צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

למה עדיף לקנות סט תכשיטים להצעת נישואין

מופתע? אל תהיה. מדובר על טרנד שנכנס חזק בשנים האחרונות והשנה הפך להיות הלהיט החדש בקרב זוגות שהחליטו לקחת את הקשר שלהם צעד אחד קדימה – אל עבר טקס הנישואין המרגש.
אז מה הכוונה בסט כהצעת נישואין? בוא אחרינו. ספויילר – בתום המאמר אתה הולך לבחור את האופציה הזו על פני רכישה של טבעת אירוסין בודדת.

תכשיטים כסט להצעת נישואין:

אז אילו תכשיטים יכולים לקחת חלק ברכישת התכשיטים שמהווים "סט תכשיטים להצעת נישואין"?. ובכן, כאשר רוצים להפתיע את בת הזוג ולרכוש עבורה לא רק טבעת להצעת נישואין אלא סט כחלק מההפתעה, הרי שהאפשרות הטבעית ביותר אלו הם עגילים. העגילים הנבחרים יכולים (ואף מומלץ) שיהיו תואמים בצבעים של הטבעת ואם לא אז לפחות שיהיו תואמים בצורת השיבוץ של היהלום – אין ספק שמדובר על אפשרות נהדרת שהופכת את התכשיטים להרבה יותר תואמים ומקסימים.

אפשרות נוספת היא כמובן אפשרות של צמיד תואם למראה הטבעת. למשל: אם אנו מדברים על טבעת מעוצבת ומעוטרת עם יהלום במרכז ויהלומים קטנטנים בצדדים, הרי שצמיד בצבעי הזהב של הטבעת אשר מעוטר ביהלומים קטנטנים עליו יכול להוות כסט יוצא דופן.
כמובן שאל כל תכשיט שנבחר המווה חלק מתוך "הסט להצעת הנישואין" ניתן להוסיף גם הקדשה אישית ומרגשת שבאופן אוטומטי משדרגת לחלוטין את התכשיטים הנבחרים.

מדוע לבחור באפשרות זו?

בוא נדבר על אחד מהאמלנטים הקובעים ביותר בכל הנוגע לבחירה של הצעת נישואין באמצעות "סט נישואין" ולאו דווקא בדרך הקובנציונאלית והמוכרת – טבעת בודדת. אנו ניתן מספר סיבות לכך:
הסיבה הראשית היא כמובן העובדה שכל אישה באשר היא תעדיף לקבל מספר תכשיטים על אחת כמה וכמה כאשר כל אלו מוכנסים אל תוך אחת הסיטואציות המרגשות ביותר הלא היא הצעת נישואין.

סיבה נוספת היא העובדה שניתן לקבל מחיר משתלם ביותר במידה ומעדיפים לקחת את אופציית הסט. לעיתים מכיוון שמדובר על סכום גדול שמוציאים עבור הטבעת, תמורת כמה מאות שקלים ניתן לקבל תכשיט נוסף שיגרום לאירוע להפוך למרגש הרבה יותר.
כמובן שמומלץ לבדוק אילו חברות/חנויות מעניקות מבצעים משתלמים ובמידה ואין מבצעים כאלו אז לבדוק אילו מהן יאפשרו לקבל את המחיר המשתלם ביותר תמורת רכישת מספר תכשיטים בבת אחת.

מעוניין להתרשם מקטלוג טבעות האירוסין של דיאמור? לחץ על הקישור.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

אודות טבעת אירוסין סוליטר שמעת

אנו יודעים אתה בראשך נמצא כבר אי שם בחיפושים, יחד עם בת זוגתך (וכלתך לעתיד) אחר אולם או לחילופין אחר גן אירועים שיענה על הצרכים שלכם ויצליח לספק לכם את האירוע המרגש אותו אתם רוצים אך רגע לפני שאתה מחפש אחר אולם או גן אירועים, רצוי מאוד שתרכוש עבור אהובתך טבעת אירוסין, לא כך?. במאמר הבא תוכל להכיר את אחת האפשרויות הטובות ביותר שעומדות בפנייך – טבעת אירוסין קלאסית המכונה גם – טבעת אירוסין סוליטר.
 

להמשך קריאה

לפני רכישת טבעת אירוסין - דברים שחשוב לדעת

"דיאמור" שמחים להציע לכם טבעות אירוסין במבצע! הטבעות המוצעות במחירי מבצע הן טבעות איכותיות ומעוצבות, שהודות למחירי המבצע עוברות אל קידמת הבמה. לצד המקרים בהם טבעות במבצע אכן מומלצות לכם, גם ישנם מקרים בהם לא מומלץ כלל להתפתות אל מחירי מבצע. מתי תזהו טבעות במבצע שלא כדאי לכם לרכוש?

להמשך קריאה

ממי תוכל לשאוב רעיון לטבעת האירוסין

לצד הגברים שאולי קל להם לרכוש את הטבעת, ישנם לא מעטים המביעים חשש מרכישת הטבעת המדוברת. אז רגע לפני שמרימים ידיים ומצהירים כי מדובר על משימה בלתי אפשרית, הרי שתוכל לשאוב השראה ורעיון לטבעת די בקלות. מחפשים רעיון לטבעת האירוסין, צריכים הכוונה ועצה טובה? כל הדרכים אל הטבעת המושלמת לאהובתכם.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2023 - הצהרת נגישות