צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

כמה כסף צריך להשקיע בטבעת פרק ב

לא אחת, החיים מעניקים גם הזדמנות שניה: מה שלא הצליח כל כך תחילה, יכולה להצליח בפעם הבאה, ובגדול. למרות שבטקס החופה נשבעים הזוגות זה לזו, לא תמיד ישנה התאמה זוגית שיכולה לצלוח מכשולים ואתגרים שהחיים מזמנים. הבשורה המשמחת היא שלאהבה אין גבולות, חוקים או שפה – כך שהיא מפתיעה, מציפה ומעוררת – גם גברים ונשים שהחוויה שלהם מהפרק הזוגי הראשון הינה פחות טובה. השאלה הגדולה: כמה כסף צריך להשקיע בטבעת האירוסין בפרק ב'?

 

לא כמה צריך, אלא כמה אתה רוצה

ראשית, בכל מה שקשור לרכישת טבעות אירוסין, כדאי מאד להשמיט את המילה "צריך", ולהחליף אותה ב"רוצה". הסיבה? אתה לא צריך לעשות שום דבר בכוח, אינך מחוייב להציע נישואין ובטח שלא מוטלת עליך כל חובה לבחור בטבעת היקרה יותר. הבחירה שלך להשקיע היא בחירה המבוססת על הרצון שלך, וכך בדיוק גם התקציב שלך ומידת ההשקעה שלך. ההשקעה הגדולה ביותר היא האהבה הגדולה שאתה מעניק לבת הזוג שלך, כאשר הטבעת היא דרך להראות זאת.

 

הגדרת תקציב התואם את היכולת הכלכלית

מאחר ומדובר על פרק ב' שלך, אתה כבר מודע היטב לכך שרכישת טבעות אירוסין כרוכה בהשקעה כספית שלעתים יכולה להיות גדולה. זו הסיבה שההמלצה הניתנת על ידי חנויות התכשיטים הגדולות היא להגיע אל חנות התכשיטים לאחר הגדרת התקציב. בעת שאתה יודע כמה כסף עומד לרשותך, אתה יכול לחפש את הטבעת בראש שקט יותר, תוך שהחיפוש לכשעצמו יעיל יותר שכן אינך מתעכב על דגמים החוצים את התקציב שלך.

 

פרק ב' לפעמים חשוב עוד יותר מפרק א'

כשנשאלת השאלה כמה צריך להשקיע, צריך בעיקר להבין כי חשוב מאד להשקיע. לא מעט גברים ממעיטים בערך הצעת הנישואין השניה – זאת מאחר והם כבר היו בסרט הזה. חשוב לזכור כי פרק ב' עבור המון נשים וגברים הוא הפרק המשמעותי באמת. לא חסרים סיפורים על זוגות שהתחתנו מהר מדי, זוגות שהיו צעירים מדי וזוגות שהכירו בשידוך שהיה בו הכל חוץ מאהבה. על כן, חשוב לקחת את פרק ב' ברצינות ולהשקיע בהתאם.

 

מטבעת קלאסית אל טבעת מיוחדת – מה מתאים יותר?

לא ניתן לקבוע איזה סגנון של טבעת מתאים יותר מבלי להכיר את האישה שעתידה לקבל את הטבעת. המון פעמים פרק ב' נקשר עם נשים בשלות ובוגרות יותר בגילאי 40 ועד 50, אך המון פעמים פרק ב' יכול להיות הפרק של נשים בנות 30. על כן, לפני שמתקבלת החלטה בדבר טבעות אירוסין זהב צהוב או לבן, טבעות מיוחדות או טבעות קלאסיות, כדאי בעיקר לפשט את ההעדפות של האישה המאושרת. הדרך לעשות זאת? עם מבט חטוף על התכשיטים שהיא עונדת ולהבין מה הקו שמאפיין אותם. התחנה הבאה? חנות התכשיטים!

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

מדוע קל יותר לרכוש טבעת אירוסין קלאסית?

ישנה מוסיקה קלאסית, מטבח ישראלי קלאסי, לבוש קלאסי וגם טבעות אירוסין שהעיצוב שלהן קלאסי. מרבית הנשים הנשואות כיום עונדות טבעת בעיצוב קלאסי, וכך יכולה להיות גם האישה המאורסת הבאה. רגע לפני שאתם מחממים מנועים לקראת הצעת הנישואין, כדאי שתדעו כי תהליך הרכישה של הטבעות הקלאסיות הינו התהליך הקצר ביותר, הפשוט ביותר והזמין לכם ביותר. האם כדאי להעניק טבעת קלאסית? בהחלט!

להמשך קריאה

טעויות נפוצות בבחירת טבעת אירוסין

רוב הצרכנים של טבעות אירוסין מגיעים עם ידע מועט בתחום הן על סגנונות העיצוב השונים והן על היהלומים. יחד עם זאת רוב הבחירות מושפעות מנראות הטבעת, עיצוב לא נכון של טבעת יכול לפגוע במראה היוקרתי של היהלום, כמו חדירת קרני האור ויציאתם, ובכך המראה הכללי של הטבעת נראה זול ופשוט יותר. 

להמשך קריאה

חתונה לבנה יהלומים נוצצים

כל אישה יודעת בדיוק איך היא רוצה שהחתונה שלה תיראה, כל אחת יודעת איזה שמלה היא רוצה, תסרוקת, סגנון איפור, אנחנו כנשים נולדנו לתוך סיפורים של נסיכה ונסיך שמתחתנים וחיים באושר ועושר עד עצם היום הזה.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ