צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

כיצד למצוא טבעות אירוסין לא שגרתיות

אנחנו מורגלים לחשוב שטבעת אירוסין צריכה להיות מורכבת מיהלום גדול ורעשני המתנוסס על טבעת זהב, אנחנו כאן בשביל להפנות את תשומת ליבכם לסוג אחר של טבעות, טבעות אירוסין מיוחדות, אקזוטיות, בעיצוב שונה שלא מתנוסס על אצבע של אף אחת אחרת.

חשיפה לאפשרויות

טבעות אירוסין מופיעות בהרבה מאד עיצובים, אפשר לבחור בטבעת שחיתוך היהלום בה מיוחד ומדיר, ואפשר לבחור בטבעת נטולת יהלום אשר נעשתה ביד אומן, אנו ממליצים לכם לבקר בהרבה בתי עסק של מעצבי תכשיטים קטנים, דווקא אלו יוכלו להציע לכם טבעות אשר נושאות חותם אישי, טבעות אשר מעוצבות כמידת יצירתיותם ואשר אינן מדברות את השפה העיצובית הרגילה. קרא מאמר זה על בחירת טבעות אירוסין.

טבעת עם סיפור:

דווקא טבעות אירוסין שהן מיד שנייה, עברו במשפחה מדור לדור וכדומה, הן טבעות שנושאות בנוסף למראה שלהן גם ערך מוסף של היסטוריה, ושרשרת של אוהבים מהעבר ועד הווה, טבעת עם סיפור מקרבת את בת הזוג אל המשפחה ומעידה על כוונות רציניות.

תוספות מיוחדות:

אפשר להעניק טבעת רגילה ואפשר להעניק טבעת אירוסין שבתוכה מוטבע או חרות מסר מיוחד המובן רק לשניכם, לך ולה. טבעת זו הופכת מיוחדת, וכמו דלת סודית הפתוחה רק לכם, היא מחביאה רובד נוסף של אינטימיות וקירבה, בבית המלאכה של התכשיטן יוכלו לחרוט את המסר שלכם בצידה או בהיקפה הפנימי של הטבעת.

לוודא את ערכה:

דווקא בטבעות לא שגרתיות, חשוב לוודא שהטבעת שאתם רוכשים היא באיכות חומרים, וביצוע גבוהים, אל תהססו לבקש לפני קניה בדיקת תכשיטן נטרלי, בדיקת גמולוג, וכדומה. וודאו שהשירות ילווה אתכם גם לאחר רכישת הטבעת עצמה, ובקשו לתעד את הרכישה בקבלה ומסמך קנייה המספר על אחוז הזהב בטבעת, קראט היהלום וכדומה. קרא עוד על מה חשוב לבדוק לפני קניית טבעת האירוסין.

לסיכום, טבעת אירוסין מיוחדת תהיה מקור מתמיד של שמחה וגאווה אשר מעידה על אהבתך, ועל יכולותיך האסתטיות ועומק היכרותך עם בחירת ליבך, חשוב שהיא תחמיא לאהובתך בצורתה ובעיצובה, ותבטא את האופי שלה, אין מחמאה גדולה יותר לאחר שזכיתם בהסכמתה, מאשר לראותה עונדת את הטבעת יום יום במהלך חיי הנישואין שלכם.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

מה קורה כשאת מחליטה להציע נישואין

אם החלטת להציע לו נישואין, סביר להניח כי את מרגישה שהגיע הרגע למסד את היחסים ביניכם. לרוב זה קורה כתוצאה משיחות משותפות על עתיד משותף, ועל הרצון לחיות את שארית החיים יחד. שימי לב, שבעת שאת מתכננת להציע לו נישואין.

להמשך קריאה

כך תדע שהיא, בדיוק כמוך ? מוכנה לטבעת

 ועל כן הם מחפשים בכל עת רמזים שיאותתו להם כי היא אכן מוכנה. אתה חולם בלילה על טבעות אירוסין מיוחדות, על הכוס שתשבור בחופה ועל החיים המשותפים שלכם ביחד? סביר להניח שגם היא. אם אתה בכל זאת מחפש רמזים – אחד מהרמזים הבאים בהחלט יוכלו לסמן לך שאתם באותו המקום...

להמשך קריאה

טבעות אירוסין, זו לא קנייה בלתי אפשרית

קניית טבעות אירוסין מרתיעה גברים רבים מכמה סיבות: הם לא מבינים ביהלומים, הם מפחדים שבת הזוג לא תאהב את הבחירה שלהם, ובכלל הידיעה שטבעת אירוסין כל כך יקרה מרתיעה בפני עצמה. אז הרשו לי לשבור לכן כמה מהמיתוסים על טבעות אירוסין:

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ