צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

כמה כסף משקיעים בטבעת האירוסין?

לכאורה, כל מה שבאמת צריך כדי להציע נישואין זו אהבה גדולה. בפועל, בכדי להציע את ההצעה על פי כל חוקי הטקס, יש צורך גם בטבעת אירוסין שכפי שידוע לכולם עולה לגברים הנרגשים כסף. המציאות היא שישנם לא מעט גברים שנבוכים לדבר על כסף בהקשר של אהבה ושל רומנטיקה, אך זה בלתי נמנע: כיום, המון גברים מעוניינים לרכוש טבעות אירוסין מיוחדות אך במחירים נוחים שאינם חוצים את גבול היכולת הכלכלית שלהם.

דעו כי אתם לא לבד, וכיום המגמה היא להנגיש כמה שיותר דגמים לכל הגברים המעוניינים להציע את ההצעה המרגשת לאחת שלהם. אז כמה כסף צריך להשקיע בטבעת לטובת הצעת הנישואין?

האהבה בלבך? בכמויות! והכסף? רק אתה יודע

בכל הקשור לאהבה שבלבך, הרי שהיא נמצאת בכמויות גדולות מאד שלא תמיד ניתן לאמוד. ובאשר ליכולת הכלכלית? כל גבר בעל יכולת כלכלית אחרת כך שכל גבר יודע כמה הוא יכול להשקיע בטבעת האירוסין. לא אחת, רכישת הטבעת יוצרת לחץ מסוים אצל הגברים מהחשש כי הם לא יוכלו לעמוד בעלות של הטבעת שהם חולמים להעניק. אלו מכם שחוששים, דעו כי אין לכם כל סיבה! חנויות התכשיטים המובילות מציעות דגמים רבים במחירים נוחים המתאימים לכל כיס, לרבות טבעות אירוסין מיוחדות. המשוואה כי על מנת ליהנות מטבעת ייחודית עליכם להגיע למצב של חור בכיס כבר אינה רלוונטית עוד.

להוציא יותר ממה שאתה יכול? אין באמת סיבה

ענף טבעות האירוסין עבר בשנים האחרונות מהפך של ממש: משוק שהציע טבעות במחירים אחידים, הפך השוק הפורה והמרגש לשוק שמציע מגוון רחב של דגמים במגוון רחב של מחירים. מעבר לעובדה שבעקבות השפע הרב אתם יכולים לרכוש את הטבעת שמתאימה ביותר לבת הזוג שלכם, הרי שמעתה אתם גם שולטים במידה רבה בעלות הטבעת ובסכום שתוציאו בסופו של דבר. אין כל סיבה שתשקיעו כסף שאין לכם – זאת מאחר והמגוון העשיר שמוצע לכם יכול לענות גם על הצרכים שלכם בכל הקשור לנראות הטבעת וגם לעמוד בתקציב שתגדירו.

תקציב מוגדר לטבעת אירוסין – איך הוא עוד מסייע לך?

תהליך רכישת הטבעת חייב להתחיל בתקציב שתגדירו לעצמכם לעמוד בו. מעבר לכך שבאמצעות תקציב אתם מבטיחים כי לא תחרגו מהסכום שאתם יכולים לעמוד בו, הרי שתקציב מוגדר מסייע לכם רבות גם בכל הקשור לחיפוש הטבעת. איך זה קורה? בחנויות התכשיטים ישנם אינספור דגמים של טבעות אירוסין מיוחדות. האם כעת עליכם לבחון כל דגם ודגם על מנת להגיע לדגם הנבחר על ידכם? התשובה לכך שלילית.

בעת שיש לכם טווח מחירים שתרצו לעמוד בו, המוכרים בחנות התכשיטים יוכלו להציג בפניכם אך ורק את הדגמים הרלוונטים לכם על פי התקציב שתגדירו. המשמעות היא שמתוך כל הדגמים הקיימים יוצגו בפניכם רק אלו שעונים על דמותה של הטבעת המושלמת ושל התקציב שלכם. כך, מתקצר משמעותית תהליך רכישת הטבעת ואינכם מבזבזים זמן רב בבחינת טבעות שאינן רלוונטיות לרכישה שלכם.

איך תוכל להעניק טבעת עם יהלום במחיר נוח?

טבעות אירוסין מיוחדות ניתן לרכוש גם במחירים נוחים! חנויות התכשיטים גם מציעות דגמים במחירים זולים וגם מציעות לכם דגמי פרימיום במבצע! בקטלוג האינטרנטי תוכלו לעקוב אחר מבצעים משתנים של דגמים נבחרים.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

טבעות אירוסין לשניים

טבעת אירוסין מאז ומתמיד מסמלת את סטטוס האישה אל מול החברה, אישה העונדת טבעת אירוסין מתויגת בעיני הסביבה כי היא עומדת להינשא ואינה שייכת לחוג הרווקות. לעומת זאת גבר אינו נושא שום סימן חברתי שהוא עומד לבוא בברית נישואין, עד לחתונה שבה הגבר עונד טבעת המסמלת את היותו נשוי. 

להמשך קריאה

סוגי יהלומים - כל מה שרציתם לדעת

כיום זה כבר ברור לכולם – יהלומים הם אבני החן המועדפים ביותר על ידי רוכשי התכשיטים בכלל ובפרט על רוכשי טבעות אירוסין

להמשך קריאה

בחירת טבעת אירוסין

בחירת טבעת אירוסין זה נושא לא פשוט, קיימים אין ספור דגמים ועיצובים של טבעות אירוסין והשאלה הנשאלת היא איך אבחר את הטבעת המתאימה ביותר

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2022