צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

לפני שאתה מציע נישואין מה צריך לדעת

אתה מאוהב עד עצמותיך, יש לך פרפרים כאשר אתה נזכר בה, ואתה החלטת שהיא שאישה שאתה רוצה לצידך למשך שארית חייך, אתה הולך להציע לה נישואין,  התייעצת עם חברים וקרובי משפחה קיבלת את בירכתם ואתה רוצה לדעת איך לפעול.

בת הזוג שלך:

הרבה גברים שמתכננים את רגע הצעת נישואין מעתיקים ממה שהם רואים בפייסבוק או ביו טויב, משפטים כאלה ואחרים המתנוססים על גבי מטוסים או בכדור פורח, כתובות אש וכדומה רגע לפני שאתה נכנס להוצאות כספיות גדולות בתכנון הפקת הענק כזו או אחרת. קח רגע ותחשוב איך בת הזוג שלך תרצה שתציע לה נישואין? הרי אתה מכיר אותה יותר מכול אחד אחר.

אל תביך אותה- אתה מנסה לארגן את ההצעה, האם להזמין את הורים ומשפחה, חברים? לעשות מסיבה? לעלות על הבמה באמצע הופעת סטנד אפ מול עשרות אנשים לא מוכרים, ולשאול אותה את השאלה המתבקשת "האם תינשאי לי"? תזכור! הצעת נישואין היא רגע אינטימי האם נוכחות של קהל אם מדובר במשפחה וחברים או אנשים לא מוכרים יגרום לבת הזוג שלך מבוכה? תנסה להיכנס לנעליים שלה, רגע לפני שאתה מזמין את כל המשפחה והמכרים.

בחירת מקום -  האם ללכת למסעדה? לונה פארק? סרט? שיט רומנטי? תנסה לחשוב באיזה מקומות יש לכם זיכרונות כזוג, הדייט הראשון, הנשיקה הראשונה, איפה זה קרה? צימר מסוים שמזכיר לכם את תחילת הקשר. שם תפתיע אותה ותעניק לה טבעת אירוסין.

תמיד תוכל לעבור עם בת הזוג ליד חלונות ראווה של חנויות תכשיטים כאילו במקרה, ולשאול אותה בצורה היפותטית "אם הייתי מציע לך נישואין, איזה טבעת היית רוצה לקבל?".

לשים לב לפרטים הקטנים- גברים רבים לא יודעים לך לבחור טבעת אירוסין שתמצא חן בעיני באישה שהם אוהבים, רגע לפני שאתה מגיע לחנות לבחור לה את הטבעת המיוחדת, שים לב, האם היא עונדת תכשיטים באופן קבוע? איזה סוג של תכשיטים מועדפים עליה? היא טיפוס של זהב לבן? או זהב צהוב? תמיד אפשר לקבל עזרה מחברה טובה שלה או שלכם שתיתן לך ייעוץ בבחירה, ואל תשכח את מידת הטבעת, על מנת להתאים את טבעת האירוסין למידת האצבע של בת זוגתך אתה צריך להשאיל ממנה (ללא ידיעתה) טבעת שהיא עונדת על הקמיצה.

להפתיע אך לא לגמרי- לפני ההצעה תיזום שיחה עם בת הזוג במידה ולא דיברתם על נושא בעבר ותברר את עמדתה לגבי המעבר לצעד הבא האם היא מוכנה לנישואין?

עוד רעיון מקורי מאוד לדעתנו שיעזור לך לדעת את הטעם והסטייל שהיא אוהבת הנו ללכת איתה אל קריקטוריסט מומחה לאירועים אשר יצייר אותה וישאל את סוגי התכשיטים והטבעות שהיא אוהבת, הדבר יכול לעזור לך משמעותית ואולי אפילו לתת לה רמז קטנטן:) 

להשקיע בטבעת האירוסין- אתה רוצה לקנות לה טבעת אירוסין שתחזיק מעמד לאורך זמן לכן חשוב לרכוש טבעת איכותית העשויה זהב לבן או צהוב 14 קראט לפחות, עם יהלום איכותי בעל תעודה. היום יש טבעות אירוסין עם עיצובים שונים הכוללים יהלום אחד או יהלום ושיבוץ אבנים נוספות, גם בתחום היהלומים יש מבחר של יהלומים לבנים ויהלומים צבעוניים.

מקום המחבוא- רוב הגברים רוכשים את הטבעת לפני מועד ההצעה ולכן מסתרים אותה מבת הזוג עד אותו רגע בו יכרעו על הברך ויעניקו אותה לאישה שאותה הם אוהבים. אל תישכח איפה הסתרת את טבעת האירוסין!

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

מה העלות של טבעת אירוסין יכולה להגיד על חיי הנישואין

האם קיים קשר בין עלותטבעות אירוסיןוחתונה לחיי הנישואין? מתוך מחקרים שנעשו בארה"ב נבדקו מעל 3000 אנשים בוגרים. הממצאים מצביעים על כך שככל שעלות טבעת האירוסין והחתונה היו גבוהים יותר אחוז הגירושין בקרב הנבדקים עלה.

להמשך קריאה

מדוע כדאי לקנות טבעת אירוסין בחנות ולא באינטרנט?

החיסרון הבולט ביותר ברכישת טבעות אירוסין זהב לבן באינטרנט הוא חוסר היכולת שלכם לבחון את הטבעות במציאות. לא משנה עד כמה הטבעות נראות נוצצות ומרהיבות דרך הקטלוג האינטרנטי, הרי שהמבחן הקובע הוא מבחן המציאות.

להמשך קריאה

דברים שחייב לדעת לפני רכישת טבעות אירוסין

אם גם אתה הגעת לשלב בו אתם מתעניין לגבי טבעות אירוסין, דע כי אתה עתיד בקרוב מאד להפוך את בת הזוג שלך למאושרת בנשים. רכישת הטבעת היא כנראה הרכישה המשמעותית, החשובה והמרגשת ביותר שעשית וגם שתעשה, ועל מנת להבטיח שאתה אכן מבצע רכישה נבונה ומושכלת, חשוב שתכיר את התעודה הגמולוגית. כל עוד רכשת טבעת אירוסין המשובצת ביהלום, מגיע לך לקבל את התעודה הגמולוגית שהינה תעודת הזהות של היהלום שרכשת. באופן זה, אתה מקבל אישור רשמי כי היהלום או היהלומים המשובצים על הטבעת אמיתיים.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2023 - הצהרת נגישות