צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

כיצד לבחור טבעת אירוסין מעבר לזהב וליהלומים

מבין הפקטורים המשפיעים ביותר בבחירת טבעות אירוסין, המחיר והאיכות של הזהב והיהלומים תופסים חלק מרכזי. אלא, שבסופו של דבר, מלבד לפאר והיוקרה, השימוש בטבעת אינו נשען על איכות חומרי הגלם אלא דווקא על העיצוב וההתאמה האישית למשתמש. להלן מספר טיפים שיאפשרו לכם לבחור את הטבעת על פי הקריטריונים החשובים באמת.

רכישת טבעת אירוסין על פי התאמה לעיסוק

טבעת האירוסין משמשת לפרקי זמן ארוכים. כמובן שעד החתונה היא תשמש כטבעת הבלעדית אך גם לאחריה היא תהווה חלק בלתי נפרד מאוסף התכשיטים של האישה. מאחר ולא מדובר בתכשיט שנועד לקשט את הארון או המגירה, על טבעת זו להתאים לאופי העיסוק של העונדת אותה כך שהיא לא תהווה הפרעה לפעולות שגרתיות ותיזנח בלית ברירה לאחר פרק זמן שאינו ארוך. טבעות אירוסין סוליטר למשל, שבנויות עם יהלום מרכזי שבולט מעל פני המישור (נפוץ גם בטבעות ה- "טוויסט") אינן מתאימות לנשים שעובדות בעבודה פיזית עם הידיים אך כן לעובדות במשרד. רצוי להציץ במגירת התכשיטים של הכלה המיועדת ולראות אילו סוגי טבעות נוחות לה במיוחד. היא כבר יודעת מה טוב בשבילה מניסיונה האישי.

טבעות אירוסין – חשיבות ההתאמה לצבע העור

כלל אצבע יסודי מראה כי בעלות צבע עור בהיר מעדיפות זהב לבן ואילו בעלות צבע עור כהה מעדיפות את המראה הצהוב יותר. מגמה זו נשמרת גם בבחירת טבעות אירוסין אך עדיין, ישנה קשת רחבה ביותר של צבעי ביניים שאינם מוגדרים כמו גם שתמיד קיים מקום להעדפה אישית. למשל, גם כהות עור וגם בהירות יוכלו לראות בזהב האדום כאופציה מבטיחה, לנשים בעלות גוון עור בהיר יתאימו פעמים רבות טבעות אירוסין זהב צהוב אך בהיר יחסית (מותך עם ניקל) ובנוסף, בעלות עור כהה ובהיר יכולות להתהדר גם עם טבעות אירוסין שכוללות שילוב של צבעים בהירים ו- "צהובים". כל האפשרויות פתוחות!

יש לזכור כי יש לבחור טבעת אירוסין שמשקפת גם את מבנה האצבעות של העתידה לענוד אותן. אצבעות דקות נראות טוב יותר עם טבעת עדינה ולהיפך. התאמת המידה תתבצע בכל מקרה לאחר הרכישה על מנת שההיקף הפנימי יהיה מושלם ולא יגרום לתחושת אי נוחות.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

טבעת אירוסין שלושה יהלומים אפשרות יוצאת מן הכלל

אחת האפשרויות הטובות ביותר עמן ניתן (ואף מומלץ) להציע לבת הזוג נישואין בצורה מרגשת ועוצרת נשימה לכל הדעות היא בעזרת טבעת אירוסין שלושה יהלומים. אודותיה של הטבעת ויתרונותיה השונים נעסוק בדיוק במאמר הנ"ל.
 

להמשך קריאה

שיבוץ יהלומים בטבעות אירוסין

אחד המשפטים המפורסמים ביותר באחד משיריה של מרלין מונרו הוא "יהלומים הם החברים הכי טובים של האשה". כמובן שזהו משפט הומוריסטי אבל יש בו מן האמת

להמשך קריאה

מה הם הדברים בלעדיהם לא תרכשו טבעת?

ישנם לא מעט מדריכים שמטרתם להדריך אתכם איך לבצע רכישה נכונה של טבעות אירוסין מיוחדות. אז לצד מדריכים מסוג זה, ישנם גם מדריכים כמו המדריך הבא, שמטרתם לשקף לכם מה באמת חשוב במעמד הרכישה ועל מה לא תוכלו לוותר לעולם. זכרו: תעודה גמולוגית הינה בגדר חובה, תקציב הינו חיוני, מידע על טעמה האישי יכול לסייע לכם, המלצות יעניקו לכם שקט נפשי והפרפרים בבטן – הם אלו שיעידו כי אתם עושים את הבחירה הנכונה.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ