צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

מדוע כדאי לקנות טבעת אירוסין בחנות ולא באינטרנט?

מבחן המציאות הוא המבחן הקובע

החיסרון הבולט ביותר ברכישת טבעות אירוסין זהב לבן באינטרנט הוא חוסר היכולת שלכם לבחון את הטבעות במציאות. לא משנה עד כמה הטבעות נראות נוצצות ומרהיבות דרך הקטלוג האינטרנטי, הרי שהמבחן הקובע הוא מבחן המציאות. על מנת לדעת האם הטבעת אכן מרגשת אתכם ובהתאמה גם תרגש את האחת שלכם, עליכם להגיע אל חנות התכשיטים במטרה לבחון דגמים שונים של טבעות אירוסין מיוחדות. זיכרו: דברים שרואים מכאן לא רואים משם – אל תתפשרו על נראות ואיכות הטבעת בשום אופן!

שירות מלא אל מול שירות עצמי

בחנויות המקוונות עליכם לשרת את עצמכם: עליכם לבחון דגמים של טבעות אירוסין זהב צהוב לבדכם, אין לכם עם מי להתייעץ לגבי הטבעות הטרנדיות ביותר, אינכם יודעים בדיוק מה ההרכב של כל טבעת ומה תנאי הרכישה המגיעים לכם. מנגד, כשאתם מגיעים אל חנות תכשיטים בעלת מוניטין וניסיון רב, אתם זוכים לקבל שירות מלא, אישי, אדיב וחם ומעל לכל: מקצועי. אינכם צריכים להבין דבר אודות טבעות אירוסין – יש מי שמלווה אתכם ומוביל אתכם ברכישה הכל כך משמעותית שלכם. זיכרו כי רכישת טבעת האירוסין היא רכישה שאתם מבצעים רק פעם אחת בחיים, כך שחשוב שתבצעו אותה על הצד הטוב ביותר, ללא פשרות וללא קיצורי דרך שבסוף תשלמו עליהם.

מתעדכנים בקולקציה חדשה בזמן אמת

חשבתם שאתרי האינטרנט מעבירים לכם מידע בזמן אמת? כדאי שתחשבו שוב! את הדגמים החמים ביותר של טבעות האירוסין תקבלו דרך חנות התכשיטים ורק לאחר מכן בחנויות המקוונות. לוקח זמן עד שמעדכנים את האתרים ומציגים את הדגמים ואת המפרט שלהם, בעוד חנויות התכשיטים מציגות דגמים של טבעות אירוסין מעוצבות ממש לפניכם. קולקציית הטבעות מתחדשת ועם הגעתכם אל החנות אתם יכולים להתעדכן בה בזמן אמת, תוך שיש נציג שירות הזמין לענות לכל השאלות שלכם אודות הטבעות שאתם רואים מולכם.

רכישה מיידית אל מול משלוח בדואר

הקטלוג האינטרנטי הינו נפלא על מנת לקבל מושג אודות הטבעות המוצעות למכירה, מחירי הטבעות והנראות הכוללת שלהן. ההמלצה היא תמיד לרכוש את הטבעת פיסית ויש לכך סיבה: הטבעות הנקנות באינטרנט מגיעות אליכם בדואר, מה שגורם לא אחת לעיכובים רבים שיכולים לעלות לכם בדחיית הצעת הנישואין שלכם. מנגד, אם הגעתם אל החנות לבחון דגמים של טבעות אירוסין קלאסיות, הרי שבעת שתמצאו את הדגם הנבחר והאהוב עליכם תכולו לרכוש אותו מיד ולהציע את ההצעה הכל כך מרגשת. אם יש משהו שלא מהמרים עליו הוא על רכישת הטבעת שלכם – מגיעים אל חנות התכשיטים!

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

כמה כסף צריך להשקיע בטבעת פרק ב

לא אחת, החיים מעניקים גם הזדמנות שניה: מה שלא הצליח כל כך תחילה, יכולה להצליח בפעם הבאה, ובגדול. למרות שבטקס החופה נשבעים הזוגות זה לזו, לא תמיד ישנה התאמה זוגית שיכולה לצלוח מכשולים ואתגרים שהחיים מזמנים. הבשורה המשמחת היא שלאהבה אין גבולות, חוקים או שפה – כך שהיא מפתיעה, מציפה ומעוררת – גם גברים ונשים שהחוויה שלהם מהפרק הזוגי הראשון הינה פחות טובה. השאלה הגדולה: כמה כסף צריך להשקיע בטבעת האירוסין בפרק ב'?

להמשך קריאה

איך תדע מה הסגנון שלה בתכשיטים

בעוד תכשיטים אחרים עולים ויורדים ממנה לסירוגין, הרי שטבעת האירוסין הינה תכשיט קבע שהולך לקשט אותה בגאווה גדולה. המשמעות? בוחרים טבעת שתבטיח את שביעות רצונה ולא תרד ממנה לעולם. כעת, עולה השאלה הגדולה והיא ואיך באמת תדע מה הטעם שלה בתכשיטים? רגע לפני שאתה מביט בקטלוג של טבעות אירוסין מעוצבות, חשוב מאד שתדע לענות לעצמך על שאלה זו.

להמשך קריאה

התייעצות עם חברים - התמקד על אינסטגרם ופייסבוק

השימוש ברשתות החברתיות לא רלוונטי רק לאלו המפעילים פרופילים פרטיים, אלא גם לאלו המתפעלים פרופילים עסקיים. כיום, הודות לאינטרנט ניתן לרכוש את טבעת האירוסין בקלות יתרה, כאשר התודה הגדולה ניתנת בעיקר לפייסבוק ולאינסטגרם. למרות הסיוע הגדול שניתן מהחברים הטובים, ניתן לעשות את המסע הזה בצורה עוצמתית ואישית יותר לצד הכלים הדיגיטלים.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2024 - הצהרת נגישות