צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

כל הסיבות לא לרכוש את טבעת האירוסין בחול

בכל עת שאתה רוכש עבורה תכשיט, אתה משקיע מחשבה רבה, אך בעת שמדובר על טבעת אירוסין, הרי שאתה משקיע אפילו יותר. חלק מהרצון להשקיע ולהפוך את רכישת הטבעת לרכישה גדולה ומיוחדת, מביאה אותך לשקול את רכישת הטבעת בחו"ל. מצד אחד מדובר על טבעת שנקנתה בחו"ל, אך מעבר לעובדה הזו, מדובר על רעיון שמתגלה כלא כל כך מוצלח. מדוע לא לרכוש טבעת אירוסין בחו"ל? כל הסיבות כאן.

אין באמת סיבה לרכוש בחו"ל עם המגוון שיש בארץ:

כיום ניתן למצוא בארץ מגוון עצום של טבעות אירוסין נפלאות. המבחר הרב בא לידי ביטוי בסוגי הטבעות, בחומרים מהם הן עשויות, ממותגים שונים הניתנים למכירה, שיבוצים שונים של יהלומים ואפילו מגוון רחב של מחירים המתאים לכל כיס. אם פעם היה צורך לנסוע לחו"ל במיוחד לטובת רכישה של טבעת, הרי שכעת אין לכך כל משמעות, וזאת הודות לשפע העצום של טבעות בארץ.

ישנה בעיה בטבעת – מה עושים עכשיו?

אתה רוצה לרכוש טבעת אירוסין בחו"ל? כדאי לחשוב שוב האם מדובר על הדבר הנכון ביותר לעשות. בעת שישנה בעיה בטבעת – החל מנפילת היהלום ועד הרצון להקטין אותה, הרי שאתה עלול למצוא את עצמך בבעיה. בעת שאתה רוכש טבעת אירוסין בארץ, אתה רוכש אותה עם אבא ואמא ועם אחריות ושירות מהחנות ממנה רכשת את הטבעת. בעת שרכשת את הטבעת בחו"ל, אתה חוזר לארץ עם טבעת בלבד, בלי שום מניפה של שירותים מסביב. לא לוקחים סיכונים – בעת שרוכשים טבעת חשוב גם לרכוש שירות טוב ומענה בעת הצורך.

השקעה כספית מיותרת:

רכישת הטבעת, הפקת אירוע הצעת הנישואין ואירוע החתונה שלכם הולכים לעלות לכם לא מעט כסף. נסיעה לחו"ל לטובת רכישת טבעת האירוסין הינה הוצאה מיותרת. על מנת לנסוע לחו"ל עליך לרכוש כרטיס טיסה, לדאוג לפתרונות לינה ולעלות המחייה. חסוך את ההוצאה המיותרת בעת שתרכוש את הטבעת בישראל. את הכסף שתחסוך בנסיעה לחו"ל, תוכל להשקיע באטרקציה באירוע החתונה או בהצעת נישואין גרנדיוזית.

רוכשים טבעת בחו"ל – עם מי תוכלו להתייעץ?


לא מעטים אלו שבעת רכישת טבעת האירוסין, מבקשים להתייעץ עם חברים, בני משפחה וחברות של בת הזוג. בעת שאתה נוסע לחו"ל לרכוש את הטבעת לבדך, הרי שאתה לבד במערכה תוך שאינך יכול להתייעץ עם איש. אין שום סיבה לרכוש את הטבעת לבדך ולעבור את האירוע המרגש לבד, אלא בדיוק להפך: הפכו את הצעת הנישואין לאירוע חברתי, מלכד ומרגש בעת שתדאגו שהקרובים אליכם יהיו סביבכם ויתמכו בכם. בעת שתרכשו טבעת בחו"ל, הרי שלא תוכלו להתייעץ איתם בזמן אמת.

למידע נוסף אתם מוזמנים להיכנס לדף המאמרים שלנו או להקליק כאן ולקבל את כל התשובות לכל השאלות הנפוצות בתחום טבעות האירוסין

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

מיתוסים של הצעות נישואין

לא נהרוס לגמרי כי זה נכון – מדובר על רקע קסום, אבל לא תסכימו אותנו אם נאמר שיש משהו יותר מקסים בטבעיות ואפילו נסתכן ונאמר – בפשטות? יצאנו לבדוק אודות 6 המיתוסים הגדולים ביותר על הצעות הנישואין.

להמשך קריאה

שיבוץ יהלומים בטבעות אירוסין

אחד המשפטים המפורסמים ביותר באחד משיריה של מרלין מונרו הוא "יהלומים הם החברים הכי טובים של האשה". כמובן שזהו משפט הומוריסטי אבל יש בו מן האמת

להמשך קריאה

רעיונות מקוריים להצעת נישואין מרגשת

לאחר מסע לא פשוט של חיפוש אחר הטבעת המושלמת, הגיע הרגע לברר איך בעצם כדאי להציע נישואין. 5 הצעות מרגשות שיבטיחו לך תשובה חיובית – לפניך.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2024 - הצהרת נגישות