צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

טבעות אירוסין מיוחדות, איך לקנות את הטבעת הכי מיוחדת שיש ?

הרגע הכי מרגש שבחורים חווים במהלך קשר זוגי עם בנות הזוג שלהם, זה הרגע בו הם מחליטים להציע לה נישואין. יש בחורים שמתכוננים לרגע הזה לא מעט זמן, מתלבטים איך להציע, איפה להציע, האם לעשות את זה בצורה אישית, פרטית, או מול המשפחה, מול החברה, ואולי בכלל במקום ציבורי כמו שנהוג לראות לא פעם באירועי ספורט ובאירועים אחרים.

אחד השלבים בתהליך ההכנות לרגע המיוחל הוא השלב בו על הבחור לבחור טבעת אירוסין. זה שלב לא פשוט לבחורים, מצד אחד הם רוצים לקנות משהו מיוחד, הם רוצים להציע לבנות הזוג שלהם נישואים עם טבעת אירוסין מרשימה, ייחודית, יוקרתית, משהו שיסמל את האהבה הגדולה שלהם אליה, מצד שני, לא תמיד הם יודעים מה לקנות, איך לקנות ואיפה לקנות.

אנחנו יכולים למצוא טבעות אירוסין מיוחדות במקומות שונים. בין אם זה דרך חנויות תכשיטים מסוגים שונים, בין אם זה דרך מעצבות תכשיטים בעלות קולקציות ייחודיות, מקוריות משלהן, ובין אם זה דרך אתרי אינטרנט. מן הסתם, אם רוצים לבחור טבעות מיוחדות, הרי שרצוי לעשות דרך מקומות שלא מוכרים כל סוג של טבעת ולא מוכרים רק טבעות סטנדרטיות אלא גם דברים מיוחדים.

לפני שנסביר כיצד בוחרים טבעות אירוסין מיוחדות, נדגיש, מומלץ לא לחפש בהכרח את המקומות הכי שונים שיש, וכן רצוי לבחור מקום שיכול להציע גם טבעות מיוחדות וגם טבעות רגילות. כך הכל יעמוד מול העיניים שלנו ונוכל לבחור את הטבעת שנראית לנו הכי טוב, בין אם היא מיוחדת ובין אם לאו.

כיצד בוחרים טבעת אירוסין מיוחדת ?

הכלל הראשון הוא, לא ללכת לבד. לא משנה כמה אתם מכירים את בנות הזוג שלכם, תמיד עדיף ללכת עם חבר, חברה, קרוב משפחה, רצוי שזו תהיה בחורה ולא בחור, אלא אם אין אפשרות אחרת. ככה תוכלו לקבל חוות דעת שנייה, ככה תוכלו לדעת בדיוק מה נראה טוב, מה נראה מיוחד.

הכלל השני, תחשבו לא רק מה נראה מיוחד אלא גם מה נראה יפה ומתאים לבת הזוג שלכם. ישנן לא מעט טבעות מיוחדות בעיצובים שונים, אך זה לא מבטיח בהכרח שזה ייראה יפה על האצבע שלה וזה גם לא מבטיח שהיא תאהב את העיצוב. לכן רצוי לבחור טבעת שהיא תהנה ממנה.

הכלל השלישי, אל תחפשו טבעת יותר מדי מיוחדת. תזכרו שהיא אמורה לענוד אותה מרגע שתציעו לה ולעד. לכן מומלץ לבחור טבעת אירוסין מיוחדת אך באופן סביר.

הכלל הרביעי והאחרון, תעשו קצת מחקר בנושא, תבחנו כמה קארט הטבעת צריכה להיות, באיזה צורה, מה נהוג לקנות, מה אפשר לשים על הטבעת אחרי שקונים אותה. ככל שתבואו עם יותר מידע, יהיה לכם קל יותר לעשות קנייה חכמה.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

לפני רכישת טבעת אירוסין - דברים שחשוב לדעת

"דיאמור" שמחים להציע לכם טבעות אירוסין במבצע! הטבעות המוצעות במחירי מבצע הן טבעות איכותיות ומעוצבות, שהודות למחירי המבצע עוברות אל קידמת הבמה. לצד המקרים בהם טבעות במבצע אכן מומלצות לכם, גם ישנם מקרים בהם לא מומלץ כלל להתפתות אל מחירי מבצע. מתי תזהו טבעות במבצע שלא כדאי לכם לרכוש?

להמשך קריאה

רעיונות מקוריים להצעת נישואין מרגשת

לאחר מסע לא פשוט של חיפוש אחר הטבעת המושלמת, הגיע הרגע לברר איך בעצם כדאי להציע נישואין. 5 הצעות מרגשות שיבטיחו לך תשובה חיובית – לפניך.

להמשך קריאה

כיצד למצוא טבעות אירוסין לא שגרתיות

אנחנו מורגלים לחשוב שטבעת אירוסין צריכה להיות מורכבת מיהלום גדול ורעשני המתנוסס על טבעת זהב, אנחנו כאן בשביל להפנות את תשומת ליבכם לסוג אחר של טבעות, טבעות אירוסין מיוחדות, אקזוטיות, בעיצוב שונה שלא מתנוסס על אצבע של אף אחת אחרת.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2022