צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

מדוע טבעת האירוסין היא תכשיט לכל החיים

השאלה עד כמה צריך להשקיע בטבעת האירוסין היא שאלה שהמון גברים מתעסקים בה. המסקנה? אכן צריך להשקיע בטבעת האירוסין. אם גם אתה נמצא בשלבים הראשונים של בחינת דגמים וחיפוש אחר טבעת האירוסין, דע כי ההשקעה שלך היא לא השקעה בהצעת הנישואין בלבד, אלא השקעה לכל החיים. טבעת האירוסין היא בסופו של דבר תכשיט, אך בשונה מתכשיטים אחרים, טבעת זו היא תכשיט שהולך ללוות את בת הזוג שלך בכל יום ויום.

 

שיא הצעת הנישואין: טבעת האירוסין

הצעת הנישואין היא כנראה ההצעה המרגשת שאי פעם תציע, וההצעה המרגשת ביותר שהיא אי פעם תקבל. טבעות אירוסין היא ללא כל ספק שיא הצעת הנישואין אך חשוב מאד לזכור כי הטבעת הינה תכשיט סמלי וחשוב גם לאחר הצעת הנישואין. הבחירה בטבעת חייבת להתבסס על פי קווים מנחים ברורים מאד: דע איזה סוג זהב האחת שלך אוהבת – הלבן או הצהוב, שים דגש על הסגנון שלה בתכשיטים – קלאסי או מעוצב, ודע האם היא נוטה לתכשיטים מודרנים יותר או כאלו העטופים בטעם וינטאז'.

 

האהבה נצחית וכך גם הטבעת

לכל אישה ישנה תיבת תכשיטים גדולה מאד שבתוכה ניתן למצוא שרשראות, עגילים, צמידים וטבעות. בשונה מהתכשיטים האחרים שאת רוב חייהם מבלים בתיבת התכשיטים, טבעת האירוסין היא תכשיט לכל החיים! ממש כמו שהאהבה שלכם נצחית, על זמנית ובלתי מנוצחת – כך גם הטבעת! טבעת האירוסין היא טבעת שהאחת שלך תענוד דרך קבע ולא תוריד מהאצבע שלה. ההשקעה הנקודתית ברכישת הטבעת היא למעשה השקעה לכל החיים.

 

לא רק תכשיט, אלא סיפור האהבה שלכם

אם אתה צריך סיבה נוספת מדוע טבעות אירוסין מסתמנות כתכשיט לכל החיים, הנה היא לפניך: טבעת האירוסין היא לא רק תכשיט, אלא שהיא סיפור ושיר אהבה. טבעת זו הינה טבעת שמושכת אליה המון תשומת לב ושאלות, כך שבת הזוג שלך הולכת להראות את הטבעת לחברות הטובות, לבנות המשפחה ולקולגות במקום העבודה. בכל פעם שתוצג הטבעת בפני כל אחת מהקרובות אליה, יסופר גם סיפור האהבה שלכם וסיפור הצעת הנישואין – כך שהטבעת היא הרבה מעבר לתכשיט, היא סיפור שגם אתה וגם היא תרצו להיות גאים בו.

 

אז איך תדע שרכשת טבעת איכותית?

ביצוע השוואת מחירים לפני רכישת הטבעת הינו מבורך, אך חשוב לדעת היכן להשוות את המחירים: רק בין חנויות תכשיטים מוכרות המציעות למכירה טבעות אירוסין בורסה. סוחרים פרטיים, חנויות תכשיטים בחו"ל או מודעות מזדמנות בפייסבוק הם לא משהו שתוכל להסתמך עליו – בטח לא כשמדובר על הטבעת שתשנה את הסטטוס הזוגי שלכם. רכישה של תכשיט עם יהלום חייבת להתבצע רק בחנות תכשיטים ותיקה ובעלת מוניטין מוכח, שתוכל לספק לך שירות טוב, דגמים מנצחים ותעודה גמולוגית המעידה על מקוריות היהלום.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

למה עדיף לקנות סט תכשיטים להצעת נישואין

מופתע? אל תהיה. מדובר על טרנד שנכנס חזק בשנים האחרונות והשנה הפך להיות הלהיט החדש בקרב זוגות שהחליטו לקחת את הקשר שלהם צעד אחד קדימה – אל עבר טקס הנישואין המרגש.
אז מה הכוונה בסט כהצעת נישואין? בוא אחרינו. ספויילר – בתום המאמר אתה הולך לבחור את האופציה הזו על פני רכישה של טבעת אירוסין בודדת.

להמשך קריאה

הצעת נישואין קסומה בצפון הארץ

עבור לא מעט גברים, תהליך התכנון של הצעת נישואין מרשימה לא מצריכה מאמץ שכלי מיוחד. אבל אם אתה באופן טבעי אדם שתכנון זה לא הצד החזק שלך, זה יכול די להרתיע.

להמשך קריאה

איך תקנו טבעת אירוסין טרנדית במיוחד?

בשנים האחרונות יש סגנון טבעות מאוד מיוחד ובולט אשר נקרא טבעות אירוסין היילו. כלות רבות מעוניינות בטבעות בסגנון זה. לפניכם, מדריך לקניית טבעת אירוסין טרנדית.

 

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ