונות העיצוב השונים והן על היהלומים. יחד עם זאת רוב הבחירות מושפעות מנראות הטבעת, עיצוב לא נכון של טבעת יכול לפגוע במראה היוקרתי של היהלום, כמו חדירת קרני האור ויציאתם, ובכך המראה הכללי של הטבעת נראה זול ופשוט יותר.

טעויות נפוצות בבחירת הטבעת:

טבעת אירוסין עם שיבוץ יהלום שקוע- היהלום המרכזי משובץ בתוך כוס מזהב ולכן אינו בולט כל כך על גבי הטבעת. הרבה נשים אוהבות את מראה היהלום הטבוע שכן מראה זה מעניק תחושת ניקיון ואלגנטיות. החיסרון בעיצוב זה הוא חוסר חדירת קרני האור ליהלום מכיוון שהוא שקוע בתוך הטבעת, דבר הגורם ליהלום לאבד קצת מהזוהר המוכר (אפקט החזרת האור גורם ליהלום להיות מנצנץ וזוהר).

כמו כן עם השנים מצטבר לכלוך בשקע היהלום הפוגע בברק הטבעי שלו. הצטברות לכלכך בין החיבורים של טבעות אירוסין נכון לגבי כל סוגיהן,  לכן חשוב לנקות את טבעת האירוסין אחת לתקופה על מנת לשמור על הברק של היהלום.

על מנת להעניק ליהלום את הנוכחות המרבית מומלץ לבצע שיבוץ שיניים (בין 4 ל-8 שיניים בד"כ המחזיקות את היהלום), שיבוץ זה מעניק ליהלום גובה מעל הטבעת וכן את אפקט החזרת האור שחשוב למראה נוצץ וזוהר.

שיבוץ יהלומים צדדים- משקל היהלומים הצדדים מתווסף למשקלו הכולל של היהלום המרכזי, ולכן מחיריהן של טבעות אירוסין המשובצות ביהלומים נוספים גבוה יותר.

יחד עם זאת חשוב לזכור שהמראה של יהלומים נוספים המשובצים על גבי הטבעת מעשיר את המראה הכללי של הטבעת וכמובן את היהלום המרכזי. לכן צורת שיבוץ זו מאוד מומלצת לקבלת מראה יוקרתי ועשיר.

במידה ואתם מוגבלים בתקציב, האפשרויות שעומדות בפניכם הן: יהלום בעל משקל (קראט) גדול יחסית אך בודד במרכז הטבעת, או, יהלום במשקל (קראט) קטן יחסית בתוספת שיבוץ יהלומים קטנים. מראה היהלומים הקטנים מעניקים ליהלום המרכזי אשליה של יהלום גדול וזוהר יותר.

בחירת טבעות אירוסין לפי צו האופנה- רכישה של טבעת אירוסין היא לטווח ארוך, לכן ההמלצה היא לא ללכת על פי  טרנדיים משתנים, אלא על מראה שיכול ללוות את בת הזוג למשך שנים רבות. המראה של טבעת אירוסין קלאסית הינו מראה מנצח, הביקוש של עיצוב זה הינו בעל יציבות לאורך השנים. מדובר בסגנון עיצוב שמתאים לכל תקופה ואינו מושפע  מטרנדים חולפים. 

היהלום –השחקן המרכזי בכל טבעת אירוסין, היהלום הוא המרכיב הבולט והמרכזי ביותר בטבעת ולכן חשוב לרכוש טבעת אירוסין במקום שההתמחות שלו היא יהלומים. חנות זו יכולה להעניק לכם עיצובים מיוחדים של טבעות אירוסין תוך מתן דגש על יהלומים איכותיים. העיצוב יגרום להעצמת היהלום שבטבעת האירוסין. בניגוד לחנויות המתמחות בעיצוב של טבעות שפחות מעניקות דגש על היהלום ונתוניו, אלא על עיצוב הטבעת עצמה.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

החלטתם להתארס, מה עכשיו?

אתם יוצאים עם מישהי כבר תקופה ארוכה והכול מרגיש לכם נכון, היא אהבת חייכם ואתם בטוחים שאתם רוצים להתחתן איתה. מה עושים עם זה כעת, כיצד מתקדמים לשלב הבא? התשובה היא פשוטה מאוד אנחנו צריכים להציע לה הצעת נישואים וכמה שיותר מהר יותר טוב. הצעת נישואין יכולה לבוא במגוון צורות ואין בה נכון ולא נכון.

להמשך קריאה

מהו יהלום משודרג או מטופל

יהלום הוא אחד מאבני החן שגורמים לדמיון שלנו להשתולל. הסיבה המרכזית לכך היא יופיו של היהלום, שלמותו וגם היותו מורכב מקשרים מורכבים של פחמן.

להמשך קריאה

שמלות כלה נוצצות עם תכשיטים נוצצים

יום החתונה הוא בין הימים המאושרים ביותר בחייה של כל כלה. זהו היום בו היא חותמת על הסכם לשנים הבאות בו היא מחויבת לעשות את מרב המאמצים לטובת בן זוגה. מאחר וזהו יום חשוב כל כך נשים רבות משקיעות את מיטב זמנן וכספן במציאת שמלת הכלה האולטימטיבית. שמלות כלה 2015 מסוגים שונים מאפשרות לבחור מתוך מגוון עצום של אפשרויות ומעניקות לכל כלה את ההזדמנות להיראות כמו נסיכה.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2023 - הצהרת נגישות