צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

יהלום על טבעת האירוסין ? השקעה שתיזכר תמיד

הפקת החתונה שלנו הינה אליך ארוך המקפל בתוכו שלבים רבים. לפני שאנו מתחילים לחשוב על מתחם אירועים, קייטרינג משובח ושמלה בלתי נשכחת, נדמה שישנו אירוע אחד שלא ניתן לפסוח עליו בדרך אל החתונה הגדולה והרי שמדובר בהצעת הנישואין. על מנת להציע נישואין בדרך המקובלת צריך להצטייד בטבעת אירוסין  שלה תפקיד חשוב בהצעה הגדולה. כיום ניתן למצוא מגוון טבעות אירוסין רבות אשר באות לתת מענה לכל סגנון וכמעט לכל תקציב, אך עדיין נדמה שהטבעת שכולן חולמות לקבל הינה טבעת ספציפית: טבעת עם יהלום.

 

היהלום והאדם– חברים מאז ומתמיד

לא פעם אמרו שהדרך אל לבה של האישה עובר דרך יהלומים, ואף הגדילו ואמרו שחבר הטוב ביותר של האשה הוא היהלום. תמיד נוכל להתווכח עם האמרות האלו, אך ההוכחה הניצחת היא שיהלום הינו עדיין סמל סטטוס יוקרתי ומי שמקבלת אותו הרי שהיא אשה נאהבת. כאשר מדובר על טבעות אירוסין ניתן למצוא טבעות משובצות ביהלום אחד או ביהלומים רבים וכך נראות הטבעת משתדרגת פלאים והופכת להיות תכשיט בעל נוכחות עצומה שקשה מאד להישאר אדישים אליו, וכאשר מדובר בהצעת נישואין הרי שיהיה קשה מאד לסרב לה.

משקיעים עכשיו, זוכרים לתמיד

טבעת משובצת ביהלום או ביהלומים אכן יקרה יותר מהטבעות הסטנדרטיות, אך חשוב לזכור שמדובר בהשקעה לטווח הארוך. יהלומים אינם דבר אשר קונים חדשות לבקרים, אלא השקעה שלעתים מקצים עבורה סכום כסף פעם אחת בחיים ונדמה שהצעת הנישואין הינה התיזמון המושלם לעשות זאת. טבעות אירוסין ניתן למצוא בכל תקציב, כך שגם מי שלא מעוניין בטבעת יקרה יוכל למצוא טבעת שהולמת את הסכום אותו הוא מעוניין להשקיע, אך אפקט הוואו שמתקבל מטבעת משובצת ביהלומים הינו אפקט ייחודי.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

טבעת בחרת? חייבים הצעת נישואין מרגשת

לאחר מספר שנים מלאות באהבה, הגיע הרגע לעשות את ה-צעד ולמסד את הקשר שלכם. בשביל הצעת נישואין מרגשת צריך טבעת אירוסין מושלמת !

להמשך קריאה

איך בוחרים טבעת לאישה שלא אוהבת תכשיטים

ההנחה היא כל הנשים אוהבות לענוד תכשיטים. בפועל? ישנן נשים שמגירת התכשיטים שלהן לא בדיוק גדושה בטבעות, צמידים ועגילים. אם גם בת הזוג שלך אוהבת פינוקים, אך תכשיטים לא נכללים בהם, המדריך הבא בשבילך.

להמשך קריאה

יהלום כחול תכשיטים

רובם של היהלומים בעולם הם בדרך כלל יהלומים לבנים יהלומים נדירים יותר הם יהלומים צבעוניים, הצבע הכי נחשק היום בתחום היהלומים הוא כחול, "יהלומים כחולים" יהלומים אלו הם מאוד נחשקים בכל העולם וכמובן גם בישראל, היהלום הכחול המפורסם ביותר בעולם הוא יהלום הופ, יהלום בעל צבע כחול עמוק, ומימדים עצומים בהשוואה ליהלומים אחרים.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2022