צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

מערבים או לא את החברים ברכישת הטבעת

לטובת קיום הצעת הנישואין, הרי שעליכם לרכוש תחילה טבעת מתוך מגוון של טבעות אירוסין, לתכנן הצעה מרגשת ומיוחדת, ומשם והלאה – הימים אל חתונת השנה ספורים. לא מעטים הגברים שעבורם רכישת הטבעת היא האתגר האמיתי, ועל מנת להבטיח כי הם אכן יעמדו באתגר בהצלחה, הם נעזרים בחברים הקרובים. לא אחת עלתה השאלה האם כדאי לערב את החברים ברכישת הטבעת, וכעת – הגיע הזמן לפסוק אחת ולתמיד: רוכשים טבעת אירוסין לבד או מגייסים את החברים הטובים?

מדוע כדאי להפוך את החברים הטובים לשותפים ברכישה?

סביר כי חלק מהחברים שלכם כבר עמדו תחת החופה, ועוד לפני שהם הגיעו לחופה, הם גם היו – בדיוק כמוכם, בדילמה איזו טבעת לרכוש. כעת, תוכלו להסתייע בחברים שלכם כיועצים לכל דבר שיסייעו לכם ברכישת הטבעת. מאחר והם כבר עברו את התהליך בשלמותו, הם יכולים להמליץ לכם על סגנונות, איך רוכשים טבעת בצורה יעילה, מה הנשים אוהבות ועל איזה טווח מחירים כדאי להתפקס.

בנוסף, לצד החברים הטובים שלך, תוכל גם להסתייע בעצתן של החברות הטובות של בת זוגתך. לעתים, גברים חוששים להתייעץ עם החברות מחשש שסוד ההצעה יתגלה וכך אפקט ההתרגשות יתפספס. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי החברות של בת זוגתך ירצו לשמור על סוד ההצעה על מנת להבטיח הצעה מרגשת לחברתן הטובה. החברות הטובות יודעות בדיוק מה הטעם של חברתן בתכשיטים, איזה סוגי זהב היא אוהבת, על אילו טבעות אירוסין היא הסתכלה ומה היא מצפה לקבל.

למה כדאי לרכוש טבעת לבדכם?

יש משהו יפה מאד בלרכוש טבעת אירוסין לבד, ללא כל התייעצות עם גורמים חיצוניים. מדובר על טבעת מאד אישית, ולא על עוד תכשיט הניתן כמתנה. בעת שאתם רוכשים את הטבעת לבד, אתם נותנים לטבעת לדבר בשמכם. מדובר על מחווה מרגשת מאד שבת זוגתכם תעריך מאד. חשוב לזכור כי רכישת הטבעת אינה מלאכה מסובכת מדי, וכל שעליכם לעשות הוא לבחור טבעת שמדברת אליכם ועתידה להתחבב על אהובתכם.

כמו כן, בעת שאתם מסתייעים בעצתם של חברים או מכרים, אתם עלולים למצוא את עצמכם עם מגוון רחב של דעות וכך להיות מבולבלים אפילו יותר. לכן, רכישת הטבעת לבדכם, עם הקשבה מלאה ללבכם ולתחושת הבטן שלכם, תבטיח לכם טבעת נפלאה ומרגשת, שתבטיח כי אהובתכם תשיב לכם בחיוב להצעה המרגשת שלכם.

תמיד תוכלו להתייעץ עם יועצי המכירות:


בעת שאתם ניגשים לרכוש טבעת, תוכלו לשמוע את עצתם של אנשי המקצוע. זיכרו כי מדובר על מוכרנים שכבר מכרו יותר מטבעת אחת, כך שיש להם ניסיון רב. הסתייעו בעצתם והבטיחו לעצמכם טבעת מנצחת ביום המרגש שלכם.

מעוניינים לקרוא מאמר נוסף המדבר על ההחלטה של קניית טבעת אירוסין לחץ כאן.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

יהלום על טבעת האירוסין ? השקעה שתיזכר תמיד

הפקת החתונה שלנו הינה אליך ארוך המקפל בתוכו שלבים רבים. לפני שאנו מתחילים לחשוב על מתחם אירועים, קייטרינג משובח ושמלה בלתי נשכחת, נדמה שישנו אירוע אחד שלא ניתן לפסוח עליו בדרך אל החתונה הגדולה והרי שמדובר בהצעת הנישואין. על מנת להציע נישואין בדרך המקובלת צריך להצטייד בטבעת אירוסין  שלה תפקיד חשוב בהצעה הגדולה. כיום ניתן למצוא מגוון טבעות אירוסין רבות אשר באות לתת מענה לכל סגנון וכמעט לכל תקציב, אך עדיין נדמה שהטבעת שכולן חולמות לקבל הינה טבעת ספציפית: טבעת עם יהלום.

להמשך קריאה

חתונה לבנה יהלומים נוצצים

כל אישה יודעת בדיוק איך היא רוצה שהחתונה שלה תיראה, כל אחת יודעת איזה שמלה היא רוצה, תסרוקת, סגנון איפור, אנחנו כנשים נולדנו לתוך סיפורים של נסיכה ונסיך שמתחתנים וחיים באושר ועושר עד עצם היום הזה.

להמשך קריאה

כיצד נדע כי הגיע הזמן להציע נישואין?

אין ספק שהצעת נישואין זה אחד האירועים המרגשים ביותר שיש ולא בכדי. בהצעת נישואין אנו למעשה מתחייבים על עתידנו ומביעים בקול את הרצון לחיות לנצח נצחים עם אהבת ליבנו. לא סתם הצעות נישואים תפסו מקום כה חשוב בפולקלור המקומי ולא סתם אנו עושים הכול בכדי שהצעת הנישואין תהיה הכי מיוחדת שאפשר.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2022