צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

מדוע משתלם לרכוש טבעת אירוסין בקנייה ישירה

אין על כך צל של ספק – הטכנולוגיה הביאה עמה חידושים בכל הנוגע אל עולם הקנייה הוותיק אותו הכרנו עד לפני כמה שנים טובות. אחד מהדברים החיוביים והנוחים ביותר שהכניסה הטכנולוגיה אל חיינו הם אתרים בהם ניתן לרכוש מוצרים ובניהם תכשיטים ויהלומים בשיטת "אונליין" (כפי שאנו מכירים שיטה זו נקראת גם שיטת "הקנייה הישירה"). אז מדוע למעשה רכישת טבעות אירוסין בקנייה ישירה משתלמת והופכת להיות יותר ויותר פופולאריית?

היתרונות ברכישת טבעות אירוסין בקנייה ישירה:

נתחיל מהפרמטר הראשון והמרכזי שגורם לרוכשים רבים דווקא לפנות לאופציית הרכישה דרך האינטרנט וסיבה זו מתרכזת בעיקר במחירים הנמוכים. הסיבה לכך היא בעיקר האפשרות לחסוך עמלות של תיווך. לעיתים אפילו ניתן להרחיק לכת ואף לרכוש טבעות מחברות בחוץ לארץ אך כמובן שמכיוון שמדובר על חברה שרחוקה פיזית, רבים לא מעוניינים לקחת אפשרות מהסוג הנ"ל בחשבון.
החיסכון יכול להגיע לעיתים עד כ-50% הנחה.

יתרון נוסף עבור גברים רבים המעוניינים לקצר את תהליכי הרכישה ולרכוש את הטבעת המיועדת לכלתם באינטרנט הוא פרמטר הנוחות. במקום לכתת רגליים מנקודה A אל נקודה B, הגבר יושב במחשב, מביט בקטלוגים ומסנן את התמונות לפי קריטריונים שונים, כמו: טבעות וינטאג', סוליטר וכדומה, קריטריון של מחיר, צבעים וכדומה.

כאמור, בדיוק כפי שלא רוכשים דירות להשקעה בקלות דעת, הדבר איננו שונה כאשר רוצים לרכוש לבת הזוג טבעת אירוסין שמעידה על הרצינות שלך ולכן, כאשר רוצים לעשות זאת מומלץ לבצע את ההליך בחברה מוכרת וותיקה, כזו שיש לה שם בתחום כמו דיאמור וכן, שהאתר שלה נראה מקצועי מספיק. כמו כן, מומלץ לברר פרט נוסף והוא תעודת גמלוגיות.
תעודת גמלוגיות מבטיחה מספר דברים: הדבר הראשון הוא שמדובר על יהלום אמיתי כיוון שתעודה זו מציינת את כל המפרט שיש ליהלום אותו רוכשים (החל מהפגמים ועד לאופן החיתוך), מעבר לכך התעודה מבטיחה אחראיות על היהלום שזהו פרמטר שאסור בשום אופן לוותר עליו. בנוסף לכך, חשוב מאוד לוודא שאל תעודה זו נלוות תעודת אחריות של החנות עצמה.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

ההחלטה של קניית טבעת אירוסין

רגע לפני ההחלטות שיש לבצע לגבי החתונה צריך לחשוב איזה טבעת אירוסין לקנות לה, הרכישה של טבעת אירוסין היא אחת הקניות הכי חשובות שתעשה. לא מדובר במתנה ליום הולדת שאפשר להחליף, נכון גם טבעת אירוסין אפשר להחליף אבל אתה רוצה לקנות לה את הטבעת המושלמת שתשאיר אותה עם פה פעור ובכי של התרגשות. אתה רוצה שהטבעת הזו שבחרת תלווה אותה לכל החיים המשתפים שלכם.

להמשך קריאה

מה זה בעצם טבעת אירוסין מעוצבת

אז לפני שאנחנו מתחילים את המדריך, חשוב לדעת את הבסיס. מה זה בעצם טבעת אירוסין מעוצבת? איך אני מבדיל בין אחת שמעוצבת לאחת שלא מעוצבת? ובכן, הגיע הזמן לעשות קצת סדר. כל מה שאתם צריכים לעשות זה ללכת בשיטת השלילה, שהיא הכי פשוטה שיש. מה זה אומר? כאשר אתם מסתכלים על טבעת אירוסין, האם אתם רואים עיטורים על הטבעת עצמה? האם אתם רואים יהלומים קטנים מסביב ליהלום המרכזי? האם אתם רואים אבני צד כלשהן? במידה והתשובה לכל אלה היא לא, מזל טוב, אתם מסתכלים על טבעת קלאסית. עכשיו שהוצאנו את הטבעת הקלסית מהמשוואה, בואו נעבור למדריך.

להמשך קריאה

טבעת בחרת? חייבים הצעת נישואין מרגשת

לאחר מספר שנים מלאות באהבה, הגיע הרגע לעשות את ה-צעד ולמסד את הקשר שלכם. בשביל הצעת נישואין מרגשת צריך טבעת אירוסין מושלמת !

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2022