צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

כיצד למצוא טבעות אירוסין לא שגרתיות

אנחנו מורגלים לחשוב שטבעת אירוסין צריכה להיות מורכבת מיהלום גדול ורעשני המתנוסס על טבעת זהב, אנחנו כאן בשביל להפנות את תשומת ליבכם לסוג אחר של טבעות, טבעות אירוסין מיוחדות, אקזוטיות, בעיצוב שונה שלא מתנוסס על אצבע של אף אחת אחרת.

חשיפה לאפשרויות

טבעות אירוסין מופיעות בהרבה מאד עיצובים, אפשר לבחור בטבעת שחיתוך היהלום בה מיוחד ומדיר, ואפשר לבחור בטבעת נטולת יהלום אשר נעשתה ביד אומן, אנו ממליצים לכם לבקר בהרבה בתי עסק של מעצבי תכשיטים קטנים, דווקא אלו יוכלו להציע לכם טבעות אשר נושאות חותם אישי, טבעות אשר מעוצבות כמידת יצירתיותם ואשר אינן מדברות את השפה העיצובית הרגילה. קרא מאמר זה על בחירת טבעות אירוסין.

טבעת עם סיפור:

דווקא טבעות אירוסין שהן מיד שנייה, עברו במשפחה מדור לדור וכדומה, הן טבעות שנושאות בנוסף למראה שלהן גם ערך מוסף של היסטוריה, ושרשרת של אוהבים מהעבר ועד הווה, טבעת עם סיפור מקרבת את בת הזוג אל המשפחה ומעידה על כוונות רציניות.

תוספות מיוחדות:

אפשר להעניק טבעת רגילה ואפשר להעניק טבעת אירוסין שבתוכה מוטבע או חרות מסר מיוחד המובן רק לשניכם, לך ולה. טבעת זו הופכת מיוחדת, וכמו דלת סודית הפתוחה רק לכם, היא מחביאה רובד נוסף של אינטימיות וקירבה, בבית המלאכה של התכשיטן יוכלו לחרוט את המסר שלכם בצידה או בהיקפה הפנימי של הטבעת.

לוודא את ערכה:

דווקא בטבעות לא שגרתיות, חשוב לוודא שהטבעת שאתם רוכשים היא באיכות חומרים, וביצוע גבוהים, אל תהססו לבקש לפני קניה בדיקת תכשיטן נטרלי, בדיקת גמולוג, וכדומה. וודאו שהשירות ילווה אתכם גם לאחר רכישת הטבעת עצמה, ובקשו לתעד את הרכישה בקבלה ומסמך קנייה המספר על אחוז הזהב בטבעת, קראט היהלום וכדומה. קרא עוד על מה חשוב לבדוק לפני קניית טבעת האירוסין.

לסיכום, טבעת אירוסין מיוחדת תהיה מקור מתמיד של שמחה וגאווה אשר מעידה על אהבתך, ועל יכולותיך האסתטיות ועומק היכרותך עם בחירת ליבך, חשוב שהיא תחמיא לאהובתך בצורתה ובעיצובה, ותבטא את האופי שלה, אין מחמאה גדולה יותר לאחר שזכיתם בהסכמתה, מאשר לראותה עונדת את הטבעת יום יום במהלך חיי הנישואין שלכם.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

דברים שחייב לדעת לפני רכישת טבעות אירוסין

אם גם אתה הגעת לשלב בו אתם מתעניין לגבי טבעות אירוסין, דע כי אתה עתיד בקרוב מאד להפוך את בת הזוג שלך למאושרת בנשים. רכישת הטבעת היא כנראה הרכישה המשמעותית, החשובה והמרגשת ביותר שעשית וגם שתעשה, ועל מנת להבטיח שאתה אכן מבצע רכישה נבונה ומושכלת, חשוב שתכיר את התעודה הגמולוגית. כל עוד רכשת טבעת אירוסין המשובצת ביהלום, מגיע לך לקבל את התעודה הגמולוגית שהינה תעודת הזהות של היהלום שרכשת. באופן זה, אתה מקבל אישור רשמי כי היהלום או היהלומים המשובצים על הטבעת אמיתיים.

להמשך קריאה

המדריך השלם להצעת נישואין מושלמת

בשורות הבאות ריכזנו לכם את כול המידע שאתם צריכים על הצעות נישואין מיוחדות. הצעת נישואין היא אחד האירועים החשובים ביותר בחייכם ואתם צריכים לעשות הכול בכדי שהיא תצא מוצלחת. למעשה בת הזוג שלכם מדמיינת מאז ינקותה את הצעת הנישואין שלה היא תזכה והיא מייחלת להצעה מיוחדת וקסומה. 

להמשך קריאה

התייעצות עם חברים - התמקד על אינסטגרם ופייסבוק

השימוש ברשתות החברתיות לא רלוונטי רק לאלו המפעילים פרופילים פרטיים, אלא גם לאלו המתפעלים פרופילים עסקיים. כיום, הודות לאינטרנט ניתן לרכוש את טבעת האירוסין בקלות יתרה, כאשר התודה הגדולה ניתנת בעיקר לפייסבוק ולאינסטגרם. למרות הסיוע הגדול שניתן מהחברים הטובים, ניתן לעשות את המסע הזה בצורה עוצמתית ואישית יותר לצד הכלים הדיגיטלים.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2022