צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

יהלומים בקנייה ישירה

יהלום הנו המינרל הקשה ביותר בטבע המורכב מפחמן בלבד. היהלום נוצר בבטן האדמה בתנאי לחץ וטמפרטורה גבוהים ולכן נחשב כאחד החומרים הנדירים בטבע. ליהלום שימושים רבים בתעשייה אך השכיח ביותר הוא בענף התכשיטים. ישנם מגוון רחב של תכשיטים המשובצים יהלומים, הנפוצים ביותר הם טבעות אירוסין.

שוק תכשיטי היהלומים רחב מאוד ולכן התחרות בו גדולה. כשהחלטתם לקנות תכשיט יהלומים או טבעת אירוסין עליכם לעשות סקר שוק מקיף, לרוב תמצאו את אותו התכשיט במחיר גבוה או נמוך מזה שנתקלתם בו לראשונה.     

היהלום המוכר לנו בחלונות הראווה הוא תוצר של מספר שלבים, בראש ובראשונה מדובר במכרה היהלומים ממנו כורים את היהלום הגולמי. ייבוא היהלום הגולמי ממדינות הסחר מתבצע עם עמלת רכישה המוסיפה 5% למחיר היהלום הגולמי. לאחר מכן,סוחרי יהלומים גולמיים מעבירים את היהלומים למפעלי ליטוש, שם היהלום עובר ליטוש וחיתוך ומקבל את הנצנוץ, הברק והצורה המוכרת לנו, בזמן זה מתווספים דמי תיווך בשוויי של 10% ממחיר היהלום.

בשלב הבא, סוחרים ביהלומים מלוטשים קונים מאותם מפעלים את היהלום המוגמר בתוספת של 15% משווי היהלום המלוטש. אותם סוחרים מוכרים את היהלומים המלוטשים למפעלים לייצור תכשיטים בתוספת של 10% משווי היהלום, הרי כל אחד רוצה להרוויח.

במפעלי התכשיטים מייצרים את התכשיט עצמו ומשבצים בו את היהלום הנוצץ. כשהתכשיט משובץ ומוכן למכירה הוא נמכר לחנויות התכשיטים המוכרות לנו, בזמן זה דמי התיווך הם הגבוהים ביותר, בשווי של 100% ממחירו המקורי (פי 2).

הלקח הנלמד הוא ברור למדי, אנו הצרכנים קונים תכשיט במחיר גבוה מאוד (מאוד) ממחירו המקורי.  

במה שונה דיאמור?

דיאמור מייבאת יהלומים גולמיים ומשלבת בתוכה את כל השלבים, מליטוש וחיתוך היהלום ועד לשיבוצו בתכשיט. בין השלבים נכלל גם עיצוב וייצור התכשיט עצמו. המחיר המוצע ללקוחות דיאמור הוא ללא עמלות תיווך ומקנה לצרכנים חיסכון משמעותי במחיר התכשיט!! אז צרו קשר עוד היום עם דיאמור וקבלו את הטבעת המושלמת עבורכם.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

מערבים או לא את החברים ברכישת הטבעת

לטובת קיום הצעת הנישואין, הרי שעליכם לרכוש תחילה טבעת מתוך מגוון של טבעות אירוסין, לתכנן הצעה מרגשת ומיוחדת, ומשם והלאה – הימים אל חתונת השנה ספורים. לא מעטים הגברים שעבורם רכישת הטבעת היא האתגר האמיתי, ועל מנת להבטיח כי הם אכן יעמדו באתגר בהצלחה, הם נעזרים בחברים הקרובים. לא אחת עלתה השאלה האם כדאי לערב את החברים ברכישת הטבעת, וכעת – הגיע הזמן לפסוק אחת ולתמיד: רוכשים טבעת אירוסין לבד או מגייסים את החברים הטובים?

להמשך קריאה

טבעת אירוסין עם אבן חן אפשרות מדהימה

אחת האפשרויות שדווקא נוטות שלא לבוא לידי ביטוי היא אפשרות של טבעת אירוסין אותה עוטרת אבן חן. רבים חושבים שכל הנשים חובבות יהלומים ולכן הן יעיפו את התכשיטים

להמשך קריאה

מציאת מידת טבעת אירוסין

אם כי בימינו יותר ויותר טבעות אירוסין נקנות על ידי שני בני הזוג במשותף, עדיין הגורם השכיח ביותר אצל רוב בני הזוג בעת הצעת נישואין הוא ההפתעה.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ