צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

מציאת מידת טבעת אירוסין

אם כי בימינו יותר ויותר טבעות אירוסין נקנות על ידי שני בני הזוג במשותף, עדיין הגורם השכיח ביותר אצל רוב בני הזוג בעת הצעת נישואין הוא ההפתעה. החתנים לעתיד נהנים להפתיע את בת זוגם בהצעת נישואין ובמהלכה מעניקים לה טבעת אירוסין . הפתעה היא דבר כיפי ונעים, אבל מצד שני גוררת הרבה חוסר וודאות בעיקר אצל החתן שלא יודע האם הטבעת שקנה תתאים לטעמה של אשתו לעתיד. כמובן שמעבר לטעם האישי ולסגנון הטבעת חשוב שתהיה התאמה של טבעת לאצבעה של הכלה לעתיד. 

אז איך תדעו להתאים את מידת בת זוגכם לטבעת ?

טבעת אמורה להיות מותאמת לאצבע בצורה אופטימלית על מנת שתהיה נוחה ולא תפריע לתפקוד היומיומי. מצד אחד הטבעת צריכה להיות צמודה על האצבע על מנת שלא תיפול ותיאבד, אך מצד שני עליה להיות רפויה די על מנת שתתאפשר ענידה והסרה של הטבעת באופן טבעי ונוח. רבים לא יודעים זאת אך מידת האצבע נתונה לשינו מתמיד לאור שעות היממה ומזג האוויר. 

מידת האצבע הממוצעת של אשה ישראלית היא בין 47 ל-53. כיצד תוכלו לדעת מהי מידת האצבע באופן מדוייק? לשם כך, יש למדוד את קוטר האצבעות בסוף היום כאשר הם חמות יותר ולא מכווצות מקור. על מנת שהמדידה תהיה מהימנה יש למדוד את מידת האצבע מספר פעמים. המדידה צריכה להיות על ידי אמצעים שאינם גמישים ונמתחים כמו חוט או נייר.

 כמובן שבמידה והטבעת אירוסין אמורה להינתן בהפתעה לא ניתן לבצע מדידה מדוייקת, ויש להתבסס על הערכה באמצעות תשאול חברותיה של בת הזוג, השאלת טבעת אחרת של בת הזוג ושימוש בעיגולי מדידה במטרה לקבוע את המידה. ניתן גם להביא טבעת של בת הזוג ליועץ טבעות שימדוד את המידה, או למדוד בהחבא את הטבעת של בת הזוג ולנסות לזכור עד איפה הגיעה הטבעת על האצבע שלכם.

חשוב לזכור שבמקרים רבים בהם טבעת אירוסין נקנית בהפתעה עלולה להתגלות חוסר התאמה במידה. אמנם היה עדיף שההתאמה היתה מושלמת, אך חשוב לזכור שאחרי הכל מדובר בהפתעה. האישה יכולה להגיע אפילו באופן עצמאי ויסייעו לה במציאת המידה הנכונה עבורה.וכמו שהיא עוזרת במציאת אולם אירועים קטן או גדול היא אכן גם יכולה לעזור בזה.

מעוניינים ליצור קשר עם דיאמור לחצו כאן

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

הצעות הנישואין הפרועות ביותר

אז אחרי שראית טבעות אירוסין קלאסיות, הגיע כעת הזמן להתפנות להפקת ההצעה. הנה לך כמה רעיונות מרגשים, יוצאי דופן ומפתיעים במיוחד.

להמשך קריאה

חתונה לבנה יהלומים נוצצים

כל אישה יודעת בדיוק איך היא רוצה שהחתונה שלה תיראה, כל אחת יודעת איזה שמלה היא רוצה, תסרוקת, סגנון איפור, אנחנו כנשים נולדנו לתוך סיפורים של נסיכה ונסיך שמתחתנים וחיים באושר ועושר עד עצם היום הזה.

להמשך קריאה

כך תדע שהיא, בדיוק כמוך ? מוכנה לטבעת

 ועל כן הם מחפשים בכל עת רמזים שיאותתו להם כי היא אכן מוכנה. אתה חולם בלילה על טבעות אירוסין מיוחדות, על הכוס שתשבור בחופה ועל החיים המשותפים שלכם ביחד? סביר להניח שגם היא. אם אתה בכל זאת מחפש רמזים – אחד מהרמזים הבאים בהחלט יוכלו לסמן לך שאתם באותו המקום...

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ