צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

לא מה שחשבתם - מנפצים מיתוסים על טבעות אירוסין זהב לבן

מיתוסים ואגדות אורבניות לא מפסיקים לגדוש את ענף טבעות האירוסין, בדגש על טבעות אירוסין זהב לבן. גם אתם רוצים לרכוש טבעת מסוג זהב זה אך מושפעים מאד מכל המיתוסים שמסביב? הגיע הזמן פעם אחת ולתמיד לשים להם סוף!

1. הזהב הלבן הוא בכלל לא זהב

נדמה כי מדובר על המיתוס השלט שרבים גם נוטים להאמין לו. שימו לב: לא במקרה קוראים לזהב הלבן זהב לבן – זאת מאחר ומדובר על זהב. למרות שהנראות של הטבעת היא בגוון כסוף ולא בגוון זהוב כפי שרגילים לתרגם זהב, עדיין מדובר על זהב לכל דבר המעורבב עם מתכות שונות. טבעות אירוסין זהב לבן מבוססות על זהב והערך שלהן זהה לערך של טבעות מהזהב הצהוב. כל עוד בת הזוג שלך מחבבת את הגוון הכסוף יותר, הבחירה בטבעת מזהב כזה היא הבחירה המושכלת ביותר.

2. זהב לבן מתאים רק לנשים בהירות

חד וחלק, לא. האם חולצות לבנות מתאימות רק לנשים בהירות ולנשים כהות לא? גוון העור לא אמור לשחק תפקיד בבחירת הטבעת לאחת שלכם. הדבר היחיד שאתם צריכים לקחת בחשבון הוא את הטעם האישי של בת הזוג שלכם בתכשיטים. ישנן נשים שעבורן הזהב הצהוב הוא הגוון המחמיא להן ביותר ועל כן הן נוהגות לענוד תכשיטים מזהב זה, בעוד ישנן נשים שעבורן היוקרה והאלגנטיות משולבים בתכשיטים מהזהב הלבן. על כן, טבעות אירוסין זהב לבן יכולות להתאים לכל אישה כאשר גוון העור הוא ממש לא שיקול בבחירה שאתם עושים.

3. טבעות מזהב לבן זולות הרבה יותר

לא נכון. טבעות אירוסין זהב לבן וטבעות מזהב לבן מותמחרות באותו המחיר בכל הקשור לזהב. מובן כי מחירי הטבעות שונים, כאשר ישנם פרמטרים שונים המשפיעים על עלות הטבעת. יחד עם זאת, אין זה נכון להגיד שהזהב הצהוב יקר יותר מהזהב הלבן או ליהפך. מה שמשפיע על מחיר הטבעת שלכם הוא מידת העיצוב שלה, כמות הזהב שיש בטבעת וגודל היהלום. בכל הקשור למחירי הטבעות, הפרמטר המשפיע יותר מכל הוא היהלום: הגודל שלו, הצבע שלו ורמת הניקיון שלו.

4. יהלומים לא מתאימים על זהב לבן

לא במקרה היהלומים קיבלו את התואר המחייב והמחמיא כחברים הטובים ביותר של האישה – זאת מאחר והם מתאימים לכל אישה ועל כל טבעת. המון פעמים נוטים לחשוב כי היהלומים משתלבים טוב יותר על טבעות מזהב צהוב מאחר והם מצליחים לבלוט יותר על טבעות מסוג זה, אך בשום פנים ואופן לא ניתן לומר כי יהלומים לא מתאימים לשילוב על טבעות אירוסין זהב לבן. ישנם יהלומים בגוונים שונים, אך גם במידה ותרצו לשלב את היהלומים הקלאסיים בגוונם הטבעי, הם יתאימו על הזהב הלבן ויחמיאו לו.

5. טבעת מזהב לבן פחות יוקרתית

על טעם על ריח אין מה להתווכח, וכך גם מונחים של יוקרה מתפרשים שונה אצל כל אישה. בעוד ישנן נשים שעבורן הזהב הצהוב הוא הקלאסי, האלגנטי והיוקרתי יותר, ישנן נשים שרואות בזהב הלבן כזה המשדר יוקרה. דע את הטעם האישי של בת הזוג שלך בתכשיטים ובסס את הבחירה שלך על פי טעמה בלבד.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

מה קורה כשאת מחליטה להציע נישואין

אם החלטת להציע לו נישואין, סביר להניח כי את מרגישה שהגיע הרגע למסד את היחסים ביניכם. לרוב זה קורה כתוצאה משיחות משותפות על עתיד משותף, ועל הרצון לחיות את שארית החיים יחד. שימי לב, שבעת שאת מתכננת להציע לו נישואין.

להמשך קריאה

איך תדע מה הסגנון שלה בתכשיטים

בעוד תכשיטים אחרים עולים ויורדים ממנה לסירוגין, הרי שטבעת האירוסין הינה תכשיט קבע שהולך לקשט אותה בגאווה גדולה. המשמעות? בוחרים טבעת שתבטיח את שביעות רצונה ולא תרד ממנה לעולם. כעת, עולה השאלה הגדולה והיא ואיך באמת תדע מה הטעם שלה בתכשיטים? רגע לפני שאתה מביט בקטלוג של טבעות אירוסין מעוצבות, חשוב מאד שתדע לענות לעצמך על שאלה זו.

להמשך קריאה

כך תדע שהיא, בדיוק כמוך ? מוכנה לטבעת

 ועל כן הם מחפשים בכל עת רמזים שיאותתו להם כי היא אכן מוכנה. אתה חולם בלילה על טבעות אירוסין מיוחדות, על הכוס שתשבור בחופה ועל החיים המשותפים שלכם ביחד? סביר להניח שגם היא. אם אתה בכל זאת מחפש רמזים – אחד מהרמזים הבאים בהחלט יוכלו לסמן לך שאתם באותו המקום...

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ