צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

מציאת מידת טבעת אירוסין

אם כי בימינו יותר ויותר טבעות אירוסין נקנות על ידי שני בני הזוג במשותף, עדיין הגורם השכיח ביותר אצל רוב בני הזוג בעת הצעת נישואין הוא ההפתעה. החתנים לעתיד נהנים להפתיע את בת זוגם בהצעת נישואין ובמהלכה מעניקים לה טבעת אירוסין . הפתעה היא דבר כיפי ונעים, אבל מצד שני גוררת הרבה חוסר וודאות בעיקר אצל החתן שלא יודע האם הטבעת שקנה תתאים לטעמה של אשתו לעתיד. כמובן שמעבר לטעם האישי ולסגנון הטבעת חשוב שתהיה התאמה של טבעת לאצבעה של הכלה לעתיד. 

אז איך תדעו להתאים את מידת בת זוגכם לטבעת ?

טבעת אמורה להיות מותאמת לאצבע בצורה אופטימלית על מנת שתהיה נוחה ולא תפריע לתפקוד היומיומי. מצד אחד הטבעת צריכה להיות צמודה על האצבע על מנת שלא תיפול ותיאבד, אך מצד שני עליה להיות רפויה די על מנת שתתאפשר ענידה והסרה של הטבעת באופן טבעי ונוח. רבים לא יודעים זאת אך מידת האצבע נתונה לשינו מתמיד לאור שעות היממה ומזג האוויר. 

מידת האצבע הממוצעת של אשה ישראלית היא בין 47 ל-53. כיצד תוכלו לדעת מהי מידת האצבע באופן מדוייק? לשם כך, יש למדוד את קוטר האצבעות בסוף היום כאשר הם חמות יותר ולא מכווצות מקור. על מנת שהמדידה תהיה מהימנה יש למדוד את מידת האצבע מספר פעמים. המדידה צריכה להיות על ידי אמצעים שאינם גמישים ונמתחים כמו חוט או נייר.

 כמובן שבמידה והטבעת אירוסין אמורה להינתן בהפתעה לא ניתן לבצע מדידה מדוייקת, ויש להתבסס על הערכה באמצעות תשאול חברותיה של בת הזוג, השאלת טבעת אחרת של בת הזוג ושימוש בעיגולי מדידה במטרה לקבוע את המידה. ניתן גם להביא טבעת של בת הזוג ליועץ טבעות שימדוד את המידה, או למדוד בהחבא את הטבעת של בת הזוג ולנסות לזכור עד איפה הגיעה הטבעת על האצבע שלכם.

חשוב לזכור שבמקרים רבים בהם טבעת אירוסין נקנית בהפתעה עלולה להתגלות חוסר התאמה במידה. אמנם היה עדיף שההתאמה היתה מושלמת, אך חשוב לזכור שאחרי הכל מדובר בהפתעה. האישה יכולה להגיע אפילו באופן עצמאי ויסייעו לה במציאת המידה הנכונה עבורה.וכמו שהיא עוזרת במציאת אולם אירועים קטן או גדול היא אכן גם יכולה לעזור בזה.

מעוניינים ליצור קשר עם דיאמור לחצו כאן

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

איך בוחרים תכשיט כמתנה לאישה?

לא משנה כמה הנשים יבקשו שאתם, הגברים, תדברו אליהן בפרחים, נדמה כי השיח האהוב עליהן מכל הוא באמצעות תכשיטים. מאז ועד היום נתפסים התכשיטים כחברים הטובים ביותר של האישה, כמתנה העדיפה עליה ביותר וכדרך שלכם לשקף עד כמה אתם אוהבים. גם אתם רוצים להעניק מתנה בדמות תכשיט לאחת שלכם? עם מענה על כמה שאלות מנחות, תוכלו גם אתם להעניק תכשיט שירגש, יפתיע וישמח את האחת שלכם.

להמשך קריאה

ממי תוכל לשאוב רעיון לטבעת האירוסין

לצד הגברים שאולי קל להם לרכוש את הטבעת, ישנם לא מעטים המביעים חשש מרכישת הטבעת המדוברת. אז רגע לפני שמרימים ידיים ומצהירים כי מדובר על משימה בלתי אפשרית, הרי שתוכל לשאוב השראה ורעיון לטבעת די בקלות. מחפשים רעיון לטבעת האירוסין, צריכים הכוונה ועצה טובה? כל הדרכים אל הטבעת המושלמת לאהובתכם.

להמשך קריאה

טבעות אירוסין תואמות לגבר ולאשה

התארסתם? מזל טוב! איפה טבעות האירוסין? היום כבר מקובל שגבר עונד טבעת נישואין. אבל מה עם טבעת אירוסין? ולמה לא להתאים את טבעת הגבר לזו של האשה?

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2022