צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

מערבים או לא את החברים ברכישת הטבעת

לטובת קיום הצעת הנישואין, הרי שעליכם לרכוש תחילה טבעת מתוך מגוון של טבעות אירוסין, לתכנן הצעה מרגשת ומיוחדת, ומשם והלאה – הימים אל חתונת השנה ספורים. לא מעטים הגברים שעבורם רכישת הטבעת היא האתגר האמיתי, ועל מנת להבטיח כי הם אכן יעמדו באתגר בהצלחה, הם נעזרים בחברים הקרובים. לא אחת עלתה השאלה האם כדאי לערב את החברים ברכישת הטבעת, וכעת – הגיע הזמן לפסוק אחת ולתמיד: רוכשים טבעת אירוסין לבד או מגייסים את החברים הטובים?

מדוע כדאי להפוך את החברים הטובים לשותפים ברכישה?

סביר כי חלק מהחברים שלכם כבר עמדו תחת החופה, ועוד לפני שהם הגיעו לחופה, הם גם היו – בדיוק כמוכם, בדילמה איזו טבעת לרכוש. כעת, תוכלו להסתייע בחברים שלכם כיועצים לכל דבר שיסייעו לכם ברכישת הטבעת. מאחר והם כבר עברו את התהליך בשלמותו, הם יכולים להמליץ לכם על סגנונות, איך רוכשים טבעת בצורה יעילה, מה הנשים אוהבות ועל איזה טווח מחירים כדאי להתפקס.

בנוסף, לצד החברים הטובים שלך, תוכל גם להסתייע בעצתן של החברות הטובות של בת זוגתך. לעתים, גברים חוששים להתייעץ עם החברות מחשש שסוד ההצעה יתגלה וכך אפקט ההתרגשות יתפספס. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי החברות של בת זוגתך ירצו לשמור על סוד ההצעה על מנת להבטיח הצעה מרגשת לחברתן הטובה. החברות הטובות יודעות בדיוק מה הטעם של חברתן בתכשיטים, איזה סוגי זהב היא אוהבת, על אילו טבעות אירוסין היא הסתכלה ומה היא מצפה לקבל.

למה כדאי לרכוש טבעת לבדכם?

יש משהו יפה מאד בלרכוש טבעת אירוסין לבד, ללא כל התייעצות עם גורמים חיצוניים. מדובר על טבעת מאד אישית, ולא על עוד תכשיט הניתן כמתנה. בעת שאתם רוכשים את הטבעת לבד, אתם נותנים לטבעת לדבר בשמכם. מדובר על מחווה מרגשת מאד שבת זוגתכם תעריך מאד. חשוב לזכור כי רכישת הטבעת אינה מלאכה מסובכת מדי, וכל שעליכם לעשות הוא לבחור טבעת שמדברת אליכם ועתידה להתחבב על אהובתכם.

כמו כן, בעת שאתם מסתייעים בעצתם של חברים או מכרים, אתם עלולים למצוא את עצמכם עם מגוון רחב של דעות וכך להיות מבולבלים אפילו יותר. לכן, רכישת הטבעת לבדכם, עם הקשבה מלאה ללבכם ולתחושת הבטן שלכם, תבטיח לכם טבעת נפלאה ומרגשת, שתבטיח כי אהובתכם תשיב לכם בחיוב להצעה המרגשת שלכם.

תמיד תוכלו להתייעץ עם יועצי המכירות:


בעת שאתם ניגשים לרכוש טבעת, תוכלו לשמוע את עצתם של אנשי המקצוע. זיכרו כי מדובר על מוכרנים שכבר מכרו יותר מטבעת אחת, כך שיש להם ניסיון רב. הסתייעו בעצתם והבטיחו לעצמכם טבעת מנצחת ביום המרגש שלכם.

מעוניינים לקרוא מאמר נוסף המדבר על ההחלטה של קניית טבעת אירוסין לחץ כאן.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

רעיונות מקוריים להצעת נישואין מרגשת

לאחר מסע לא פשוט של חיפוש אחר הטבעת המושלמת, הגיע הרגע לברר איך בעצם כדאי להציע נישואין. 5 הצעות מרגשות שיבטיחו לך תשובה חיובית – לפניך.

להמשך קריאה

הצעת נישואין קסומה בצפון הארץ

עבור לא מעט גברים, תהליך התכנון של הצעת נישואין מרשימה לא מצריכה מאמץ שכלי מיוחד. אבל אם אתה באופן טבעי אדם שתכנון זה לא הצד החזק שלך, זה יכול די להרתיע.

להמשך קריאה

איך לבחור טבעות אירוסין היילו?

כאשר אנו מציעים נישואין לבחירת ליבנו, אנו רוצים לדעת כי קנינו עבורה טבעת אירוסין שהיא טבעת החלומות, כזו שכל אישה הייתה שמחה לקבל. כיצד תוכלו לבחור טבעת אירוסין היילו המושלמת עבורה?

 

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2024 - הצהרת נגישות