צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

טיפים מובילים לתהליך בחירת טבעת האירוסין

לא כולם באמת יודעים. עם חמישה צעדים פשוטים למדי, אתם מבטיחים לאהובתכם את טבעת החלומות שלה, ולכם: חוויה מרגשת שלא תחזור על עצמה שוב .

1.ספר לחבר קרוב ועברו את התהליך המרגש יחד

החלטת שהגיע הרגע ואתה עומד להציע לה נישואין? כדאי לשתף לפחות חבר אחד קרוב. בעת שתספר לחברך על הכוונות שלך, אתה הופך אותו לשותף מלא בתהליך בחירת ורכישת הטבעת. חשוב לזכור כי הצעת הנישואין וגם אירוע החתונה הינם אירועים שחוגגים פעם אחת בחיים, כך שכדאי לשתף כמה שיותר קרובים באירועים המרגשים, גם באלו הסודיים יותר. כמו כן, בעת שתשתף חבר קרוב, הרי שיש עוד זוג עיניים ערות שיוכלו לאתר ולחפש עבורך טבעות מתאימות.

2.ערוך סקר שוק אודות חנויות מובילות

כשאתה מתעניין ברכישת טבעת אירוסין איך לבחור טבעת מתאימה הופכת להיות שאלה דומיננטית מאד. אתה רוצה לבחור את הטבעת המושלמת, אך עוד לפני שאתה צריך לבחור טבעת, אתה צריך לבחור את חנות התכשיטים שבה תרכוש את הטבעת. לכן, נסה ללקט המלצות רלוונטיות אודות חנויות תכשיטים מובילות. קווים לדמותה של חנות תכשיטים טובה הם: שירות נפלא, מגוון רחב של טבעות, מחירים נוחים, זמינות והמלצות מחמיאות.

3.הבט בקטלוג האינטרנטי

כשאתה צריך חולצה אתה ישר קופץ לחנות לרכוש לך אחת כזאת, אך בעת שמדובר על טבעות אירוסין, מומלץ לבצע את תהליך הרכישה בפורמט מעט שונה. כנס אל אתר האינטרנט של חנות התכשיטים שבה אתה מתעניין, והבט בקטלוג הטבעות האינטרנטי שלה. אתה עתיד להיחשף למאות טבעות, סגנונות, עיצובים ומחירים, כך שדרך מסך המחשב בבית שלך, אתה יכול לגבש עמדה על הטבעת החביבה עליך. במקום לבזבז זמן יקר בחנויות התכשיטים, תוכל לעשות את כל העבודה המקדימה בזמנך ובקצב שלך. 

4.הטעם שלך והטעם שלה = טבעת מנצחת

אז איך בוחרים את הטבעת המושלמת? חשוב לקחת בחשבון שני פרמטרים עיקריים: הטעם שלה בתכשיטים וגם הטעם שלך. לפני הכל, חשוב להבין כי הטבעת עתידה להיות עליה כל החיים, כך שאין יהיה זה כדאי להתעלם מהטעם האישי שלה. חשוב שתתאים את הטבעת לטעם האישי שלה בתכשיטים. בנוסף, חשוב לשלב בטבעת גם את טעמך האישי שכן מדובר על מתנה המגיעה ממך.

5.האם הטבעת הנבחרת עומדת בתקציב שלך?

אז לאחר שהתלבטת והתחבטת וסקרת את הקטלוג האינטרנטי זמן רב, הגעת להחלטה. בשלב האחרון אתה אמור להישאר עם כמה טבעות בודדות, ולהחליט איזו מהן תהיה הטבעת הנבחרת. הדרך הטובה ביותר לסנן כאן את הבחירה היא באמצעות התקציב שלך. נסה לבחור את הטבעת ההולמת ביותר את התקציב שהגדרת מראש לרכישת הטבעת. וכעת? אתה בדרך לכרוע ברך. בהצלחה!

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

מה דעתכם על כריעת ברך בחנות התכשיטים?

מהרגע שבו הודעתם לקרובים שלכם שאתם עומדים לעשות את הצעד ולהציע נישואין, נדמה כי כולם נרתמים לסייע לכם בבחירות השונות: בחירת החנות בה תרכשו את הטבעת, בחירת הטבעת בעצמה והמקום בו תציעו נישואין.

להמשך קריאה

טבעות אירוסין מעוצבות לסוגיהן

המונח טבעות אירוסין מעוצבות הינו כללי ומתאר מבחר רחב של טבעות אירוסין. רוב הטבעות היום נחשבות כטבעות מעוצבות. על מנת להבחין בהבדלים  של טבעות אירוסין מעוצבות ולא מעוצבות צריך לדעת מה נחשב כטבעת אירוסין מעוצבת.

להמשך קריאה

טבעות אירוסין על פי היהדות

טבעות אירוסין הן הטבעות אשר משמשות את החתן בהצעת הנישואין לכלתו, או ניתנות לכלה לאחר האירוסין. טבעות אירוסין הן אלה שלמעשה מסמלות את היותה של האישה מאורסת לגבר. חברת דיאמור מציעה לכם מגוון עיצובים יפהפיים של טבעות אירוסין במחירים משתלמים במיוחד.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2023 - הצהרת נגישות