צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

רעיונות מקוריים להצעת נישואין מרגשת

לאחר מסע לא פשוט של חיפוש אחר הטבעת המושלמת, הגיע הרגע לברר איך בעצם כדאי להציע נישואין. 5 הצעות מרגשות שיבטיחו לך תשובה חיובית – לפניך.

1.אהבה שמגיעה עד העננים:

אתה מתכנן לכם טיול רומנטי ביעד רומנטי במיוחד? אז נכון שתוכל לשלוף טבעת אירוסין יוקרתית לאחר שתנחתו ותתמקמו, אך גם תוכל לקחת את האהבה שלכם הכי גבוה שרק אפשר. הצעת הנישואין שלך יכולה להיות לא רק רומנטית, אלא גם מרגשת במיוחד. בשלב הטיסה, בעת שאתם עפים מעל העננים, תוכל לשלוף את הטבעת ולהציע לה נישואין במהלך הטיסה. אתה עתיד לרגש אותה, לקבל תשואות חמות מקהל הנוסעים ואף לקבל את ברכת הצוות. תהיה בטוח שזו תהיה הטיסה הכי מוצלחת שהייתה לכם אי פעם.

2.רומנטיקה נוסטלגית: מכתב בדואר:

כיום שלט במיוחד ז'אנר הווינטג', והרצון לחזור לימים נוסטלגים ומתוקים כשהכל היה פשוט יותר. כך, ישנם גברים המחפשים את הנוסטלגיה ומשדכים אותה לרומנטיקה מתוקה. אתה רוצה להציע לה הצעת נישואין מרגשת ומיוחדת רגע לפני שאתה שולף טבעת אירוסין יוקרתית? תוכל לשלוח לה מכתב בדואר, ממש כמו פעם. מה יכול להיות במכתב? אפשרויות רבות. תוכל לכתוב לה מכתב אהבה תמים ואמיתי ממש כפי שחיזרו פעם, וגם תוכל להפיק הזמנה פיקטיבית לחתונה שלכם. היא תפתח את המכתב, תהיה מופתעת, וכאן בדיוק יגיע הרגע שלך.

3.יום הולדת, היא בהרבה מעבר לחגיגה נחמדת:

יום הולדת היא חגיגה גדולה, אך תוכל להפוך אותה לגדולה אפילו יותר עם הצעת הנישואין ביום הולדתה. ביום שכזה היא מוקפת באהבה, תשומת לב והמון פירגון מהמשפחה ומהחברים, אך בעיקר ממך. הפוך את היום שלה למתוק אפילו יותר עם טבעת האירוסין שרכשת. את יום ההולדת הזה היא לא תשכח בקרוב.

4.יצאתם לראות סרט? היא לא מאמינה איזה סרט מחכה לה:

עם שיתוף פעולה מצד בית הקולנוע, תוכל להפוך את הצעת הנישואין שלך לאירוע מרגש. בעת הקרנת הפרסומות, תוכל לבקש שיקרינו שקף, בו אתה פונה אליה ומציע לה להיות אשתך. מעבר לכך שמדובר על הצעה מקורית מאד, הרי שאתה תזכה לתשואות רבות מהקהל. הסרט הזה אולי לא יזכה באוסקר, אך הוא מבטיח לך אהבה לכל החיים.

5.הצעת נישואין בתיווך האמן האהוב עליכם:

אתה מתכנן להציע לה נישואין בהופעה שיצאתם לראות? תוכל לבקש מבעוד מועד מהאמן המופיע שיזמין אותך בשלב מסוים אל הבמה. בעת שתעלה על הבמה, אתה תפנה אליה בנימה אישית, תזמין אותה לעלות יחד איתך, תשלוף טבעת אירוסין יוקרתית, ובקרוב מאד תשנו את הסטטוס שלכם למאורסים.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

הצעות הנישואין המושקעות ביותר

הצעות נישואין יכולות להיות מרגשות, רומנטיות וגם מפתיעות ומקוריות. אספנו לכם את 5 הצעות הנישואין המפתיעות, המושקעות וההזויות ביותר. וכמובן שאסור לשכוח שהצעה טובה מתחילה בטבעת אירוסין איכותית. לקטלוג טבעות אירוסין לחץ כאן

להמשך קריאה

טבעות אירוסין על פי היהדות

טבעות אירוסין הן הטבעות אשר משמשות את החתן בהצעת הנישואין לכלתו, או ניתנות לכלה לאחר האירוסין. טבעות אירוסין הן אלה שלמעשה מסמלות את היותה של האישה מאורסת לגבר. חברת דיאמור מציעה לכם מגוון עיצובים יפהפיים של טבעות אירוסין במחירים משתלמים במיוחד.

להמשך קריאה

יהלום על טבעת האירוסין ? השקעה שתיזכר תמיד

הפקת החתונה שלנו הינה אליך ארוך המקפל בתוכו שלבים רבים. לפני שאנו מתחילים לחשוב על מתחם אירועים, קייטרינג משובח ושמלה בלתי נשכחת, נדמה שישנו אירוע אחד שלא ניתן לפסוח עליו בדרך אל החתונה הגדולה והרי שמדובר בהצעת הנישואין. על מנת להציע נישואין בדרך המקובלת צריך להצטייד בטבעת אירוסין  שלה תפקיד חשוב בהצעה הגדולה. כיום ניתן למצוא מגוון טבעות אירוסין רבות אשר באות לתת מענה לכל סגנון וכמעט לכל תקציב, אך עדיין נדמה שהטבעת שכולן חולמות לקבל הינה טבעת ספציפית: טבעת עם יהלום.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2023 - הצהרת נגישות