צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

טיפים מובילים לתהליך בחירת טבעת האירוסין

לא כולם באמת יודעים. עם חמישה צעדים פשוטים למדי, אתם מבטיחים לאהובתכם את טבעת החלומות שלה, ולכם: חוויה מרגשת שלא תחזור על עצמה שוב .

1.ספר לחבר קרוב ועברו את התהליך המרגש יחד

החלטת שהגיע הרגע ואתה עומד להציע לה נישואין? כדאי לשתף לפחות חבר אחד קרוב. בעת שתספר לחברך על הכוונות שלך, אתה הופך אותו לשותף מלא בתהליך בחירת ורכישת הטבעת. חשוב לזכור כי הצעת הנישואין וגם אירוע החתונה הינם אירועים שחוגגים פעם אחת בחיים, כך שכדאי לשתף כמה שיותר קרובים באירועים המרגשים, גם באלו הסודיים יותר. כמו כן, בעת שתשתף חבר קרוב, הרי שיש עוד זוג עיניים ערות שיוכלו לאתר ולחפש עבורך טבעות מתאימות.

2.ערוך סקר שוק אודות חנויות מובילות

כשאתה מתעניין ברכישת טבעת אירוסין איך לבחור טבעת מתאימה הופכת להיות שאלה דומיננטית מאד. אתה רוצה לבחור את הטבעת המושלמת, אך עוד לפני שאתה צריך לבחור טבעת, אתה צריך לבחור את חנות התכשיטים שבה תרכוש את הטבעת. לכן, נסה ללקט המלצות רלוונטיות אודות חנויות תכשיטים מובילות. קווים לדמותה של חנות תכשיטים טובה הם: שירות נפלא, מגוון רחב של טבעות, מחירים נוחים, זמינות והמלצות מחמיאות.

3.הבט בקטלוג האינטרנטי

כשאתה צריך חולצה אתה ישר קופץ לחנות לרכוש לך אחת כזאת, אך בעת שמדובר על טבעות אירוסין, מומלץ לבצע את תהליך הרכישה בפורמט מעט שונה. כנס אל אתר האינטרנט של חנות התכשיטים שבה אתה מתעניין, והבט בקטלוג הטבעות האינטרנטי שלה. אתה עתיד להיחשף למאות טבעות, סגנונות, עיצובים ומחירים, כך שדרך מסך המחשב בבית שלך, אתה יכול לגבש עמדה על הטבעת החביבה עליך. במקום לבזבז זמן יקר בחנויות התכשיטים, תוכל לעשות את כל העבודה המקדימה בזמנך ובקצב שלך. 

4.הטעם שלך והטעם שלה = טבעת מנצחת

אז איך בוחרים את הטבעת המושלמת? חשוב לקחת בחשבון שני פרמטרים עיקריים: הטעם שלה בתכשיטים וגם הטעם שלך. לפני הכל, חשוב להבין כי הטבעת עתידה להיות עליה כל החיים, כך שאין יהיה זה כדאי להתעלם מהטעם האישי שלה. חשוב שתתאים את הטבעת לטעם האישי שלה בתכשיטים. בנוסף, חשוב לשלב בטבעת גם את טעמך האישי שכן מדובר על מתנה המגיעה ממך.

5.האם הטבעת הנבחרת עומדת בתקציב שלך?

אז לאחר שהתלבטת והתחבטת וסקרת את הקטלוג האינטרנטי זמן רב, הגעת להחלטה. בשלב האחרון אתה אמור להישאר עם כמה טבעות בודדות, ולהחליט איזו מהן תהיה הטבעת הנבחרת. הדרך הטובה ביותר לסנן כאן את הבחירה היא באמצעות התקציב שלך. נסה לבחור את הטבעת ההולמת ביותר את התקציב שהגדרת מראש לרכישת הטבעת. וכעת? אתה בדרך לכרוע ברך. בהצלחה!

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

לאהבה שלך אין מחיר - לטבעת האירוסין יש

לצד הרכישות שאתם מבצעים בשגרת היום שלכם, הרי שישנה רכישה אחת משמעותית, שניתן לסמן אותה כמיוחדת וחשובה יותר מכל הרכישות האחרות: טבעת האירוסין.

להמשך קריאה

רעיונות מקוריים להצעת נישואין מרגשת

לאחר מסע לא פשוט של חיפוש אחר הטבעת המושלמת, הגיע הרגע לברר איך בעצם כדאי להציע נישואין. 5 הצעות מרגשות שיבטיחו לך תשובה חיובית – לפניך.

להמשך קריאה

הצעות הנישואין הפרועות ביותר

אז אחרי שראית טבעות אירוסין קלאסיות, הגיע כעת הזמן להתפנות להפקת ההצעה. הנה לך כמה רעיונות מרגשים, יוצאי דופן ומפתיעים במיוחד.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ