צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

כיצד לבחור טבעת אירוסין מעבר לזהב וליהלומים

מבין הפקטורים המשפיעים ביותר בבחירת טבעות אירוסין, המחיר והאיכות של הזהב והיהלומים תופסים חלק מרכזי. אלא, שבסופו של דבר, מלבד לפאר והיוקרה, השימוש בטבעת אינו נשען על איכות חומרי הגלם אלא דווקא על העיצוב וההתאמה האישית למשתמש. להלן מספר טיפים שיאפשרו לכם לבחור את הטבעת על פי הקריטריונים החשובים באמת.

רכישת טבעת אירוסין על פי התאמה לעיסוק

טבעת האירוסין משמשת לפרקי זמן ארוכים. כמובן שעד החתונה היא תשמש כטבעת הבלעדית אך גם לאחריה היא תהווה חלק בלתי נפרד מאוסף התכשיטים של האישה. מאחר ולא מדובר בתכשיט שנועד לקשט את הארון או המגירה, על טבעת זו להתאים לאופי העיסוק של העונדת אותה כך שהיא לא תהווה הפרעה לפעולות שגרתיות ותיזנח בלית ברירה לאחר פרק זמן שאינו ארוך. טבעות אירוסין סוליטר למשל, שבנויות עם יהלום מרכזי שבולט מעל פני המישור (נפוץ גם בטבעות ה- "טוויסט") אינן מתאימות לנשים שעובדות בעבודה פיזית עם הידיים אך כן לעובדות במשרד. רצוי להציץ במגירת התכשיטים של הכלה המיועדת ולראות אילו סוגי טבעות נוחות לה במיוחד. היא כבר יודעת מה טוב בשבילה מניסיונה האישי.

טבעות אירוסין – חשיבות ההתאמה לצבע העור

כלל אצבע יסודי מראה כי בעלות צבע עור בהיר מעדיפות זהב לבן ואילו בעלות צבע עור כהה מעדיפות את המראה הצהוב יותר. מגמה זו נשמרת גם בבחירת טבעות אירוסין אך עדיין, ישנה קשת רחבה ביותר של צבעי ביניים שאינם מוגדרים כמו גם שתמיד קיים מקום להעדפה אישית. למשל, גם כהות עור וגם בהירות יוכלו לראות בזהב האדום כאופציה מבטיחה, לנשים בעלות גוון עור בהיר יתאימו פעמים רבות טבעות אירוסין זהב צהוב אך בהיר יחסית (מותך עם ניקל) ובנוסף, בעלות עור כהה ובהיר יכולות להתהדר גם עם טבעות אירוסין שכוללות שילוב של צבעים בהירים ו- "צהובים". כל האפשרויות פתוחות!

יש לזכור כי יש לבחור טבעת אירוסין שמשקפת גם את מבנה האצבעות של העתידה לענוד אותן. אצבעות דקות נראות טוב יותר עם טבעת עדינה ולהיפך. התאמת המידה תתבצע בכל מקרה לאחר הרכישה על מנת שההיקף הפנימי יהיה מושלם ולא יגרום לתחושת אי נוחות.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

חבר קרוב מציע נישואין, למה שלא תרכשו טבעת יחד

מצד אחד מדובר על הצעה מאד אינטימית ופרטית, אך מצד שני, תוכלו להפוך אותה לחוויה חזקה שבה תהיו שותפים מלאים. לקראת הצעת הנישואין של כל אחד מכם, הרי שתוכלו לרכוש ביחד טבעת לאהובתכם, ולהפוך את מלאכת רכישת הטבעת לחוויה גדולה של שניכם. מה יוצא לכם מזה? הרבה מעבר למה שתוכלו לדמיין.

להמשך קריאה

חתונה לבנה יהלומים נוצצים

כל אישה יודעת בדיוק איך היא רוצה שהחתונה שלה תיראה, כל אחת יודעת איזה שמלה היא רוצה, תסרוקת, סגנון איפור, אנחנו כנשים נולדנו לתוך סיפורים של נסיכה ונסיך שמתחתנים וחיים באושר ועושר עד עצם היום הזה.

להמשך קריאה

כמה כסף משקיעים בטבעת האירוסין?

לכאורה, כל מה שבאמת צריך כדי להציע נישואין זו אהבה גדולה. בפועל, בכדי להציע את ההצעה על פי כל חוקי הטקס, יש צורך גם בטבעת אירוסין שכפי שידוע לכולם עולה לגברים הנרגשים כסף. המציאות היא שישנם לא מעט גברים שנבוכים לדבר על כסף בהקשר של אהבה ושל רומנטיקה, אך זה בלתי נמנע: כיום, המון גברים מעוניינים לרכוש טבעות אירוסין מיוחדות אך במחירים נוחים שאינם חוצים את גבול היכולת הכלכלית שלהם.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2022