צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

מה העלות של טבעת אירוסין יכולה להגיד על חיי הנישואין

האם קיים קשר בין עלות טבעת האירוסין וחתונה לחיי הנישואין? מתוך מחקרים שנעשו בארה"ב נבדקו מעל 3000 אנשים בוגרים. הממצאים מצביעים על כך שככל שעלות טבעת האירוסין והחתונה היו גבוהים יותר אחוז הגירושין בקרב הנבדקים עלה.

לעומת זאת נמצא שבשנים 1940-1980 היו משתמשים בטבעת אירוסין המשובצות ביהלומים גדולים יותר, אך החתונות בשנים אלו היו צנועות יותר ואחוזי הגירושין בשנים הנ"ל היו נמוכים מאוד.

האם ניתן לפרש זאת שעלות גבוהה של טבעת אירוסין מעידה על גירושין?

התשובה לכך היא חד משמעית לא. יחד עם זאת חתונה בעלות גבוהה יותר הממוצע כן מגדילה את הסיכוי לגירושין.

לאחר בדיקה מול יועצי זוגיות במקומות שונים בעולם נמצא כי בין הסיבות העיקריות לגירושין עומדות הבעיות הכלכליות. מה שמתיישב עם העובדה שחתונות בעלות גבוהה גורמת לזוג הצעיר להתחיל את חייו ממקום של בעיות כלכליות וחובות שיש לשלם, במשך זמן רב. נוסיף לכך את העלות של חיי היום יום הכוללת שכירות, משכנתא, ביגוד, חשמל, מים וארנונה ונקבל חובות רבים ביחס להכנסה. קרא עוד על קניית טבעות אירוסין מעבר לזהב ויהלומים.

איך ניתן לחסוך הוצאות ברכישת טבעות אירוסין?

מקום הקנייה- רבים רוכשים טבעות אירוסין בחנויות תכשיטים הקרובות למקום מגוריהם, אך אם רוכשים טבעת אירוסין אצל מומחי יהלומים המתמחים בתכשיטי יהלומים ניתן לחסוך כ 50% ברכישה.

ממה נובעים ההבדלים במחירים של טבעות אירוסין?

בזכות שיטת הקנייה הישירה הצרכן חוסך כ- 50% בקנייה. שיטת הקנייה הישירה היא למעשה לרכוש את המוצר ישירות מהיצרן ובכך הוא חוסך את העמלות המגולמות בתוך מחיר המוצר. במקרה של טבעות אירוסין, כשרוכשים ישירות ממומחי יהלומים היושבים במתחם הבורסה ליהלומים לא משלמים עמלות לכל בעלי המקצוע העוסקים בתחום כי כולם עובדים תחת אותה קורת גג.

לעומת זאת חנות תכשיטים רוכשת את הטבעות כמוצר ומשלמות עמלות לכל בעלי המקצוע בתחום: בדיקה במעבדה, ליטוש וחיתוך, עיצוב התכשיט ושיבוץ היהלומים, הובלות וכדומה. מה שמעלה את מחיר הטבעת ב- 50% לפחות.

איך ניתן לחסוך בהוצאות החתונה?

משא ומתן- כמו בכל תחום גם כאן חשוב לנהל משא ומתן על העלויות עם בעלי המקצוע. מאולם האירועים ועד הצלם. המחיר שניתן לכם בפגישה הראשונה תמיד נתון למשא ומתן. וגם חיסכון של 20 ? למנה, אם נכפיל במספר המוזמנים מגיע לאלפי שקלים.

בדיקת מחירים- לבדוק מחירים מול מספר נותני שירות ומול מספר מקומות אירועים כך גם תוכלו לקבל תמונה מלאה של המחירים המוצעים בשוק, ומה כלול במחירים הנ"ל.

טרנדים ותוספות- כל זוג רוצה להוסיף עוד ועוד גימיקים לחתונה: קליפ מקורי, ריקוד מיוחד, צלמי מגנטים, קישוטים מיוחדים, זמרים או להקה, רקדניות וכדומה. במידה ויש לזוג גב כלכלי שיכול לעזור לו עם ההוצאות לחתונה, ניתן לעשות זאת. אך אם הזוג אינו בעל גב כלכלי איתן, יש לקחת בחשבון שאלה בדיוק התוספות שגורמות לגירעון גדול יותר מהתקציב.

אם תשאלו כל אדם שנכח בחתונות התשובה לגבי מה חשוב לך בחתונה תהיה זהה: אוכל, אלכוהול ומוזיקה טובה. אלה הם הבסיס לכל אירוע.

אז לפני שאתם מתחילים לתכנן את האירוע תעשו חישוב קצר: כמה מוזמנים בערך יש לכם, מה התשלום המינימלי שלדעתכם כל אורח יביא. ולפי כך תכננו את התקציב שעומד לרשותכם.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

הצעות הנישואין הפרועות ביותר

אז אחרי שראית טבעות אירוסין קלאסיות, הגיע כעת הזמן להתפנות להפקת ההצעה. הנה לך כמה רעיונות מרגשים, יוצאי דופן ומפתיעים במיוחד.

להמשך קריאה

האם טבעת האירוסין מזהב אמיתי

האם קניתם טבעת אירוסין מזהב אמיתי? האם הטבעת שלכם באמת שווה את הכסף שהשקעתם בה? בואו תלמדו איך אפשר לגלות את האמת.

להמשך קריאה

מה עושים שרוצים לשדרג טבעת אירוסין ישנן כמה אופציות

לא צריך להיות גאון בשביל להבין כי מאמר זה פונה לזוגות נשואים שכבר יש בבעלותם טבעת אירוסין כמה וכמה שנים. לא מעט זוגות נשואים מגיעים להחלטה שהם מעוניינים לשדרג את טבעת האירוסין שלהם לאחר כמה שנים בזוגיות. זה יכול לנבוע מאירוע כמו עשר שנות נישואין או כי פשוט הגיע לידיים שלהם סכום כסף משמעותי והם מעוניינים להחליף טבעת אירוסין או לשדרג אותה.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2024 - הצהרת נגישות