צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

כמה כסף צריך להשקיע בטבעת פרק ב

לא אחת, החיים מעניקים גם הזדמנות שניה: מה שלא הצליח כל כך תחילה, יכולה להצליח בפעם הבאה, ובגדול. למרות שבטקס החופה נשבעים הזוגות זה לזו, לא תמיד ישנה התאמה זוגית שיכולה לצלוח מכשולים ואתגרים שהחיים מזמנים. הבשורה המשמחת היא שלאהבה אין גבולות, חוקים או שפה – כך שהיא מפתיעה, מציפה ומעוררת – גם גברים ונשים שהחוויה שלהם מהפרק הזוגי הראשון הינה פחות טובה. השאלה הגדולה: כמה כסף צריך להשקיע בטבעת האירוסין בפרק ב'?

 

לא כמה צריך, אלא כמה אתה רוצה

ראשית, בכל מה שקשור לרכישת טבעות אירוסין, כדאי מאד להשמיט את המילה "צריך", ולהחליף אותה ב"רוצה". הסיבה? אתה לא צריך לעשות שום דבר בכוח, אינך מחוייב להציע נישואין ובטח שלא מוטלת עליך כל חובה לבחור בטבעת היקרה יותר. הבחירה שלך להשקיע היא בחירה המבוססת על הרצון שלך, וכך בדיוק גם התקציב שלך ומידת ההשקעה שלך. ההשקעה הגדולה ביותר היא האהבה הגדולה שאתה מעניק לבת הזוג שלך, כאשר הטבעת היא דרך להראות זאת.

 

הגדרת תקציב התואם את היכולת הכלכלית

מאחר ומדובר על פרק ב' שלך, אתה כבר מודע היטב לכך שרכישת טבעות אירוסין כרוכה בהשקעה כספית שלעתים יכולה להיות גדולה. זו הסיבה שההמלצה הניתנת על ידי חנויות התכשיטים הגדולות היא להגיע אל חנות התכשיטים לאחר הגדרת התקציב. בעת שאתה יודע כמה כסף עומד לרשותך, אתה יכול לחפש את הטבעת בראש שקט יותר, תוך שהחיפוש לכשעצמו יעיל יותר שכן אינך מתעכב על דגמים החוצים את התקציב שלך.

 

פרק ב' לפעמים חשוב עוד יותר מפרק א'

כשנשאלת השאלה כמה צריך להשקיע, צריך בעיקר להבין כי חשוב מאד להשקיע. לא מעט גברים ממעיטים בערך הצעת הנישואין השניה – זאת מאחר והם כבר היו בסרט הזה. חשוב לזכור כי פרק ב' עבור המון נשים וגברים הוא הפרק המשמעותי באמת. לא חסרים סיפורים על זוגות שהתחתנו מהר מדי, זוגות שהיו צעירים מדי וזוגות שהכירו בשידוך שהיה בו הכל חוץ מאהבה. על כן, חשוב לקחת את פרק ב' ברצינות ולהשקיע בהתאם.

 

מטבעת קלאסית אל טבעת מיוחדת – מה מתאים יותר?

לא ניתן לקבוע איזה סגנון של טבעת מתאים יותר מבלי להכיר את האישה שעתידה לקבל את הטבעת. המון פעמים פרק ב' נקשר עם נשים בשלות ובוגרות יותר בגילאי 40 ועד 50, אך המון פעמים פרק ב' יכול להיות הפרק של נשים בנות 30. על כן, לפני שמתקבלת החלטה בדבר טבעות אירוסין זהב צהוב או לבן, טבעות מיוחדות או טבעות קלאסיות, כדאי בעיקר לפשט את ההעדפות של האישה המאושרת. הדרך לעשות זאת? עם מבט חטוף על התכשיטים שהיא עונדת ולהבין מה הקו שמאפיין אותם. התחנה הבאה? חנות התכשיטים!

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

למה כדאי להביט בקטלוג הטבעות האינטרנטי?

לקראת הצעת הנישואין עליכם לקבל שתי החלטות מרכזיות: האחת היא ההחלטה בדבר המוכנות שלכם והרצון שלכם להצעה, וההחלטה השניה היא בדבר טבעת האירוסין שלכם. 

להמשך קריאה

יהלומים אפיק השקעה בטוחה

המושג "יהלומים לנצח" משקף את ההשקעה הבטוחה ביותר שקיימת היום ברחבי העולם. בזמן שהעולם עובר טלטלות מבחינה כלכלית בתחומים שונים כגון: נדל"ן, זהב או אפיקי השקעות שונים בבורסה, היהלומים שומרים על יציבות איתנה לאורך השנים.

להמשך קריאה

סגננות ליטוש יהלום בטבעת אירוסין

טבעת נחשבת כאחד התכשיטים הפופלאריים ביותר בקרב נשים, אך אין ספק כי היא מקפלת בתוכה משמעות נוספת כאשר הטבעת הינה טבעת אירוסין.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ