צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

מה עושים שרוצים לשדרג טבעת אירוסין ישנן כמה אופציות

לא צריך להיות גאון בשביל להבין כי מאמר זה פונה לזוגות נשואים שכבר יש בבעלותם טבעת אירוסין כמה וכמה שנים. לא מעט זוגות נשואים מגיעים להחלטה שהם מעוניינים לשדרג את טבעת האירוסין שלהם לאחר כמה שנים בזוגיות. זה יכול לנבוע מאירוע כמו עשר שנות נישואין או כי פשוט הגיע לידיים שלהם סכום כסף משמעותי והם מעוניינים להחליף טבעת אירוסין או לשדרג אותה.

כאשר רוצים לשדרג טבעת אירוסין, ישנן כמה אופציות:

1. החלפת יהלום מרכזי:

מרבית הזוגות מתחתנים בסוף שנות העשרים או בתחילת שנות השלושים שלהם ולא תמיד יש את האמצעים להוציא סכום משמעותי על טבעת אירוסין, מה שמוביל לטבעת אירוסין עם יהלום מרכזי לא גדול במיוחד אם טבעת אירוסין עם קצת יהלומים קטנים ללא יהלום מרכזי כלל. במידה והגעתם למסקנה שאתם רוצים להשאיר את הטבעת שלכם אבל רק טיפה לשדרג אותה, אחת האפשרויות שעומדות בפניכם היא החלפת היהלום המרכזי ליהלום גדול יותר. איך עושים את זה? במידה וקיבלתם תעודה גמולוגית כאשר קניתם את טבעת האירוסין לפני החתונה, אז הכל טוב. כל מה שעליכם לעשות זה ללכת עם הטבעת והתעודה לאחת החנויות בבורסת היהלומים ושם כבר יעזרו לכם. אתם וודאי תאצו לקרוא מאמר זה .

רק חשוב לזכור כי כאשר רוצים לשדרג ליהלום גדול יותר מהיהלום שכבר משובץ, יכול מאוד להיות שתצטרכו לבצע כמה שינויים בטבעת על מנת להתאים אותה ליהלום גדול יותר.

2. שדרוג העיצוב של הטבעת:

אפשרות נוספת שעומדת ברשותכם היא שדרוג העיצוב את הטבעת אירוסין. במידה ואתם לא רוצים לשנות את הגודל או האיכות של היהלום המרכזי, אתם יכולים לשדרג העיצוב שמסביב לו. לדוגמא, אם הטבעת אירוסין שלכם מורכבת מיהלום מרכזי בלבד, אתם יכולים לשדרג את הטבעת בכך שתשבצו ליד היהלום המרכזי יהלומים קטנים. ככה אתם גם משמרים את היהלום המקורי וגם מרעננים את הטבעת למשהו חדש יותר. קרא על הקריטריונים שמשפיעים על מחירי היהלומים.

במידה ואתם מעוניינים להחליף את הטבעת לגמרי, ישנן חנויות תכשיטים שיעשו בשבילכם טרייד אין ויעבירו לכם את היהלום המרכזי מהטבעת אירוסין הישנה לחדשה. שיהיה לכם בהצלחה ותזכרו כי חשוב מאוד לקחת את הטבעת שלכם למקום אמין שיש עליו ביקורות טובות.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

חבר קרוב מציע נישואין, למה שלא תרכשו טבעת יחד

מצד אחד מדובר על הצעה מאד אינטימית ופרטית, אך מצד שני, תוכלו להפוך אותה לחוויה חזקה שבה תהיו שותפים מלאים. לקראת הצעת הנישואין של כל אחד מכם, הרי שתוכלו לרכוש ביחד טבעת לאהובתכם, ולהפוך את מלאכת רכישת הטבעת לחוויה גדולה של שניכם. מה יוצא לכם מזה? הרבה מעבר למה שתוכלו לדמיין.

להמשך קריאה

יהלום על טבעת האירוסין ? השקעה שתיזכר תמיד

הפקת החתונה שלנו הינה אליך ארוך המקפל בתוכו שלבים רבים. לפני שאנו מתחילים לחשוב על מתחם אירועים, קייטרינג משובח ושמלה בלתי נשכחת, נדמה שישנו אירוע אחד שלא ניתן לפסוח עליו בדרך אל החתונה הגדולה והרי שמדובר בהצעת הנישואין. על מנת להציע נישואין בדרך המקובלת צריך להצטייד בטבעת אירוסין  שלה תפקיד חשוב בהצעה הגדולה. כיום ניתן למצוא מגוון טבעות אירוסין רבות אשר באות לתת מענה לכל סגנון וכמעט לכל תקציב, אך עדיין נדמה שהטבעת שכולן חולמות לקבל הינה טבעת ספציפית: טבעת עם יהלום.

להמשך קריאה

טבעות אירוסין זהב צהוב יקרות יותר מזהב לבן?

נדמה כי אחת השאלות המהותיות והגדולות ביותר עם ההגעה אל חנות התכשיטים היא האם לבחור בטבעות מזהב לבן או טבעות מזהב צהוב. לאחר שאתם מגבשים את דעתכם על סוג ספציפי של זהב, עולה באופן אוטומטי גם השאלה האם טבעות אירוסין זהב צהוב יקרות יותר או זולות יותר בהשוואה לזהב הלבן.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ