צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

מיתוסים של הצעות נישואין

תמיד כשאנו מדמיינים הצעות נישואין אנו מדמיינים אותם נוצצות נכון? כאילו באותו הרגע שהגבר כורע על ברך אחת יש זיקוקים בשמיים, עשרות יונים שיוצאות מאיזה מקום ולמעשה – מדובר על הרגע הכי קסום שיש.

לא נהרוס לגמרי כי זה נכון – מדובר על רקע קסום, אבל לא תסכימו אותנו אם נאמר שיש משהו יותר מקסים בטבעיות ואפילו נסתכן ונאמר – בפשטות? יצאנו לבדוק אודות 6 המיתוסים הגדולים ביותר על הצעות הנישואין.

שוברי המיתוסים על הצעות הנישואין – אנחנו כאן!

מיתוס מספר 1: המיתוס הראשון שאנו רוצים לעסוק בו נוגע בטבעת האירוסין. יש איזו מחשבה רווחת שמא כל הנשים מחכות שיציעו להן עם טבעת יהלום – טעות!. זהו מיתוס נפוץ ולאו דווקא נכון כיוון שניתן למצוא נשים רבות שהתחילו להעדיף אבני חן וזה מכיוון שניתן למצוא כיום כל כך הרבה צבעים מרהיבים של אבני חן שאין כל צורך "להינעל" על יהלומים.

מיתוס מספר 2: "אך ורק טבעות מעוצבות" – זוהי המחשבה של גברים רבים בעודם בוחרים טבעת אירוסין בכדי להציע לבת זוגתם נישואין. זהו מיתוס בלבד. נשים רבות דווקא מעדיפות טבעות בעלות מראה פשוט יותר (על אחת כמה וכמה אם מדובר על נשים צנועות שלא אוהבות עיצובים עכשוויים), כמו לדוגמא: סגנון וינטאג' או קלאסי (הידוע בכינויו הנוסף – סוליטר).

מיתוס מספר 3: אם אתה חושב שכל הנשים מחפשות הצעות נישואין סטנדרטיות, אתה לגמרי שבוי בתוך מיתוס מספר 3. כל אישה מעדיפה הצעת נישואין בצורה שונה – יש נשים שמחפשות רומנטיקה בתוך מסעדה עם יין ואור נרות ויש נשים שחובבות אקסטרים ומעדיפות שיציעו להן תוך כדי שהן מבצעות סנפלינג על איזה הר בצפון הארץ – עלייך להכיר את בת הזוג שלך בכדי לדעת איזה סוג מהצעות הנישואין היא מעדיפה.

מיתוס מספר 4: "רק הגבר חייב להציע". זהו מיתוס נפוץ שאפילו בשנות ה-2000 ניתן עדיין לשמוע. מדובר אך ורק על מיתוס בייחוד בשנים בהם הפמניזם חוגג ונשים רבות לוקחות יותר את המושכות. כיום נשים רבות כורעות ברך אל מול אהבת חייהן ובצדק, אין כל סיבה להיות פאסיביים וזהו חברים מיתוס מספר 4!. לחץ כאן למאמר נוסף בנושא זה

מיתוס מספר 5: "חובה לגור ביחד לפני". זהו מיתוס שחייב להשתנות. אין כל צורך לחכות שנים על גבי שנים בכדי לשלוף את טבעת האירוסין והשאלה אם זה מרגיש נכון.

מיתוס מספר 6: חובה להציע עם טבעת אירוסין. זוהי איננה עובדת מוגמרת ולעיתים נשים וגברים דווקא מעדיפים שישאלו אותם האם הם רוצים להתחתן עם בת ובן זוגם ללא טבעת, על מנת שהם יבחרו בעצמם את הטבעת היפה ביותר בעיניהם.
הכי חשוב בכל הנוגע למיתוסים והצעות נישואים – לחשוב מחוץ לקופסא ולא להיות מקובעים.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

סוגי יהלומים - כל מה שרציתם לדעת

כיום זה כבר ברור לכולם – יהלומים הם אבני החן המועדפים ביותר על ידי רוכשי התכשיטים בכלל ובפרט על רוכשי טבעות אירוסין

להמשך קריאה

טבעות אירוסין על פני ההיסטוריה

מאז ומעולם בני אדם בחרו את בן או את בת הזוג שלהם. אנשים תמיד החליטו אם איזה איש או אישה הם יבלו את שארית ימי החיים שלהם. כך למשל עוד בתקופת התנ"ך בחר אברהם אבינו את שרה ויצחק בחר להתחתן עם רבקה. 

להמשך קריאה

הצעות הנישואין המושקעות ביותר

הצעות נישואין יכולות להיות מרגשות, רומנטיות וגם מפתיעות ומקוריות. אספנו לכם את 5 הצעות הנישואין המפתיעות, המושקעות וההזויות ביותר. וכמובן שאסור לשכוח שהצעה טובה מתחילה בטבעת אירוסין איכותית. לקטלוג טבעות אירוסין לחץ כאן

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2022