צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

לאהבה שלך אין מחיר - לטבעת האירוסין יש

לצד הרכישות שאתם מבצעים בשגרת היום שלכם, הרי שישנה רכישה אחת משמעותית, שניתן לסמן אותה כמיוחדת וחשובה יותר מכל הרכישות האחרות: טבעת האירוסין.

ישנם גברים המביעים חשש מהצעת האירוסין בכל הקשור לפאן הכלכלי שבה, שכן ההצעה מצטיירת ככזו המצריכה הון רב: החל מרכישת טבעת האירוסין ועד להפקה של הצעת אירוסין מרגשת שתזכה אותם בתשובה החיובית לה הם מצפים. חשוב לזכור שלאהבה שלכם אין מחיר, והיא הדבר היקר ביותר במערכת היחסים שלכם. לטבעת האירוסין מנגד, יש מחיר – והוא נוח משחשבתם. טבעות אירוסין זולות אינן פנטזיה עתידנית – אלא תוכלו לרכוש אותן לטובת ההצעה המרגשת כבר היום.

המצב הכלכלי כשיקול להצעת הנישואין:

אז הגיע הזמן לומר את מה שרבים לא היו בטוחים בו: אין כל קשר בין המצב הכלכלי האישי שלכם, ובין הרצון להציע את ההצעה המרגשת לאהובתכם. חשוב ליצור הפרדה בין הרגשות שלכם ואת רמת המוכנות שלכם, ובין מצבכם הכלכלי. אתם לא אמורים לבלום את אהבתכם בגלל חשש שכן העלות הכוללת של ההצעה תהיה לכם יקרה, במיוחד בעת שמדובר על מיתוס שהגיע הזמן לנפץ. אם פעם המגוון של טבעות האירוסין היה מצומצם ועל כן המחירים היו בעלות אחידה וקבועה, הרי שכיום ישנן טבעות אירוסין זולות המאפשרות לכם להציע את ההצעה המרגשת על פי שיקול אחד בלבד: הכוונה הכנה והאמיתית שלכם.

טבעת האירוסין כעדות לאהבה:

הציפייה הגדולה להעניק טבעת יקרה היא הציפייה שלכם בלבד. אם תשאלו את אהובת לבכם, הרי שהיא תגיד ללא כל ספק כי היא תסתפק בטבעת צנועה, לצד האהבה הגדולה שלך. הרצון שלך הוא להעניק לה טבעת שתרגש אותה, אך אין זה אומר שאתה צריך להשקיע את כל הונך בטבעת האירוסין, אלא תוכל ליצור אפקט מרגש עד דמעות גם עם קולקציית הטבעות הזולות יותר. מה תפקידה של הטבעת? להיות עדות לאהבה שלך. עם איזו טבעת אפשר לעשות זאת? עם כל טבעת אירוסין הנוגעת ללבך, והולמת את היכולת הכלכלית שלך.

כמה משקיעים בטבעת? רק אתה מחליט:

כיום, לגברים יש כוח משמעותי בשוק טבעות האירוסין, שכן במידה רבה הם אלו האחראים לעלות הטבעת. אם פעם היו מחירים אחידים בממוצע מחירים צנוע יחסית, הרי שכיום התמונה שונה לחלוטין שכן מציעים סקטור של טבעות יוקרתיות, לצד כאלו המוכתרות כזולות יותר. חשוב לזכור ולהבין, כי טבעת הנמכרת במחיר זול, הינה בהשוואה לאלו היקרות. המשמעות היא שלא מדובר על טבעות באיכות לא טובה, בנראות לא מחמיאה או כאלו שלא יכבדו את הצעת הנישואין שלכם. כמה משקיעים בטבעת האירוסין? רק אתם מחליטים!

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

סוגי יהלומים - כל מה שרציתם לדעת

כיום זה כבר ברור לכולם – יהלומים הם אבני החן המועדפים ביותר על ידי רוכשי התכשיטים בכלל ובפרט על רוכשי טבעות אירוסין

להמשך קריאה

אודות טבעת אירוסין סוליטר שמעת

אנו יודעים אתה בראשך נמצא כבר אי שם בחיפושים, יחד עם בת זוגתך (וכלתך לעתיד) אחר אולם או לחילופין אחר גן אירועים שיענה על הצרכים שלכם ויצליח לספק לכם את האירוע המרגש אותו אתם רוצים אך רגע לפני שאתה מחפש אחר אולם או גן אירועים, רצוי מאוד שתרכוש עבור אהובתך טבעת אירוסין, לא כך?. במאמר הבא תוכל להכיר את אחת האפשרויות הטובות ביותר שעומדות בפנייך – טבעת אירוסין קלאסית המכונה גם – טבעת אירוסין סוליטר.
 

להמשך קריאה

כל מה שרציתם לדעת על תעודה גמולוגית

כאשר אנו עומדים מול רכישה של טבעות אירוסין או תכשיטים משובצים ביהלומים עולה המושג תעודה גמולוגית, מה זו התעודה הזו? ומה החשיבות שלה בתחום היהלומים?

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2024 - הצהרת נגישות