צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

מיתוסים של הצעות נישואין

תמיד כשאנו מדמיינים הצעות נישואין אנו מדמיינים אותם נוצצות נכון? כאילו באותו הרגע שהגבר כורע על ברך אחת יש זיקוקים בשמיים, עשרות יונים שיוצאות מאיזה מקום ולמעשה – מדובר על הרגע הכי קסום שיש.

לא נהרוס לגמרי כי זה נכון – מדובר על רקע קסום, אבל לא תסכימו אותנו אם נאמר שיש משהו יותר מקסים בטבעיות ואפילו נסתכן ונאמר – בפשטות? יצאנו לבדוק אודות 6 המיתוסים הגדולים ביותר על הצעות הנישואין.

שוברי המיתוסים על הצעות הנישואין – אנחנו כאן!

מיתוס מספר 1: המיתוס הראשון שאנו רוצים לעסוק בו נוגע בטבעת האירוסין. יש איזו מחשבה רווחת שמא כל הנשים מחכות שיציעו להן עם טבעת יהלום – טעות!. זהו מיתוס נפוץ ולאו דווקא נכון כיוון שניתן למצוא נשים רבות שהתחילו להעדיף אבני חן וזה מכיוון שניתן למצוא כיום כל כך הרבה צבעים מרהיבים של אבני חן שאין כל צורך "להינעל" על יהלומים.

מיתוס מספר 2: "אך ורק טבעות מעוצבות" – זוהי המחשבה של גברים רבים בעודם בוחרים טבעת אירוסין בכדי להציע לבת זוגתם נישואין. זהו מיתוס בלבד. נשים רבות דווקא מעדיפות טבעות בעלות מראה פשוט יותר (על אחת כמה וכמה אם מדובר על נשים צנועות שלא אוהבות עיצובים עכשוויים), כמו לדוגמא: סגנון וינטאג' או קלאסי (הידוע בכינויו הנוסף – סוליטר).

מיתוס מספר 3: אם אתה חושב שכל הנשים מחפשות הצעות נישואין סטנדרטיות, אתה לגמרי שבוי בתוך מיתוס מספר 3. כל אישה מעדיפה הצעת נישואין בצורה שונה – יש נשים שמחפשות רומנטיקה בתוך מסעדה עם יין ואור נרות ויש נשים שחובבות אקסטרים ומעדיפות שיציעו להן תוך כדי שהן מבצעות סנפלינג על איזה הר בצפון הארץ – עלייך להכיר את בת הזוג שלך בכדי לדעת איזה סוג מהצעות הנישואין היא מעדיפה.

מיתוס מספר 4: "רק הגבר חייב להציע". זהו מיתוס נפוץ שאפילו בשנות ה-2000 ניתן עדיין לשמוע. מדובר אך ורק על מיתוס בייחוד בשנים בהם הפמניזם חוגג ונשים רבות לוקחות יותר את המושכות. כיום נשים רבות כורעות ברך אל מול אהבת חייהן ובצדק, אין כל סיבה להיות פאסיביים וזהו חברים מיתוס מספר 4!. לחץ כאן למאמר נוסף בנושא זה

מיתוס מספר 5: "חובה לגור ביחד לפני". זהו מיתוס שחייב להשתנות. אין כל צורך לחכות שנים על גבי שנים בכדי לשלוף את טבעת האירוסין והשאלה אם זה מרגיש נכון.

מיתוס מספר 6: חובה להציע עם טבעת אירוסין. זוהי איננה עובדת מוגמרת ולעיתים נשים וגברים דווקא מעדיפים שישאלו אותם האם הם רוצים להתחתן עם בת ובן זוגם ללא טבעת, על מנת שהם יבחרו בעצמם את הטבעת היפה ביותר בעיניהם.
הכי חשוב בכל הנוגע למיתוסים והצעות נישואים – לחשוב מחוץ לקופסא ולא להיות מקובעים.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

הצעות הנישואין הפרועות ביותר

אז אחרי שראית טבעות אירוסין קלאסיות, הגיע כעת הזמן להתפנות להפקת ההצעה. הנה לך כמה רעיונות מרגשים, יוצאי דופן ומפתיעים במיוחד.

להמשך קריאה

מה הופך טבעת אירוסין לזולה יותר

המון גברים מוצאים קושי רב להודות כי הם היו מקווים לרכוש את טבעת האירוסין לאחת שלהם במחיר זול. המון פעמים המילה "זול" מוחלפת במילה נוח, הוגן או משתלם. בפועל? עם רכישת הטבעת אתה נכנס לנעליו של לקוח שרוצה לקבל מחיר טוב עם תמורה ראויה. המון פעמים המילה "זול" מטעה ויוצרת תחושה של טבעת פחות איכותית, אך אין זה אומר שכך הדבר. מה הסיבה האמיתית שטבעות מסוימות זולות יותר מהשאר?

להמשך קריאה

למה המון גברים מתעקשים לרכוש טבעת יקרה?

אם יש רגע שמוכיח לכם יותר מכל שבקרוב הצעת הנישואין עומדת לקרות, הוא ההגעה אל חנות התכשיטים בכוונה להתחיל להתעניין לגבי טבעות אירוסין מעוצבות. נדמה שהיה זה רק אתמול כשיצאתם לדייט הראשון שלכם, וכעת אתם כבר מתכננים את הצעד הבא שלכם בחיים המשותפים. כשם שהמון נשים משקיעות המון מחשבה על נראות הטבעת, נדמה כי המון גברים משקיעים המון מחשבה בכל הקשור לעלויות הכרוכות ברכישת טבעת האירוסין.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2024 - הצהרת נגישות