צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

מדוע כדאי לקנות טבעת אירוסין בחנות ולא באינטרנט?

מבחן המציאות הוא המבחן הקובע

החיסרון הבולט ביותר ברכישת טבעות אירוסין זהב לבן באינטרנט הוא חוסר היכולת שלכם לבחון את הטבעות במציאות. לא משנה עד כמה הטבעות נראות נוצצות ומרהיבות דרך הקטלוג האינטרנטי, הרי שהמבחן הקובע הוא מבחן המציאות. על מנת לדעת האם הטבעת אכן מרגשת אתכם ובהתאמה גם תרגש את האחת שלכם, עליכם להגיע אל חנות התכשיטים במטרה לבחון דגמים שונים של טבעות אירוסין מיוחדות. זיכרו: דברים שרואים מכאן לא רואים משם – אל תתפשרו על נראות ואיכות הטבעת בשום אופן!

שירות מלא אל מול שירות עצמי

בחנויות המקוונות עליכם לשרת את עצמכם: עליכם לבחון דגמים של טבעות אירוסין זהב צהוב לבדכם, אין לכם עם מי להתייעץ לגבי הטבעות הטרנדיות ביותר, אינכם יודעים בדיוק מה ההרכב של כל טבעת ומה תנאי הרכישה המגיעים לכם. מנגד, כשאתם מגיעים אל חנות תכשיטים בעלת מוניטין וניסיון רב, אתם זוכים לקבל שירות מלא, אישי, אדיב וחם ומעל לכל: מקצועי. אינכם צריכים להבין דבר אודות טבעות אירוסין – יש מי שמלווה אתכם ומוביל אתכם ברכישה הכל כך משמעותית שלכם. זיכרו כי רכישת טבעת האירוסין היא רכישה שאתם מבצעים רק פעם אחת בחיים, כך שחשוב שתבצעו אותה על הצד הטוב ביותר, ללא פשרות וללא קיצורי דרך שבסוף תשלמו עליהם.

מתעדכנים בקולקציה חדשה בזמן אמת

חשבתם שאתרי האינטרנט מעבירים לכם מידע בזמן אמת? כדאי שתחשבו שוב! את הדגמים החמים ביותר של טבעות האירוסין תקבלו דרך חנות התכשיטים ורק לאחר מכן בחנויות המקוונות. לוקח זמן עד שמעדכנים את האתרים ומציגים את הדגמים ואת המפרט שלהם, בעוד חנויות התכשיטים מציגות דגמים של טבעות אירוסין מעוצבות ממש לפניכם. קולקציית הטבעות מתחדשת ועם הגעתכם אל החנות אתם יכולים להתעדכן בה בזמן אמת, תוך שיש נציג שירות הזמין לענות לכל השאלות שלכם אודות הטבעות שאתם רואים מולכם.

רכישה מיידית אל מול משלוח בדואר

הקטלוג האינטרנטי הינו נפלא על מנת לקבל מושג אודות הטבעות המוצעות למכירה, מחירי הטבעות והנראות הכוללת שלהן. ההמלצה היא תמיד לרכוש את הטבעת פיסית ויש לכך סיבה: הטבעות הנקנות באינטרנט מגיעות אליכם בדואר, מה שגורם לא אחת לעיכובים רבים שיכולים לעלות לכם בדחיית הצעת הנישואין שלכם. מנגד, אם הגעתם אל החנות לבחון דגמים של טבעות אירוסין קלאסיות, הרי שבעת שתמצאו את הדגם הנבחר והאהוב עליכם תכולו לרכוש אותו מיד ולהציע את ההצעה הכל כך מרגשת. אם יש משהו שלא מהמרים עליו הוא על רכישת הטבעת שלכם – מגיעים אל חנות התכשיטים!

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

ההחלטה של קניית טבעת אירוסין

רגע לפני ההחלטות שיש לבצע לגבי החתונה צריך לחשוב איזה טבעת אירוסין לקנות לה, הרכישה של טבעת אירוסין היא אחת הקניות הכי חשובות שתעשה. לא מדובר במתנה ליום הולדת שאפשר להחליף, נכון גם טבעת אירוסין אפשר להחליף אבל אתה רוצה לקנות לה את הטבעת המושלמת שתשאיר אותה עם פה פעור ובכי של התרגשות. אתה רוצה שהטבעת הזו שבחרת תלווה אותה לכל החיים המשתפים שלכם.

להמשך קריאה

הצעת נישואין קסומה בצפון הארץ

עבור לא מעט גברים, תהליך התכנון של הצעת נישואין מרשימה לא מצריכה מאמץ שכלי מיוחד. אבל אם אתה באופן טבעי אדם שתכנון זה לא הצד החזק שלך, זה יכול די להרתיע.

להמשך קריאה

טבעות אירוסין מיוחדות, איך לקנות את הטבעת הכי מיוחדת שיש ?

מהי הדרך הטובה והנכונה ביותר לבחור טבעת אירוסין מיוחדת עבור הצעת הנישואין המושלמת שלך ? קרא עוד >>

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ