צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

מה לא לעשות כשקונים טבעת אירוסין

ישנן טעויות רבות ונפוצות בקניית טבעות אירוסין שכמעט כל אחד יכול להתקל בהן.  במאמר זה נמנה חלק מהטעויות ונספק פתרונות נכונים, על מנת שתוכלו לקנות טבעת אירוסין איכותית, במחיר הגיוני, ועם תוצאות איכותיות.

לא לקנות יהלום ללא תעודה:

טבעת אירוסין לרוב משובצת ביהלום. כאשר קונים יהלום, חשוב לקבל אתו תעודה גמולוגית אשר מוכיחה כי אכן מדובר ביהלום אמתי ולא ביהלום מזויף או מטופל. בתעודה זו תוכלו לראות את ארבעת הפרמטרים החשובים ביותר ביהלום - קראט, חיתוך, צבע וניקיון, המשפיעים על מחירו.

לא לצאת לקניות בלי תקציב ומגדר:

יש המון טבעות אירוסין בשוק, בטווח מחירים עצום. ללא הגבלה של התקציב מראש, אתם עלולים להיאבד בים האפשרויות. תקציב מוגבל ממקד אתכם לטבעות שמתאימות ליכולת הכלכלית שלכם, כך גם לא תתפתו לטבעות יפהפיות שמעל ליכולת שלכם.

לא לקנות בלי לבדוק (1)

חשוב שמי שקונה את הטבעת יכיר את הטעם של הכלה שעומדת לקבל אותה. חשבו על סגנון התכשיטים של הכלה המיועדת, על הסגנון שהיא אוהבת, וודאו שאתם קונים טבעת שמתאימה לסגנון שלה ולטעם האישי שלה.

לא לקנות בלי לבדוק (2)

בכל טבעת אירוסין יכולים להיות פגמים. בכל חנות תכשיטים ישנו ציוד הגדלה, לכן בדקו את הטבעת תחת זכוכית מגדלת לפני הרכישה. כך תוכלו לזהות פגמים בטבעת עצמה, פגמים ביהלום או פגמים בשיבוץ, אם ישנם כאלה. גם אם אינכם מבינים בתכשיטים, ישנם פגמים רבים שתוכלו לזהות בעצמכם בוודאות.

כל מה שצריך לדעת על יהלומים לחץ כאן

לא לוותר על אפשרות החלפה והחזרה:

למרבה הצער, ההסכמה של המועמדת אינה מובטחת, ותמיד ישנו סיכוי שתישארו עם הטבעת ביד. גם במקרים פשוטים יותר, הטבעת עלולה פשוט שלא למצוא חן בעיני הכלה. לכן ודאו מראש שיש לכם אפשרות להחזיר את הטבעת לחנות תמורת השווי הכספי ששילמתם עליה, וכן שיש אפשרות להחליף אותה בטבעת אחרת.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

טבעות אירוסין, זו לא קנייה בלתי אפשרית

קניית טבעות אירוסין מרתיעה גברים רבים מכמה סיבות: הם לא מבינים ביהלומים, הם מפחדים שבת הזוג לא תאהב את הבחירה שלהם, ובכלל הידיעה שטבעת אירוסין כל כך יקרה מרתיעה בפני עצמה. אז הרשו לי לשבור לכן כמה מהמיתוסים על טבעות אירוסין:

להמשך קריאה

איך לבחור טבעות אירוסין היילו?

כאשר אנו מציעים נישואין לבחירת ליבנו, אנו רוצים לדעת כי קנינו עבורה טבעת אירוסין שהיא טבעת החלומות, כזו שכל אישה הייתה שמחה לקבל. כיצד תוכלו לבחור טבעת אירוסין היילו המושלמת עבורה?

 

להמשך קריאה

טבעות אירוסין תואמות לגבר ולאשה

התארסתם? מזל טוב! איפה טבעות האירוסין? היום כבר מקובל שגבר עונד טבעת נישואין. אבל מה עם טבעת אירוסין? ולמה לא להתאים את טבעת הגבר לזו של האשה?

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2022