צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

כיצד נדע כי הגיע הזמן להציע נישואין?

אין ספק שהצעת נישואין זה אחד האירועים המרגשים ביותר שיש ולא בכדי. בהצעת נישואין אנו למעשה מתחייבים על עתידנו ומביעים בקול את הרצון לחיות לנצח נצחים עם אהבת ליבנו. לא סתם הצעות נישואים תפסו מקום כה חשוב בפולקלור המקומי ולא סתם אנו עושים הכול בכדי שהצעת הנישואין תהיה הכי מיוחדת שאפשר. אך כיצד נדע כי הגיע הזמן להציע נישואין, מתי אנו צריכים להגיד את המילים האם תינשאי לי. איך נדע כי התשובה שנקבל תהיה כן. כאן החלק הקל לרוב הצעת הנישואין לא תהיה בחלל ריק והיא תיקרה לאחר שהאישה תרמוז לנו על רצוה להתחתן. נשים יכולות להיות מאוד ברורות בקטע הזה והן יכולות להבהיר לבן זוגן כי הן רוצות להתחתן מבלי להותיר לו ספק בדבר ועל כן לכם הגברים אין מקום לדאגה, לרוב.

כיצד נבחר טבעת אירוסין מתאימה?

בכדי לבחור את הטבעת היפה ביותר לבת הזוג שלנו עלינו לנהוג בחכמה. כך לדוגמא אנחנו יכולים להסתכל ב"מקרה" על דיאמור אירוסין בקטלוג של חנות תכשיטים באינטרנט ולשאול את בת הזוג שלנו מה היא חושבת שהטבעת היפה ביותר. כמובן שבכדי לשמור על אלמנט ההפתעה כל זה צריך להיעשות בחכמה ובעדינות ולא באופן ברור שזה מה שאנחנו מכוונים אליו. בנוסף אנחנו יכולים להתייעץ עם חברה טובה של בת הזוג אשר מכירה את הטעם של בת הזוג בצורה הטובה ביותר ויכולה להמליץ לנו מה הטבעת הכי יפה שיש. לצורך זה אנחנו כמובן צריכים ללכת לקניות עם בת הזוג ולבחור את הטבעת היפה ביותר לבת הזוג.

טבעות אירוסין קלאסיות או טבעות אירוסין מיוחדות מה עדיף?

בין אם מדובר על טבעות אירוסים זהב לבן או טבעות אירוסין זהב צהוב, בין אם מדובר על טבעות אירוסין מעוצבות או קלאסיות הרי שיש מבחר רחב של טבעות אירוסין ועלינו להחליט מה הטבעת הכי יפה שתתאים לנו. כמובן שישנן סוגים רבים של טבעות אירוסין ואנו צריכים להבין מה הטבעת שבת הזוג שלנו הכי תאהב. לצורך כך אנחנו צריכים לברר כפי שכבר אמרנו בעדינות מה הם הטעמים של בת הזוג. האם היא אוהבת טבעות מעוצבות, האם היא מעדיפה ללכת עם טבעת מזהב לבן או זהב צהוב. ככל שנדע יותר פרטים על בת הזוג כך הבחירה שלנו בטבעת תהיה יותר יפה וטבעית.

חשיבות טבעות אירוסין כאשר אנחנו מציעים:

אם אלמנט ההפתעה חשוב להצעה נישואין הרי שטבעת אירוסין חשובה לא פחות. כאשר אישה מפנטזת על הצעת נישואין מושלמת היא חושבת בראש ובראשונה על הטבעת שהיא תקבל. מגיל צעיר נשים מחכות לרגע ההצעה בכדי לקבל את הטבעת המושלמת ובגלל זה כל כך חשוב להשקיע בטבעת יפה. אם היינו ציניים היינו אומרים שהצעת הנישואין היא אך ורק בשביל הטבעת, כמובן שהדברים לא כך אך בכול צחוק יש מידה קטנה של אמת ועל כן עלינו כגברים להבין עד כמה טבעת האירוסין חשובה לאישה ועד כמה אנחנו צריכים להשקיע בקניית טבעת שתתאים למה שבת הזוג שלנו אוהבת.

מדוע כדאי לבחור טבעת אירוסין ב-DIAMOR?

אנחנו בDIAMOR  מבינים עד כמה חשובה דיאמור אירוסין להצעת הנישואין ועד כמה היום הזה מיוחד וחשוב לשני בני הזוג. בגלל זה אנחנו עושים הכול בכדי לעזור לכם לבחור את הטבעות היפות ביותר שיש. אנחנו נצא מגדרנו בכדי שתהיה לכם הצעת נישואין ייחודית ומיוחדת שאתם תזכרו למשך זמן רב ושבת הזוג שלכם תגיד לכם כן בוודאות. חרטנו על דגלנו לתת ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר וזה משהו שאנחנו גאים בו מאוד ואנו נעשה הכול בכדי שאתם תהיו מאושרים עם הטבעת שבחרתם בה.

מה קורה עם האישה לא רומזת לנו?

אך מה קורה אם אנחנו נמצאים בזוגיות כבר תקופה ארוכה ואנחנו מרגישים כי הגיע הזמן לשאול את השאלה הגדולה אך בת זוגנו לא דנה איתנו על הנושא. מה עלינו לעשות במצב כזה, האם להציע או לא. ראשית אתם לא חייבים לחכות שבת הזוג תעלה את נושא הנישואין, אם אתם מרגישים כי הגיע הזמן אתם בהחלט יכולים לדון על כך אם האישה ולהעלות את הנושא ביוזמתכם. אל תפחדו אף אחד לא יאכל אתכם אם תדברו עם בת הזוג שלכם על נישואים, כמובן רק אם אתם מרגישים כי הגיע הזמן. ההמלצה שלנו היא לא לקפוץ למים העמוקים ולהציע נישואין אם עוד לא דנתם בנושא הזה עם בת זוגתכם. ככל שתדברו על הנושא בצורה יותר מקיפה כך ייטב וכך סביר כי תקבלו כן בעת הצעת הנישואין.

האם יש אפשרות שהאישה תציע נישואין?

תתפלאו לשמוע אך בתקופה הפמיניסטית שבה אנו חיים אנו רואים כי יותר ויותר נשים מרימות את הכפפה ולא מחכות שבן הזוג יציע אלא מציעות בעצמן נישואים. אך יש להדגיש דבר זה לא מתאים לכל זוג אלא רק לזוגות ייחודים ועל כן אם אל תחשוב כי בת הזוג שלך עומדת להציע לך נישואין ועל כן אתה פטור מהצעת הנישואין. נשים רבות עדין מפנטזות על היום בו יציעו להן נישואין והן מצפות להצעה הכי מיוחדת ורומנטית שניתן להעלות על הדעת. אין אדם המכיר טוב יותר את בת הזוג שלכם מאשר אתם ועל כן אתם תדעו הכי טוב האם היא מעוניינת לקבל הצעת נישואין או שמא היא מעוניינת להפוך את היוצרות ולהציע נישואין בעצמה.

מה חשוב שיהיה בהצעת נישואין?

אל תבלבלו הדבר החשוב ביותר בהצעת נישואין הוא ששני בני הזוג נוכחים בה, ברגע שדבר זה מתרחש הרי שההצעה היא מושלמת, ואם זאת ניתן לעשות הרבה גם בכדי לשפר הצעה מושלמת. ראשית עדיף כי הצעת הנישואין תיעשה בהפתעה מוחלטת ושבת הזוג לא תהיה מודעת אליה בכלל. ככל שההצעה תהיה יותר בהפתעה כך היא תהיה יותר מיוחדת וכך אתם תזכו לכן בטוח יותר. לצד זאת יש להשקיע גם באביזרים הנלווים להצעה ועלינו לעשות הכול בכדי שההצעה תיחרט בליבה של אהבת חיינו.

רעיונות להצעת נישואין רומנטית

בכדי שההצעה תהיה רומנטית כמה שיותר עלינו לחשוב על מספר דברים, אך נראה כי הדבר החשוב ביותר שעליו עלינו לחשוב הוא מיקום ההצעה. ככל שמיקום ההצעה יהיה יותר מיוחד כך ההצעה עצמה תהיה יותר מיוחדת וכך בת הזוג שלכם תזכור את ההצעה למשך שנים רבות. המיקום הקלאסי להצעת נישואין הוא בחו"ל. בחרו יעד רומנטי והקפידו להסתיר מבת הזוג שלכם את העובדה כי אתם הולכים להציע לה. כך כאשר תגיעו לחו"ל תשלפו את הטבעת במיקום הכי רומנטי ובת הזוג שלכם תהיה לנצח נצחים שלכם. כמובן שאם אתם חובבים של ספורט אתגרי הרי שאתם יכולים לחשוב על הצעה מיוחדת כמו בצניחה חופשית או מתחת למים אך הצעות אלו לא מתאימות לכולם ועלינו לחשוב היטב לפני שאנו עורכים הצעה מסוג זה.

ומה אם לא בא לנו הצעה רומנטית

לעתים דווקא בא לנו ללכת על הפשוט וזה בסדר גמור, לעתים דווקא הברור מאליו הוא היפה ביותר ולא ניתן להגיד כי הוא לא מיוחד או לא רומנטי. כך לדוגמא ניתן להפתיע את בת הזוג שלכם עם קפה ועוגה במיטה או עם ארוחת בוקר מפנקת במיטה שבה מסתתרת טבעת אירוסין. זכרו הדבר הכי חשוב בהצעות נישואין הוא אלמנט ההפתעה ובהצעה כזאת האלמנט מושג בצורה הטובה ביותר. לכן לא חייבים לנסוע לחו"ל בכדי להציע את ההצעה המושלמת וניתן בהחלט לעשות דברים יפהפיים גם בבית שלכם או בעיר שבה אתם גרים. ככל שתחשבו מחוץ לקופסה כך ההצעה שלכם תהיה יותר מעניינת ועל כך יש לתת את הדעת גם כן כאשר אנו עורכים הצעת נישואין מיוחדת.

המאמר נכתב על ידי דיאמור טבעות אירוסין מהיצרן לצרכן

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

טבעות אירוסין ? אפשר גם להוסיף

כאשר אתם מתכוננים להציע נישואין לאחת והיחידה, אתם בוודאי חושבים על חיפוש ורכישה של טבעת אירוסין עבורה. אך לעיתים ניתן לחשוב קצת יותר – טבעת אירוסין היא סמל מיוחד, אך היא יכולה גם להוות חלק מסט תכשיטים יפהפה. אפשר לרכוש גם תוספות יפות לטבעת אירוסין, ולהפוך אותה לתכשיט, ולהרבה יותר מרק סמל לאירוסין.

להמשך קריאה

איך בוחרים תכשיט כמתנה לאישה?

לא משנה כמה הנשים יבקשו שאתם, הגברים, תדברו אליהן בפרחים, נדמה כי השיח האהוב עליהן מכל הוא באמצעות תכשיטים. מאז ועד היום נתפסים התכשיטים כחברים הטובים ביותר של האישה, כמתנה העדיפה עליה ביותר וכדרך שלכם לשקף עד כמה אתם אוהבים. גם אתם רוצים להעניק מתנה בדמות תכשיט לאחת שלכם? עם מענה על כמה שאלות מנחות, תוכלו גם אתם להעניק תכשיט שירגש, יפתיע וישמח את האחת שלכם.

להמשך קריאה

כיצד לבחור טבעת אירוסין מעבר לזהב וליהלומים

מבין הפקטורים המשפיעים ביותר בבחירת טבעות אירוסין, המחיר והאיכות של הזהב והיהלומים תופסים חלק מרכזי. אלא, שבסופו של דבר, מלבד לפאר והיוקרה, השימוש בטבעת אינו נשען על איכות חומרי הגלם אלא דווקא על העיצוב וההתאמה האישית למשתמש. להלן מספר טיפים שיאפשרו לכם לבחור את הטבעת על פי הקריטריונים החשובים באמת.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2024 - הצהרת נגישות