צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

לא מה שחשבתם - מנפצים מיתוסים על טבעות אירוסין זהב לבן

מיתוסים ואגדות אורבניות לא מפסיקים לגדוש את ענף טבעות האירוסין, בדגש על טבעות אירוסין זהב לבן. גם אתם רוצים לרכוש טבעת מסוג זהב זה אך מושפעים מאד מכל המיתוסים שמסביב? הגיע הזמן פעם אחת ולתמיד לשים להם סוף!

1. הזהב הלבן הוא בכלל לא זהב

נדמה כי מדובר על המיתוס השלט שרבים גם נוטים להאמין לו. שימו לב: לא במקרה קוראים לזהב הלבן זהב לבן – זאת מאחר ומדובר על זהב. למרות שהנראות של הטבעת היא בגוון כסוף ולא בגוון זהוב כפי שרגילים לתרגם זהב, עדיין מדובר על זהב לכל דבר המעורבב עם מתכות שונות. טבעות אירוסין זהב לבן מבוססות על זהב והערך שלהן זהה לערך של טבעות מהזהב הצהוב. כל עוד בת הזוג שלך מחבבת את הגוון הכסוף יותר, הבחירה בטבעת מזהב כזה היא הבחירה המושכלת ביותר.

2. זהב לבן מתאים רק לנשים בהירות

חד וחלק, לא. האם חולצות לבנות מתאימות רק לנשים בהירות ולנשים כהות לא? גוון העור לא אמור לשחק תפקיד בבחירת הטבעת לאחת שלכם. הדבר היחיד שאתם צריכים לקחת בחשבון הוא את הטעם האישי של בת הזוג שלכם בתכשיטים. ישנן נשים שעבורן הזהב הצהוב הוא הגוון המחמיא להן ביותר ועל כן הן נוהגות לענוד תכשיטים מזהב זה, בעוד ישנן נשים שעבורן היוקרה והאלגנטיות משולבים בתכשיטים מהזהב הלבן. על כן, טבעות אירוסין זהב לבן יכולות להתאים לכל אישה כאשר גוון העור הוא ממש לא שיקול בבחירה שאתם עושים.

3. טבעות מזהב לבן זולות הרבה יותר

לא נכון. טבעות אירוסין זהב לבן וטבעות מזהב לבן מותמחרות באותו המחיר בכל הקשור לזהב. מובן כי מחירי הטבעות שונים, כאשר ישנם פרמטרים שונים המשפיעים על עלות הטבעת. יחד עם זאת, אין זה נכון להגיד שהזהב הצהוב יקר יותר מהזהב הלבן או ליהפך. מה שמשפיע על מחיר הטבעת שלכם הוא מידת העיצוב שלה, כמות הזהב שיש בטבעת וגודל היהלום. בכל הקשור למחירי הטבעות, הפרמטר המשפיע יותר מכל הוא היהלום: הגודל שלו, הצבע שלו ורמת הניקיון שלו.

4. יהלומים לא מתאימים על זהב לבן

לא במקרה היהלומים קיבלו את התואר המחייב והמחמיא כחברים הטובים ביותר של האישה – זאת מאחר והם מתאימים לכל אישה ועל כל טבעת. המון פעמים נוטים לחשוב כי היהלומים משתלבים טוב יותר על טבעות מזהב צהוב מאחר והם מצליחים לבלוט יותר על טבעות מסוג זה, אך בשום פנים ואופן לא ניתן לומר כי יהלומים לא מתאימים לשילוב על טבעות אירוסין זהב לבן. ישנם יהלומים בגוונים שונים, אך גם במידה ותרצו לשלב את היהלומים הקלאסיים בגוונם הטבעי, הם יתאימו על הזהב הלבן ויחמיאו לו.

5. טבעת מזהב לבן פחות יוקרתית

על טעם על ריח אין מה להתווכח, וכך גם מונחים של יוקרה מתפרשים שונה אצל כל אישה. בעוד ישנן נשים שעבורן הזהב הצהוב הוא הקלאסי, האלגנטי והיוקרתי יותר, ישנן נשים שרואות בזהב הלבן כזה המשדר יוקרה. דע את הטעם האישי של בת הזוג שלך בתכשיטים ובסס את הבחירה שלך על פי טעמה בלבד.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

הדרך שלנו להראות אהבה

היכולת להביע אהבה היא יכולת חשובה מאוד. קניית טבעת אירוסין לבת הזוג שלנו יכולה להיות דרך מעולה ורגישה מאוד להראות לה שאנחנו אוהבים אותה. טבעות אירוסין הן סמל לאהבה ולנתינה. הענקת טבעת אירוסין היא אקט סמלי של הצהרת אהבה ושל התחייבות.

להמשך קריאה

איך בוחרים טבעת לאישה שלא אוהבת תכשיטים

ההנחה היא כל הנשים אוהבות לענוד תכשיטים. בפועל? ישנן נשים שמגירת התכשיטים שלהן לא בדיוק גדושה בטבעות, צמידים ועגילים. אם גם בת הזוג שלך אוהבת פינוקים, אך תכשיטים לא נכללים בהם, המדריך הבא בשבילך.

להמשך קריאה

מה זה בעצם טבעת אירוסין מעוצבת

אז לפני שאנחנו מתחילים את המדריך, חשוב לדעת את הבסיס. מה זה בעצם טבעת אירוסין מעוצבת? איך אני מבדיל בין אחת שמעוצבת לאחת שלא מעוצבת? ובכן, הגיע הזמן לעשות קצת סדר. כל מה שאתם צריכים לעשות זה ללכת בשיטת השלילה, שהיא הכי פשוטה שיש. מה זה אומר? כאשר אתם מסתכלים על טבעת אירוסין, האם אתם רואים עיטורים על הטבעת עצמה? האם אתם רואים יהלומים קטנים מסביב ליהלום המרכזי? האם אתם רואים אבני צד כלשהן? במידה והתשובה לכל אלה היא לא, מזל טוב, אתם מסתכלים על טבעת קלאסית. עכשיו שהוצאנו את הטבעת הקלסית מהמשוואה, בואו נעבור למדריך.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ