צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

לפני רכישת טבעת אירוסין - דברים שחשוב לדעת

"דיאמור" שמחים להציע לכם טבעות אירוסין במבצע! הטבעות המוצעות במחירי מבצע הן טבעות איכותיות ומעוצבות, שהודות למחירי המבצע עוברות אל קידמת הבמה. לצד המקרים בהם טבעות במבצע אכן מומלצות לכם, גם ישנם מקרים בהם לא מומלץ כלל להתפתות אל מחירי מבצע. מתי תזהו טבעות במבצע שלא כדאי לכם לרכוש?

1. טבעת ללא יהלום לא תעשה את העבודה

טבעות אירוסין במבצע צריכות להיות בראש ובראשונה טבעות שמתאימות לאירוע מיוחד כמו הצעת נישואין. המשמעות? טבעת מזהב לבן או צהוב שעליה לפחות יהלום אחד. במידה ומוצעת לכם טבעת אירוסין שאינה מזהב ושאינה עם יהלום, הרי שלא באמת מדובר כאן על מבצע משתלם שכן לא מדובר על טבעת שהולמת את האירוע המיוחד והמרגש. על כן, חשוב מאד להבין מה אתם מקבלים במחיר שמוצע לכם ולזכור: טבעת האירוסין אינה התכשיט לחסוך בו, אלא ליהפך: זו טבעת שתעניקו רק פעם אחת בחיים, השקיעו בה!

2. טבעת במבצע ללא תעודה גמולוגית? לא תודה

דרך "דיאמור" אתם יכולים לרכוש טבעות אירוסין במבצע בראש שקט, בין היתר מאחר ואנו מעניקים לכם תעודה גמולוגית. אותה תעודה הינה כרטיס הביקור של היהלום שרכשתם, כך שאתם יכולים לקבל עליו מפרט מלא לרבות רמת הניקיון, גודלו, הצבע וסוג החיתוך. כמו כן, התעודה משקפת לכם מעל לכל ספק כי מדובר על יהלום אמיתי ולא על זיוף. הוצע לכם לרכוש טבעת אירוסין משובצת יהלומים אך ללא תעודה גמולוגית? כאן צריכה להידלק לכם הנורה האדומה ולהבין כי מדובר כנראה על חתול בשק.

3. טבעות אירוסין יד שנייה לא באות בחשבון

מגמות הוינטאז' והיד השנייה נמצאות כיום בשיאן והמון נשים בוחרות לרכוש תכשיטים ופריטי לבוש מאותם שווקים המציעים פריטים אלו. יחד עם זאת, חשוב לזכור שטבעת אירוסין הינה טבעת אישית שחייבת להיות חדשה. אין אישה שתשמח לקבל טבעת שאישה אחרת כבר ענדה אותה, כך שעליכם לשלול אפשרויות שכאלו במידה ואתם לוקחים אותן בחשבון. סביר מאד כי בשווקים המציעים פריטי יד שנייה יוצעו לכם מחירים נמוכים יותר, אך הם לא יכולים לבוא על חשבון החוויה והתחושה האישית של האחת שלכם.

4. טבעות המוצעות למכירה על ידי אנשים פרטיים

אין זה סוד שטבעות אירוסין ותכשיטים באופן כללי, רוכשים אך ורק מחנויות תכשיטים מוכרות. הבעיה הגדולה עם קנייה מאנשים פרטיים היא שאתם לא באמת יודעים עליהם דבר. בעוד חנות תכשיטים מציעה לכם שירות, תעודת אחריות ומקום שאליו תוכלו לחזור, אנשים פרטיים יכולים למכור לכם טבעת ולמחרת להיעלם. על כן, הבטיחו מראש כי טבעות אירוסין במבצע תרכשו אך ורק בחנות בעלת שם – כמו "דיאמור". טבעות במחירים זולים מאנשים פרטיים? לא בטוח שתרצו לקחת את הסיכון.

5. טבעות המוצעות לכם במהלך טיול בחו"ל

ועל אותו המשקל, הרי שלא כדאי להתפתות לרכוש את הטבעת בחו"ל. אתם לא מכירים החנויות בחו"ל, את רמת השירות והמודעות לתכשיטים יוקרתיים ומקוריים. בנוסף, במידה ותהיו זקוקים לשירות כדוגמת הגדלה או הקטנת הטבעת או החלפת דגם, הרי שלא יהיה זה אפשרי. גם במידה ואתם מגלים מחירים זולים כביכול, זיכרו כי מבלי שאתם יודעים היכן אתם קונים, הזול יכולה להתגלות כיקר מאד. הבטיחו לעצמכם רכישה בטוחה ושקטה של טבעות אירוסין במבצע בארץ.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

איך תקנה לה טבעת אירוסין שתגרום לה לומר לך כן?

כל אחת רוצה לקבל טבעת אירוסין מיוחדת, לטעמה וכזו שאין לאחרות. אך חשוב שתדעי שעבור הגבר זה לא תמיד פשוט. עבורו זו משימה שהוא לוקח בכובד ראש ומנסה לקלוע לטעמך הייחודי.

להמשך קריאה

טבעת אירוסין שלושה יהלומים אפשרות יוצאת מן הכלל

אחת האפשרויות הטובות ביותר עמן ניתן (ואף מומלץ) להציע לבת הזוג נישואין בצורה מרגשת ועוצרת נשימה לכל הדעות היא בעזרת טבעת אירוסין שלושה יהלומים. אודותיה של הטבעת ויתרונותיה השונים נעסוק בדיוק במאמר הנ"ל.
 

להמשך קריאה

כיצד נדע כי הגיע הזמן להציע נישואין?

אין ספק שהצעת נישואין זה אחד האירועים המרגשים ביותר שיש ולא בכדי. בהצעת נישואין אנו למעשה מתחייבים על עתידנו ומביעים בקול את הרצון לחיות לנצח נצחים עם אהבת ליבנו. לא סתם הצעות נישואים תפסו מקום כה חשוב בפולקלור המקומי ולא סתם אנו עושים הכול בכדי שהצעת הנישואין תהיה הכי מיוחדת שאפשר.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2024 - הצהרת נגישות