צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

מה עושים שרוצים לשדרג טבעת אירוסין ישנן כמה אופציות

לא צריך להיות גאון בשביל להבין כי מאמר זה פונה לזוגות נשואים שכבר יש בבעלותם טבעת אירוסין כמה וכמה שנים. לא מעט זוגות נשואים מגיעים להחלטה שהם מעוניינים לשדרג את טבעת האירוסין שלהם לאחר כמה שנים בזוגיות. זה יכול לנבוע מאירוע כמו עשר שנות נישואין או כי פשוט הגיע לידיים שלהם סכום כסף משמעותי והם מעוניינים להחליף טבעת אירוסין או לשדרג אותה.

כאשר רוצים לשדרג טבעת אירוסין, ישנן כמה אופציות:

1. החלפת יהלום מרכזי:

מרבית הזוגות מתחתנים בסוף שנות העשרים או בתחילת שנות השלושים שלהם ולא תמיד יש את האמצעים להוציא סכום משמעותי על טבעת אירוסין, מה שמוביל לטבעת אירוסין עם יהלום מרכזי לא גדול במיוחד אם טבעת אירוסין עם קצת יהלומים קטנים ללא יהלום מרכזי כלל. במידה והגעתם למסקנה שאתם רוצים להשאיר את הטבעת שלכם אבל רק טיפה לשדרג אותה, אחת האפשרויות שעומדות בפניכם היא החלפת היהלום המרכזי ליהלום גדול יותר. איך עושים את זה? במידה וקיבלתם תעודה גמולוגית כאשר קניתם את טבעת האירוסין לפני החתונה, אז הכל טוב. כל מה שעליכם לעשות זה ללכת עם הטבעת והתעודה לאחת החנויות בבורסת היהלומים ושם כבר יעזרו לכם. אתם וודאי תאצו לקרוא מאמר זה .

רק חשוב לזכור כי כאשר רוצים לשדרג ליהלום גדול יותר מהיהלום שכבר משובץ, יכול מאוד להיות שתצטרכו לבצע כמה שינויים בטבעת על מנת להתאים אותה ליהלום גדול יותר.

2. שדרוג העיצוב של הטבעת:

אפשרות נוספת שעומדת ברשותכם היא שדרוג העיצוב את הטבעת אירוסין. במידה ואתם לא רוצים לשנות את הגודל או האיכות של היהלום המרכזי, אתם יכולים לשדרג העיצוב שמסביב לו. לדוגמא, אם הטבעת אירוסין שלכם מורכבת מיהלום מרכזי בלבד, אתם יכולים לשדרג את הטבעת בכך שתשבצו ליד היהלום המרכזי יהלומים קטנים. ככה אתם גם משמרים את היהלום המקורי וגם מרעננים את הטבעת למשהו חדש יותר. קרא על הקריטריונים שמשפיעים על מחירי היהלומים.

במידה ואתם מעוניינים להחליף את הטבעת לגמרי, ישנן חנויות תכשיטים שיעשו בשבילכם טרייד אין ויעבירו לכם את היהלום המרכזי מהטבעת אירוסין הישנה לחדשה. שיהיה לכם בהצלחה ותזכרו כי חשוב מאוד לקחת את הטבעת שלכם למקום אמין שיש עליו ביקורות טובות.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

מערבים או לא את החברים ברכישת הטבעת

לטובת קיום הצעת הנישואין, הרי שעליכם לרכוש תחילה טבעת מתוך מגוון של טבעות אירוסין, לתכנן הצעה מרגשת ומיוחדת, ומשם והלאה – הימים אל חתונת השנה ספורים. לא מעטים הגברים שעבורם רכישת הטבעת היא האתגר האמיתי, ועל מנת להבטיח כי הם אכן יעמדו באתגר בהצלחה, הם נעזרים בחברים הקרובים. לא אחת עלתה השאלה האם כדאי לערב את החברים ברכישת הטבעת, וכעת – הגיע הזמן לפסוק אחת ולתמיד: רוכשים טבעת אירוסין לבד או מגייסים את החברים הטובים?

להמשך קריאה

אודות טבעת אירוסין סוליטר שמעת

אנו יודעים אתה בראשך נמצא כבר אי שם בחיפושים, יחד עם בת זוגתך (וכלתך לעתיד) אחר אולם או לחילופין אחר גן אירועים שיענה על הצרכים שלכם ויצליח לספק לכם את האירוע המרגש אותו אתם רוצים אך רגע לפני שאתה מחפש אחר אולם או גן אירועים, רצוי מאוד שתרכוש עבור אהובתך טבעת אירוסין, לא כך?. במאמר הבא תוכל להכיר את אחת האפשרויות הטובות ביותר שעומדות בפנייך – טבעת אירוסין קלאסית המכונה גם – טבעת אירוסין סוליטר.
 

להמשך קריאה

כך תימנע מכל הרגעים המביכים בהצעת הנישואין

הצעת הנישואין הינה אירוע בפני עצמו, והמטרה הברורה שלכם היא להציע את ההצעה החד פעמית בצורה לא פחות ממושלמת! לפניכם כל הטעויות שכבר נעשו בתום, כך שאתם תדעו להימנע מהן. אז מאילו טעויות שכיחות תוכלו להימנע ואיך מחיר טבעת אירוסין קשור לזה?

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ