צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

למה עדיף לקנות סט תכשיטים להצעת נישואין

מופתע? אל תהיה. מדובר על טרנד שנכנס חזק בשנים האחרונות והשנה הפך להיות הלהיט החדש בקרב זוגות שהחליטו לקחת את הקשר שלהם צעד אחד קדימה – אל עבר טקס הנישואין המרגש.
אז מה הכוונה בסט כהצעת נישואין? בוא אחרינו. ספויילר – בתום המאמר אתה הולך לבחור את האופציה הזו על פני רכישה של טבעת אירוסין בודדת.

תכשיטים כסט להצעת נישואין:

אז אילו תכשיטים יכולים לקחת חלק ברכישת התכשיטים שמהווים "סט תכשיטים להצעת נישואין"?. ובכן, כאשר רוצים להפתיע את בת הזוג ולרכוש עבורה לא רק טבעת להצעת נישואין אלא סט כחלק מההפתעה, הרי שהאפשרות הטבעית ביותר אלו הם עגילים. העגילים הנבחרים יכולים (ואף מומלץ) שיהיו תואמים בצבעים של הטבעת ואם לא אז לפחות שיהיו תואמים בצורת השיבוץ של היהלום – אין ספק שמדובר על אפשרות נהדרת שהופכת את התכשיטים להרבה יותר תואמים ומקסימים.

אפשרות נוספת היא כמובן אפשרות של צמיד תואם למראה הטבעת. למשל: אם אנו מדברים על טבעת מעוצבת ומעוטרת עם יהלום במרכז ויהלומים קטנטנים בצדדים, הרי שצמיד בצבעי הזהב של הטבעת אשר מעוטר ביהלומים קטנטנים עליו יכול להוות כסט יוצא דופן.
כמובן שאל כל תכשיט שנבחר המווה חלק מתוך "הסט להצעת הנישואין" ניתן להוסיף גם הקדשה אישית ומרגשת שבאופן אוטומטי משדרגת לחלוטין את התכשיטים הנבחרים.

מדוע לבחור באפשרות זו?

בוא נדבר על אחד מהאמלנטים הקובעים ביותר בכל הנוגע לבחירה של הצעת נישואין באמצעות "סט נישואין" ולאו דווקא בדרך הקובנציונאלית והמוכרת – טבעת בודדת. אנו ניתן מספר סיבות לכך:
הסיבה הראשית היא כמובן העובדה שכל אישה באשר היא תעדיף לקבל מספר תכשיטים על אחת כמה וכמה כאשר כל אלו מוכנסים אל תוך אחת הסיטואציות המרגשות ביותר הלא היא הצעת נישואין.

סיבה נוספת היא העובדה שניתן לקבל מחיר משתלם ביותר במידה ומעדיפים לקחת את אופציית הסט. לעיתים מכיוון שמדובר על סכום גדול שמוציאים עבור הטבעת, תמורת כמה מאות שקלים ניתן לקבל תכשיט נוסף שיגרום לאירוע להפוך למרגש הרבה יותר.
כמובן שמומלץ לבדוק אילו חברות/חנויות מעניקות מבצעים משתלמים ובמידה ואין מבצעים כאלו אז לבדוק אילו מהן יאפשרו לקבל את המחיר המשתלם ביותר תמורת רכישת מספר תכשיטים בבת אחת.

מעוניין להתרשם מקטלוג טבעות האירוסין של דיאמור? לחץ על הקישור.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

טבעות אירוסין על פני ההיסטוריה

מאז ומעולם בני אדם בחרו את בן או את בת הזוג שלהם. אנשים תמיד החליטו אם איזה איש או אישה הם יבלו את שארית ימי החיים שלהם. כך למשל עוד בתקופת התנ"ך בחר אברהם אבינו את שרה ויצחק בחר להתחתן עם רבקה. 

להמשך קריאה

לפני שאתה מציע נישואין מה צריך לדעת

אתה מאוהב עד עצמותיך, יש לך פרפרים כאשר אתה נזכר בה, ואתה החלטת שהיא שאישה שאתה רוצה לצידך למשך שארית חייך, אתה הולך להציע לה נישואין,  התייעצת עם חברים וקרובי משפחה קיבלת את בירכתם ואתה רוצה לדעת איך לפעול.

להמשך קריאה

טבעות אירוסין בזהב צהוב כל מה שחשוב לדעת לפני הרכישה

אנו לא עומדים להתווכח על כך  יש כל כך הרבה סגנונות של טבעות אירוסין שהדבר יכול להקשות על הבחירה כל כך, שלעיתים גברים רבים (או נשים, תלוי מיהו המציע) מבצעים החלטה לא נכונה ורוכשים טבעת שאינה עולה בקנה אחד בציפותיה של בת הזוג. אנו כאן רוצים להתמקד באחת מהאפשרויות הטובות ביותר שעומדות על הפרק והיא אפשרות של טבעת אירוסין שעשויה מזהב בצבע צהוב.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2022