צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

מדוע טבעת האירוסין היא תכשיט לכל החיים

השאלה עד כמה צריך להשקיע בטבעת האירוסין היא שאלה שהמון גברים מתעסקים בה. המסקנה? אכן צריך להשקיע בטבעת האירוסין. אם גם אתה נמצא בשלבים הראשונים של בחינת דגמים וחיפוש אחר טבעת האירוסין, דע כי ההשקעה שלך היא לא השקעה בהצעת הנישואין בלבד, אלא השקעה לכל החיים. טבעת האירוסין היא בסופו של דבר תכשיט, אך בשונה מתכשיטים אחרים, טבעת זו היא תכשיט שהולך ללוות את בת הזוג שלך בכל יום ויום.

 

שיא הצעת הנישואין: טבעת האירוסין

הצעת הנישואין היא כנראה ההצעה המרגשת שאי פעם תציע, וההצעה המרגשת ביותר שהיא אי פעם תקבל. טבעות אירוסין היא ללא כל ספק שיא הצעת הנישואין אך חשוב מאד לזכור כי הטבעת הינה תכשיט סמלי וחשוב גם לאחר הצעת הנישואין. הבחירה בטבעת חייבת להתבסס על פי קווים מנחים ברורים מאד: דע איזה סוג זהב האחת שלך אוהבת – הלבן או הצהוב, שים דגש על הסגנון שלה בתכשיטים – קלאסי או מעוצב, ודע האם היא נוטה לתכשיטים מודרנים יותר או כאלו העטופים בטעם וינטאז'.

 

האהבה נצחית וכך גם הטבעת

לכל אישה ישנה תיבת תכשיטים גדולה מאד שבתוכה ניתן למצוא שרשראות, עגילים, צמידים וטבעות. בשונה מהתכשיטים האחרים שאת רוב חייהם מבלים בתיבת התכשיטים, טבעת האירוסין היא תכשיט לכל החיים! ממש כמו שהאהבה שלכם נצחית, על זמנית ובלתי מנוצחת – כך גם הטבעת! טבעת האירוסין היא טבעת שהאחת שלך תענוד דרך קבע ולא תוריד מהאצבע שלה. ההשקעה הנקודתית ברכישת הטבעת היא למעשה השקעה לכל החיים.

 

לא רק תכשיט, אלא סיפור האהבה שלכם

אם אתה צריך סיבה נוספת מדוע טבעות אירוסין מסתמנות כתכשיט לכל החיים, הנה היא לפניך: טבעת האירוסין היא לא רק תכשיט, אלא שהיא סיפור ושיר אהבה. טבעת זו הינה טבעת שמושכת אליה המון תשומת לב ושאלות, כך שבת הזוג שלך הולכת להראות את הטבעת לחברות הטובות, לבנות המשפחה ולקולגות במקום העבודה. בכל פעם שתוצג הטבעת בפני כל אחת מהקרובות אליה, יסופר גם סיפור האהבה שלכם וסיפור הצעת הנישואין – כך שהטבעת היא הרבה מעבר לתכשיט, היא סיפור שגם אתה וגם היא תרצו להיות גאים בו.

 

אז איך תדע שרכשת טבעת איכותית?

ביצוע השוואת מחירים לפני רכישת הטבעת הינו מבורך, אך חשוב לדעת היכן להשוות את המחירים: רק בין חנויות תכשיטים מוכרות המציעות למכירה טבעות אירוסין בורסה. סוחרים פרטיים, חנויות תכשיטים בחו"ל או מודעות מזדמנות בפייסבוק הם לא משהו שתוכל להסתמך עליו – בטח לא כשמדובר על הטבעת שתשנה את הסטטוס הזוגי שלכם. רכישה של תכשיט עם יהלום חייבת להתבצע רק בחנות תכשיטים ותיקה ובעלת מוניטין מוכח, שתוכל לספק לך שירות טוב, דגמים מנצחים ותעודה גמולוגית המעידה על מקוריות היהלום.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

התייעצות עם חברים - התמקד על אינסטגרם ופייסבוק

השימוש ברשתות החברתיות לא רלוונטי רק לאלו המפעילים פרופילים פרטיים, אלא גם לאלו המתפעלים פרופילים עסקיים. כיום, הודות לאינטרנט ניתן לרכוש את טבעת האירוסין בקלות יתרה, כאשר התודה הגדולה ניתנת בעיקר לפייסבוק ולאינסטגרם. למרות הסיוע הגדול שניתן מהחברים הטובים, ניתן לעשות את המסע הזה בצורה עוצמתית ואישית יותר לצד הכלים הדיגיטלים.

להמשך קריאה

איך קרה שניתן לרכוש כיום טבעות אירוסין זולות

ישנה הנחה שרבים דבקים בה, שטבעת האירוסין חייבת להיות בהכרח בעלות יקרה. הגיע הזמן אחת ולתמיד לנפץ את המיתוס הזה, ולהבהיר כי טבעת האירוסין היא בסופו של דבר טבעת, וטבעות ניתן לרכוש במניפה רחבה של מחירים. ההחלטה כמה להשקיע בטבעת, איזו טבעת לבחור ומה יהפוך את אהובתכם לנרגשת – היא החלטה ובחירה שלכם. טבעות אירוסין זולות – מה באמת עומד מאחוריהן?

להמשך קריאה

כל מה שצריך לדעת על יהלומים

כולנו יודעים כיצד נראה יהלום ומתפעלים ממראהו, אך חשוב שנדע שמדובר למעשה במינרל שנוצר באדמה בתהליך ארוך של מליוני שנים בתאני לחץ וחום.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2023 - הצהרת נגישות