צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

מדוע כדאי לקנות טבעת אירוסין בחנות ולא באינטרנט?

מבחן המציאות הוא המבחן הקובע

החיסרון הבולט ביותר ברכישת טבעות אירוסין זהב לבן באינטרנט הוא חוסר היכולת שלכם לבחון את הטבעות במציאות. לא משנה עד כמה הטבעות נראות נוצצות ומרהיבות דרך הקטלוג האינטרנטי, הרי שהמבחן הקובע הוא מבחן המציאות. על מנת לדעת האם הטבעת אכן מרגשת אתכם ובהתאמה גם תרגש את האחת שלכם, עליכם להגיע אל חנות התכשיטים במטרה לבחון דגמים שונים של טבעות אירוסין מיוחדות. זיכרו: דברים שרואים מכאן לא רואים משם – אל תתפשרו על נראות ואיכות הטבעת בשום אופן!

שירות מלא אל מול שירות עצמי

בחנויות המקוונות עליכם לשרת את עצמכם: עליכם לבחון דגמים של טבעות אירוסין זהב צהוב לבדכם, אין לכם עם מי להתייעץ לגבי הטבעות הטרנדיות ביותר, אינכם יודעים בדיוק מה ההרכב של כל טבעת ומה תנאי הרכישה המגיעים לכם. מנגד, כשאתם מגיעים אל חנות תכשיטים בעלת מוניטין וניסיון רב, אתם זוכים לקבל שירות מלא, אישי, אדיב וחם ומעל לכל: מקצועי. אינכם צריכים להבין דבר אודות טבעות אירוסין – יש מי שמלווה אתכם ומוביל אתכם ברכישה הכל כך משמעותית שלכם. זיכרו כי רכישת טבעת האירוסין היא רכישה שאתם מבצעים רק פעם אחת בחיים, כך שחשוב שתבצעו אותה על הצד הטוב ביותר, ללא פשרות וללא קיצורי דרך שבסוף תשלמו עליהם.

מתעדכנים בקולקציה חדשה בזמן אמת

חשבתם שאתרי האינטרנט מעבירים לכם מידע בזמן אמת? כדאי שתחשבו שוב! את הדגמים החמים ביותר של טבעות האירוסין תקבלו דרך חנות התכשיטים ורק לאחר מכן בחנויות המקוונות. לוקח זמן עד שמעדכנים את האתרים ומציגים את הדגמים ואת המפרט שלהם, בעוד חנויות התכשיטים מציגות דגמים של טבעות אירוסין מעוצבות ממש לפניכם. קולקציית הטבעות מתחדשת ועם הגעתכם אל החנות אתם יכולים להתעדכן בה בזמן אמת, תוך שיש נציג שירות הזמין לענות לכל השאלות שלכם אודות הטבעות שאתם רואים מולכם.

רכישה מיידית אל מול משלוח בדואר

הקטלוג האינטרנטי הינו נפלא על מנת לקבל מושג אודות הטבעות המוצעות למכירה, מחירי הטבעות והנראות הכוללת שלהן. ההמלצה היא תמיד לרכוש את הטבעת פיסית ויש לכך סיבה: הטבעות הנקנות באינטרנט מגיעות אליכם בדואר, מה שגורם לא אחת לעיכובים רבים שיכולים לעלות לכם בדחיית הצעת הנישואין שלכם. מנגד, אם הגעתם אל החנות לבחון דגמים של טבעות אירוסין קלאסיות, הרי שבעת שתמצאו את הדגם הנבחר והאהוב עליכם תכולו לרכוש אותו מיד ולהציע את ההצעה הכל כך מרגשת. אם יש משהו שלא מהמרים עליו הוא על רכישת הטבעת שלכם – מגיעים אל חנות התכשיטים!

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

איך קרה שניתן לרכוש כיום טבעות אירוסין זולות

ישנה הנחה שרבים דבקים בה, שטבעת האירוסין חייבת להיות בהכרח בעלות יקרה. הגיע הזמן אחת ולתמיד לנפץ את המיתוס הזה, ולהבהיר כי טבעת האירוסין היא בסופו של דבר טבעת, וטבעות ניתן לרכוש במניפה רחבה של מחירים. ההחלטה כמה להשקיע בטבעת, איזו טבעת לבחור ומה יהפוך את אהובתכם לנרגשת – היא החלטה ובחירה שלכם. טבעות אירוסין זולות – מה באמת עומד מאחוריהן?

להמשך קריאה

לפני רכישת טבעת אירוסין - דברים שחשוב לדעת

"דיאמור" שמחים להציע לכם טבעות אירוסין במבצע! הטבעות המוצעות במחירי מבצע הן טבעות איכותיות ומעוצבות, שהודות למחירי המבצע עוברות אל קידמת הבמה. לצד המקרים בהם טבעות במבצע אכן מומלצות לכם, גם ישנם מקרים בהם לא מומלץ כלל להתפתות אל מחירי מבצע. מתי תזהו טבעות במבצע שלא כדאי לכם לרכוש?

להמשך קריאה

אילו תכשיטים מתאימים לגברים

אין ספק שעל דבר אחד לבטח אנו נסכים – בעבר לראות גברים עונדים והולכים עם תכשיטים היה מאורע הרבה יותר נדיר וייחודי מאשר היום. אם בעבר תכשיטי גברים היו קשיים לאיתור מבחינת המגוון והעיצובים, הרי שכיום מדובר על תעשייה שלמה שמתחרה (ואף "מאיימת") לעקוף את תעשיית תכשיטי הנשים.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2022