צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

מה קורה כשאת מחליטה להציע נישואין

לפני הכל: רק שאת לא פוגעת בתכנית שלו...

אם החלטת להציע לו נישואין, סביר להניח כי את מרגישה שהגיע הרגע למסד את היחסים ביניכם. לרוב זה קורה כתוצאה משיחות משותפות על עתיד משותף, ועל הרצון לחיות את שארית החיים יחד. שימי לב, שבעת שאת מתכננת להציע לו נישואין, הוא לא מתכוון להציע לך במקביל. המון פעמים, השיחות המשותפות על העתיד המשותף, מעוררות את הצורך לשלוף את הטבעת. אם כן, רגע לפני שאת רוכשת טבעת אירוסין, נסי לבדוק ככל הניתן שאין לו תכנית דומה. מי יודע? אולי הוא כבר מחזיק בטבעת עבורך.

התייעצי עם החברות שלך לגבי הרעיון:

סביר להניח כי החברות שלך קיבלו את הצעת הנישואין שלהן מהגברים, והן לא הציעו אותה בעצמן. לכן, נסי לבנות תכנית מרגשת, מעניינת ומגניבה איך להציע את הנישואין. כאשר מדובר על הגברים – שלל השיטות והדרכים להציע נישואין ידועות, אך מה קורה בעת שמדובר בבחורה שמציעה לגבר? מעבר לעובדה כי עלייך להצטייד בטבעת, עלייך גם לתכנן את ההצעה. האם ישנה דרך נשית להציע את ההצעה? תמיד תוכלי לשלוף את הטבעת, לקחת אותו למקום רומנטי או להכין ארוחה משובחת שהמנה העיקרית בה היא טבעת אירוסין.

התייעצי עם החברים שלו לגבי הטבעת:

כשם שהגברים מתייעצים עם החברות של בנות הזוג לגבי טבעת החלומות, הרי שתוכלי לעשות את אותו הדבר. גם לגברים יש טעם וסגנון משלהם, כך שבעת שאת בוחרת טבעת אירוסין מתוך מגוון של טבעות אירוסין מעוצבות כדאי לוודא מה טעמו האישי של בחיר לבך. במרבית המקרים ולאחר שיצאתם זמן מה ביחד, את תדעי מה הטעם האישי שלו, אך תמיד טוב להתייעץ עם החברים הטובים שלו ולדעת עוד קצת על הטעם הגברי בתכשיטים.

טבעת עם מראה קלאסי:

לא משנה באיזו טבעת תבחרי, ההמלצה היא לבחור בטבעת בעלת מראה קלאסי ונקי. בעוד טבעות אירוסין של נשים הן טבעות מאד מעוצבות, משובצות יהלומים וסוגים שונים של זהב, דווקא כאשר מדובר על גברים מדובר על בחירה קלה משמעותית יותר עבורך. מאחר ומדובר בגברים, שלרוב אינם עונדים תכשיטים, כדאי לרכוש טבעת בעלת מראה קלאסי ונקי, שתוכל להתאים בכל מצב. תוכלי להתייעץ עם המוכרנים והתכשיטנים לגבי הטבעת המתאימה ביותר, וזו שתבטיח לך כי בסוף הצעת הנישואין תשמעי את המילים: כן, אני ארצה להתחתן איתך. 

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

ההחלטה של קניית טבעת אירוסין

רגע לפני ההחלטות שיש לבצע לגבי החתונה צריך לחשוב איזה טבעת אירוסין לקנות לה, הרכישה של טבעת אירוסין היא אחת הקניות הכי חשובות שתעשה. לא מדובר במתנה ליום הולדת שאפשר להחליף, נכון גם טבעת אירוסין אפשר להחליף אבל אתה רוצה לקנות לה את הטבעת המושלמת שתשאיר אותה עם פה פעור ובכי של התרגשות. אתה רוצה שהטבעת הזו שבחרת תלווה אותה לכל החיים המשתפים שלכם.

להמשך קריאה

עשרה כללים, טבעת אחת - רכישת טבעות אירוסין זהב צהוב

הצעת הנישואין לא אמורה להכביד, אלא היא אמורה לרגש. טבעות אירוסין זהב צהוב ניתן לרכוש גם במחירים זולים, מה שאומר שהצעה מרגשת שכזו אינה שמורה רק לגברים בעלי יכולת כלכלית. אהבה בוערת בלבכם? עלות הטבעת היא לא מה שימנע מכם לשקף אותה כלפי חוץ.

להמשך קריאה

כך תדע שהיא, בדיוק כמוך ? מוכנה לטבעת

 ועל כן הם מחפשים בכל עת רמזים שיאותתו להם כי היא אכן מוכנה. אתה חולם בלילה על טבעות אירוסין מיוחדות, על הכוס שתשבור בחופה ועל החיים המשותפים שלכם ביחד? סביר להניח שגם היא. אם אתה בכל זאת מחפש רמזים – אחד מהרמזים הבאים בהחלט יוכלו לסמן לך שאתם באותו המקום...

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2023 - הצהרת נגישות