צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

כיצד לבחור טבעת אירוסין מעבר לזהב וליהלומים

מבין הפקטורים המשפיעים ביותר בבחירת טבעות אירוסין, המחיר והאיכות של הזהב והיהלומים תופסים חלק מרכזי. אלא, שבסופו של דבר, מלבד לפאר והיוקרה, השימוש בטבעת אינו נשען על איכות חומרי הגלם אלא דווקא על העיצוב וההתאמה האישית למשתמש. להלן מספר טיפים שיאפשרו לכם לבחור את הטבעת על פי הקריטריונים החשובים באמת.

רכישת טבעת אירוסין על פי התאמה לעיסוק

טבעת האירוסין משמשת לפרקי זמן ארוכים. כמובן שעד החתונה היא תשמש כטבעת הבלעדית אך גם לאחריה היא תהווה חלק בלתי נפרד מאוסף התכשיטים של האישה. מאחר ולא מדובר בתכשיט שנועד לקשט את הארון או המגירה, על טבעת זו להתאים לאופי העיסוק של העונדת אותה כך שהיא לא תהווה הפרעה לפעולות שגרתיות ותיזנח בלית ברירה לאחר פרק זמן שאינו ארוך. טבעות אירוסין סוליטר למשל, שבנויות עם יהלום מרכזי שבולט מעל פני המישור (נפוץ גם בטבעות ה- "טוויסט") אינן מתאימות לנשים שעובדות בעבודה פיזית עם הידיים אך כן לעובדות במשרד. רצוי להציץ במגירת התכשיטים של הכלה המיועדת ולראות אילו סוגי טבעות נוחות לה במיוחד. היא כבר יודעת מה טוב בשבילה מניסיונה האישי.

טבעות אירוסין – חשיבות ההתאמה לצבע העור

כלל אצבע יסודי מראה כי בעלות צבע עור בהיר מעדיפות זהב לבן ואילו בעלות צבע עור כהה מעדיפות את המראה הצהוב יותר. מגמה זו נשמרת גם בבחירת טבעות אירוסין אך עדיין, ישנה קשת רחבה ביותר של צבעי ביניים שאינם מוגדרים כמו גם שתמיד קיים מקום להעדפה אישית. למשל, גם כהות עור וגם בהירות יוכלו לראות בזהב האדום כאופציה מבטיחה, לנשים בעלות גוון עור בהיר יתאימו פעמים רבות טבעות אירוסין זהב צהוב אך בהיר יחסית (מותך עם ניקל) ובנוסף, בעלות עור כהה ובהיר יכולות להתהדר גם עם טבעות אירוסין שכוללות שילוב של צבעים בהירים ו- "צהובים". כל האפשרויות פתוחות!

יש לזכור כי יש לבחור טבעת אירוסין שמשקפת גם את מבנה האצבעות של העתידה לענוד אותן. אצבעות דקות נראות טוב יותר עם טבעת עדינה ולהיפך. התאמת המידה תתבצע בכל מקרה לאחר הרכישה על מנת שההיקף הפנימי יהיה מושלם ולא יגרום לתחושת אי נוחות.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

לאהבה שלך אין מחיר - לטבעת האירוסין יש

לצד הרכישות שאתם מבצעים בשגרת היום שלכם, הרי שישנה רכישה אחת משמעותית, שניתן לסמן אותה כמיוחדת וחשובה יותר מכל הרכישות האחרות: טבעת האירוסין.

להמשך קריאה

עשרה כללים, טבעת אחת - רכישת טבעות אירוסין זהב צהוב

הצעת הנישואין לא אמורה להכביד, אלא היא אמורה לרגש. טבעות אירוסין זהב צהוב ניתן לרכוש גם במחירים זולים, מה שאומר שהצעה מרגשת שכזו אינה שמורה רק לגברים בעלי יכולת כלכלית. אהבה בוערת בלבכם? עלות הטבעת היא לא מה שימנע מכם לשקף אותה כלפי חוץ.

להמשך קריאה

מיתוסים של הצעות נישואין

לא נהרוס לגמרי כי זה נכון – מדובר על רקע קסום, אבל לא תסכימו אותנו אם נאמר שיש משהו יותר מקסים בטבעיות ואפילו נסתכן ונאמר – בפשטות? יצאנו לבדוק אודות 6 המיתוסים הגדולים ביותר על הצעות הנישואין.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2023 - הצהרת נגישות