צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

כיצד לבחור טבעת אירוסין מעבר לזהב וליהלומים

מבין הפקטורים המשפיעים ביותר בבחירת טבעות אירוסין, המחיר והאיכות של הזהב והיהלומים תופסים חלק מרכזי. אלא, שבסופו של דבר, מלבד לפאר והיוקרה, השימוש בטבעת אינו נשען על איכות חומרי הגלם אלא דווקא על העיצוב וההתאמה האישית למשתמש. להלן מספר טיפים שיאפשרו לכם לבחור את הטבעת על פי הקריטריונים החשובים באמת.

רכישת טבעת אירוסין על פי התאמה לעיסוק

טבעת האירוסין משמשת לפרקי זמן ארוכים. כמובן שעד החתונה היא תשמש כטבעת הבלעדית אך גם לאחריה היא תהווה חלק בלתי נפרד מאוסף התכשיטים של האישה. מאחר ולא מדובר בתכשיט שנועד לקשט את הארון או המגירה, על טבעת זו להתאים לאופי העיסוק של העונדת אותה כך שהיא לא תהווה הפרעה לפעולות שגרתיות ותיזנח בלית ברירה לאחר פרק זמן שאינו ארוך. טבעות אירוסין סוליטר למשל, שבנויות עם יהלום מרכזי שבולט מעל פני המישור (נפוץ גם בטבעות ה- "טוויסט") אינן מתאימות לנשים שעובדות בעבודה פיזית עם הידיים אך כן לעובדות במשרד. רצוי להציץ במגירת התכשיטים של הכלה המיועדת ולראות אילו סוגי טבעות נוחות לה במיוחד. היא כבר יודעת מה טוב בשבילה מניסיונה האישי.

טבעות אירוסין – חשיבות ההתאמה לצבע העור

כלל אצבע יסודי מראה כי בעלות צבע עור בהיר מעדיפות זהב לבן ואילו בעלות צבע עור כהה מעדיפות את המראה הצהוב יותר. מגמה זו נשמרת גם בבחירת טבעות אירוסין אך עדיין, ישנה קשת רחבה ביותר של צבעי ביניים שאינם מוגדרים כמו גם שתמיד קיים מקום להעדפה אישית. למשל, גם כהות עור וגם בהירות יוכלו לראות בזהב האדום כאופציה מבטיחה, לנשים בעלות גוון עור בהיר יתאימו פעמים רבות טבעות אירוסין זהב צהוב אך בהיר יחסית (מותך עם ניקל) ובנוסף, בעלות עור כהה ובהיר יכולות להתהדר גם עם טבעות אירוסין שכוללות שילוב של צבעים בהירים ו- "צהובים". כל האפשרויות פתוחות!

יש לזכור כי יש לבחור טבעת אירוסין שמשקפת גם את מבנה האצבעות של העתידה לענוד אותן. אצבעות דקות נראות טוב יותר עם טבעת עדינה ולהיפך. התאמת המידה תתבצע בכל מקרה לאחר הרכישה על מנת שההיקף הפנימי יהיה מושלם ולא יגרום לתחושת אי נוחות.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

סגנונות חיתוך שונים ליהלומים

הניקיון והצבע הן התכונות הגולמיות של כל יהלום. לעומת זאת המשקל מושפע מהליטוש שעובר היהלום ומצורת החיתוך שלו, החיתוך קובע את יופי היהלום בהתחשב בתכונות האחרות שלו כגון: צבע וניקיון, והמטרה של החיתוך היא להבליט את התכונות הגולמיות הקיימות בו  בכדי ליצור ברק וזוהר כובש, תוך שמירה על משקלו המקורי של היהלום כחומר גלם.

להמשך קריאה

התייעצות עם חברים - התמקד על אינסטגרם ופייסבוק

השימוש ברשתות החברתיות לא רלוונטי רק לאלו המפעילים פרופילים פרטיים, אלא גם לאלו המתפעלים פרופילים עסקיים. כיום, הודות לאינטרנט ניתן לרכוש את טבעת האירוסין בקלות יתרה, כאשר התודה הגדולה ניתנת בעיקר לפייסבוק ולאינסטגרם. למרות הסיוע הגדול שניתן מהחברים הטובים, ניתן לעשות את המסע הזה בצורה עוצמתית ואישית יותר לצד הכלים הדיגיטלים.

להמשך קריאה

טבעת אירוסין מיוחדת

כל אחת מחכה לרגע הזה של הצעת הנישואין הצעד הזה הוא מעין גושפנקה למערכת יחסים טובה ומחייבת העומדת להגיע לשלב הבא חיים  - משותפים כזוג נשוי.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ