צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

יהלומים בקנייה ישירה

יהלום הנו המינרל הקשה ביותר בטבע המורכב מפחמן בלבד. היהלום נוצר בבטן האדמה בתנאי לחץ וטמפרטורה גבוהים ולכן נחשב כאחד החומרים הנדירים בטבע. ליהלום שימושים רבים בתעשייה אך השכיח ביותר הוא בענף התכשיטים. ישנם מגוון רחב של תכשיטים המשובצים יהלומים, הנפוצים ביותר הם טבעות אירוסין.

שוק תכשיטי היהלומים רחב מאוד ולכן התחרות בו גדולה. כשהחלטתם לקנות תכשיט יהלומים או טבעת אירוסין עליכם לעשות סקר שוק מקיף, לרוב תמצאו את אותו התכשיט במחיר גבוה או נמוך מזה שנתקלתם בו לראשונה.     

היהלום המוכר לנו בחלונות הראווה הוא תוצר של מספר שלבים, בראש ובראשונה מדובר במכרה היהלומים ממנו כורים את היהלום הגולמי. ייבוא היהלום הגולמי ממדינות הסחר מתבצע עם עמלת רכישה המוסיפה 5% למחיר היהלום הגולמי. לאחר מכן,סוחרי יהלומים גולמיים מעבירים את היהלומים למפעלי ליטוש, שם היהלום עובר ליטוש וחיתוך ומקבל את הנצנוץ, הברק והצורה המוכרת לנו, בזמן זה מתווספים דמי תיווך בשוויי של 10% ממחיר היהלום.

בשלב הבא, סוחרים ביהלומים מלוטשים קונים מאותם מפעלים את היהלום המוגמר בתוספת של 15% משווי היהלום המלוטש. אותם סוחרים מוכרים את היהלומים המלוטשים למפעלים לייצור תכשיטים בתוספת של 10% משווי היהלום, הרי כל אחד רוצה להרוויח.

במפעלי התכשיטים מייצרים את התכשיט עצמו ומשבצים בו את היהלום הנוצץ. כשהתכשיט משובץ ומוכן למכירה הוא נמכר לחנויות התכשיטים המוכרות לנו, בזמן זה דמי התיווך הם הגבוהים ביותר, בשווי של 100% ממחירו המקורי (פי 2).

הלקח הנלמד הוא ברור למדי, אנו הצרכנים קונים תכשיט במחיר גבוה מאוד (מאוד) ממחירו המקורי.  

במה שונה דיאמור?

דיאמור מייבאת יהלומים גולמיים ומשלבת בתוכה את כל השלבים, מליטוש וחיתוך היהלום ועד לשיבוצו בתכשיט. בין השלבים נכלל גם עיצוב וייצור התכשיט עצמו. המחיר המוצע ללקוחות דיאמור הוא ללא עמלות תיווך ומקנה לצרכנים חיסכון משמעותי במחיר התכשיט!! אז צרו קשר עוד היום עם דיאמור וקבלו את הטבעת המושלמת עבורכם.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

הדרך שלנו להראות אהבה

היכולת להביע אהבה היא יכולת חשובה מאוד. קניית טבעת אירוסין לבת הזוג שלנו יכולה להיות דרך מעולה ורגישה מאוד להראות לה שאנחנו אוהבים אותה. טבעות אירוסין הן סמל לאהבה ולנתינה. הענקת טבעת אירוסין היא אקט סמלי של הצהרת אהבה ושל התחייבות.

להמשך קריאה

יהלום כחול תכשיטים

רובם של היהלומים בעולם הם בדרך כלל יהלומים לבנים יהלומים נדירים יותר הם יהלומים צבעוניים, הצבע הכי נחשק היום בתחום היהלומים הוא כחול, "יהלומים כחולים" יהלומים אלו הם מאוד נחשקים בכל העולם וכמובן גם בישראל, היהלום הכחול המפורסם ביותר בעולם הוא יהלום הופ, יהלום בעל צבע כחול עמוק, ומימדים עצומים בהשוואה ליהלומים אחרים.

להמשך קריאה

טבעות אירוסין מעוצבות לסוגיהן

המונח טבעות אירוסין מעוצבות הינו כללי ומתאר מבחר רחב של טבעות אירוסין. רוב הטבעות היום נחשבות כטבעות מעוצבות. על מנת להבחין בהבדלים  של טבעות אירוסין מעוצבות ולא מעוצבות צריך לדעת מה נחשב כטבעת אירוסין מעוצבת.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2024 - הצהרת נגישות