צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

כיצד למצוא טבעות אירוסין לא שגרתיות

אנחנו מורגלים לחשוב שטבעת אירוסין צריכה להיות מורכבת מיהלום גדול ורעשני המתנוסס על טבעת זהב, אנחנו כאן בשביל להפנות את תשומת ליבכם לסוג אחר של טבעות, טבעות אירוסין מיוחדות, אקזוטיות, בעיצוב שונה שלא מתנוסס על אצבע של אף אחת אחרת.

חשיפה לאפשרויות

טבעות אירוסין מופיעות בהרבה מאד עיצובים, אפשר לבחור בטבעת שחיתוך היהלום בה מיוחד ומדיר, ואפשר לבחור בטבעת נטולת יהלום אשר נעשתה ביד אומן, אנו ממליצים לכם לבקר בהרבה בתי עסק של מעצבי תכשיטים קטנים, דווקא אלו יוכלו להציע לכם טבעות אשר נושאות חותם אישי, טבעות אשר מעוצבות כמידת יצירתיותם ואשר אינן מדברות את השפה העיצובית הרגילה. קרא מאמר זה על בחירת טבעות אירוסין.

טבעת עם סיפור:

דווקא טבעות אירוסין שהן מיד שנייה, עברו במשפחה מדור לדור וכדומה, הן טבעות שנושאות בנוסף למראה שלהן גם ערך מוסף של היסטוריה, ושרשרת של אוהבים מהעבר ועד הווה, טבעת עם סיפור מקרבת את בת הזוג אל המשפחה ומעידה על כוונות רציניות.

תוספות מיוחדות:

אפשר להעניק טבעת רגילה ואפשר להעניק טבעת אירוסין שבתוכה מוטבע או חרות מסר מיוחד המובן רק לשניכם, לך ולה. טבעת זו הופכת מיוחדת, וכמו דלת סודית הפתוחה רק לכם, היא מחביאה רובד נוסף של אינטימיות וקירבה, בבית המלאכה של התכשיטן יוכלו לחרוט את המסר שלכם בצידה או בהיקפה הפנימי של הטבעת.

לוודא את ערכה:

דווקא בטבעות לא שגרתיות, חשוב לוודא שהטבעת שאתם רוכשים היא באיכות חומרים, וביצוע גבוהים, אל תהססו לבקש לפני קניה בדיקת תכשיטן נטרלי, בדיקת גמולוג, וכדומה. וודאו שהשירות ילווה אתכם גם לאחר רכישת הטבעת עצמה, ובקשו לתעד את הרכישה בקבלה ומסמך קנייה המספר על אחוז הזהב בטבעת, קראט היהלום וכדומה. קרא עוד על מה חשוב לבדוק לפני קניית טבעת האירוסין.

לסיכום, טבעת אירוסין מיוחדת תהיה מקור מתמיד של שמחה וגאווה אשר מעידה על אהבתך, ועל יכולותיך האסתטיות ועומק היכרותך עם בחירת ליבך, חשוב שהיא תחמיא לאהובתך בצורתה ובעיצובה, ותבטא את האופי שלה, אין מחמאה גדולה יותר לאחר שזכיתם בהסכמתה, מאשר לראותה עונדת את הטבעת יום יום במהלך חיי הנישואין שלכם.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

טיפים מובילים לתהליך בחירת טבעת האירוסין

לא כולם באמת יודעים. עם חמישה צעדים פשוטים למדי, אתם מבטיחים לאהובתכם את טבעת החלומות שלה, ולכם: חוויה מרגשת שלא תחזור על עצמה שוב .

להמשך קריאה

למה עדיף לקנות סט תכשיטים להצעת נישואין

מופתע? אל תהיה. מדובר על טרנד שנכנס חזק בשנים האחרונות והשנה הפך להיות הלהיט החדש בקרב זוגות שהחליטו לקחת את הקשר שלהם צעד אחד קדימה – אל עבר טקס הנישואין המרגש.
אז מה הכוונה בסט כהצעת נישואין? בוא אחרינו. ספויילר – בתום המאמר אתה הולך לבחור את האופציה הזו על פני רכישה של טבעת אירוסין בודדת.

להמשך קריאה

איך תקנו טבעת אירוסין טרנדית במיוחד?

בשנים האחרונות יש סגנון טבעות מאוד מיוחד ובולט אשר נקרא טבעות אירוסין היילו. כלות רבות מעוניינות בטבעות בסגנון זה. לפניכם, מדריך לקניית טבעת אירוסין טרנדית.

 

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2023 - הצהרת נגישות