צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

למה עדיף לקנות סט תכשיטים להצעת נישואין

מופתע? אל תהיה. מדובר על טרנד שנכנס חזק בשנים האחרונות והשנה הפך להיות הלהיט החדש בקרב זוגות שהחליטו לקחת את הקשר שלהם צעד אחד קדימה – אל עבר טקס הנישואין המרגש.
אז מה הכוונה בסט כהצעת נישואין? בוא אחרינו. ספויילר – בתום המאמר אתה הולך לבחור את האופציה הזו על פני רכישה של טבעת אירוסין בודדת.

תכשיטים כסט להצעת נישואין:

אז אילו תכשיטים יכולים לקחת חלק ברכישת התכשיטים שמהווים "סט תכשיטים להצעת נישואין"?. ובכן, כאשר רוצים להפתיע את בת הזוג ולרכוש עבורה לא רק טבעת להצעת נישואין אלא סט כחלק מההפתעה, הרי שהאפשרות הטבעית ביותר אלו הם עגילים. העגילים הנבחרים יכולים (ואף מומלץ) שיהיו תואמים בצבעים של הטבעת ואם לא אז לפחות שיהיו תואמים בצורת השיבוץ של היהלום – אין ספק שמדובר על אפשרות נהדרת שהופכת את התכשיטים להרבה יותר תואמים ומקסימים.

אפשרות נוספת היא כמובן אפשרות של צמיד תואם למראה הטבעת. למשל: אם אנו מדברים על טבעת מעוצבת ומעוטרת עם יהלום במרכז ויהלומים קטנטנים בצדדים, הרי שצמיד בצבעי הזהב של הטבעת אשר מעוטר ביהלומים קטנטנים עליו יכול להוות כסט יוצא דופן.
כמובן שאל כל תכשיט שנבחר המווה חלק מתוך "הסט להצעת הנישואין" ניתן להוסיף גם הקדשה אישית ומרגשת שבאופן אוטומטי משדרגת לחלוטין את התכשיטים הנבחרים.

מדוע לבחור באפשרות זו?

בוא נדבר על אחד מהאמלנטים הקובעים ביותר בכל הנוגע לבחירה של הצעת נישואין באמצעות "סט נישואין" ולאו דווקא בדרך הקובנציונאלית והמוכרת – טבעת בודדת. אנו ניתן מספר סיבות לכך:
הסיבה הראשית היא כמובן העובדה שכל אישה באשר היא תעדיף לקבל מספר תכשיטים על אחת כמה וכמה כאשר כל אלו מוכנסים אל תוך אחת הסיטואציות המרגשות ביותר הלא היא הצעת נישואין.

סיבה נוספת היא העובדה שניתן לקבל מחיר משתלם ביותר במידה ומעדיפים לקחת את אופציית הסט. לעיתים מכיוון שמדובר על סכום גדול שמוציאים עבור הטבעת, תמורת כמה מאות שקלים ניתן לקבל תכשיט נוסף שיגרום לאירוע להפוך למרגש הרבה יותר.
כמובן שמומלץ לבדוק אילו חברות/חנויות מעניקות מבצעים משתלמים ובמידה ואין מבצעים כאלו אז לבדוק אילו מהן יאפשרו לקבל את המחיר המשתלם ביותר תמורת רכישת מספר תכשיטים בבת אחת.

מעוניין להתרשם מקטלוג טבעות האירוסין של דיאמור? לחץ על הקישור.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

הצעות הנישואין הפרועות ביותר

אז אחרי שראית טבעות אירוסין קלאסיות, הגיע כעת הזמן להתפנות להפקת ההצעה. הנה לך כמה רעיונות מרגשים, יוצאי דופן ומפתיעים במיוחד.

להמשך קריאה

טבעת בחרת? חייבים הצעת נישואין מרגשת

לאחר מספר שנים מלאות באהבה, הגיע הרגע לעשות את ה-צעד ולמסד את הקשר שלכם. בשביל הצעת נישואין מרגשת צריך טבעת אירוסין מושלמת !

להמשך קריאה

החלטתם להתארס, מה עכשיו?

אתם יוצאים עם מישהי כבר תקופה ארוכה והכול מרגיש לכם נכון, היא אהבת חייכם ואתם בטוחים שאתם רוצים להתחתן איתה. מה עושים עם זה כעת, כיצד מתקדמים לשלב הבא? התשובה היא פשוטה מאוד אנחנו צריכים להציע לה הצעת נישואים וכמה שיותר מהר יותר טוב. הצעת נישואין יכולה לבוא במגוון צורות ואין בה נכון ולא נכון.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2024 - הצהרת נגישות