צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

לאהבה שלך אין מחיר - לטבעת האירוסין יש

לצד הרכישות שאתם מבצעים בשגרת היום שלכם, הרי שישנה רכישה אחת משמעותית, שניתן לסמן אותה כמיוחדת וחשובה יותר מכל הרכישות האחרות: טבעת האירוסין.

ישנם גברים המביעים חשש מהצעת האירוסין בכל הקשור לפאן הכלכלי שבה, שכן ההצעה מצטיירת ככזו המצריכה הון רב: החל מרכישת טבעת האירוסין ועד להפקה של הצעת אירוסין מרגשת שתזכה אותם בתשובה החיובית לה הם מצפים. חשוב לזכור שלאהבה שלכם אין מחיר, והיא הדבר היקר ביותר במערכת היחסים שלכם. לטבעת האירוסין מנגד, יש מחיר – והוא נוח משחשבתם. טבעות אירוסין זולות אינן פנטזיה עתידנית – אלא תוכלו לרכוש אותן לטובת ההצעה המרגשת כבר היום.

המצב הכלכלי כשיקול להצעת הנישואין:

אז הגיע הזמן לומר את מה שרבים לא היו בטוחים בו: אין כל קשר בין המצב הכלכלי האישי שלכם, ובין הרצון להציע את ההצעה המרגשת לאהובתכם. חשוב ליצור הפרדה בין הרגשות שלכם ואת רמת המוכנות שלכם, ובין מצבכם הכלכלי. אתם לא אמורים לבלום את אהבתכם בגלל חשש שכן העלות הכוללת של ההצעה תהיה לכם יקרה, במיוחד בעת שמדובר על מיתוס שהגיע הזמן לנפץ. אם פעם המגוון של טבעות האירוסין היה מצומצם ועל כן המחירים היו בעלות אחידה וקבועה, הרי שכיום ישנן טבעות אירוסין זולות המאפשרות לכם להציע את ההצעה המרגשת על פי שיקול אחד בלבד: הכוונה הכנה והאמיתית שלכם.

טבעת האירוסין כעדות לאהבה:

הציפייה הגדולה להעניק טבעת יקרה היא הציפייה שלכם בלבד. אם תשאלו את אהובת לבכם, הרי שהיא תגיד ללא כל ספק כי היא תסתפק בטבעת צנועה, לצד האהבה הגדולה שלך. הרצון שלך הוא להעניק לה טבעת שתרגש אותה, אך אין זה אומר שאתה צריך להשקיע את כל הונך בטבעת האירוסין, אלא תוכל ליצור אפקט מרגש עד דמעות גם עם קולקציית הטבעות הזולות יותר. מה תפקידה של הטבעת? להיות עדות לאהבה שלך. עם איזו טבעת אפשר לעשות זאת? עם כל טבעת אירוסין הנוגעת ללבך, והולמת את היכולת הכלכלית שלך.

כמה משקיעים בטבעת? רק אתה מחליט:

כיום, לגברים יש כוח משמעותי בשוק טבעות האירוסין, שכן במידה רבה הם אלו האחראים לעלות הטבעת. אם פעם היו מחירים אחידים בממוצע מחירים צנוע יחסית, הרי שכיום התמונה שונה לחלוטין שכן מציעים סקטור של טבעות יוקרתיות, לצד כאלו המוכתרות כזולות יותר. חשוב לזכור ולהבין, כי טבעת הנמכרת במחיר זול, הינה בהשוואה לאלו היקרות. המשמעות היא שלא מדובר על טבעות באיכות לא טובה, בנראות לא מחמיאה או כאלו שלא יכבדו את הצעת הנישואין שלכם. כמה משקיעים בטבעת האירוסין? רק אתם מחליטים!

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

למה המון גברים מתעקשים לרכוש טבעת יקרה?

אם יש רגע שמוכיח לכם יותר מכל שבקרוב הצעת הנישואין עומדת לקרות, הוא ההגעה אל חנות התכשיטים בכוונה להתחיל להתעניין לגבי טבעות אירוסין מעוצבות. נדמה שהיה זה רק אתמול כשיצאתם לדייט הראשון שלכם, וכעת אתם כבר מתכננים את הצעד הבא שלכם בחיים המשותפים. כשם שהמון נשים משקיעות המון מחשבה על נראות הטבעת, נדמה כי המון גברים משקיעים המון מחשבה בכל הקשור לעלויות הכרוכות ברכישת טבעת האירוסין.

להמשך קריאה

כך תימנע מכל הרגעים המביכים בהצעת הנישואין

הצעת הנישואין הינה אירוע בפני עצמו, והמטרה הברורה שלכם היא להציע את ההצעה החד פעמית בצורה לא פחות ממושלמת! לפניכם כל הטעויות שכבר נעשו בתום, כך שאתם תדעו להימנע מהן. אז מאילו טעויות שכיחות תוכלו להימנע ואיך מחיר טבעת אירוסין קשור לזה?

להמשך קריאה

אודות טבעת אירוסין סוליטר שמעת

אנו יודעים אתה בראשך נמצא כבר אי שם בחיפושים, יחד עם בת זוגתך (וכלתך לעתיד) אחר אולם או לחילופין אחר גן אירועים שיענה על הצרכים שלכם ויצליח לספק לכם את האירוע המרגש אותו אתם רוצים אך רגע לפני שאתה מחפש אחר אולם או גן אירועים, רצוי מאוד שתרכוש עבור אהובתך טבעת אירוסין, לא כך?. במאמר הבא תוכל להכיר את אחת האפשרויות הטובות ביותר שעומדות בפנייך – טבעת אירוסין קלאסית המכונה גם – טבעת אירוסין סוליטר.
 

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ