צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

מה זה בעצם טבעת אירוסין מעוצבת

אז לפני שאנחנו מתחילים את המדריך, חשוב לדעת את הבסיס. מה זה בעצם טבעת אירוסין מעוצבת? איך אני מבדיל בין אחת שמעוצבת לאחת שלא מעוצבת? ובכן, הגיע הזמן לעשות קצת סדר. כל מה שאתם צריכים לעשות זה ללכת בשיטת השלילה, שהיא הכי פשוטה שיש. מה זה אומר? כאשר אתם מסתכלים על טבעת אירוסין, האם אתם רואים עיטורים על הטבעת עצמה? האם אתם רואים יהלומים קטנים מסביב ליהלום המרכזי? האם אתם רואים אבני צד כלשהן? במידה והתשובה לכל אלה היא לא, מזל טוב, אתם מסתכלים על טבעת קלאסית. עכשיו שהוצאנו את הטבעת הקלסית מהמשוואה, בואו נעבור למדריך.

טבעות אירוסין ווינטג':

מדובר בטרנד שנכנס רק בשנים האחרונות. טבעת אירוסין ווינטג' היא טבעת שמושפעת מעיצובים של טבעות מהמאה הקודמת ואפילו תקופות יותר רחוקות. ניתן להגיד שטבעת הווינטג' היא ממשפחת הטבעות המעוצבים. אחת הסיבות העיקריות שהעיצוב הזה נכנס לאפונה היא שלהרבה מאוד אנשים נמאס מהעיצוב התעשייתי והמשעמם, הם רוצים משהו מרענן. אין ספק כי טבעות אירוסין בסגנון ווינטג' מביאות הערכה חדשה לסגנון העיטורים היפיפיים שכל כך מאפיינים את התקופה של פעם.

טבעות אירוסין טוויסט:

בטבעות אירוסין אשר מעוצבות בסגנון טוויסט אי אפשר לפספס. מדובר בטבעות שעשו איתן משהו יצירתי על החישוק של הטבעת וזה מאוד בולט. טבעת טוויסט יכולה לבוא בכל מיני צורות, טבעת שמתפצלת, טבעת בה המתכת נראית מגולגלת וכדומה. מאוד בעיצוב מאוד פופולרי כי בעזרתו ניתן להדגיש את היהלום אפילו יותר.

טבעות אירוסין בצורות שונות:

לא הכי מומלץ אבל עדיין יש אנשים שאוהבים את זה. מדובר בטבעות אירוסין בהזמנה אישית שבאות בצורות של פרח, כוכב, לב וכו'. למה העיצוב הזה לא מומלץ אתם שואלים? ובכן, בהנחה שאתם קונים את הטבעת אירוסין ללא פידבקים מהאישה המיועדת, לא בטוח בכלל שזה ימצא חן בעיניה למרות כל האהבה שלה לפרחים או כוכבים.

טבעות אירוסין צנועות:

לא כולם דוגלים בטבעות אירוסין גדולות ובולטות. יש כאלה שמעדיפים את הסגנון העדין יותר והצנוע יותר. מכנים את העיצוב הזה גם כטבעת חצי אירוסין מאחר ואין בה יהלום מרכזי. מדובר בטבעת לא שגרתית ככה שאם אתם מעוניינים שהבת זוג שלכם תגיד לכם כן החלטי, תעשו הרבה חושבים לפני שהם הולכים על העיצוב הזה.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

לפני רכישת טבעת אירוסין - דברים שחשוב לדעת

"דיאמור" שמחים להציע לכם טבעות אירוסין במבצע! הטבעות המוצעות במחירי מבצע הן טבעות איכותיות ומעוצבות, שהודות למחירי המבצע עוברות אל קידמת הבמה. לצד המקרים בהם טבעות במבצע אכן מומלצות לכם, גם ישנם מקרים בהם לא מומלץ כלל להתפתות אל מחירי מבצע. מתי תזהו טבעות במבצע שלא כדאי לכם לרכוש?

להמשך קריאה

הרי את מקודשת לי? לא רק בטבעת זו

אחד הרגעים המרגשים ביותר בחייו של כל בחור צעיר, הוא הרגע בו הוא מצהיר על אהבתו באופן רשמי, ומבקש מאהובתו להינשא לו. רבים עושים זאת על ידי רכישת טבעת אירוסין מרהיבה המרגשת את הכלה העתידית עד דמעות, ומצפים בכיליון עיניים לתשובה החיובית שלה. 

להמשך קריאה

הצעות הנישואין המושקעות ביותר

הצעות נישואין יכולות להיות מרגשות, רומנטיות וגם מפתיעות ומקוריות. אספנו לכם את 5 הצעות הנישואין המפתיעות, המושקעות וההזויות ביותר. וכמובן שאסור לשכוח שהצעה טובה מתחילה בטבעת אירוסין איכותית. לקטלוג טבעות אירוסין לחץ כאן

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2023 - הצהרת נגישות