צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

יהלום על טבעת האירוסין ? השקעה שתיזכר תמיד

הפקת החתונה שלנו הינה אליך ארוך המקפל בתוכו שלבים רבים. לפני שאנו מתחילים לחשוב על מתחם אירועים, קייטרינג משובח ושמלה בלתי נשכחת, נדמה שישנו אירוע אחד שלא ניתן לפסוח עליו בדרך אל החתונה הגדולה והרי שמדובר בהצעת הנישואין. על מנת להציע נישואין בדרך המקובלת צריך להצטייד בטבעת אירוסין  שלה תפקיד חשוב בהצעה הגדולה. כיום ניתן למצוא מגוון טבעות אירוסין רבות אשר באות לתת מענה לכל סגנון וכמעט לכל תקציב, אך עדיין נדמה שהטבעת שכולן חולמות לקבל הינה טבעת ספציפית: טבעת עם יהלום.

 

היהלום והאדם– חברים מאז ומתמיד

לא פעם אמרו שהדרך אל לבה של האישה עובר דרך יהלומים, ואף הגדילו ואמרו שחבר הטוב ביותר של האשה הוא היהלום. תמיד נוכל להתווכח עם האמרות האלו, אך ההוכחה הניצחת היא שיהלום הינו עדיין סמל סטטוס יוקרתי ומי שמקבלת אותו הרי שהיא אשה נאהבת. כאשר מדובר על טבעות אירוסין ניתן למצוא טבעות משובצות ביהלום אחד או ביהלומים רבים וכך נראות הטבעת משתדרגת פלאים והופכת להיות תכשיט בעל נוכחות עצומה שקשה מאד להישאר אדישים אליו, וכאשר מדובר בהצעת נישואין הרי שיהיה קשה מאד לסרב לה.

משקיעים עכשיו, זוכרים לתמיד

טבעת משובצת ביהלום או ביהלומים אכן יקרה יותר מהטבעות הסטנדרטיות, אך חשוב לזכור שמדובר בהשקעה לטווח הארוך. יהלומים אינם דבר אשר קונים חדשות לבקרים, אלא השקעה שלעתים מקצים עבורה סכום כסף פעם אחת בחיים ונדמה שהצעת הנישואין הינה התיזמון המושלם לעשות זאת. טבעות אירוסין ניתן למצוא בכל תקציב, כך שגם מי שלא מעוניין בטבעת יקרה יוכל למצוא טבעת שהולמת את הסכום אותו הוא מעוניין להשקיע, אך אפקט הוואו שמתקבל מטבעת משובצת ביהלומים הינו אפקט ייחודי.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

טבעת אירוסין עם יהלום אבן חן או ללא כלום

היום אנו נעסוק באחד הנושאים שללא שום צל של ספק מעניינים רוכשים רבים בעולם התכשיטנות – איזו טבעת אירוסין לרכוש – טבעת אירוסין עם יהלום, טבעת עם אבן חן או שמא לרכוש טבעת אירוסין ללא כלום, הכי פשוטה וקלאסית שיש? בואו נברר.

להמשך קריאה

כל מה שרציתם לדעת על תעודה גמולוגית

כאשר אנו עומדים מול רכישה של טבעות אירוסין או תכשיטים משובצים ביהלומים עולה המושג תעודה גמולוגית, מה זו התעודה הזו? ומה החשיבות שלה בתחום היהלומים?

להמשך קריאה

רעיונות מקוריים להצעת נישואין מרגשת

לאחר מסע לא פשוט של חיפוש אחר הטבעת המושלמת, הגיע הרגע לברר איך בעצם כדאי להציע נישואין. 5 הצעות מרגשות שיבטיחו לך תשובה חיובית – לפניך.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ