צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

מה דעתכם על כריעת ברך בחנות התכשיטים?

מהרגע שבו הודעתם לקרובים שלכם שאתם עומדים לעשות את הצעד ולהציע נישואין, נדמה כי כולם נרתמים לסייע לכם בבחירות השונות: בחירת החנות בה תרכשו את הטבעת, בחירת הטבעת בעצמה והמקום בו תציעו נישואין. היא לא יודעת מה עובר עליך וכמה אתה משקיע בכדי למצוא את הטבעת המושלמת ואת הלוקיישן המושלם, אך בקרוב היא תזכה ליהנות מכל ההשקעה שלך. אז לפני שאתה ממשיך לבחון עוד לוקיישנים להצעה, למה שלא תכרע ברך בחנות התכשיטים בה אתה מתעניין בדגמים של טבעות אירוסין מעוצבות?

היתרון הגדול שלך: מסע חיפוש הטבעת מתקצר משמעותית

אולי אף גבר לא מדבר על זה, אבל אפשר לדבר על זה באופן גלוי: חיפוש טבעות אירוסין אינו דומה לשום דבר אחר ואינו לוקח בדיוק 10 דקות. עליכם לשבת שעות רבות אל מול קטלוגים של טבעות אירוסין, לבחון דגמים ומחירים, להגיע אל חנויות התכשיטים על מנת להתרשם מהטבעות השונות ולבסוף גם להגיע להחלטה בדבר טבעת אחת, שזה כנראה השלב המכריע והקשה ביותר. כשאתם מציעים נישואין בחנות התכשיטים, אתם חוסכים מעצמכם את כל תהליך חיפוש הטבעות! איך זה בדיוק עובד? שימו לב:

נתחיל מהסוף: היא בטוח תאהב את הטבעת

כשאתם בוחרים לכרוע ברך בחנות התכשיטים, אתם למעשה מעבירים את האחריות לחיפוש הטבעת מכם אל האחת שלכם. הרעיון העומד מאחורי הצעה שכזו הוא לערוך הצעת נישואין ייחודית שבה בת הזוג שלכם היא זו שבוחרת את הטבעת ולא אתם. החשש הגדול של המון גברים הוא הפחד כי היא לא תאהב לבסוף את הטבעת ותיאלץ לענוד אותה מעתה ולנצח. אתם יכולים להיות בטוחים כי עם הצעה שכזו, שלבסוף מאפשרת לה לבחור את הטבעת בעצמה, אין כל סיכוי שהיא לא תאהב את הטבעת.

חנות התכשיטים שבה תבחרו להציע את ההצעה, תציג בפניה דגמים של טבעות אירוסין זהב צהוב וגם דגמים של טבעות אירוסין זהב לבן בהתאם לתקציב שתגדירו. במידה רבה, בחירת הטבעת לא נעשית רק על ידה, אלא על ידכם ביחד וכך ההצעה ובחירת הטבעות הופכות רומנטיות יותר. האם שמעתם על עוד זוג שבחר את הטבעת ביחד?

היא מצפה ליעד רומנטי – אתה מפתיע עם חנות תכשיטים

יתרון נוסף וחשוב לא פחות בא לידי ביטוי בכך שאתה ללא כל ספק מפתיע אותה. הצעת הנישואין אמורה להיות הצעה שמגיעה בהפתעה מבלי שהאחת שלך מצפה לה. כך, לא אחת המון גברים נופלים בפח בעת שהם מציעים את ההצעה שלהם בחוף הים או במסעדה רומנטית: כבר עם הגעתם אל הלוקיישן מנחשת בת הזוג כי ההצעה הולכת להתרחש וכך כל אפקט הוואו נעלם. עם לוקיישן כמו חנות תכשיטים אין כל סיכוי שהיא תעלה על דעתה שהצעד הבא הוא לבחור טבעת מתוך דגמים של טבעות אירוסין קלאסיות.

איך נערכים להצעת נישואין שכזו? עם טבעות אירוסין מהבורסה

האחריות של בת הזוג שלך? לבחור דגם מתוך דגמים מוצעים של טבעות אירוסין מיוחדות. האחריות שלך? לתאם מראש עם חנות הנישואין את כוונתך להציע בה נישואין. כך יבטיח הצוות יהיה מוכן מראש וישרת אתכם על הצד הטוב ביותר!  

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

התייעצות עם חברים - התמקד על אינסטגרם ופייסבוק

השימוש ברשתות החברתיות לא רלוונטי רק לאלו המפעילים פרופילים פרטיים, אלא גם לאלו המתפעלים פרופילים עסקיים. כיום, הודות לאינטרנט ניתן לרכוש את טבעת האירוסין בקלות יתרה, כאשר התודה הגדולה ניתנת בעיקר לפייסבוק ולאינסטגרם. למרות הסיוע הגדול שניתן מהחברים הטובים, ניתן לעשות את המסע הזה בצורה עוצמתית ואישית יותר לצד הכלים הדיגיטלים.

להמשך קריאה

איך בוחרים טבעת לאישה שלא אוהבת תכשיטים

ההנחה היא כל הנשים אוהבות לענוד תכשיטים. בפועל? ישנן נשים שמגירת התכשיטים שלהן לא בדיוק גדושה בטבעות, צמידים ועגילים. אם גם בת הזוג שלך אוהבת פינוקים, אך תכשיטים לא נכללים בהם, המדריך הבא בשבילך.

להמשך קריאה

רעיונות מקוריים להצעת נישואין מרגשת

לאחר מסע לא פשוט של חיפוש אחר הטבעת המושלמת, הגיע הרגע לברר איך בעצם כדאי להציע נישואין. 5 הצעות מרגשות שיבטיחו לך תשובה חיובית – לפניך.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2023 - הצהרת נגישות