צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

עשרה כללים, טבעת אחת - רכישת טבעות אירוסין זהב צהוב

1. לא כל הנוצץ יקר, ישנן גם טבעות זולות

הצעת הנישואין לא אמורה להכביד, אלא היא אמורה לרגש. טבעות אירוסין זהב צהוב ניתן לרכוש גם במחירים זולים, מה שאומר שהצעה מרגשת שכזו אינה שמורה רק לגברים בעלי יכולת כלכלית. אהבה בוערת בלבכם? עלות הטבעת היא לא מה שימנע מכם לשקף אותה כלפי חוץ.

2 .תקציב הוא שריקת הפתיחה לרכישה שלך

גם לגברים שרוצים לרכוש טבעת במחיר צנוע וגם לגברים שיכולים להרשות לעצמם קצת יותר, מומלץ להגדיר תקציב לרכישת הטבעת. הסיבה? מעבר לכך שתקציב תוחם אתכם במסגרת הרלוונטית לכם, הרי שהוא מסייע לכם לבחור טבעת בקלות יתרה. מאות דגמים בחנות לא יקלו עליכם, אלא יקשו עליכם ותרגישו צורך לעבור דגם דגם. עם תקציב מגודר תוכלו להתפקס על אזור מסוים בחנות ולבחור מתוכו את הטבעת.

3. יהלום הוא לא אופציה, הוא חובה

יהלומים הם החברים הטובים ביותר של האישה, ובעיקר ביום בו היא מקבלת הצעת נישואין. לא משנה איזה תקציב יש ברשותכם: טבעות אירוסין זהב צהוב חייבות להיות משובצות ביהלומים במעמד הצעת הנישואין. כל אישה מצפה לקבל מהגבר שלה יהלום בעת שהוא מבקש את ידה, כך שבעת שלא תעניקו טבעת עם יהלום אתם עלולים לאכזב את האחת שלכם.

4. הטעם שלה חשוב יותר מהטעם שלך

כל עוד אתה מעניק לה תכשיט במתנה, הרי שתוכל לבסס את הבחירה על פי הטעם האישי שלך. מנגד, בעת שמדובר על טבעות אירוסין זהב צהוב אין מקום להימורים, אלא רק על ללכת על בטוח. על כן, דע מה היא אוהבת ורק לאחר מכן חפש לה את הטבעת.

5. העדף תמיד חנות מוכרת

חנויות תכשיטים נפתחות ונסגרות בכל שנה. לצד אלו שאינן יציבות, גם ישנן החנויות המוכרות והידועות כמו "דיאמור". בעת שאתה רוכש את הטבעת בחנות מוכרת, אתה מבצע רכישה מושכלת, נבונה ובטוחה יותר.

6. האינטרנט: מסנן הטבעות הרשמי שלך

מאות דגמים של טבעות וטבעת אחת בלבד שצריכים לבחור – איך עושים זאת? בין היתר באמצעות הקטלוג האינטרנטי של הטבעות הזמין לכם. באופן זה, אתם יכולים לסנן דגמים, להתרשם מסוגי הזהב וסוגי החיתוכים של היהלומים. ככל שתגיעו מוכנים יותר לחנות התכשיטים, כך תהליך הרכישה יהיה קצר יותר.

7. ערב את המשפחה והחברים בבחירה

המשפחה והחברים ישמחו לתת לך עצה, לחוות דעה ולכוון אותך אל הטבעת המתאימה ביותר לאחת שלך. יחד עם זאת, חשוב שתאמין בעצמך מספיק על מנת להיות בטוח בבחירה שלך.

8. תכשיט נוסף תמיד יכול לשמח ולהפתיע

חנויות התכשיטים לא מוכרות רק טבעות אירוסין זהב צהוב, אלא גם תכשיטים נוספים. מאחר והצעת הנישואין היא שיא האהבה שלכם, הרי שמדובר על אירוע מרגש שמצדיק מתנה נוספת המגיעה ממך: צמיד, עגילים או שרשרת. לא תאמין אפילו עד כמה היא תתרגש לקבל תכשיט נוסף.

9. היא אוהבת זהב צהוב? זו תהיה הטבעת!

בת הזוג שלך עונת תכשיטים מהזהב צהוב? זו הטבעת שהיא תקבל ממך! לא כדאי להמר על סגנונות, עיצובים או סוגי זהב שלא מוכרים לך. לך על בטוח וזכור שזו טבעת לכל החיים.

10. לכל טבעת מגיעה גם אריזה מהודרת

טבעות אירוסין זהב צהוב נשלפות מקופסא מהודרת. דאג גם אתה לשלוף את הטבעת מקופסא יוקרתית שתאיר את פניה של האחת שלך עוד לפני שהיא תראה את הטבעת.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

מה הם הדברים בלעדיהם לא תרכשו טבעת?

ישנם לא מעט מדריכים שמטרתם להדריך אתכם איך לבצע רכישה נכונה של טבעות אירוסין מיוחדות. אז לצד מדריכים מסוג זה, ישנם גם מדריכים כמו המדריך הבא, שמטרתם לשקף לכם מה באמת חשוב במעמד הרכישה ועל מה לא תוכלו לוותר לעולם. זכרו: תעודה גמולוגית הינה בגדר חובה, תקציב הינו חיוני, מידע על טעמה האישי יכול לסייע לכם, המלצות יעניקו לכם שקט נפשי והפרפרים בבטן – הם אלו שיעידו כי אתם עושים את הבחירה הנכונה.

להמשך קריאה

המדריך להצעת הנישואין המושלמת

אין תקופה משכרת ומהממת כמו הימים והשבועות המובילים להצעת הנישואין שלך. אתה מאוהב בטירוף עד מעל לראש והצעת הנישואין שלך צריכה להיות בהתאם.

להמשך קריאה

טבעת אירוסין מיוחדת

כל אחת מחכה לרגע הזה של הצעת הנישואין הצעד הזה הוא מעין גושפנקה למערכת יחסים טובה ומחייבת העומדת להגיע לשלב הבא חיים  - משותפים כזוג נשוי.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2022