צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

טבעות אירוסין בשיבוץ יהלומים שחורים

יהלומים שחורים קיימים שנים רבות, מדובר ביהלומים טבעיים שבתהליך ההיווצרות שלהם משהו השתנה וצבעם הפך לשחור, מכיוון שאין יודעים בדיוק מה הפך את צבע היהלום לשחור ישנה הילה ומסתורין סביב סוג זה של היהלומים.

בניגוד ליהלומים לבנים המגיעים בגדלים שונים יהלומים שחורים הם קטנים והכי גדול מבניהם הוא בגודל של אפון.

עוד הבדל משמעותי בין יהלומים לבנים לשחורים הוא החזרת האור, בעוד שהיהלומים הלבנים בעלי יכולת של החזרת אור ומכאן מגיע האפקט של הנצנוץ, ביהלומים שחורים אין החזרת אור אלא להיפך, יהלומים אלו סופגים את האור.

היום משתמשים הרבה ביהלומים שחורים בשיבוץ של תכשיטי יהלומים, הניגוד של הצבע השחור עם הנצנוץ של היהלום הלבן, מעניק ליהלום הלבן נוכחות גדולה יותר.

מעצבי התכשיטים ראו את הפוטנציאל של השיבוץ באבנים שחורות, והחלו ליישם זאת גם בתחום של טבעות אירוסין, כפי שציינו השילוב של יהלומים שחורים עם יהלומים לבנים גורם להעצמת נוכחות היהלום הלבן.

להלן כמה מהעיצובים היותר מבוקשים של יהלומים שחורים בטבעות אירוסין:

טבעת אירוסין בסגנון דיאנה- מדובר על טבעת בצבע זהב לבן או צהוב, כאשר במרכזה יש יהלום לבן, בצורת אליפסה או כפי שמכונה בשפה המקצועית צורת חיתוך אבולית, וסביב היהלום המרכזי יש יהלומים שחורים המקיפים אותו, הטבעת נקראת על שם הטבעת המקורית שהנסיכה דיאנה בחרה כטבעת אירוסין, בטבעת המקורית הייתה אבן ספיר ויהלומים לבנים המקיפים אותה.

טבעת אירוסין עם יהלומים צדדים שחורים- הטבעת העשויה זהב לבן או צהוב עם יהלום מרכזי ובצדדים מספר שווה של יהלומים שחורים, על מנת להעניק לטבעת הזו מראה יותר יוקרתי ומרהיב ניתן להוסיף סביב היהלום המרכזי יהלומים קטנים לבנים השילוב של היהלומים הקטנים סביב היהלום המרכזי בשילוב האבנים השחורות הצדדיות גורמים ליהלום המרכזי להיות בעל נוכחות עצומה.

מעבר לטבעות אירוסין ישנם תכשיטים כגון עגילים המרכיבים סט תכשיטים מושלם ליום הנישואין לדוגמא: עגילי יהלומים יוקרתיים  באותו סגנון של עיצוב של הטבעת אירוסין, אם נחזור לטבעת האירוסין הראשונה שציינו להעיל, טבעת אירוסין בסגנון דיאנה, ניתן להתאים לה עגילים עם יהלום שחור במרכז וסביבו יהלומים קטנים לבנים.

האפשרויות בתחום התכשיטים בעיצוב עם יהלומים שחורים הוא רחב, ומגוון וניתן להתאים לכל אישה מתנה ליום הנישואין או ליום ההולדת באותו עיצוב של טבעת האירוסין.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

מה העלות של טבעת אירוסין יכולה להגיד על חיי הנישואין

האם קיים קשר בין עלותטבעות אירוסיןוחתונה לחיי הנישואין? מתוך מחקרים שנעשו בארה"ב נבדקו מעל 3000 אנשים בוגרים. הממצאים מצביעים על כך שככל שעלות טבעת האירוסין והחתונה היו גבוהים יותר אחוז הגירושין בקרב הנבדקים עלה.

להמשך קריאה

איך קרה שניתן לרכוש כיום טבעות אירוסין זולות

ישנה הנחה שרבים דבקים בה, שטבעת האירוסין חייבת להיות בהכרח בעלות יקרה. הגיע הזמן אחת ולתמיד לנפץ את המיתוס הזה, ולהבהיר כי טבעת האירוסין היא בסופו של דבר טבעת, וטבעות ניתן לרכוש במניפה רחבה של מחירים. ההחלטה כמה להשקיע בטבעת, איזו טבעת לבחור ומה יהפוך את אהובתכם לנרגשת – היא החלטה ובחירה שלכם. טבעות אירוסין זולות – מה באמת עומד מאחוריהן?

להמשך קריאה

הדרך שלנו להראות אהבה

היכולת להביע אהבה היא יכולת חשובה מאוד. קניית טבעת אירוסין לבת הזוג שלנו יכולה להיות דרך מעולה ורגישה מאוד להראות לה שאנחנו אוהבים אותה. טבעות אירוסין הן סמל לאהבה ולנתינה. הענקת טבעת אירוסין היא אקט סמלי של הצהרת אהבה ושל התחייבות.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ