צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

מה לא לעשות כשקונים טבעת אירוסין

ישנן טעויות רבות ונפוצות בקניית טבעות אירוסין שכמעט כל אחד יכול להתקל בהן.  במאמר זה נמנה חלק מהטעויות ונספק פתרונות נכונים, על מנת שתוכלו לקנות טבעת אירוסין איכותית, במחיר הגיוני, ועם תוצאות איכותיות.

לא לקנות יהלום ללא תעודה:

טבעת אירוסין לרוב משובצת ביהלום. כאשר קונים יהלום, חשוב לקבל אתו תעודה גמולוגית אשר מוכיחה כי אכן מדובר ביהלום אמתי ולא ביהלום מזויף או מטופל. בתעודה זו תוכלו לראות את ארבעת הפרמטרים החשובים ביותר ביהלום - קראט, חיתוך, צבע וניקיון, המשפיעים על מחירו.

לא לצאת לקניות בלי תקציב ומגדר:

יש המון טבעות אירוסין בשוק, בטווח מחירים עצום. ללא הגבלה של התקציב מראש, אתם עלולים להיאבד בים האפשרויות. תקציב מוגבל ממקד אתכם לטבעות שמתאימות ליכולת הכלכלית שלכם, כך גם לא תתפתו לטבעות יפהפיות שמעל ליכולת שלכם.

לא לקנות בלי לבדוק (1)

חשוב שמי שקונה את הטבעת יכיר את הטעם של הכלה שעומדת לקבל אותה. חשבו על סגנון התכשיטים של הכלה המיועדת, על הסגנון שהיא אוהבת, וודאו שאתם קונים טבעת שמתאימה לסגנון שלה ולטעם האישי שלה.

לא לקנות בלי לבדוק (2)

בכל טבעת אירוסין יכולים להיות פגמים. בכל חנות תכשיטים ישנו ציוד הגדלה, לכן בדקו את הטבעת תחת זכוכית מגדלת לפני הרכישה. כך תוכלו לזהות פגמים בטבעת עצמה, פגמים ביהלום או פגמים בשיבוץ, אם ישנם כאלה. גם אם אינכם מבינים בתכשיטים, ישנם פגמים רבים שתוכלו לזהות בעצמכם בוודאות.

כל מה שצריך לדעת על יהלומים לחץ כאן

לא לוותר על אפשרות החלפה והחזרה:

למרבה הצער, ההסכמה של המועמדת אינה מובטחת, ותמיד ישנו סיכוי שתישארו עם הטבעת ביד. גם במקרים פשוטים יותר, הטבעת עלולה פשוט שלא למצוא חן בעיני הכלה. לכן ודאו מראש שיש לכם אפשרות להחזיר את הטבעת לחנות תמורת השווי הכספי ששילמתם עליה, וכן שיש אפשרות להחליף אותה בטבעת אחרת.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

טבעות אירוסין בזהב צהוב כל מה שחשוב לדעת לפני הרכישה

אנו לא עומדים להתווכח על כך  יש כל כך הרבה סגנונות של טבעות אירוסין שהדבר יכול להקשות על הבחירה כל כך, שלעיתים גברים רבים (או נשים, תלוי מיהו המציע) מבצעים החלטה לא נכונה ורוכשים טבעת שאינה עולה בקנה אחד בציפותיה של בת הזוג. אנו כאן רוצים להתמקד באחת מהאפשרויות הטובות ביותר שעומדות על הפרק והיא אפשרות של טבעת אירוסין שעשויה מזהב בצבע צהוב.

להמשך קריאה

איך בוחרים טבעת לאישה שלא אוהבת תכשיטים

ההנחה היא כל הנשים אוהבות לענוד תכשיטים. בפועל? ישנן נשים שמגירת התכשיטים שלהן לא בדיוק גדושה בטבעות, צמידים ועגילים. אם גם בת הזוג שלך אוהבת פינוקים, אך תכשיטים לא נכללים בהם, המדריך הבא בשבילך.

להמשך קריאה

מציאת מידת טבעת אירוסין

אם כי בימינו יותר ויותר טבעות אירוסין נקנות על ידי שני בני הזוג במשותף, עדיין הגורם השכיח ביותר אצל רוב בני הזוג בעת הצעת נישואין הוא ההפתעה.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2022