צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

למה המון גברים מתעקשים לרכוש טבעת יקרה?

אם יש רגע שמוכיח לכם יותר מכל שבקרוב הצעת הנישואין עומדת לקרות, הוא ההגעה אל חנות התכשיטים בכוונה להתחיל להתעניין לגבי טבעות אירוסין מעוצבות. נדמה שהיה זה רק אתמול כשיצאתם לדייט הראשון שלכם, וכעת אתם כבר מתכננים את הצעד הבא שלכם בחיים המשותפים. כשם שהמון נשים משקיעות המון מחשבה על נראות הטבעת, נדמה כי המון גברים משקיעים המון מחשבה בכל הקשור לעלויות הכרוכות ברכישת טבעת האירוסין.

טבעות אירוסין הן לא עוד תכשיט שניתן כמחווה רומנטית, אלא תכשיט שמטרתו ברורה: טבעת שתשנה את הסטטוס הזוגי למאורסים. בטבעת זו מגולמת המון אהבה, המון כוונה והמון רומנטיקה, והמון גברים מרגישים כי ככל שהטבעת שהם ירכשו תהיה יקרה יותר, כך ערכה יעלה. בפועל, הערך הרב ביותר הוא ערך אהבה שלכם. אם כן, מדוע המון גברים בוחרים לא אחת אוטומטית דווקא בטבעות יקרות?

עלות הטבעת כמשקפת את גודל האהבה:

הסיבה הראשונה היא מאחר וישנם הגברים שסבורים כי ככל שהם ישקיעו יותר בטבעת מבחינה כספית, כך הם אוהבים יותר. חנויות התכשיטים מציעות כיום לקהל הגברים המעוניין לרכוש טבעת אירוסין, המון דגמים של טבעות שחלקם מוצעים במחירים מפתיעים וזולים. למרות זאת, המון גברים בוחרים מראש, עוד לפני שהם ראו את הדגמים השונים של טבעות אירוסין מהבורסה לבחור בטבעות יקרות בהכרח. זיכרו כי האהבה שלכם מתורגמת ברגש טהור, כן ואמיתי בכל יום, והטבעת היא עוד דרך להראות זאת.

עלות הטבעת כמשקפת את יופיה של הטבעת:

המון גברים עוברים תהליך מחשבתי שבו הם בטוחים כי ככל שהטבעת תהיה יקרה יותר, כך היא תהיה יפה יותר. בפועל, המחירים השונים של הטבעות משקפים את עלות ייצור הטבעת, החומרים המשולבים בה, המותג שלה ושיבוץ או אי שיבוץ היהלומים בה. המשמעות היא שללכת אוטומטית אחר טבעות יקרות זו טעות, זאת מאחר ולכל אישה טעם שונה בתכשיטים. בעוד ישנן נשים המעדיפות טבעות אירוסין זהב לבן, ישנן אלו שחולמות דווקא לענוד טבעות אירוסין זהב צהוב. לכן, השאירו את השיקול הכלכלי לרגע בצד, וחפשו אחר הטבעת שתתאים לבת הזוג שלכם, ולא זו שתהיה בהכרח הכי יקרה. השיקול הכלכלי יגיע לאחר מכן, אך תחילה: איזו טבעת, ללא כל קשר לעלות שלה, תשמח את האחת שלכם במעמד הצעת הנישואין.

עלות הטבעת כמשקפת את מה שאחרים יחשבו:

אי אפשר להתעלם מהעובדה כי המון גברים חוששים ממה שאחרים יגידו. המון פעמים רכישות שונות מבוססות על תכתיבים חברתיים, ותוך הידיעה כי היקר הנחשב בעוד מה שיקר פחות גם נחשב לפחות. נסו להתנתק מכמה שיותר תכתיבים, ופשוט נסו לבחור את הטבעת שלכם בהתאם לתחושות הבטן שלכם ועל בסיס הטעם האישי של בת הזוג שלכם. ישנן טבעות אירוסין מיוחדות ומרהיבות, המתומחרות במחירים שונים. האם תבחרו בהכרח את היקר מאחר והוא היקר? בהחלט לא. זיכרו כי בסופו של דבר רק אתם תדעו כמה הטבעת עלתה לכם, כך שהחשיבות שלבסוף תינתן לטבעת היא על סמך החזות שלה. חפשו אחר הטבעת האחת לאחת שלכם במגוון הסקטורים: טבעות אירוסין קלאסיות, מיוחדות ומעוצבות.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

מערבים או לא את החברים ברכישת הטבעת

לטובת קיום הצעת הנישואין, הרי שעליכם לרכוש תחילה טבעת מתוך מגוון של טבעות אירוסין, לתכנן הצעה מרגשת ומיוחדת, ומשם והלאה – הימים אל חתונת השנה ספורים. לא מעטים הגברים שעבורם רכישת הטבעת היא האתגר האמיתי, ועל מנת להבטיח כי הם אכן יעמדו באתגר בהצלחה, הם נעזרים בחברים הקרובים. לא אחת עלתה השאלה האם כדאי לערב את החברים ברכישת הטבעת, וכעת – הגיע הזמן לפסוק אחת ולתמיד: רוכשים טבעת אירוסין לבד או מגייסים את החברים הטובים?

להמשך קריאה

מה זה בעצם טבעת אירוסין מעוצבת

אז לפני שאנחנו מתחילים את המדריך, חשוב לדעת את הבסיס. מה זה בעצם טבעת אירוסין מעוצבת? איך אני מבדיל בין אחת שמעוצבת לאחת שלא מעוצבת? ובכן, הגיע הזמן לעשות קצת סדר. כל מה שאתם צריכים לעשות זה ללכת בשיטת השלילה, שהיא הכי פשוטה שיש. מה זה אומר? כאשר אתם מסתכלים על טבעת אירוסין, האם אתם רואים עיטורים על הטבעת עצמה? האם אתם רואים יהלומים קטנים מסביב ליהלום המרכזי? האם אתם רואים אבני צד כלשהן? במידה והתשובה לכל אלה היא לא, מזל טוב, אתם מסתכלים על טבעת קלאסית. עכשיו שהוצאנו את הטבעת הקלסית מהמשוואה, בואו נעבור למדריך.

להמשך קריאה

כיצד לבחור טבעת אירוסין מעבר לזהב וליהלומים

מבין הפקטורים המשפיעים ביותר בבחירת טבעות אירוסין, המחיר והאיכות של הזהב והיהלומים תופסים חלק מרכזי. אלא, שבסופו של דבר, מלבד לפאר והיוקרה, השימוש בטבעת אינו נשען על איכות חומרי הגלם אלא דווקא על העיצוב וההתאמה האישית למשתמש. להלן מספר טיפים שיאפשרו לכם לבחור את הטבעת על פי הקריטריונים החשובים באמת.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ