צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

לפני שאתה מציע נישואין מה צריך לדעת

אתה מאוהב עד עצמותיך, יש לך פרפרים כאשר אתה נזכר בה, ואתה החלטת שהיא שאישה שאתה רוצה לצידך למשך שארית חייך, אתה הולך להציע לה נישואין,  התייעצת עם חברים וקרובי משפחה קיבלת את בירכתם ואתה רוצה לדעת איך לפעול.

בת הזוג שלך:

הרבה גברים שמתכננים את רגע הצעת נישואין מעתיקים ממה שהם רואים בפייסבוק או ביו טויב, משפטים כאלה ואחרים המתנוססים על גבי מטוסים או בכדור פורח, כתובות אש וכדומה רגע לפני שאתה נכנס להוצאות כספיות גדולות בתכנון הפקת הענק כזו או אחרת. קח רגע ותחשוב איך בת הזוג שלך תרצה שתציע לה נישואין? הרי אתה מכיר אותה יותר מכול אחד אחר.

אל תביך אותה- אתה מנסה לארגן את ההצעה, האם להזמין את הורים ומשפחה, חברים? לעשות מסיבה? לעלות על הבמה באמצע הופעת סטנד אפ מול עשרות אנשים לא מוכרים, ולשאול אותה את השאלה המתבקשת "האם תינשאי לי"? תזכור! הצעת נישואין היא רגע אינטימי האם נוכחות של קהל אם מדובר במשפחה וחברים או אנשים לא מוכרים יגרום לבת הזוג שלך מבוכה? תנסה להיכנס לנעליים שלה, רגע לפני שאתה מזמין את כל המשפחה והמכרים.

בחירת מקום -  האם ללכת למסעדה? לונה פארק? סרט? שיט רומנטי? תנסה לחשוב באיזה מקומות יש לכם זיכרונות כזוג, הדייט הראשון, הנשיקה הראשונה, איפה זה קרה? צימר מסוים שמזכיר לכם את תחילת הקשר. שם תפתיע אותה ותעניק לה טבעת אירוסין.

תמיד תוכל לעבור עם בת הזוג ליד חלונות ראווה של חנויות תכשיטים כאילו במקרה, ולשאול אותה בצורה היפותטית "אם הייתי מציע לך נישואין, איזה טבעת היית רוצה לקבל?".

לשים לב לפרטים הקטנים- גברים רבים לא יודעים לך לבחור טבעת אירוסין שתמצא חן בעיני באישה שהם אוהבים, רגע לפני שאתה מגיע לחנות לבחור לה את הטבעת המיוחדת, שים לב, האם היא עונדת תכשיטים באופן קבוע? איזה סוג של תכשיטים מועדפים עליה? היא טיפוס של זהב לבן? או זהב צהוב? תמיד אפשר לקבל עזרה מחברה טובה שלה או שלכם שתיתן לך ייעוץ בבחירה, ואל תשכח את מידת הטבעת, על מנת להתאים את טבעת האירוסין למידת האצבע של בת זוגתך אתה צריך להשאיל ממנה (ללא ידיעתה) טבעת שהיא עונדת על הקמיצה.

להפתיע אך לא לגמרי- לפני ההצעה תיזום שיחה עם בת הזוג במידה ולא דיברתם על נושא בעבר ותברר את עמדתה לגבי המעבר לצעד הבא האם היא מוכנה לנישואין?

עוד רעיון מקורי מאוד לדעתנו שיעזור לך לדעת את הטעם והסטייל שהיא אוהבת הנו ללכת איתה אל קריקטוריסט מומחה לאירועים אשר יצייר אותה וישאל את סוגי התכשיטים והטבעות שהיא אוהבת, הדבר יכול לעזור לך משמעותית ואולי אפילו לתת לה רמז קטנטן:) 

להשקיע בטבעת האירוסין- אתה רוצה לקנות לה טבעת אירוסין שתחזיק מעמד לאורך זמן לכן חשוב לרכוש טבעת איכותית העשויה זהב לבן או צהוב 14 קראט לפחות, עם יהלום איכותי בעל תעודה. היום יש טבעות אירוסין עם עיצובים שונים הכוללים יהלום אחד או יהלום ושיבוץ אבנים נוספות, גם בתחום היהלומים יש מבחר של יהלומים לבנים ויהלומים צבעוניים.

מקום המחבוא- רוב הגברים רוכשים את הטבעת לפני מועד ההצעה ולכן מסתרים אותה מבת הזוג עד אותו רגע בו יכרעו על הברך ויעניקו אותה לאישה שאותה הם אוהבים. אל תישכח איפה הסתרת את טבעת האירוסין!

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

החלטתם להתארס, מה עכשיו?

אתם יוצאים עם מישהי כבר תקופה ארוכה והכול מרגיש לכם נכון, היא אהבת חייכם ואתם בטוחים שאתם רוצים להתחתן איתה. מה עושים עם זה כעת, כיצד מתקדמים לשלב הבא? התשובה היא פשוטה מאוד אנחנו צריכים להציע לה הצעת נישואים וכמה שיותר מהר יותר טוב. הצעת נישואין יכולה לבוא במגוון צורות ואין בה נכון ולא נכון.

להמשך קריאה

מה מייחד יהלומים מאבני חן אחרות

יהלומים הם חבריה הטובים של האישה כולנו מכירים את המשפט הזה ואכן יהלומים תופסים מקום מיוחד בליבה של אישה, זו הסיבה שטבעות אירוסין מכילות בהם יהלומים, כי כל גבר שמציע נישואין לבת זוגתו מקווה לקבל תשובה חיובית ולכבוש את ליבה עם טבעת אירוסין מעוטרת ביהלום. 

להמשך קריאה

איך בוחרים תכשיט כמתנה לאישה?

לא משנה כמה הנשים יבקשו שאתם, הגברים, תדברו אליהן בפרחים, נדמה כי השיח האהוב עליהן מכל הוא באמצעות תכשיטים. מאז ועד היום נתפסים התכשיטים כחברים הטובים ביותר של האישה, כמתנה העדיפה עליה ביותר וכדרך שלכם לשקף עד כמה אתם אוהבים. גם אתם רוצים להעניק מתנה בדמות תכשיט לאחת שלכם? עם מענה על כמה שאלות מנחות, תוכלו גם אתם להעניק תכשיט שירגש, יפתיע וישמח את האחת שלכם.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2022