צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

יהלומים בקנייה ישירה

יהלום הנו המינרל הקשה ביותר בטבע המורכב מפחמן בלבד. היהלום נוצר בבטן האדמה בתנאי לחץ וטמפרטורה גבוהים ולכן נחשב כאחד החומרים הנדירים בטבע. ליהלום שימושים רבים בתעשייה אך השכיח ביותר הוא בענף התכשיטים. ישנם מגוון רחב של תכשיטים המשובצים יהלומים, הנפוצים ביותר הם טבעות אירוסין.

שוק תכשיטי היהלומים רחב מאוד ולכן התחרות בו גדולה. כשהחלטתם לקנות תכשיט יהלומים או טבעת אירוסין עליכם לעשות סקר שוק מקיף, לרוב תמצאו את אותו התכשיט במחיר גבוה או נמוך מזה שנתקלתם בו לראשונה.     

היהלום המוכר לנו בחלונות הראווה הוא תוצר של מספר שלבים, בראש ובראשונה מדובר במכרה היהלומים ממנו כורים את היהלום הגולמי. ייבוא היהלום הגולמי ממדינות הסחר מתבצע עם עמלת רכישה המוסיפה 5% למחיר היהלום הגולמי. לאחר מכן,סוחרי יהלומים גולמיים מעבירים את היהלומים למפעלי ליטוש, שם היהלום עובר ליטוש וחיתוך ומקבל את הנצנוץ, הברק והצורה המוכרת לנו, בזמן זה מתווספים דמי תיווך בשוויי של 10% ממחיר היהלום.

בשלב הבא, סוחרים ביהלומים מלוטשים קונים מאותם מפעלים את היהלום המוגמר בתוספת של 15% משווי היהלום המלוטש. אותם סוחרים מוכרים את היהלומים המלוטשים למפעלים לייצור תכשיטים בתוספת של 10% משווי היהלום, הרי כל אחד רוצה להרוויח.

במפעלי התכשיטים מייצרים את התכשיט עצמו ומשבצים בו את היהלום הנוצץ. כשהתכשיט משובץ ומוכן למכירה הוא נמכר לחנויות התכשיטים המוכרות לנו, בזמן זה דמי התיווך הם הגבוהים ביותר, בשווי של 100% ממחירו המקורי (פי 2).

הלקח הנלמד הוא ברור למדי, אנו הצרכנים קונים תכשיט במחיר גבוה מאוד (מאוד) ממחירו המקורי.  

במה שונה דיאמור?

דיאמור מייבאת יהלומים גולמיים ומשלבת בתוכה את כל השלבים, מליטוש וחיתוך היהלום ועד לשיבוצו בתכשיט. בין השלבים נכלל גם עיצוב וייצור התכשיט עצמו. המחיר המוצע ללקוחות דיאמור הוא ללא עמלות תיווך ומקנה לצרכנים חיסכון משמעותי במחיר התכשיט!! אז צרו קשר עוד היום עם דיאמור וקבלו את הטבעת המושלמת עבורכם.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

טבעות אירוסין לשניים

טבעת אירוסין מאז ומתמיד מסמלת את סטטוס האישה אל מול החברה, אישה העונדת טבעת אירוסין מתויגת בעיני הסביבה כי היא עומדת להינשא ואינה שייכת לחוג הרווקות. לעומת זאת גבר אינו נושא שום סימן חברתי שהוא עומד לבוא בברית נישואין, עד לחתונה שבה הגבר עונד טבעת המסמלת את היותו נשוי. 

להמשך קריאה

האם טבעת האירוסין מזהב אמיתי

האם קניתם טבעת אירוסין מזהב אמיתי? האם הטבעת שלכם באמת שווה את הכסף שהשקעתם בה? בואו תלמדו איך אפשר לגלות את האמת.

להמשך קריאה

כמה כסף צריך להשקיע בטבעת פרק ב

לא אחת, החיים מעניקים גם הזדמנות שניה: מה שלא הצליח כל כך תחילה, יכולה להצליח בפעם הבאה, ובגדול. למרות שבטקס החופה נשבעים הזוגות זה לזו, לא תמיד ישנה התאמה זוגית שיכולה לצלוח מכשולים ואתגרים שהחיים מזמנים. הבשורה המשמחת היא שלאהבה אין גבולות, חוקים או שפה – כך שהיא מפתיעה, מציפה ומעוררת – גם גברים ונשים שהחוויה שלהם מהפרק הזוגי הראשון הינה פחות טובה. השאלה הגדולה: כמה כסף צריך להשקיע בטבעת האירוסין בפרק ב'?

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2023 - הצהרת נגישות