צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

מה קורה כשאת מחליטה להציע נישואין

לפני הכל: רק שאת לא פוגעת בתכנית שלו...

אם החלטת להציע לו נישואין, סביר להניח כי את מרגישה שהגיע הרגע למסד את היחסים ביניכם. לרוב זה קורה כתוצאה משיחות משותפות על עתיד משותף, ועל הרצון לחיות את שארית החיים יחד. שימי לב, שבעת שאת מתכננת להציע לו נישואין, הוא לא מתכוון להציע לך במקביל. המון פעמים, השיחות המשותפות על העתיד המשותף, מעוררות את הצורך לשלוף את הטבעת. אם כן, רגע לפני שאת רוכשת טבעת אירוסין, נסי לבדוק ככל הניתן שאין לו תכנית דומה. מי יודע? אולי הוא כבר מחזיק בטבעת עבורך.

התייעצי עם החברות שלך לגבי הרעיון:

סביר להניח כי החברות שלך קיבלו את הצעת הנישואין שלהן מהגברים, והן לא הציעו אותה בעצמן. לכן, נסי לבנות תכנית מרגשת, מעניינת ומגניבה איך להציע את הנישואין. כאשר מדובר על הגברים – שלל השיטות והדרכים להציע נישואין ידועות, אך מה קורה בעת שמדובר בבחורה שמציעה לגבר? מעבר לעובדה כי עלייך להצטייד בטבעת, עלייך גם לתכנן את ההצעה. האם ישנה דרך נשית להציע את ההצעה? תמיד תוכלי לשלוף את הטבעת, לקחת אותו למקום רומנטי או להכין ארוחה משובחת שהמנה העיקרית בה היא טבעת אירוסין.

התייעצי עם החברים שלו לגבי הטבעת:

כשם שהגברים מתייעצים עם החברות של בנות הזוג לגבי טבעת החלומות, הרי שתוכלי לעשות את אותו הדבר. גם לגברים יש טעם וסגנון משלהם, כך שבעת שאת בוחרת טבעת אירוסין מתוך מגוון של טבעות אירוסין מעוצבות כדאי לוודא מה טעמו האישי של בחיר לבך. במרבית המקרים ולאחר שיצאתם זמן מה ביחד, את תדעי מה הטעם האישי שלו, אך תמיד טוב להתייעץ עם החברים הטובים שלו ולדעת עוד קצת על הטעם הגברי בתכשיטים.

טבעת עם מראה קלאסי:

לא משנה באיזו טבעת תבחרי, ההמלצה היא לבחור בטבעת בעלת מראה קלאסי ונקי. בעוד טבעות אירוסין של נשים הן טבעות מאד מעוצבות, משובצות יהלומים וסוגים שונים של זהב, דווקא כאשר מדובר על גברים מדובר על בחירה קלה משמעותית יותר עבורך. מאחר ומדובר בגברים, שלרוב אינם עונדים תכשיטים, כדאי לרכוש טבעת בעלת מראה קלאסי ונקי, שתוכל להתאים בכל מצב. תוכלי להתייעץ עם המוכרנים והתכשיטנים לגבי הטבעת המתאימה ביותר, וזו שתבטיח לך כי בסוף הצעת הנישואין תשמעי את המילים: כן, אני ארצה להתחתן איתך. 

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

טבעות אירוסין תואמות לגבר ולאשה

התארסתם? מזל טוב! איפה טבעות האירוסין? היום כבר מקובל שגבר עונד טבעת נישואין. אבל מה עם טבעת אירוסין? ולמה לא להתאים את טבעת הגבר לזו של האשה?

להמשך קריאה

כיצד נדע כי הגיע הזמן להציע נישואין?

אין ספק שהצעת נישואין זה אחד האירועים המרגשים ביותר שיש ולא בכדי. בהצעת נישואין אנו למעשה מתחייבים על עתידנו ומביעים בקול את הרצון לחיות לנצח נצחים עם אהבת ליבנו. לא סתם הצעות נישואים תפסו מקום כה חשוב בפולקלור המקומי ולא סתם אנו עושים הכול בכדי שהצעת הנישואין תהיה הכי מיוחדת שאפשר.

להמשך קריאה

יהלומים אפיק השקעה בטוחה

המושג "יהלומים לנצח" משקף את ההשקעה הבטוחה ביותר שקיימת היום ברחבי העולם. בזמן שהעולם עובר טלטלות מבחינה כלכלית בתחומים שונים כגון: נדל"ן, זהב או אפיקי השקעות שונים בבורסה, היהלומים שומרים על יציבות איתנה לאורך השנים.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2022