צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

מדוע כדאי לקנות טבעת אירוסין בחנות ולא באינטרנט?

מבחן המציאות הוא המבחן הקובע

החיסרון הבולט ביותר ברכישת טבעות אירוסין זהב לבן באינטרנט הוא חוסר היכולת שלכם לבחון את הטבעות במציאות. לא משנה עד כמה הטבעות נראות נוצצות ומרהיבות דרך הקטלוג האינטרנטי, הרי שהמבחן הקובע הוא מבחן המציאות. על מנת לדעת האם הטבעת אכן מרגשת אתכם ובהתאמה גם תרגש את האחת שלכם, עליכם להגיע אל חנות התכשיטים במטרה לבחון דגמים שונים של טבעות אירוסין מיוחדות. זיכרו: דברים שרואים מכאן לא רואים משם – אל תתפשרו על נראות ואיכות הטבעת בשום אופן!

שירות מלא אל מול שירות עצמי

בחנויות המקוונות עליכם לשרת את עצמכם: עליכם לבחון דגמים של טבעות אירוסין זהב צהוב לבדכם, אין לכם עם מי להתייעץ לגבי הטבעות הטרנדיות ביותר, אינכם יודעים בדיוק מה ההרכב של כל טבעת ומה תנאי הרכישה המגיעים לכם. מנגד, כשאתם מגיעים אל חנות תכשיטים בעלת מוניטין וניסיון רב, אתם זוכים לקבל שירות מלא, אישי, אדיב וחם ומעל לכל: מקצועי. אינכם צריכים להבין דבר אודות טבעות אירוסין – יש מי שמלווה אתכם ומוביל אתכם ברכישה הכל כך משמעותית שלכם. זיכרו כי רכישת טבעת האירוסין היא רכישה שאתם מבצעים רק פעם אחת בחיים, כך שחשוב שתבצעו אותה על הצד הטוב ביותר, ללא פשרות וללא קיצורי דרך שבסוף תשלמו עליהם.

מתעדכנים בקולקציה חדשה בזמן אמת

חשבתם שאתרי האינטרנט מעבירים לכם מידע בזמן אמת? כדאי שתחשבו שוב! את הדגמים החמים ביותר של טבעות האירוסין תקבלו דרך חנות התכשיטים ורק לאחר מכן בחנויות המקוונות. לוקח זמן עד שמעדכנים את האתרים ומציגים את הדגמים ואת המפרט שלהם, בעוד חנויות התכשיטים מציגות דגמים של טבעות אירוסין מעוצבות ממש לפניכם. קולקציית הטבעות מתחדשת ועם הגעתכם אל החנות אתם יכולים להתעדכן בה בזמן אמת, תוך שיש נציג שירות הזמין לענות לכל השאלות שלכם אודות הטבעות שאתם רואים מולכם.

רכישה מיידית אל מול משלוח בדואר

הקטלוג האינטרנטי הינו נפלא על מנת לקבל מושג אודות הטבעות המוצעות למכירה, מחירי הטבעות והנראות הכוללת שלהן. ההמלצה היא תמיד לרכוש את הטבעת פיסית ויש לכך סיבה: הטבעות הנקנות באינטרנט מגיעות אליכם בדואר, מה שגורם לא אחת לעיכובים רבים שיכולים לעלות לכם בדחיית הצעת הנישואין שלכם. מנגד, אם הגעתם אל החנות לבחון דגמים של טבעות אירוסין קלאסיות, הרי שבעת שתמצאו את הדגם הנבחר והאהוב עליכם תכולו לרכוש אותו מיד ולהציע את ההצעה הכל כך מרגשת. אם יש משהו שלא מהמרים עליו הוא על רכישת הטבעת שלכם – מגיעים אל חנות התכשיטים!

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

מה מייחד יהלומים מאבני חן אחרות

יהלומים הם חבריה הטובים של האישה כולנו מכירים את המשפט הזה ואכן יהלומים תופסים מקום מיוחד בליבה של אישה, זו הסיבה שטבעות אירוסין מכילות בהם יהלומים, כי כל גבר שמציע נישואין לבת זוגתו מקווה לקבל תשובה חיובית ולכבוש את ליבה עם טבעת אירוסין מעוטרת ביהלום. 

להמשך קריאה

מערבים או לא את החברים ברכישת הטבעת

לטובת קיום הצעת הנישואין, הרי שעליכם לרכוש תחילה טבעת מתוך מגוון של טבעות אירוסין, לתכנן הצעה מרגשת ומיוחדת, ומשם והלאה – הימים אל חתונת השנה ספורים. לא מעטים הגברים שעבורם רכישת הטבעת היא האתגר האמיתי, ועל מנת להבטיח כי הם אכן יעמדו באתגר בהצלחה, הם נעזרים בחברים הקרובים. לא אחת עלתה השאלה האם כדאי לערב את החברים ברכישת הטבעת, וכעת – הגיע הזמן לפסוק אחת ולתמיד: רוכשים טבעת אירוסין לבד או מגייסים את החברים הטובים?

להמשך קריאה

חתונה לבנה יהלומים נוצצים

כל אישה יודעת בדיוק איך היא רוצה שהחתונה שלה תיראה, כל אחת יודעת איזה שמלה היא רוצה, תסרוקת, סגנון איפור, אנחנו כנשים נולדנו לתוך סיפורים של נסיכה ונסיך שמתחתנים וחיים באושר ועושר עד עצם היום הזה.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2023 - הצהרת נגישות