צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

למה המון גברים מתעקשים לרכוש טבעת יקרה?

אם יש רגע שמוכיח לכם יותר מכל שבקרוב הצעת הנישואין עומדת לקרות, הוא ההגעה אל חנות התכשיטים בכוונה להתחיל להתעניין לגבי טבעות אירוסין מעוצבות. נדמה שהיה זה רק אתמול כשיצאתם לדייט הראשון שלכם, וכעת אתם כבר מתכננים את הצעד הבא שלכם בחיים המשותפים. כשם שהמון נשים משקיעות המון מחשבה על נראות הטבעת, נדמה כי המון גברים משקיעים המון מחשבה בכל הקשור לעלויות הכרוכות ברכישת טבעת האירוסין.

טבעות אירוסין הן לא עוד תכשיט שניתן כמחווה רומנטית, אלא תכשיט שמטרתו ברורה: טבעת שתשנה את הסטטוס הזוגי למאורסים. בטבעת זו מגולמת המון אהבה, המון כוונה והמון רומנטיקה, והמון גברים מרגישים כי ככל שהטבעת שהם ירכשו תהיה יקרה יותר, כך ערכה יעלה. בפועל, הערך הרב ביותר הוא ערך אהבה שלכם. אם כן, מדוע המון גברים בוחרים לא אחת אוטומטית דווקא בטבעות יקרות?

עלות הטבעת כמשקפת את גודל האהבה:

הסיבה הראשונה היא מאחר וישנם הגברים שסבורים כי ככל שהם ישקיעו יותר בטבעת מבחינה כספית, כך הם אוהבים יותר. חנויות התכשיטים מציעות כיום לקהל הגברים המעוניין לרכוש טבעת אירוסין, המון דגמים של טבעות שחלקם מוצעים במחירים מפתיעים וזולים. למרות זאת, המון גברים בוחרים מראש, עוד לפני שהם ראו את הדגמים השונים של טבעות אירוסין מהבורסה לבחור בטבעות יקרות בהכרח. זיכרו כי האהבה שלכם מתורגמת ברגש טהור, כן ואמיתי בכל יום, והטבעת היא עוד דרך להראות זאת.

עלות הטבעת כמשקפת את יופיה של הטבעת:

המון גברים עוברים תהליך מחשבתי שבו הם בטוחים כי ככל שהטבעת תהיה יקרה יותר, כך היא תהיה יפה יותר. בפועל, המחירים השונים של הטבעות משקפים את עלות ייצור הטבעת, החומרים המשולבים בה, המותג שלה ושיבוץ או אי שיבוץ היהלומים בה. המשמעות היא שללכת אוטומטית אחר טבעות יקרות זו טעות, זאת מאחר ולכל אישה טעם שונה בתכשיטים. בעוד ישנן נשים המעדיפות טבעות אירוסין זהב לבן, ישנן אלו שחולמות דווקא לענוד טבעות אירוסין זהב צהוב. לכן, השאירו את השיקול הכלכלי לרגע בצד, וחפשו אחר הטבעת שתתאים לבת הזוג שלכם, ולא זו שתהיה בהכרח הכי יקרה. השיקול הכלכלי יגיע לאחר מכן, אך תחילה: איזו טבעת, ללא כל קשר לעלות שלה, תשמח את האחת שלכם במעמד הצעת הנישואין.

עלות הטבעת כמשקפת את מה שאחרים יחשבו:

אי אפשר להתעלם מהעובדה כי המון גברים חוששים ממה שאחרים יגידו. המון פעמים רכישות שונות מבוססות על תכתיבים חברתיים, ותוך הידיעה כי היקר הנחשב בעוד מה שיקר פחות גם נחשב לפחות. נסו להתנתק מכמה שיותר תכתיבים, ופשוט נסו לבחור את הטבעת שלכם בהתאם לתחושות הבטן שלכם ועל בסיס הטעם האישי של בת הזוג שלכם. ישנן טבעות אירוסין מיוחדות ומרהיבות, המתומחרות במחירים שונים. האם תבחרו בהכרח את היקר מאחר והוא היקר? בהחלט לא. זיכרו כי בסופו של דבר רק אתם תדעו כמה הטבעת עלתה לכם, כך שהחשיבות שלבסוף תינתן לטבעת היא על סמך החזות שלה. חפשו אחר הטבעת האחת לאחת שלכם במגוון הסקטורים: טבעות אירוסין קלאסיות, מיוחדות ומעוצבות.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

טבעת אירוסין שלושה יהלומים אפשרות יוצאת מן הכלל

אחת האפשרויות הטובות ביותר עמן ניתן (ואף מומלץ) להציע לבת הזוג נישואין בצורה מרגשת ועוצרת נשימה לכל הדעות היא בעזרת טבעת אירוסין שלושה יהלומים. אודותיה של הטבעת ויתרונותיה השונים נעסוק בדיוק במאמר הנ"ל.
 

להמשך קריאה

טבעת אירוסין עם אבן חן אפשרות מדהימה

אחת האפשרויות שדווקא נוטות שלא לבוא לידי ביטוי היא אפשרות של טבעת אירוסין אותה עוטרת אבן חן. רבים חושבים שכל הנשים חובבות יהלומים ולכן הן יעיפו את התכשיטים

להמשך קריאה

כך תדע שהיא, בדיוק כמוך ? מוכנה לטבעת

 ועל כן הם מחפשים בכל עת רמזים שיאותתו להם כי היא אכן מוכנה. אתה חולם בלילה על טבעות אירוסין מיוחדות, על הכוס שתשבור בחופה ועל החיים המשותפים שלכם ביחד? סביר להניח שגם היא. אם אתה בכל זאת מחפש רמזים – אחד מהרמזים הבאים בהחלט יוכלו לסמן לך שאתם באותו המקום...

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2022