צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

המדריך השלם להצעת נישואין מושלמת

בשורות הבאות ריכזנו לכם את כול המידע שאתם צריכים על הצעות נישואין מיוחדות. הצעת נישואין היא אחד האירועים החשובים ביותר בחייכם ואתם צריכים לעשות הכול בכדי שהיא תצא מוצלחת. למעשה בת הזוג שלכם מדמיינת מאז ינקותה את הצעת הנישואין שלה היא תזכה והיא מייחלת להצעה מיוחדת וקסומה. לאחר שתקראו את השורות הבאות תבינו גם אתם במה צריך להשקיע, רמז טבעות אירוסין זולות ומיוחדות, כיצד תהפכו את ההצעה למיוחדת ומה עליכם לעשות בכדי להפוך את אירוע ההצעה למיוחד ושונה מכל מה שהכרתם. 

טבעות אירוסין – הדבר החשוב ביותר בהצעה

אחד הדברים החשובים ביותר בהצעת נישואין אם לא החשוב שבהם הוא טבעות אירוסין מיוחדות שאנו מציעים איתן את הנישואין. טבעת אירוסין היא חלומה של כול אישה ואנו צריכים לעשות הכול בכדי שבת הזוג שלנו תהיה מרוצה מהטבעת. ככל שנשקיע יותר בטבעת כך בת הזוג תהיה יותר מרוצה ויותר שלמה עם הצעת הנישואין ובכך לא ניתן להתחרות וזהו דבר חשוב מאוד שאנחנו צריכים לזכור. 

טבעות אירוסין זהב לבן או טבעות אירוסין זהב צהוב?

אז איזה טבעת אירוסין אנחנו צריכים לקנות? האם מדובר על טבעות אירוסין זהב לבן או דווקא טבעות אירוסין זהב צהוב? מה הטבעת שהכי תדבר אלינו? כאן הטעם משחק תפקיד חשוב וחשוב לזכור כי לכל אחד יש את ההעדפה שלו. ככל שנבחר בטבעת זו או אחרת אין זה משנה כל עוד בת הזוג שלנו תהיה מרוצה ממנה. 

אלמנט ההפתעה – האלמנט החשוב ביותר

הצעת נישואין יכולה להיות מושלמת רק אם נעשית בהפתעה גמורה. אם לבת הזוג שלכם אין מושג כי אתם הולכים להציע לה הרי שההצעה תהיה כמה שיותר מיוחדת וסביר שתשמעו כן. בכדי שבת הזוג שלכם תוכל לספר לנכדים שלכם על ההצעה שהצעתם לה עליה להיות בהפתעה ומיוחדת. ככל שההצעה תהיה יותר מיוחדת ויותר בהפתעה כך אתם תהיו מרוצים יותר ויותר חשוב מכך כך בת הזוג שלכם תהיה מרוצה יותר ובכך לא ניתן להתחרות. 

התאימו את ההצעה לבת הזוג שלכם

הצעה חייבת להיות מותאמת לבת הזוג שלכם, אל תציעו לבת הזוג שלכם בקפיצה חופשית ממטוס אם היא מפחדת מגובה. זוהי דוגמא קיצונית אבל הבנתם אותה. על ההצעה להיות מותאמת לבת הזוג שלכם, לרצונות שלה לאהבות שלנו ולהעדפות שלה. ככל שההצעה תהיה יותר מותאמת כך היא תהיה יותר טובה וכך בת הזוג שלכם תתרגש יותר מכיוון שזה יראה לה כי אתם מכירים אותה ואוהבים אותה ועד כמה אתם מוכנים להשקיע בה.

שוחחו על הנושא לפני ההצעה

על אף שההצעה צריכה להיות בהפתעה מוחלטת אין הכוונה היא לא תשוחחו עליה לפני ההצעה. דברו על הנישואין וודאו כי בת הזוג שלכם אכן רואה את עתידכם ביחד. ככל שתדברו עם בת הזוג שלכם כך אתם תהיו בטוחים כי היא נמצאת באותו ראש שלכם וכך אתם תהיו בטוחים כי היא רוצה להתחתן אתכם. בכל קשר ככל שמדברים על הדברים כך זה יותר טוב והדבר אינו משתנה גם כאשר אנחנו מתחתנים. שמרו על הקשר שלכם מכול משמר בכדי להיות בטוחים כי יפרח ויצמח גם מההצעה. 

בחרו מקום רומנטי להצעה

אחד הדברים החשובים ביותר בעת הצעת הנישואין הוא לבחור מקום רומנטי להצעה. ככל שהמקום יהיה יותר רומנטי כך ההצעה תהיה יותר מיוחדת וכך אתם תשמחו יותר ממנה וזהו דבר מרכזי שיש לתת עליו את הדעת. נסו להיות מקוריים וחשבו על המקום הכי מיוחד שאתם יכולים להציע בו, נסו להציע הצעה שתהיה שונה ומיוחדת כך שבת הזוג שלכם תזכור אותה למשך שנים רבות. דבר זה יקרה אם תבחרו במקום רומנטי וזאת הבטחה. צריך לזכור כי כול זוג רואה דבר רומנטי בצורה שונה ועל כן צריך לזכור כי אין כאן נכון ולא נכון אלא מה שמתאים לכם.

השקיעו בהצעה עצמה

דבר חשוב מאוד שיש לשים עליו דגש הוא להשקיע בהצעה עצמה, ככל שתשקיעו בהצעה עצמה כך תהיו בטוחים כי ההצעה תהיה יותר מוצלחת. בין אם זה אומר לקנות פרחים איכותיים ולפזר אותם, בין אם זה אומר להשקיע בכיתוב מרגש על האדמה או לעשות כול דבר אחר שיראה כי השקעתם בחגיגה ואת זאת יש לזכור ולהפנים. ככל שתשקיעו יותר בהצעה כך תהיו בטוחים כי ההצעה יותר מיוחדת וכי אתם עורכים את החגיגה הכי ייחודית שיש. 

טבעות אירוסין קלאסיות או טבעות אירוסין מעוצבות?

שאלה מרכזית נוספת היא האם לקנות טבעות אירוסין קלאסיות או טבעות אירוסין מעוצבות. זוהי שאלה מרכזית עליה יש לתת את הדעת. בכדי למצוא לה תשובה נסו לברר שבחכמה מה היא ההעדפה של בת הזוג שלכם. ניתן לשבת אתה ולעיין בעיתונים עם פרסומות של טבעות וכך לדעת מה היא הטבעת היפה ביותר לדעתה. בנוסף ניתן לעיין בקטלוגים באינטרנט בכדי לברר מה היא ההעדפה של בת הזוג שלכם וכך לדעת מה היא הטבעת שבה היא חושקת. 

איך נדע באיזה גודל טבעת אירוסין צריכה להיות?

כאן לא הסתיימה המשימה שלנו אלא אנחנו צריכים לקנות טבעת שתתאים לגודל של בת הזוג שלנו. גם כאן אנחנו צריכים להתנהג בחכמה. מה שאנחנו יכולים לעשות הוא לקחת את טבעת אחרת של בת הזוג ולהביא אותה לחנות שם אנחנו נוכל להתאים טבעת אירוסין אחרת אל הטבעת שבה אנחנו מעוניינים וכך להבטיח כי נקנה את הטבעת הכי מיוחדת שיש. זכרו כי בת הזוג תמיד יכולה ללכת לחנות ולשנות את גודל הטבעת, אך ישנו משהו מיוחד עם הטבעת של בת הזוג תתאים לכם בצורה הטובה ביותר ליד ואם אתם תהיו בטוחים כי קלעתם בול בגודל הטבעת של בת הזוג שלכם. 

בחירת הטבעת – לבד או עם עזרה?

דבר נוסף עליו אנחנו צריכים לחשוב כאשר אנחנו קונים טבעות אירוסין מהבורסה הוא האם לבחור טבעת אירוסין לבד או עם עזרה. כמובן שאם נבחר את טבעת האירוסין לבד הרי שמדובר במחווה רומנטית מיוחדת שבטוח שתקסים את בת הזוג שלנו. אך לא תמיד אנחנו יכולים להיות בטוחים כי אנחנו יודעים מה מתאים לבת הזוג שלנו ועלינו להתחשב בכך. בכדי למצוא מה מתאים לבת הזוג אנחנו יכולים להתייעץ עם חברה טובה של בת הזוג ושהיא תבוא אתנו לחנות ותעזור לנו לבחור את הטבעת היפה ביותר לבת הזוג שלכם. החברה מכירה את בת הזוג בצורה הכי טובה וכך אנחנו יכולים להיות בטוחים כי אנחנו נקבל את הטבעת היפה ביותר שיש. 

מדוע לקנות טבעת ב-DIAMOR?

לאחר שהבנו את חשיבות הטבעת, עולה השאלה היכן לקנות את הטבעת היפה ביותר? התושבה לכך פשוטה להפליא, את הטבעת היפה ביותר ניתן לקנות בDIAMOR. DIAMOR היא חנות המקפידה על איכות הטבעות שלה ועושה הכול בכדי לתת לכם את הטבעות היפות ביותר שיש. בנוסף השירות בDIAMOR הינו ברמה הגבוהה ביותר שיש ואנו עושים הכול בכדי לתת לעזור לכם לבחור את הטבעות היפות ביותר שיש. 

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

טעויות נפוצות בבחירת טבעת אירוסין

רוב הצרכנים של טבעות אירוסין מגיעים עם ידע מועט בתחום הן על סגנונות העיצוב השונים והן על היהלומים. יחד עם זאת רוב הבחירות מושפעות מנראות הטבעת, עיצוב לא נכון של טבעת יכול לפגוע במראה היוקרתי של היהלום, כמו חדירת קרני האור ויציאתם, ובכך המראה הכללי של הטבעת נראה זול ופשוט יותר. 

להמשך קריאה

הכנות לפני חתונה

אחד האירועים המרגשים ביותר בחייו של כל אדם הוא אירוע החתונה שלו. מדובר באירוע בו הוא מציין את אהבתו לאדם אחר, אירוע אליו מגיעים כל הקרובים וכל החברים שליוו אותו לאורך השנים בטוב וברע, על מנת שיהיו עדים להצהרת האהבה שלו, לאחת מנקודות השיא של חייו.

להמשך קריאה

הצעות הנישואין הפרועות ביותר

אז אחרי שראית טבעות אירוסין קלאסיות, הגיע כעת הזמן להתפנות להפקת ההצעה. הנה לך כמה רעיונות מרגשים, יוצאי דופן ומפתיעים במיוחד.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2023 - הצהרת נגישות