צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

טבעות אירוסין מעוצבות לסוגיהן

המונח טבעות אירוסין מעוצבות הינו כללי ומתאר מבחר רחב של טבעות אירוסין. רוב הטבעות היום נחשבות כטבעות מעוצבות. על מנת להבחין בהבדלים  של טבעות אירוסין מעוצבות ולא מעוצבות צריך לדעת מה נחשב כטבעת אירוסין מעוצבת.

מהי טבעת אירוסין מעוצבת?

כל טבעת המתאפיינת בעיטורים שונים, ובשיבוץ אבנים נוספות מעבר ליהלום המרכזי הינה נחשבת בקטגורית טבעות האירוסין המעוצבות, אפילו העיצוב העדין ביותר.

מה היא טבעת אירוסין שאינה מעוצבת?

טבעות אירוסין קלאסיות המכונות בשפה המקצועית טבעות בסגנון סוליטר. טבעות אלו מתאפיינות ביהלום אחד מרכזי וללא תוספות של יהלומים או אבני חן יקרות נוספות. טבעת עשויה זהב לבן או צהוב, עם יהלום מוגבה המחוזק על ידי 4-6 שיניים קטנות.

סוגי עיצובים נפוצים תחת הקטגוריה טבעות מעוצבות:

סגנון וינטאג'- טבעות בעלות מראה עתיק, עם השפעות עיצוב מהמאה ה- 19 והמאה ה-18. בסגנון עיצוב זה הדגש הוא על הפרטים הקטנים, בניגוד לטבעות האירוסין הקלאסיות שהמראה שלהן די אחיד, הטבעות בסגנון וינטאג' מתאפיינות בשיבוץ של אבני חן יקרות מסוגים שונים ועיטורים על גבי הטבעת. טבעות אלו הרבה פעמים מהוות פרק ב' של טבעת האירוסין המקורית, בגלל שמדובר בסגנון יחסית חדש, נשים רבות רוצות עיצוב שונה לטבעת האירוסין הקלאסית שברשותן ולכן בסגנון העיצוב הזה (וינטאג') יש לא מעט אפשרויות לשדרוג.

טבעות בעיצוב עדין-מכיוון שטבעות האירוסין הקלאסיות הן עדיין המבוקשות ביותר, מעצבים רבים מנסים לשמר את הקו הנקי והעדין של הטבעת, אך מוסיפים לה מעט ייחודיות בעזרת שיבוץ אבנים צדדיות קטנות, פיתוחי מתכת עדינים מאוד, סגנון חיתוך מעט שונה של האבנים הצדדיות, ולאו דווקא החיתוך העגול והמוכר. הטבעות הנ"ל עדיין בעלות מראה קלאסי ועדין אבל שונה משאר הטבעות הקלאסיות.\

טבעות אירוסין בסגנון טוויסט- עוד באותו תחום של טבעות בעיצוב עדין נכנס גם עיצוב טוויסט, בסגנון זה יש שוני בצורת הטבעת, שהמרכז שלה מתאפיין בצורה סיבובית, זה יכול להיות באמצעות שתי זורעות מקבילות, שמתאחדות במכרז הטבעת על ידי היהלום המרכזי או בתנועה סיבובית אחרת. הטבעות שומרות על קו עיצוב נקי ועדין אך השוני בין סוגי הטבעות בסגנון טוויסט הינו ברור לעין מטבעת אחת לאחרת.

בטבעות אירוסין מעוצבות ניתן להעשיר את מראה הטבעת ואת מראה היהלום המרכזי בעזרת יהלומים קטנים נוספים, לדוגמה: יהלומים קטנים סביב היהלום המרכזי, השיבוץ מעניק ליהלום היקף רב יותר, שיוצר אשליה של יהלום גדול במיוחד, כמן כן היהלומים הקטנים שסביבו מעניקים יותר ברק וכך הוא נראה עוצמתי יותר.  

כמו כן ניתן לעצב טבעות אירוסין לפי צורה מיוחדת כגון: לב, מעוין, מרובע, כוכב או פרח, השימוש בצורות חיתוך שונות ומשחק נכון של יהלומים צדדים יוצרים מגוון רחב של עיצובי צורות מיוחדות.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

טבעות אירוסין על פי היהדות

טבעות אירוסין הן הטבעות אשר משמשות את החתן בהצעת הנישואין לכלתו, או ניתנות לכלה לאחר האירוסין. טבעות אירוסין הן אלה שלמעשה מסמלות את היותה של האישה מאורסת לגבר. חברת דיאמור מציעה לכם מגוון עיצובים יפהפיים של טבעות אירוסין במחירים משתלמים במיוחד.

להמשך קריאה

לא מה שחשבתם - מנפצים מיתוסים על טבעות אירוסין זהב לבן

מיתוסים ואגדות אורבניות לא מפסיקים לגדוש את ענף טבעות האירוסין, בדגש על טבעות אירוסין זהב לבן. גם אתם רוצים לרכוש טבעת מסוג זהב זה אך מושפעים מאד מכל המיתוסים שמסביב? הגיע הזמן פעם אחת ולתמיד לשים להם סוף!

להמשך קריאה

איך לבחור טבעות אירוסין היילו?

כאשר אנו מציעים נישואין לבחירת ליבנו, אנו רוצים לדעת כי קנינו עבורה טבעת אירוסין שהיא טבעת החלומות, כזו שכל אישה הייתה שמחה לקבל. כיצד תוכלו לבחור טבעת אירוסין היילו המושלמת עבורה?

 

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ