צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

טבעות אירוסין מיוחדות, איך לקנות את הטבעת הכי מיוחדת שיש ?

הרגע הכי מרגש שבחורים חווים במהלך קשר זוגי עם בנות הזוג שלהם, זה הרגע בו הם מחליטים להציע לה נישואין. יש בחורים שמתכוננים לרגע הזה לא מעט זמן, מתלבטים איך להציע, איפה להציע, האם לעשות את זה בצורה אישית, פרטית, או מול המשפחה, מול החברה, ואולי בכלל במקום ציבורי כמו שנהוג לראות לא פעם באירועי ספורט ובאירועים אחרים.

אחד השלבים בתהליך ההכנות לרגע המיוחל הוא השלב בו על הבחור לבחור טבעת אירוסין. זה שלב לא פשוט לבחורים, מצד אחד הם רוצים לקנות משהו מיוחד, הם רוצים להציע לבנות הזוג שלהם נישואים עם טבעת אירוסין מרשימה, ייחודית, יוקרתית, משהו שיסמל את האהבה הגדולה שלהם אליה, מצד שני, לא תמיד הם יודעים מה לקנות, איך לקנות ואיפה לקנות.

אנחנו יכולים למצוא טבעות אירוסין מיוחדות במקומות שונים. בין אם זה דרך חנויות תכשיטים מסוגים שונים, בין אם זה דרך מעצבות תכשיטים בעלות קולקציות ייחודיות, מקוריות משלהן, ובין אם זה דרך אתרי אינטרנט. מן הסתם, אם רוצים לבחור טבעות מיוחדות, הרי שרצוי לעשות דרך מקומות שלא מוכרים כל סוג של טבעת ולא מוכרים רק טבעות סטנדרטיות אלא גם דברים מיוחדים.

לפני שנסביר כיצד בוחרים טבעות אירוסין מיוחדות, נדגיש, מומלץ לא לחפש בהכרח את המקומות הכי שונים שיש, וכן רצוי לבחור מקום שיכול להציע גם טבעות מיוחדות וגם טבעות רגילות. כך הכל יעמוד מול העיניים שלנו ונוכל לבחור את הטבעת שנראית לנו הכי טוב, בין אם היא מיוחדת ובין אם לאו.

כיצד בוחרים טבעת אירוסין מיוחדת ?

הכלל הראשון הוא, לא ללכת לבד. לא משנה כמה אתם מכירים את בנות הזוג שלכם, תמיד עדיף ללכת עם חבר, חברה, קרוב משפחה, רצוי שזו תהיה בחורה ולא בחור, אלא אם אין אפשרות אחרת. ככה תוכלו לקבל חוות דעת שנייה, ככה תוכלו לדעת בדיוק מה נראה טוב, מה נראה מיוחד.

הכלל השני, תחשבו לא רק מה נראה מיוחד אלא גם מה נראה יפה ומתאים לבת הזוג שלכם. ישנן לא מעט טבעות מיוחדות בעיצובים שונים, אך זה לא מבטיח בהכרח שזה ייראה יפה על האצבע שלה וזה גם לא מבטיח שהיא תאהב את העיצוב. לכן רצוי לבחור טבעת שהיא תהנה ממנה.

הכלל השלישי, אל תחפשו טבעת יותר מדי מיוחדת. תזכרו שהיא אמורה לענוד אותה מרגע שתציעו לה ולעד. לכן מומלץ לבחור טבעת אירוסין מיוחדת אך באופן סביר.

הכלל הרביעי והאחרון, תעשו קצת מחקר בנושא, תבחנו כמה קארט הטבעת צריכה להיות, באיזה צורה, מה נהוג לקנות, מה אפשר לשים על הטבעת אחרי שקונים אותה. ככל שתבואו עם יותר מידע, יהיה לכם קל יותר לעשות קנייה חכמה.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

כל מה שצריך לדעת על מכירת כלי כסף משומשים

בעבר, השימוש בכלי כסף היה נחלתם של עשירים ובני מעמד הביניים שהיו סועדים את ארוחותיהם בעזרת כלי כסף, אך כיום, אבד הכלח על השימוש בהם, ונדיר למצוא עוד אנשים שמשתמשים בכלי כסף בסעודותיהם.

להמשך קריאה

מה קורה כשאת מחליטה להציע נישואין

אם החלטת להציע לו נישואין, סביר להניח כי את מרגישה שהגיע הרגע למסד את היחסים ביניכם. לרוב זה קורה כתוצאה משיחות משותפות על עתיד משותף, ועל הרצון לחיות את שארית החיים יחד. שימי לב, שבעת שאת מתכננת להציע לו נישואין.

להמשך קריאה

טבעת אירוסין עם תעודה גמולוגית

תעודה גמולוגית משמעותה תעודה המכילה דירוג מדוייק של הפרמטרים המשמעותיים להבנת ערכו של היהלום כמו למשל סוג היהלום האם היהלום הינו יהלום טבעי יהלום מטופל או נחשב אבן חן.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2024 - הצהרת נגישות