צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

טבעות אירוסין בשיבוץ יהלומים שחורים

יהלומים שחורים קיימים שנים רבות, מדובר ביהלומים טבעיים שבתהליך ההיווצרות שלהם משהו השתנה וצבעם הפך לשחור, מכיוון שאין יודעים בדיוק מה הפך את צבע היהלום לשחור ישנה הילה ומסתורין סביב סוג זה של היהלומים.

בניגוד ליהלומים לבנים המגיעים בגדלים שונים יהלומים שחורים הם קטנים והכי גדול מבניהם הוא בגודל של אפון.

עוד הבדל משמעותי בין יהלומים לבנים לשחורים הוא החזרת האור, בעוד שהיהלומים הלבנים בעלי יכולת של החזרת אור ומכאן מגיע האפקט של הנצנוץ, ביהלומים שחורים אין החזרת אור אלא להיפך, יהלומים אלו סופגים את האור.

היום משתמשים הרבה ביהלומים שחורים בשיבוץ של תכשיטי יהלומים, הניגוד של הצבע השחור עם הנצנוץ של היהלום הלבן, מעניק ליהלום הלבן נוכחות גדולה יותר.

מעצבי התכשיטים ראו את הפוטנציאל של השיבוץ באבנים שחורות, והחלו ליישם זאת גם בתחום של טבעות אירוסין, כפי שציינו השילוב של יהלומים שחורים עם יהלומים לבנים גורם להעצמת נוכחות היהלום הלבן.

להלן כמה מהעיצובים היותר מבוקשים של יהלומים שחורים בטבעות אירוסין:

טבעת אירוסין בסגנון דיאנה- מדובר על טבעת בצבע זהב לבן או צהוב, כאשר במרכזה יש יהלום לבן, בצורת אליפסה או כפי שמכונה בשפה המקצועית צורת חיתוך אבולית, וסביב היהלום המרכזי יש יהלומים שחורים המקיפים אותו, הטבעת נקראת על שם הטבעת המקורית שהנסיכה דיאנה בחרה כטבעת אירוסין, בטבעת המקורית הייתה אבן ספיר ויהלומים לבנים המקיפים אותה.

טבעת אירוסין עם יהלומים צדדים שחורים- הטבעת העשויה זהב לבן או צהוב עם יהלום מרכזי ובצדדים מספר שווה של יהלומים שחורים, על מנת להעניק לטבעת הזו מראה יותר יוקרתי ומרהיב ניתן להוסיף סביב היהלום המרכזי יהלומים קטנים לבנים השילוב של היהלומים הקטנים סביב היהלום המרכזי בשילוב האבנים השחורות הצדדיות גורמים ליהלום המרכזי להיות בעל נוכחות עצומה.

מעבר לטבעות אירוסין ישנם תכשיטים כגון עגילים המרכיבים סט תכשיטים מושלם ליום הנישואין לדוגמא: עגילי יהלומים יוקרתיים  באותו סגנון של עיצוב של הטבעת אירוסין, אם נחזור לטבעת האירוסין הראשונה שציינו להעיל, טבעת אירוסין בסגנון דיאנה, ניתן להתאים לה עגילים עם יהלום שחור במרכז וסביבו יהלומים קטנים לבנים.

האפשרויות בתחום התכשיטים בעיצוב עם יהלומים שחורים הוא רחב, ומגוון וניתן להתאים לכל אישה מתנה ליום הנישואין או ליום ההולדת באותו עיצוב של טבעת האירוסין.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

מציאת מידת טבעת אירוסין

אם כי בימינו יותר ויותר טבעות אירוסין נקנות על ידי שני בני הזוג במשותף, עדיין הגורם השכיח ביותר אצל רוב בני הזוג בעת הצעת נישואין הוא ההפתעה.

להמשך קריאה

טבעות אירוסין על פני ההיסטוריה

מאז ומעולם בני אדם בחרו את בן או את בת הזוג שלהם. אנשים תמיד החליטו אם איזה איש או אישה הם יבלו את שארית ימי החיים שלהם. כך למשל עוד בתקופת התנ"ך בחר אברהם אבינו את שרה ויצחק בחר להתחתן עם רבקה. 

להמשך קריאה

מה לא לעשות כשקונים טבעת אירוסין

ישנן טעויות רבות ונפוצות בקניית טבעות אירוסין שכמעט כל אחד יכול להתקל בהן.  במאמר זה נמנה חלק מהטעויות ונספק פתרונות נכונים, על מנת שתוכלו לקנות טבעת אירוסין איכותית, במחיר הגיוני, ועם תוצאות איכותיות.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2023 - הצהרת נגישות