צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

מה זה בעצם טבעת אירוסין מעוצבת

אז לפני שאנחנו מתחילים את המדריך, חשוב לדעת את הבסיס. מה זה בעצם טבעת אירוסין מעוצבת? איך אני מבדיל בין אחת שמעוצבת לאחת שלא מעוצבת? ובכן, הגיע הזמן לעשות קצת סדר. כל מה שאתם צריכים לעשות זה ללכת בשיטת השלילה, שהיא הכי פשוטה שיש. מה זה אומר? כאשר אתם מסתכלים על טבעת אירוסין, האם אתם רואים עיטורים על הטבעת עצמה? האם אתם רואים יהלומים קטנים מסביב ליהלום המרכזי? האם אתם רואים אבני צד כלשהן? במידה והתשובה לכל אלה היא לא, מזל טוב, אתם מסתכלים על טבעת קלאסית. עכשיו שהוצאנו את הטבעת הקלסית מהמשוואה, בואו נעבור למדריך.

טבעות אירוסין ווינטג':

מדובר בטרנד שנכנס רק בשנים האחרונות. טבעת אירוסין ווינטג' היא טבעת שמושפעת מעיצובים של טבעות מהמאה הקודמת ואפילו תקופות יותר רחוקות. ניתן להגיד שטבעת הווינטג' היא ממשפחת הטבעות המעוצבים. אחת הסיבות העיקריות שהעיצוב הזה נכנס לאפונה היא שלהרבה מאוד אנשים נמאס מהעיצוב התעשייתי והמשעמם, הם רוצים משהו מרענן. אין ספק כי טבעות אירוסין בסגנון ווינטג' מביאות הערכה חדשה לסגנון העיטורים היפיפיים שכל כך מאפיינים את התקופה של פעם.

טבעות אירוסין טוויסט:

בטבעות אירוסין אשר מעוצבות בסגנון טוויסט אי אפשר לפספס. מדובר בטבעות שעשו איתן משהו יצירתי על החישוק של הטבעת וזה מאוד בולט. טבעת טוויסט יכולה לבוא בכל מיני צורות, טבעת שמתפצלת, טבעת בה המתכת נראית מגולגלת וכדומה. מאוד בעיצוב מאוד פופולרי כי בעזרתו ניתן להדגיש את היהלום אפילו יותר.

טבעות אירוסין בצורות שונות:

לא הכי מומלץ אבל עדיין יש אנשים שאוהבים את זה. מדובר בטבעות אירוסין בהזמנה אישית שבאות בצורות של פרח, כוכב, לב וכו'. למה העיצוב הזה לא מומלץ אתם שואלים? ובכן, בהנחה שאתם קונים את הטבעת אירוסין ללא פידבקים מהאישה המיועדת, לא בטוח בכלל שזה ימצא חן בעיניה למרות כל האהבה שלה לפרחים או כוכבים.

טבעות אירוסין צנועות:

לא כולם דוגלים בטבעות אירוסין גדולות ובולטות. יש כאלה שמעדיפים את הסגנון העדין יותר והצנוע יותר. מכנים את העיצוב הזה גם כטבעת חצי אירוסין מאחר ואין בה יהלום מרכזי. מדובר בטבעת לא שגרתית ככה שאם אתם מעוניינים שהבת זוג שלכם תגיד לכם כן החלטי, תעשו הרבה חושבים לפני שהם הולכים על העיצוב הזה.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

כיצד נדע כי הגיע הזמן להציע נישואין?

אין ספק שהצעת נישואין זה אחד האירועים המרגשים ביותר שיש ולא בכדי. בהצעת נישואין אנו למעשה מתחייבים על עתידנו ומביעים בקול את הרצון לחיות לנצח נצחים עם אהבת ליבנו. לא סתם הצעות נישואים תפסו מקום כה חשוב בפולקלור המקומי ולא סתם אנו עושים הכול בכדי שהצעת הנישואין תהיה הכי מיוחדת שאפשר.

להמשך קריאה

איך לבחור טבעות אירוסין היילו?

כאשר אנו מציעים נישואין לבחירת ליבנו, אנו רוצים לדעת כי קנינו עבורה טבעת אירוסין שהיא טבעת החלומות, כזו שכל אישה הייתה שמחה לקבל. כיצד תוכלו לבחור טבעת אירוסין היילו המושלמת עבורה?

 

להמשך קריאה

טבעות אירוסין תואמות לגבר ולאשה

התארסתם? מזל טוב! איפה טבעות האירוסין? היום כבר מקובל שגבר עונד טבעת נישואין. אבל מה עם טבעת אירוסין? ולמה לא להתאים את טבעת הגבר לזו של האשה?

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ