צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

סגננות ליטוש יהלום בטבעת אירוסין

טבעת נחשבת כאחד התכשיטים הפופלאריים ביותר בקרב נשים, אך אין ספק כי היא מקפלת בתוכה משמעות נוספת כאשר הטבעת הינה טבעות אירוסין.  גברים חצי מאינטואיציה וחצי מאמרות שהם שומעים מנשותיהם לעתיד, מבינים את החשיבות של טבעת אירוסין עבור האישה. במעמד בו החתן העתידי רוכש טבעת אירוסין לאשתו בפוטנציה חשוב לו שהטבעת תבטא את הרגשות שלו כלפי אשתו לעתיד ובמיוחד את עוצמת אהבתו והתחייבותו כלפיה. לכן, חשוב לחתן שהטבעת תהיה מרשימה ויפה.

מעצבי טבעות אירוסין ערים לחשיבות ומשמעות של הטבעת, ומנסים לתת מענה לצורך זה על ידי העצמת הייחוד והנוכחות של טבעות אירוסין. מעצבי טבעות אירוסין מנסים כל הזמן לחדש וליצור הצע מגוון של טבעות אירוסין יוקרתיות על ידי צירוף של אבני חן מקוריות ויהלומים כמו גם באמצעות סגנונות ליטוש שונים.

ישנו מגוון של סגנונות ליטוש יהלומים:

שני הסגנונות המרכזיים ביותר הם ליטוש עגול או ליטוש פנטזי (ליטוש שאינו עגול) המהווים את הליטוש המרכזי של הטבעת. ניתן להוסיף ליטושים שונים על משטחי הליטוש השונים של הטבעת כתוספת על הליטוש המרכזי. תוספת זו של ליטושים מסייעת להגברת הברק והזוהר של אבן החן, ובכך מוסיפה יוקרתיות ל טבעת אירוסין .

סגנון ליטוש עגול מסייע ליצור מראה קלאסי בטבעת על ידי כך שהוא יוצר אפקט החזר אור אידיאלי, ומעניק אפשרות לליטוש מלא של משטחי הליטוש השונים של האבן. אלמנטים אלו מסייעים לטבעת בליטוש עגול להפגין חזות מבריקה ומרשימה מאוד. במידה והליטוש העגול הינו רק חלקי נוצר יהלום בצורה של חצי ירח, ועל כן הוא נקרא ליטוש חצי ירח . לעומת הליטוש העגול, ישנו ליטוש אמרלד שבו נוצרות פינות מלבניות ליהלום בקטימה עדינה ובליטוש מדרגות. ליטוש באגט יאפשר יצירה של יהלום מלבני, סימטרי ומדוייק, כאשר חידוד של רק אחת מצלעותיו הקצרות יצור מראה של צורת כדור רובה הקרוי גם ליטוש בולט קאט.

כמובן שישנם סגננות ליטוש נוספים, שכל אחד מעניק בדרכו ערך מוסף ליופיה של טבעת אירוסין והם: ליטוש זוגות, ליטוש של טבעת שלוש אבנים, ליטוש אובלי, ליטוש בצורת כוכב, ליטוש בצורת טיפה, ליטוש בצורת לב. מעבר לצורת הליטוש במהלך השנים נוצרו וריאציות ליטוש נוספות כמו: טרפז, טריליון קאט, ליטוש טייפרבאגט, מרקיזה, קארה, רדיאן קאט ומרקיזה.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

טבעת אירוסין עם יהלום אבן חן או ללא כלום

היום אנו נעסוק באחד הנושאים שללא שום צל של ספק מעניינים רוכשים רבים בעולם התכשיטנות – איזו טבעת אירוסין לרכוש – טבעת אירוסין עם יהלום, טבעת עם אבן חן או שמא לרכוש טבעת אירוסין ללא כלום, הכי פשוטה וקלאסית שיש? בואו נברר.

להמשך קריאה

מה לא לעשות כשקונים טבעת אירוסין

ישנן טעויות רבות ונפוצות בקניית טבעות אירוסין שכמעט כל אחד יכול להתקל בהן.  במאמר זה נמנה חלק מהטעויות ונספק פתרונות נכונים, על מנת שתוכלו לקנות טבעת אירוסין איכותית, במחיר הגיוני, ועם תוצאות איכותיות.

להמשך קריאה

חתונה לבנה יהלומים נוצצים

כל אישה יודעת בדיוק איך היא רוצה שהחתונה שלה תיראה, כל אחת יודעת איזה שמלה היא רוצה, תסרוקת, סגנון איפור, אנחנו כנשים נולדנו לתוך סיפורים של נסיכה ונסיך שמתחתנים וחיים באושר ועושר עד עצם היום הזה.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2023 - הצהרת נגישות