צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

כך תימנע מכל הרגעים המביכים בהצעת הנישואין

הצעת הנישואין הינה אירוע בפני עצמו, והמטרה הברורה שלכם היא להציע את ההצעה החד פעמית בצורה לא פחות ממושלמת! לפניכם כל הטעויות שכבר נעשו בתום, כך שאתם תדעו להימנע מהן. אז מאילו טעויות שכיחות תוכלו להימנע ואיך מחיר טבעת אירוסין קשור לזה?

רק אל תשכח להוריד את המחיר מהטבעת

מחיר טבעת אירוסין הוא אחד הדברים שיותר מעסיקים את הגברים לפני רכישת הטבעת וגם לאורכה. זה לא שלא רכשתם תכשיט במתנה לבת הזוג שלכם עד כה, אלא שטבעת האירוסין הינה תכשיט מושקע יותר, נוצץ יותר ונצחי יותר – כך שההשקעה בה הינה גדולה יותר. שימו לב כי בעת שאתם מבצעים את הרכישה שלכם, אתם דואגים גם להוריד את המחיר מהטבעת. על מנת להפוך את תהליך החיפוש שלכם לפשוט יותר, על כל טבעת בחנות התכשיטים מוצמד תג עם מחיר שמאפשר לכם לשלול או לאשר דגמים בהתאם לתקציב שלכם. לאחר שבחרתם טבעת ורגע לפני שהיא נכנסת אל קופסת התכשיטים, דאגו להוריד את המחיר.

אל תעניק זהב לבן בעת שהיא אוהבת זהב צהוב

הטעות הנפוצה ביותר שגברים עושים היא לבחור טבעת מבלי להעניק כל חשיבות לסוג הזהב. חשוב שתדעו כבר משלב זה כי מחיר טבעת אירוסין אינו מושפע מצבע הזהב – כך שתוכלו להעניק טבעת מזהב צהוב או טבעת מזהב לבן כאשר אינכם צריכים לשלם יותר על צבע מסוים של זהב. חשוב לציין זאת מאחר והשיקול הכלכלי נלקח בחשבון לאורך רכישת הטבעת, תוך שישנם גברים המאמינים כי הזהב הצהוב הינו היקר יותר. זיכרו כי יש לכם יד חופשית בכל הקשור לגודל היהלום, מספר היהלומים, הצבע וחיתוך היהלומים. יחד עם זאת, בכל הקשור לצבע הזהב, עליכם לבחור בצבע שבת הזוג שלכם אוהבת ונוהגת לענוד.

החתן לכלה שם טבעת גדולה מדי?

כפי שהנשים חולמות על הצעת נישואין מהסרטים וכזו שרואים באגדות, כך גם הגברים. האם תוכלו לדמיין לעצמכם מצב שבו במעמד שליפת הטבעת אתם מגלים כי הטבעת קטנה מדי או גדולה מדי ועל כן אינה מתאימה לאחת שלכם? אם אתם יכולים לדמיין מצב שכזה, הרי שאתם תעשו הכל בכדי למנוע אותו. איך מונעים אותו? בדרך די פשוטה. בעת שבת הזוג שלכם לא נמצאת בבית, כל הנדרש מכם הוא לגשת אל מגירת התכשיטים שלה ולקחת ממנה טבעת שהיא נוהגת לענוד. המטרה? לקחת אותה אל חנות התכשיטים ולהציג בפני נציג המכירות. הוא ידאג לשדך לכם טבעות בגדלים מתאימים.

היהלומים: אלמנט משדרג או שיבוץ חובה על הטבעת?

לאהבה אין חוקים וכך גם לטבעות האירוסין המוצעות לכם. יחד עם זאת, חשוב לדעת כי טבעת האירוסין הינה חלק ממסורת שאתם לוקחים בה חלק. המשמעות היא שלמסורת יש חוקים משלה, גם אם לא מדובר על חוקים כתובים. טבעת האירוסין כפי שהמון נשים מדמיינות אותה היא טבעת עם יהלום אחד לפחות. למרות שמוצעים לכם דגמים צנועים יותר – עיצובית וכספית, ללא יהלומים, עדיין ההמלצה החד משמעית היא לא לוותר על יהלום בטבעת שכן הוא מה שהופך את הטבעת לטבעת המתכתבת עם ההצעה המרגשת.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

אילו תכשיטים מתאימים לגברים

אין ספק שעל דבר אחד לבטח אנו נסכים – בעבר לראות גברים עונדים והולכים עם תכשיטים היה מאורע הרבה יותר נדיר וייחודי מאשר היום. אם בעבר תכשיטי גברים היו קשיים לאיתור מבחינת המגוון והעיצובים, הרי שכיום מדובר על תעשייה שלמה שמתחרה (ואף "מאיימת") לעקוף את תעשיית תכשיטי הנשים.

להמשך קריאה

טבעת אירוסין עם אבן חן אפשרות מדהימה

אחת האפשרויות שדווקא נוטות שלא לבוא לידי ביטוי היא אפשרות של טבעת אירוסין אותה עוטרת אבן חן. רבים חושבים שכל הנשים חובבות יהלומים ולכן הן יעיפו את התכשיטים

להמשך קריאה

טיפים מובילים לתהליך בחירת טבעת האירוסין

לא כולם באמת יודעים. עם חמישה צעדים פשוטים למדי, אתם מבטיחים לאהובתכם את טבעת החלומות שלה, ולכם: חוויה מרגשת שלא תחזור על עצמה שוב .

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2023 - הצהרת נגישות