צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

סגננות ליטוש יהלום בטבעת אירוסין

טבעת נחשבת כאחד התכשיטים הפופלאריים ביותר בקרב נשים, אך אין ספק כי היא מקפלת בתוכה משמעות נוספת כאשר הטבעת הינה טבעות אירוסין.  גברים חצי מאינטואיציה וחצי מאמרות שהם שומעים מנשותיהם לעתיד, מבינים את החשיבות של טבעת אירוסין עבור האישה. במעמד בו החתן העתידי רוכש טבעת אירוסין לאשתו בפוטנציה חשוב לו שהטבעת תבטא את הרגשות שלו כלפי אשתו לעתיד ובמיוחד את עוצמת אהבתו והתחייבותו כלפיה. לכן, חשוב לחתן שהטבעת תהיה מרשימה ויפה.

מעצבי טבעות אירוסין ערים לחשיבות ומשמעות של הטבעת, ומנסים לתת מענה לצורך זה על ידי העצמת הייחוד והנוכחות של טבעות אירוסין. מעצבי טבעות אירוסין מנסים כל הזמן לחדש וליצור הצע מגוון של טבעות אירוסין יוקרתיות על ידי צירוף של אבני חן מקוריות ויהלומים כמו גם באמצעות סגנונות ליטוש שונים.

ישנו מגוון של סגנונות ליטוש יהלומים:

שני הסגנונות המרכזיים ביותר הם ליטוש עגול או ליטוש פנטזי (ליטוש שאינו עגול) המהווים את הליטוש המרכזי של הטבעת. ניתן להוסיף ליטושים שונים על משטחי הליטוש השונים של הטבעת כתוספת על הליטוש המרכזי. תוספת זו של ליטושים מסייעת להגברת הברק והזוהר של אבן החן, ובכך מוסיפה יוקרתיות ל טבעת אירוסין .

סגנון ליטוש עגול מסייע ליצור מראה קלאסי בטבעת על ידי כך שהוא יוצר אפקט החזר אור אידיאלי, ומעניק אפשרות לליטוש מלא של משטחי הליטוש השונים של האבן. אלמנטים אלו מסייעים לטבעת בליטוש עגול להפגין חזות מבריקה ומרשימה מאוד. במידה והליטוש העגול הינו רק חלקי נוצר יהלום בצורה של חצי ירח, ועל כן הוא נקרא ליטוש חצי ירח . לעומת הליטוש העגול, ישנו ליטוש אמרלד שבו נוצרות פינות מלבניות ליהלום בקטימה עדינה ובליטוש מדרגות. ליטוש באגט יאפשר יצירה של יהלום מלבני, סימטרי ומדוייק, כאשר חידוד של רק אחת מצלעותיו הקצרות יצור מראה של צורת כדור רובה הקרוי גם ליטוש בולט קאט.

כמובן שישנם סגננות ליטוש נוספים, שכל אחד מעניק בדרכו ערך מוסף ליופיה של טבעת אירוסין והם: ליטוש זוגות, ליטוש של טבעת שלוש אבנים, ליטוש אובלי, ליטוש בצורת כוכב, ליטוש בצורת טיפה, ליטוש בצורת לב. מעבר לצורת הליטוש במהלך השנים נוצרו וריאציות ליטוש נוספות כמו: טרפז, טריליון קאט, ליטוש טייפרבאגט, מרקיזה, קארה, רדיאן קאט ומרקיזה.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

טבעות אירוסין בשיבוץ יהלומים שחורים

יהלומים שחורים קיימים שנים רבות, מדובר ביהלומים טבעיים שבתהליך ההיווצרות שלהם משהו השתנה וצבעם הפך לשחור, מכיוון שאין יודעים בדיוק מה הפך את צבע היהלום לשחור ישנה הילה ומסתורין סביב סוג זה של היהלומים.

להמשך קריאה

מה הם הדברים בלעדיהם לא תרכשו טבעת?

ישנם לא מעט מדריכים שמטרתם להדריך אתכם איך לבצע רכישה נכונה של טבעות אירוסין מיוחדות. אז לצד מדריכים מסוג זה, ישנם גם מדריכים כמו המדריך הבא, שמטרתם לשקף לכם מה באמת חשוב במעמד הרכישה ועל מה לא תוכלו לוותר לעולם. זכרו: תעודה גמולוגית הינה בגדר חובה, תקציב הינו חיוני, מידע על טעמה האישי יכול לסייע לכם, המלצות יעניקו לכם שקט נפשי והפרפרים בבטן – הם אלו שיעידו כי אתם עושים את הבחירה הנכונה.

להמשך קריאה

איך לבחור טבעות אירוסין

כאשר מחליטים להציע נישואין, חשוב מאוד לדאוג לאווירה המתאימה שכן ההצעה היא אירוע שזוכרים לכל החיים. בתוך כך, חשוב מאוד להעניק טבעת אירוסין יפה, כזאת שנבחרה בקפידה. מכיוון שצעד כזה נעשה לרוב על ידי בן הזוג, שלא בהכרח נחשב למבין גדול בענייני טבעות בכלל וטבעות לאירוסין בפרט, אנו מציגים מדריך מקוצר לבחירה נכונה של טבעת אירוסין.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ