צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

יהלומים אפיק השקעה בטוחה

המושג "יהלומים לנצח" משקף את ההשקעה הבטוחה ביותר שקיימת היום ברחבי העולם. בזמן שהעולם עובר טלטלות מבחינה כלכלית בתחומים שונים כגון: נדל"ן, זהב או אפיקי השקעות שונים בבורסה, היהלומים שומרים על יציבות איתנה לאורך השנים.

מעבר ליציבות בתחום השקעה ביהלומים העתיד צופה עליית מחירים ניכרת  בשנים הבאות עקב הידלדלות של חומר הגלם במכרות השונים והביקוש המתעצם.

יהלומים מוכרים לנו מתכשיטים שונים: עגילי יהלומים, תליונים, צמידים אך בעיקר טבעות אירוסין, בעוד ששאר תכשיטי היהלומים הם סוג של מותרות עבר המעמד הגבוה, טבעות אירוסין הן מתנת אירוסין המוכרת לנו כבר במשך שנים ורוב הנשים בעולם היום עונדות טבעות אירוסין משובצות ביהלומים.

השאלה הנשאלת האם כל טבעת אירוסין משובצת ביהלום נחשבת כהשקעה?

כמו כל דבר בתחום ההשקעות ככול שהוא נדיר יותר כך הוא נחשב להשקעה בטוחה יותר, וכמו כל השקעה יש לבדוק מה קורה בשוק ומה המגמה הצפויה בעתיד, כמו בתחום השקעות נדל"ן, תחום הנדל"ן בישראל שומר על יציבות אל מול הנדל"ן בעולם, בעוד שבעולם יש לא מעט משברים בתחום, הביקוש לדירות בישראל הוא יציב ובמגמת עליה מתמדת עם זאת חשוב לזכור שכמו בכל תחום יש הפתעות וטלטלות המשנות סדרי עולם מבחינה כלכלית, ולמרות ששוק הנדל"ן בעלייה מתמדת בישראל, חשוב לזכור כי אין זה מבטיח שהמגמה הזו תישאר לנצח, לפרטים נוספים אודות יציבות שוק הנדל"ן ומידע אודות השקעות נדל"ן בקרו באתרלחצו

יהלומים כפי שציינו הם נדירים חומר גלם שהולך ונעלם מהעולם, רוב הסיכויים שבעוד כמה עשורים לא יהיו עוד יהלומים טבעיים בעולם, והיהלום שמשובץ על גבי טבעת אירוסין יהיה שווה בעוד כמה עשורים כפול מהמחיר שנרכש. בדומה לנפט שהינו בעל מקורות מצומצמים הים בעולם כל גם מכרות היהלומים.

איך משקיעים ביהלומים?

אם בחרתם ביהלומים כאפיק השקעה, כמו כל השקעה נעדיף לרכוש במחיר נמוך על מנת להבטיח את התשואה בעוד כמה עשורים. יהלומים במחירים אטרקטיביים ניתן לרכוש מהמקור, במקרה של יהלומים מדובר על יבואני יהלומים.

כמו בכל השקעה צריך ללמוד את התחום לדוגמא: יהלום טבעי מתחלק שני צורות יהלום גולמי ויהלום מלוטש. רוב יבואני היהלומים מייבאים יהלום גולמי ולאחר מכן בודקים את הערכים, מבצעים ליטוש וחיתוך מה שמעניק לו את הצורה של יהלומים המוכרים לנו מתחום תכשיטי היהלומים. ליהלום במצב הגולמי שלו יעלה פחות מיהלום שעבר את תהליכי ליטוש וחיתוך.

חשוב לפני הקנייה לבדוק טוב מהם הערכים המשפיעים על מחיר היהלום, לרכוש ידע נרחב בתחום על מנת לבצע השקעה נכונה ובטוחה.

מעוניינים במידע נוסף על חברת דיאמור לחצו כאן

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

ממי תוכל לשאוב רעיון לטבעת האירוסין

לצד הגברים שאולי קל להם לרכוש את הטבעת, ישנם לא מעטים המביעים חשש מרכישת הטבעת המדוברת. אז רגע לפני שמרימים ידיים ומצהירים כי מדובר על משימה בלתי אפשרית, הרי שתוכל לשאוב השראה ורעיון לטבעת די בקלות. מחפשים רעיון לטבעת האירוסין, צריכים הכוונה ועצה טובה? כל הדרכים אל הטבעת המושלמת לאהובתכם.

להמשך קריאה

גיל הזהב וטבעות אירוסין

שמענו לא מעט על סיפורי אהבה שנרקמו בשנים המאוחרות בבית אבות או מועדוני קשישים, בהם נוגים לבלות קשישים אלמנים ואלמנות.

להמשך קריאה

המדריך השלם להצעת נישואין מושלמת

בשורות הבאות ריכזנו לכם את כול המידע שאתם צריכים על הצעות נישואין מיוחדות. הצעת נישואין היא אחד האירועים החשובים ביותר בחייכם ואתם צריכים לעשות הכול בכדי שהיא תצא מוצלחת. למעשה בת הזוג שלכם מדמיינת מאז ינקותה את הצעת הנישואין שלה היא תזכה והיא מייחלת להצעה מיוחדת וקסומה. 

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2024 - הצהרת נגישות