צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

מה עושים שרוצים לשדרג טבעת אירוסין ישנן כמה אופציות

לא צריך להיות גאון בשביל להבין כי מאמר זה פונה לזוגות נשואים שכבר יש בבעלותם טבעת אירוסין כמה וכמה שנים. לא מעט זוגות נשואים מגיעים להחלטה שהם מעוניינים לשדרג את טבעת האירוסין שלהם לאחר כמה שנים בזוגיות. זה יכול לנבוע מאירוע כמו עשר שנות נישואין או כי פשוט הגיע לידיים שלהם סכום כסף משמעותי והם מעוניינים להחליף טבעת אירוסין או לשדרג אותה.

כאשר רוצים לשדרג טבעת אירוסין, ישנן כמה אופציות:

1. החלפת יהלום מרכזי:

מרבית הזוגות מתחתנים בסוף שנות העשרים או בתחילת שנות השלושים שלהם ולא תמיד יש את האמצעים להוציא סכום משמעותי על טבעת אירוסין, מה שמוביל לטבעת אירוסין עם יהלום מרכזי לא גדול במיוחד אם טבעת אירוסין עם קצת יהלומים קטנים ללא יהלום מרכזי כלל. במידה והגעתם למסקנה שאתם רוצים להשאיר את הטבעת שלכם אבל רק טיפה לשדרג אותה, אחת האפשרויות שעומדות בפניכם היא החלפת היהלום המרכזי ליהלום גדול יותר. איך עושים את זה? במידה וקיבלתם תעודה גמולוגית כאשר קניתם את טבעת האירוסין לפני החתונה, אז הכל טוב. כל מה שעליכם לעשות זה ללכת עם הטבעת והתעודה לאחת החנויות בבורסת היהלומים ושם כבר יעזרו לכם. אתם וודאי תאצו לקרוא מאמר זה .

רק חשוב לזכור כי כאשר רוצים לשדרג ליהלום גדול יותר מהיהלום שכבר משובץ, יכול מאוד להיות שתצטרכו לבצע כמה שינויים בטבעת על מנת להתאים אותה ליהלום גדול יותר.

2. שדרוג העיצוב של הטבעת:

אפשרות נוספת שעומדת ברשותכם היא שדרוג העיצוב את הטבעת אירוסין. במידה ואתם לא רוצים לשנות את הגודל או האיכות של היהלום המרכזי, אתם יכולים לשדרג העיצוב שמסביב לו. לדוגמא, אם הטבעת אירוסין שלכם מורכבת מיהלום מרכזי בלבד, אתם יכולים לשדרג את הטבעת בכך שתשבצו ליד היהלום המרכזי יהלומים קטנים. ככה אתם גם משמרים את היהלום המקורי וגם מרעננים את הטבעת למשהו חדש יותר. קרא על הקריטריונים שמשפיעים על מחירי היהלומים.

במידה ואתם מעוניינים להחליף את הטבעת לגמרי, ישנן חנויות תכשיטים שיעשו בשבילכם טרייד אין ויעבירו לכם את היהלום המרכזי מהטבעת אירוסין הישנה לחדשה. שיהיה לכם בהצלחה ותזכרו כי חשוב מאוד לקחת את הטבעת שלכם למקום אמין שיש עליו ביקורות טובות.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

הטיפים החשובים ביותר לתחזוק טבעת אירוסין

כשבחיר לבך העניק לך טבעת אירוסין, המשאלה הגדולה ביותר שהייתה לו היא שתאהבי את הטבעת. כעת, אחרי שהטבעת סללה את דרככם אל החופה, כל שנותר לו לבקש הוא שהתכשיט שקיבלת, אכן יהיה תכשיט לכל החיים. איך תבטיחי כי הטבעת אכן תלווה אותך לכל החיים? עם תחזוק נכון. לפנייך, חמשת הטיפים המובילים ביותר לשמירה על טבעת האירוסין:

להמשך קריאה

כל הסיבות לא לרכוש את טבעת האירוסין בחול

בכל עת שאתה רוכש עבורה תכשיט, אתה משקיע מחשבה רבה, אך בעת שמדובר על טבעת אירוסין, הרי שאתה משקיע אפילו יותר. חלק מהרצון להשקיע ולהפוך את רכישת הטבעת לרכישה גדולה ומיוחדת, מביאה אותך לשקול את רכישת הטבעת בחו"ל. מצד אחד מדובר על טבעת שנקנתה בחו"ל, אך מעבר לעובדה הזו, מדובר על רעיון שמתגלה כלא כל כך מוצלח. מדוע לא לרכוש טבעת אירוסין בחו"ל? כל הסיבות כאן.

להמשך קריאה

מדוע קל יותר לרכוש טבעת אירוסין קלאסית?

ישנה מוסיקה קלאסית, מטבח ישראלי קלאסי, לבוש קלאסי וגם טבעות אירוסין שהעיצוב שלהן קלאסי. מרבית הנשים הנשואות כיום עונדות טבעת בעיצוב קלאסי, וכך יכולה להיות גם האישה המאורסת הבאה. רגע לפני שאתם מחממים מנועים לקראת הצעת הנישואין, כדאי שתדעו כי תהליך הרכישה של הטבעות הקלאסיות הינו התהליך הקצר ביותר, הפשוט ביותר והזמין לכם ביותר. האם כדאי להעניק טבעת קלאסית? בהחלט!

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2022