צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

מה לא לעשות כשקונים טבעת אירוסין

ישנן טעויות רבות ונפוצות בקניית טבעות אירוסין שכמעט כל אחד יכול להתקל בהן.  במאמר זה נמנה חלק מהטעויות ונספק פתרונות נכונים, על מנת שתוכלו לקנות טבעת אירוסין איכותית, במחיר הגיוני, ועם תוצאות איכותיות.

לא לקנות יהלום ללא תעודה:

טבעת אירוסין לרוב משובצת ביהלום. כאשר קונים יהלום, חשוב לקבל אתו תעודה גמולוגית אשר מוכיחה כי אכן מדובר ביהלום אמתי ולא ביהלום מזויף או מטופל. בתעודה זו תוכלו לראות את ארבעת הפרמטרים החשובים ביותר ביהלום - קראט, חיתוך, צבע וניקיון, המשפיעים על מחירו.

לא לצאת לקניות בלי תקציב ומגדר:

יש המון טבעות אירוסין בשוק, בטווח מחירים עצום. ללא הגבלה של התקציב מראש, אתם עלולים להיאבד בים האפשרויות. תקציב מוגבל ממקד אתכם לטבעות שמתאימות ליכולת הכלכלית שלכם, כך גם לא תתפתו לטבעות יפהפיות שמעל ליכולת שלכם.

לא לקנות בלי לבדוק (1)

חשוב שמי שקונה את הטבעת יכיר את הטעם של הכלה שעומדת לקבל אותה. חשבו על סגנון התכשיטים של הכלה המיועדת, על הסגנון שהיא אוהבת, וודאו שאתם קונים טבעת שמתאימה לסגנון שלה ולטעם האישי שלה.

לא לקנות בלי לבדוק (2)

בכל טבעת אירוסין יכולים להיות פגמים. בכל חנות תכשיטים ישנו ציוד הגדלה, לכן בדקו את הטבעת תחת זכוכית מגדלת לפני הרכישה. כך תוכלו לזהות פגמים בטבעת עצמה, פגמים ביהלום או פגמים בשיבוץ, אם ישנם כאלה. גם אם אינכם מבינים בתכשיטים, ישנם פגמים רבים שתוכלו לזהות בעצמכם בוודאות.

כל מה שצריך לדעת על יהלומים לחץ כאן

לא לוותר על אפשרות החלפה והחזרה:

למרבה הצער, ההסכמה של המועמדת אינה מובטחת, ותמיד ישנו סיכוי שתישארו עם הטבעת ביד. גם במקרים פשוטים יותר, הטבעת עלולה פשוט שלא למצוא חן בעיני הכלה. לכן ודאו מראש שיש לכם אפשרות להחזיר את הטבעת לחנות תמורת השווי הכספי ששילמתם עליה, וכן שיש אפשרות להחליף אותה בטבעת אחרת.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

המדריך להצעת הנישואין המושלמת

אין תקופה משכרת ומהממת כמו הימים והשבועות המובילים להצעת הנישואין שלך. אתה מאוהב בטירוף עד מעל לראש והצעת הנישואין שלך צריכה להיות בהתאם.

להמשך קריאה

הצעת נישואין קסומה בצפון הארץ

עבור לא מעט גברים, תהליך התכנון של הצעת נישואין מרשימה לא מצריכה מאמץ שכלי מיוחד. אבל אם אתה באופן טבעי אדם שתכנון זה לא הצד החזק שלך, זה יכול די להרתיע.

להמשך קריאה

טבעת אירוסין עם אבן חן אפשרות מדהימה

אחת האפשרויות שדווקא נוטות שלא לבוא לידי ביטוי היא אפשרות של טבעת אירוסין אותה עוטרת אבן חן. רבים חושבים שכל הנשים חובבות יהלומים ולכן הן יעיפו את התכשיטים

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ