צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

מה דעתכם על כריעת ברך בחנות התכשיטים?

מהרגע שבו הודעתם לקרובים שלכם שאתם עומדים לעשות את הצעד ולהציע נישואין, נדמה כי כולם נרתמים לסייע לכם בבחירות השונות: בחירת החנות בה תרכשו את הטבעת, בחירת הטבעת בעצמה והמקום בו תציעו נישואין. היא לא יודעת מה עובר עליך וכמה אתה משקיע בכדי למצוא את הטבעת המושלמת ואת הלוקיישן המושלם, אך בקרוב היא תזכה ליהנות מכל ההשקעה שלך. אז לפני שאתה ממשיך לבחון עוד לוקיישנים להצעה, למה שלא תכרע ברך בחנות התכשיטים בה אתה מתעניין בדגמים של טבעות אירוסין מעוצבות?

היתרון הגדול שלך: מסע חיפוש הטבעת מתקצר משמעותית

אולי אף גבר לא מדבר על זה, אבל אפשר לדבר על זה באופן גלוי: חיפוש טבעות אירוסין אינו דומה לשום דבר אחר ואינו לוקח בדיוק 10 דקות. עליכם לשבת שעות רבות אל מול קטלוגים של טבעות אירוסין, לבחון דגמים ומחירים, להגיע אל חנויות התכשיטים על מנת להתרשם מהטבעות השונות ולבסוף גם להגיע להחלטה בדבר טבעת אחת, שזה כנראה השלב המכריע והקשה ביותר. כשאתם מציעים נישואין בחנות התכשיטים, אתם חוסכים מעצמכם את כל תהליך חיפוש הטבעות! איך זה בדיוק עובד? שימו לב:

נתחיל מהסוף: היא בטוח תאהב את הטבעת

כשאתם בוחרים לכרוע ברך בחנות התכשיטים, אתם למעשה מעבירים את האחריות לחיפוש הטבעת מכם אל האחת שלכם. הרעיון העומד מאחורי הצעה שכזו הוא לערוך הצעת נישואין ייחודית שבה בת הזוג שלכם היא זו שבוחרת את הטבעת ולא אתם. החשש הגדול של המון גברים הוא הפחד כי היא לא תאהב לבסוף את הטבעת ותיאלץ לענוד אותה מעתה ולנצח. אתם יכולים להיות בטוחים כי עם הצעה שכזו, שלבסוף מאפשרת לה לבחור את הטבעת בעצמה, אין כל סיכוי שהיא לא תאהב את הטבעת.

חנות התכשיטים שבה תבחרו להציע את ההצעה, תציג בפניה דגמים של טבעות אירוסין זהב צהוב וגם דגמים של טבעות אירוסין זהב לבן בהתאם לתקציב שתגדירו. במידה רבה, בחירת הטבעת לא נעשית רק על ידה, אלא על ידכם ביחד וכך ההצעה ובחירת הטבעות הופכות רומנטיות יותר. האם שמעתם על עוד זוג שבחר את הטבעת ביחד?

היא מצפה ליעד רומנטי – אתה מפתיע עם חנות תכשיטים

יתרון נוסף וחשוב לא פחות בא לידי ביטוי בכך שאתה ללא כל ספק מפתיע אותה. הצעת הנישואין אמורה להיות הצעה שמגיעה בהפתעה מבלי שהאחת שלך מצפה לה. כך, לא אחת המון גברים נופלים בפח בעת שהם מציעים את ההצעה שלהם בחוף הים או במסעדה רומנטית: כבר עם הגעתם אל הלוקיישן מנחשת בת הזוג כי ההצעה הולכת להתרחש וכך כל אפקט הוואו נעלם. עם לוקיישן כמו חנות תכשיטים אין כל סיכוי שהיא תעלה על דעתה שהצעד הבא הוא לבחור טבעת מתוך דגמים של טבעות אירוסין קלאסיות.

איך נערכים להצעת נישואין שכזו? עם טבעות אירוסין מהבורסה

האחריות של בת הזוג שלך? לבחור דגם מתוך דגמים מוצעים של טבעות אירוסין מיוחדות. האחריות שלך? לתאם מראש עם חנות הנישואין את כוונתך להציע בה נישואין. כך יבטיח הצוות יהיה מוכן מראש וישרת אתכם על הצד הטוב ביותר!  

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

כמה כסף צריך להשקיע בטבעת פרק ב

לא אחת, החיים מעניקים גם הזדמנות שניה: מה שלא הצליח כל כך תחילה, יכולה להצליח בפעם הבאה, ובגדול. למרות שבטקס החופה נשבעים הזוגות זה לזו, לא תמיד ישנה התאמה זוגית שיכולה לצלוח מכשולים ואתגרים שהחיים מזמנים. הבשורה המשמחת היא שלאהבה אין גבולות, חוקים או שפה – כך שהיא מפתיעה, מציפה ומעוררת – גם גברים ונשים שהחוויה שלהם מהפרק הזוגי הראשון הינה פחות טובה. השאלה הגדולה: כמה כסף צריך להשקיע בטבעת האירוסין בפרק ב'?

להמשך קריאה

הטיפים החשובים ביותר לתחזוק טבעת אירוסין

כשבחיר לבך העניק לך טבעת אירוסין, המשאלה הגדולה ביותר שהייתה לו היא שתאהבי את הטבעת. כעת, אחרי שהטבעת סללה את דרככם אל החופה, כל שנותר לו לבקש הוא שהתכשיט שקיבלת, אכן יהיה תכשיט לכל החיים. איך תבטיחי כי הטבעת אכן תלווה אותך לכל החיים? עם תחזוק נכון. לפנייך, חמשת הטיפים המובילים ביותר לשמירה על טבעת האירוסין:

להמשך קריאה

מה עושים שרוצים לשדרג טבעת אירוסין ישנן כמה אופציות

לא צריך להיות גאון בשביל להבין כי מאמר זה פונה לזוגות נשואים שכבר יש בבעלותם טבעת אירוסין כמה וכמה שנים. לא מעט זוגות נשואים מגיעים להחלטה שהם מעוניינים לשדרג את טבעת האירוסין שלהם לאחר כמה שנים בזוגיות. זה יכול לנבוע מאירוע כמו עשר שנות נישואין או כי פשוט הגיע לידיים שלהם סכום כסף משמעותי והם מעוניינים להחליף טבעת אירוסין או לשדרג אותה.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ