צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

למה כדאי להביט בקטלוג הטבעות האינטרנטי?

לקראת הצעת הנישואין עליכם לקבל שתי החלטות מרכזיות: האחת היא ההחלטה בדבר המוכנות שלכם והרצון שלכם להצעה, וההחלטה השניה היא בדבר טבעת האירוסין שלכם. לאחר שתהיה לכם טבעת כבר תוכלו לתכנן הצעת נישואין מרגשת שתבטיח כי תשמעו מאהובת לבכם את התשובה החיובית להצעה שלכם. על מנת להפוך את מלאכת רכישת טבעת האירוסין שלכם לקלה יותר ומהירה יותר, הרי שההמלצה עבורכם היא להביט ראשית בקטלוג הטבעות האינטרנטי של חנויות התכשיטים. למה זה כדאי לכם? כל התשובות לפניכם.

1.אתם מחפשים את הטבעת בזמן המתאים לכם ביותר:

ברגע שאתם מביטים בקטלוג האינטרנטי של טבעות האירוסין, אתם לא תלוים בשעות הפתיחה של חנויות התכשיטים, אלא אתם אדונים לעצמכם ובמידה רבה חנות התכשיטים מתאימה עצמה אליכם. כך, אתם בוחנים את הטבעות אירוסין בקצב שלכם, בשעות המתאימות לכם ובסביבה הנוחה לכם. בא לכם לחפש את הטבעת דווקא בשעת לילה מאוחרת? אתם רוצים להביט בטבעות אפשריות רק בשעת בוקר מוקדמת כי אז אתם מתמלאים השראה? אפשר לעשות זאת!

2.אפשרות לחפש טבעות על פי טווחי מחירים:

כשאתם מגיעים אל חנות התכשיטים הרי שאתם חשופים לדגמים רבים המונחים לפניכם. לא מעט גברים טוענים שקשה מאד לחפש כך טבעת מאחר ונחשפים לעושר, מבחר ומגוון שקשה להתמקד מולם. בקטלוג האינטרנטי, אתם יכולים למיין את טבעות האירוסין על פי סוגים שונים ועיצובים שונים, ואפילו על פי טווחי המחירים. על כן, אתם יכולים ליהנות מפילטר מסנן שמסייע לכם בבחירת הטבעת. המחירים חשופים בפניכם וכך אתם יכולים לדעת אילו טבעות אירוסין רלוונטיות לכם על פי התקציב שלכם ואילו פחות.

3.רגע לפני שמגיעים אל החנות מקבלים מושג על הדגמים:

בסופו של דבר אתם תגיעו אל חנות התכשיטים, אך השאלה איך תגיעו אליה: מבולבלים ולא יודעים איזו טבעת אתם מחפשים, או מגובשים בדעתכם ויודעים מה אתם מחפשים. הקטלוג האינטרנטי של הטבעות מאפשר לכם לקבל מושג על סוגי הטבעות הקיימות, וכך אתם יכולים להתפקס על הבחירה שלכם במהירות ובקלות, מבלי לבזבז זמן רב בחנות התכשיטים.

4.שולחים תמונות של דגמים לחברים:

כמו כן, מאחר ומדובר על קטלוג אינטרנטי, תוכלו לשתף בקלות יתרה את החברים שלכם בדגמים שראיתם. במקום לתאם עם החברים והמכרים יום ושעה שבהם הולכים אל חנות התכשיטים, פשוט תוכלו לשלוח להם קישורים של תמונות של טבעות אירוסין וכך לשמוע את דעתם. יכול להיות יותר קל מזה? כנראה שלא.

וכעת? רק להציע נישואין!

אז אחרי שתמצאו את הטבעת האחת שלכם, אתם יכולים לתכנן לעומק הצעת נישואין מרגשת. חיכיתם לרגע הזה זמן רב, וכך גם בת הזוג שלכם שלא יכולה לחכות לרגע שבו תכרעו ברך, תאמרו את אותן מילים מלודיות ותהפכו באופן רשמי לזוג נשוי. מזל טוב!

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

טבעות אירוסין מעוצבות לסוגיהן

המונח טבעות אירוסין מעוצבות הינו כללי ומתאר מבחר רחב של טבעות אירוסין. רוב הטבעות היום נחשבות כטבעות מעוצבות. על מנת להבחין בהבדלים  של טבעות אירוסין מעוצבות ולא מעוצבות צריך לדעת מה נחשב כטבעת אירוסין מעוצבת.

להמשך קריאה

טבעת מנצחת לא חייבת לכלול יהלום גדול מאד

המון גברים רוצים להציע הצעת נישואין כמה שיותר גדולה, כמה שיותר גרנדיוזית וכמה שיותר יקרה. כידוע, חלק בלתי נפרד, ובמידה רבה החלק המהותי והמרכזי ביותר בהצעה הוא לא אחר מטבעת האירוסין. למרות שנדמה כי הדרך להפתיע ולרגש היא באמצעות טבעת המשובצת ביהלום היקר ביותר, דעו כי תוכלו להפתיע ולרגש עם תקציב צנוע יותר וגם עם יהלום קצת קטן יותר מזה שאתם רוצים להעניק.

להמשך קריאה

מדוע קל יותר לרכוש טבעת אירוסין קלאסית?

ישנה מוסיקה קלאסית, מטבח ישראלי קלאסי, לבוש קלאסי וגם טבעות אירוסין שהעיצוב שלהן קלאסי. מרבית הנשים הנשואות כיום עונדות טבעת בעיצוב קלאסי, וכך יכולה להיות גם האישה המאורסת הבאה. רגע לפני שאתם מחממים מנועים לקראת הצעת הנישואין, כדאי שתדעו כי תהליך הרכישה של הטבעות הקלאסיות הינו התהליך הקצר ביותר, הפשוט ביותר והזמין לכם ביותר. האם כדאי להעניק טבעת קלאסית? בהחלט!

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ