צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

מערבים או לא את החברים ברכישת הטבעת

לטובת קיום הצעת הנישואין, הרי שעליכם לרכוש תחילה טבעת מתוך מגוון של טבעות אירוסין, לתכנן הצעה מרגשת ומיוחדת, ומשם והלאה – הימים אל חתונת השנה ספורים. לא מעטים הגברים שעבורם רכישת הטבעת היא האתגר האמיתי, ועל מנת להבטיח כי הם אכן יעמדו באתגר בהצלחה, הם נעזרים בחברים הקרובים. לא אחת עלתה השאלה האם כדאי לערב את החברים ברכישת הטבעת, וכעת – הגיע הזמן לפסוק אחת ולתמיד: רוכשים טבעת אירוסין לבד או מגייסים את החברים הטובים?

מדוע כדאי להפוך את החברים הטובים לשותפים ברכישה?

סביר כי חלק מהחברים שלכם כבר עמדו תחת החופה, ועוד לפני שהם הגיעו לחופה, הם גם היו – בדיוק כמוכם, בדילמה איזו טבעת לרכוש. כעת, תוכלו להסתייע בחברים שלכם כיועצים לכל דבר שיסייעו לכם ברכישת הטבעת. מאחר והם כבר עברו את התהליך בשלמותו, הם יכולים להמליץ לכם על סגנונות, איך רוכשים טבעת בצורה יעילה, מה הנשים אוהבות ועל איזה טווח מחירים כדאי להתפקס.

בנוסף, לצד החברים הטובים שלך, תוכל גם להסתייע בעצתן של החברות הטובות של בת זוגתך. לעתים, גברים חוששים להתייעץ עם החברות מחשש שסוד ההצעה יתגלה וכך אפקט ההתרגשות יתפספס. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי החברות של בת זוגתך ירצו לשמור על סוד ההצעה על מנת להבטיח הצעה מרגשת לחברתן הטובה. החברות הטובות יודעות בדיוק מה הטעם של חברתן בתכשיטים, איזה סוגי זהב היא אוהבת, על אילו טבעות אירוסין היא הסתכלה ומה היא מצפה לקבל.

למה כדאי לרכוש טבעת לבדכם?

יש משהו יפה מאד בלרכוש טבעת אירוסין לבד, ללא כל התייעצות עם גורמים חיצוניים. מדובר על טבעת מאד אישית, ולא על עוד תכשיט הניתן כמתנה. בעת שאתם רוכשים את הטבעת לבד, אתם נותנים לטבעת לדבר בשמכם. מדובר על מחווה מרגשת מאד שבת זוגתכם תעריך מאד. חשוב לזכור כי רכישת הטבעת אינה מלאכה מסובכת מדי, וכל שעליכם לעשות הוא לבחור טבעת שמדברת אליכם ועתידה להתחבב על אהובתכם.

כמו כן, בעת שאתם מסתייעים בעצתם של חברים או מכרים, אתם עלולים למצוא את עצמכם עם מגוון רחב של דעות וכך להיות מבולבלים אפילו יותר. לכן, רכישת הטבעת לבדכם, עם הקשבה מלאה ללבכם ולתחושת הבטן שלכם, תבטיח לכם טבעת נפלאה ומרגשת, שתבטיח כי אהובתכם תשיב לכם בחיוב להצעה המרגשת שלכם.

תמיד תוכלו להתייעץ עם יועצי המכירות:


בעת שאתם ניגשים לרכוש טבעת, תוכלו לשמוע את עצתם של אנשי המקצוע. זיכרו כי מדובר על מוכרנים שכבר מכרו יותר מטבעת אחת, כך שיש להם ניסיון רב. הסתייעו בעצתם והבטיחו לעצמכם טבעת מנצחת ביום המרגש שלכם.

מעוניינים לקרוא מאמר נוסף המדבר על ההחלטה של קניית טבעת אירוסין לחץ כאן.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

איך בוחרים תכשיט כמתנה לאישה?

לא משנה כמה הנשים יבקשו שאתם, הגברים, תדברו אליהן בפרחים, נדמה כי השיח האהוב עליהן מכל הוא באמצעות תכשיטים. מאז ועד היום נתפסים התכשיטים כחברים הטובים ביותר של האישה, כמתנה העדיפה עליה ביותר וכדרך שלכם לשקף עד כמה אתם אוהבים. גם אתם רוצים להעניק מתנה בדמות תכשיט לאחת שלכם? עם מענה על כמה שאלות מנחות, תוכלו גם אתם להעניק תכשיט שירגש, יפתיע וישמח את האחת שלכם.

להמשך קריאה

אודות טבעת אירוסין סוליטר שמעת

אנו יודעים אתה בראשך נמצא כבר אי שם בחיפושים, יחד עם בת זוגתך (וכלתך לעתיד) אחר אולם או לחילופין אחר גן אירועים שיענה על הצרכים שלכם ויצליח לספק לכם את האירוע המרגש אותו אתם רוצים אך רגע לפני שאתה מחפש אחר אולם או גן אירועים, רצוי מאוד שתרכוש עבור אהובתך טבעת אירוסין, לא כך?. במאמר הבא תוכל להכיר את אחת האפשרויות הטובות ביותר שעומדות בפנייך – טבעת אירוסין קלאסית המכונה גם – טבעת אירוסין סוליטר.
 

להמשך קריאה

ההחלטה של קניית טבעת אירוסין

רגע לפני ההחלטות שיש לבצע לגבי החתונה צריך לחשוב איזה טבעת אירוסין לקנות לה, הרכישה של טבעת אירוסין היא אחת הקניות הכי חשובות שתעשה. לא מדובר במתנה ליום הולדת שאפשר להחליף, נכון גם טבעת אירוסין אפשר להחליף אבל אתה רוצה לקנות לה את הטבעת המושלמת שתשאיר אותה עם פה פעור ובכי של התרגשות. אתה רוצה שהטבעת הזו שבחרת תלווה אותה לכל החיים המשתפים שלכם.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ