המוצר נוסף למועדפים בהצלחה

המוצר הוסר מהמועדפים בהצלחה

25% הנחה מסתיים בעוד:

טבעות אירוסין לפי סגנון

טבעות אירוסין אבני צד

כל גבר מגיע אלינו עם תקציב שונה לרכישת הטבעת. טבעות אירוסין אבני צד אמנם דורשות בתקציב גבוה יותר, אך הוא עדיין נגיש. מדוע? משום שאצלנו הגברים הם אלו שקובעים כמה תעלה הטבעת. אנו מציעים עיצובים שונים עבור טבעות אירוסין אבני צד, כאשר כל עיצוב מאד גמיש מבחינת תכונות היהלומים המשובצים בו. לדוגמא: גבר עם תקציב צנוע יותר, יוכל לבחור ביהלומים בדירוגים מעט נמוכים יותר של ניקיון וצבע. לעומת זאת, גבר עם תקציב מעט גבוה יותר, יוכל ליהנות מעיצוב גמיש המותאם אליו, עם שיבוצי יהלום איכותיים יותר.

הצעת הנישואין אינה הצעה שתחזור על עצמה, ויש לך פעם אחת בלבד לרגש, להפתיע ולהגיע אל לבה של אהובתך. כל טבעת אירוסין שתציע באמצעותה תשקף את אהבתך, אך טבעות אירוסין אבני צד מסתמנות כטבעות מיוחדות יותר וכאלו שניכרת בהן השקעה רבה יותר. אנחנו מלווים אותך לאורך כל תהליך חיפוש הטבעת – בשירותיות, מקצועיות וזמינות מלאה. אז שנתחיל לבחון טבעות אירוסין אבני צד?

מדובר על אחת מטבעות האירוסין היוקרתיות והנחשקות ביותר. לא באמת צריך להוסיף מילה על כך שהיהלומים הם החברים הטובים ביותר של האישה, וטבעת האירוסין הזו מוכיחה זאת. חשוב לציין כי טבעות אירוסין אבני צד יכולות להיות מעוצבות גם בסגנון halo. אז על מה מדובר? בטבעות אלו, ישנו יהלום מרכזי שאינו ניצב בפני עצמו, אלא שסביב משובצים עוד יהלומים קטנים שמדגישים אותו והופכים את הטבעת יוקרתית, נוצצת ומרהיבה יותר.

אצלנו ב"דיאמור" ניתן למצוא גם טבעות אירוסין היילו, כאשר גם במקרה הזה כל גבר יכול לשלוט במחיר הטבעת בהתאם לתכונות היהלום שהוא יבחר. ההמלצה שלנו היא להשקיע יותר ביהלום המרכזי במשקל נאה, וברמות טובות של ניקיון וצבע. אחת הטבעות הפופולאריות ביותר בסקטור זה, היא טבעת היילו עם יהלום בחיתוך לב, כשמסביבו עוד יהלומים קטנטנים משובצים. 

אם ישנו משהו שלא נוכל להתערב בו, הרי שהוא סוג הזהב. כל אישה יודעת מה היא אוהבת, וחשוב לדעת: הצעת הנישואין אינה העיתוי להפתיע אותה עם סוג זהב אחר על טבעות אירוסין טוויסט. ישנן נשים שיעדיפו טבעות אירוסין אבני צד בזהב לבן, ואלו שישמחו ליהנות מהעיצוב הייחודי של הטבעת רק בזהב הצהוב. כידוע, טבעות אירוסין זהב צהוב הן הטבעות מזהב שגוונו צהבהב – או "הזהב הקלאסי". טבעות אירוסין זהב לבן הן טבעות שהגוון שלהן כסוף יותר, ולרוב יעדיפו אותו נשים בעלות גוון עור בהיר – פשוט מאחר והצבע משתלב בצורה הרמונית יותר.

הזהב האדום אמנם קצת פחות שכיח עם טבעות אירוסין אבני צד או טבעות אירוסין באופן כללי, אך ישנן נשים שחושקות בו. לא מדובר כמובן על הצבע האדום המוכר, אלא על גוון מעושן יותר שמוסיף טון עיצובי מרשים מאד לטבעת. היתרון של טבעות אירוסין אבני צד בזהב אדום הוא כמובן העיצוב המיוחד והלא שגרתי, אך החיסרון הוא כמובן בכך שטבעת שכזו לא תוכל להיות קלאסית במלוא מובן המילה.

טבעות אירוסין אבני צד יכולות להיות מעוצבות גם בסגנון "השקוע". כידוע, מרבית טבעות האירוסין מעוצבות בצורה כזו שהיהלום משובץ בתלת מימד – כלפי חוץ והוא מייצר מעין "גבעה" מעל הטבעת. טבעות אירוסין שקועות לעומת זאת מעוצבות בצורה מעט שונה: היהלום עצמו שקוע בתוך הטבעת עצמה, כך שמדובר על טבעת בעלת נראות סולידית, פשוטה וצנועה יותר. חשוב לציין כי גם בטבעות אלו יכולים להיות משובצים יהלומים יוקרתיים, רק שהנראות הכללית שלהם מעט קלאסית יותר ומתאימה לנשים שנוטות לאהוב פחות תכשיטים בעלי נוכחות גבוהה.

אתה רוכש בעבור אהובתך טבעת אירוסין פעם אחת בחיים, זוכר? על מנת שהרכישה שלך תהיה המוצלחת ביותר – הנה מאיתנו אליך: מספר טיפים לרכישה מוצלחת של טבעות אירוסין אבני צד:

 • לפני שאתה רוכש: האם אתה יודע מהי העדפתה באשר לסוג הזהב? (טבעות אירוסין זהב אדום, צהוב או לבן)

 • האם ישנו חיתוך ספציפי ליהלום בו היא מעוניינת (אובל, אמרלד, עיגול, מרובע וכן הלאה)

 • במידה ויש לך רפרנס לדגם שהיא רוצה, הצג לנו אותו וכך נוכל לעצב דגם תואם

 • לעתים, עדיף לחפש טבעות אירוסין לבד ולא עם חברים – זאת מאחר וריבוי דעות יכול לבלבל

 • נסה להגדיר פחות או יותר את התקציב שלך, כך שנציג בפניך דגמים רלוונטים של טבעות אירוסין אבני צד

 • וחשוב לנו גם להרגיע אותך: האהבה שלך היא הדבר החשוב ביותר בהצעת הנישואין!

אצלנו ב"דיאמור" אתה לא צריך לעבוד קשה בכדי להתרשם מדגמי טבעות אירוסין אבני צד, ובטח שלא לעבוד קשה בשביל לרכוש טבעת. חנות האונליין שלנו מספקת לך את תנאי הרכישה הנוחים ביותר – אתה רוכש את הטבעת מכל מקום שרק תרצה! מה היתרונות של רכישת אונליין אצלנו באתר?

 • החנות שלנו פתוחה עבורך 24/7 עם כל דגמי טבעות אירוסין אבני צד!

 • תוצאות החיפוש מותאמות אליך לאחר קביעת קארט הטבעת או התקציב שיש לך

 • בתוך החנות שלנו תוכל לעצב את הטבעת ולשנות את תכונות היהלום

 • רכישה מאובטחת ובטוחה עם שליחות של הטבעת עד אליך!

טבעות אירוסין אבני צד ניתן למצוא גם ב"דיאמור"! לא מעט גברים מביעים את חלומם לקנות לאהובתם יהלום. אם אפשר להעניק בהצעת הנישואין יותר מיהלום אחד בודד, למה שלא בעצם? טבעות אירוסין אבני צד הן טבעות אירוסין קלאסיות המשובצות ביותר מיהלום אחד, כאשר העיצוב הכללי שלהן זהה: יהלום גדול ומרכזי בטבעת, כאשר מסביב ישנם שיבוצים נוספים של יהלומים קטנים יותר. שיבוץ האבנים בצד מייצר נראות יוקרתית וייחודית – כזו המתאימה להצעת הנישואין המרגשת והחד פעמית!

אפשרויות הרכישה אצלנו ב"דיאמור" מגוונות, ומציעות לך את הפורמט החביב והנוח ביותר בעבורך: 

 • רכישה באינטרנט דרך חנות האונליין שלנו. גם בחנות באינטרנט, תוכל לקבע את מחיר הטבעת באמצעות מנגנון הרכישה החכם שלנו – עם כל סוגי הדגמים, כולל טבעות אירוסין מודרניות

 • דרך נוספת היא לתאם איתנו פגישה ולהגיע אלינו להתרשם משלל דגמים של טבעות אירוסין אבני צד

Diamor love Experience #

קולקציית חורף 2019

טבעות אירוסין אבני צד - הפופולאריות

הטבעות הפופואריות ביותר הן טבעות אירוסין סוליטר – טבעות האירוסין הקלאסיות המשובצות ביהלום אחד במרכז הטבעת. עם זאת, טבעות אירוסין אבני צד ממשיכות להפתיע שוב ושוב, ויותר ויותר גברים מעוניינים לרכוש אותן. חשוב לציין כי גם טבעות אירוסין אבני צד יכולות ליהנות מנראות קלאסית, ואנו נוכל לסייע לך לעצב את הטבעת בצורה כזו שתבטיח שהטבעת תיהנה מנראות על זמנית.

ב"דיאמור" ניתן להתרשם משלל דגמים של טבעות אירוסין אבני צד, אך לא רק! אנו מתאימים את עצמנו אל כל הגברים (ואל כל הנשים) עם קטלוג עשיר ומגוון! אז מה ניתן למצוא אצלנו? טבעות אירוסין וינטאג' לצד טבעות מודרניות, טבעות יוקרתיות לצד טבעות צנועות יותר וסוגים שונים של זהב שניתן לעצב באמצעותם כל דגם אצלנו.

טבעות אירוסין אבני צד - מבצעים

Diamor Academy #

קולקציית חורף 2020

image

כל מה שצריך לדעת על יהלומים

כולנו יודעים כיצד נראה יהלום ומתפעלים ממראהו, אך חשוב שנדע שמדובר למעשה במינרל שנוצר באדמה בתהליך אר...

image

יהלומים בקנייה ישירה

יהלום הנו המינרל הקשה ביותר בטבע המורכב מפחמן בלבד. היהלום נוצר בבטן האדמה בתנאי לחץ וטמפרטורה גבוהי...

image

שיבוץ יהלומים בטבעות אירוסין

אחד המשפטים המפורסמים ביותר באחד משיריה של מרלין מונרו הוא "יהלומים הם החברים הכי טובים של האשה...

image

בחירת טבעת אירוסין

בחירת טבעת אירוסין זה נושא לא פשוט, קיימים אין ספור דגמים ועיצובים של טבעות אירוסין והשאלה הנשאלת הי...

image

סגננות ליטוש יהלום בטבעת אירוסין

טבעת נחשבת כאחד התכשיטים הפופלאריים ביותר בקרב נשים, אך אין ספק כי היא מקפלת בתוכה משמעות נוספת כאשר...

image

טבעת אירוסין עם תעודה גמולוגית

תעודה גמולוגית משמעותה תעודה המכילה דירוג מדוייק של הפרמטרים המשמעותיים להבנת ערכו של היהלום כמו למש...

image

מציאת מידת טבעת אירוסין

אם כי בימינו יותר ויותר טבעות אירוסין נקנות על ידי שני בני הזוג במשותף, עדיין הגורם השכיח ...

image

גיל הזהב וטבעות אירוסין

שמענו לא מעט על סיפורי אהבה שנרקמו בשנים המאוחרות בבית אבות או מועדוני קשישים, בהם נוגים לבלות קשישי...

image

סוגי יהלומים? כל מה שרציתם לדעת

כיום זה כבר ברור לכולם – יהלומים הם אבני החן המועדפים ביותר על ידי רוכשי התכשיטים בכלל ובפרט ע...

image

מהו יהלום משודרג או מטופל

יהלום הוא אחד מאבני החן שגורמים לדמיון שלנו להשתולל. הסיבה המרכזית לכך היא יופיו של היהלום, שלמותו ו...

 • image
 • image
 • image
 • image