צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

יהלומים בקנייה ישירה

יהלום הנו המינרל הקשה ביותר בטבע המורכב מפחמן בלבד. היהלום נוצר בבטן האדמה בתנאי לחץ וטמפרטורה גבוהים ולכן נחשב כאחד החומרים הנדירים בטבע. ליהלום שימושים רבים בתעשייה אך השכיח ביותר הוא בענף התכשיטים. ישנם מגוון רחב של תכשיטים המשובצים יהלומים, הנפוצים ביותר הם טבעות אירוסין.

שוק תכשיטי היהלומים רחב מאוד ולכן התחרות בו גדולה. כשהחלטתם לקנות תכשיט יהלומים או טבעת אירוסין עליכם לעשות סקר שוק מקיף, לרוב תמצאו את אותו התכשיט במחיר גבוה או נמוך מזה שנתקלתם בו לראשונה.     

היהלום המוכר לנו בחלונות הראווה הוא תוצר של מספר שלבים, בראש ובראשונה מדובר במכרה היהלומים ממנו כורים את היהלום הגולמי. ייבוא היהלום הגולמי ממדינות הסחר מתבצע עם עמלת רכישה המוסיפה 5% למחיר היהלום הגולמי. לאחר מכן,סוחרי יהלומים גולמיים מעבירים את היהלומים למפעלי ליטוש, שם היהלום עובר ליטוש וחיתוך ומקבל את הנצנוץ, הברק והצורה המוכרת לנו, בזמן זה מתווספים דמי תיווך בשוויי של 10% ממחיר היהלום.

בשלב הבא, סוחרים ביהלומים מלוטשים קונים מאותם מפעלים את היהלום המוגמר בתוספת של 15% משווי היהלום המלוטש. אותם סוחרים מוכרים את היהלומים המלוטשים למפעלים לייצור תכשיטים בתוספת של 10% משווי היהלום, הרי כל אחד רוצה להרוויח.

במפעלי התכשיטים מייצרים את התכשיט עצמו ומשבצים בו את היהלום הנוצץ. כשהתכשיט משובץ ומוכן למכירה הוא נמכר לחנויות התכשיטים המוכרות לנו, בזמן זה דמי התיווך הם הגבוהים ביותר, בשווי של 100% ממחירו המקורי (פי 2).

הלקח הנלמד הוא ברור למדי, אנו הצרכנים קונים תכשיט במחיר גבוה מאוד (מאוד) ממחירו המקורי.  

במה שונה דיאמור?

דיאמור מייבאת יהלומים גולמיים ומשלבת בתוכה את כל השלבים, מליטוש וחיתוך היהלום ועד לשיבוצו בתכשיט. בין השלבים נכלל גם עיצוב וייצור התכשיט עצמו. המחיר המוצע ללקוחות דיאמור הוא ללא עמלות תיווך ומקנה לצרכנים חיסכון משמעותי במחיר התכשיט!! אז צרו קשר עוד היום עם דיאמור וקבלו את הטבעת המושלמת עבורכם.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

לפני רכישת טבעת אירוסין - דברים שחשוב לדעת

"דיאמור" שמחים להציע לכם טבעות אירוסין במבצע! הטבעות המוצעות במחירי מבצע הן טבעות איכותיות ומעוצבות, שהודות למחירי המבצע עוברות אל קידמת הבמה. לצד המקרים בהם טבעות במבצע אכן מומלצות לכם, גם ישנם מקרים בהם לא מומלץ כלל להתפתות אל מחירי מבצע. מתי תזהו טבעות במבצע שלא כדאי לכם לרכוש?

להמשך קריאה

כך תדע שהיא, בדיוק כמוך ? מוכנה לטבעת

 ועל כן הם מחפשים בכל עת רמזים שיאותתו להם כי היא אכן מוכנה. אתה חולם בלילה על טבעות אירוסין מיוחדות, על הכוס שתשבור בחופה ועל החיים המשותפים שלכם ביחד? סביר להניח שגם היא. אם אתה בכל זאת מחפש רמזים – אחד מהרמזים הבאים בהחלט יוכלו לסמן לך שאתם באותו המקום...

להמשך קריאה

גיל הזהב וטבעות אירוסין

שמענו לא מעט על סיפורי אהבה שנרקמו בשנים המאוחרות בבית אבות או מועדוני קשישים, בהם נוגים לבלות קשישים אלמנים ואלמנות.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2022