צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

טבעת מזהב צהוב או לבן - מה בוחרים

השאלה השכיחה ביותר המופנית אל חנויות התכשיטים היא השאלה בדבר צבע הזהב – הלבן או הצהוב. למרות מה שניתן לחשוב, קביעת צבע הזהב לטבעת מסתמנת כתהליך הפשוט ביותר, המהיר ביותר והקל ביותר. המדריך המלא לבחירת צבע הטבעת, לפניכם:

שלב ראשון: באיזה צבע התכשיטים שלה?

אינך אמור להמר על צבע הטבעת שאתה מעניק ולקוות שהיא תאהב את הטבעת. הדרך אל בחירת צבע הטבעת עוברת במגירת התכשיטים שלה. כל עוד בת הזוג שלך עונדת תכשיטים דרך קבע, לא אמורה להיות לך בעיה. מרבית הנשים דבקות בצבע אחד של תכשיטים, כך שכל הנדרש ממך הוא להביט לדקה אחת בלבד במגירה ולהבין איזה צבע שלט. מצד אחד: נשים שאוהבות תכשיטי כסף ולהן יתאימו טבעות אירוסין מזהב לבן. מהצד השני? הנשים שאוהבות תכשיטי זהב בגוונם הצהוב ולהן יתאימו הטבעות מהזהב הצהוב.

שלב שני: התמקדות על סוג זהב

אחרי שהגעת למסקנה כי האזור בו אתה אמור להתמקד הוא טבעות אירוסין זהב צהוב, הדרך שלך מתקדמת מהר. ההמלצה היא להתחיל התעניינות לגבי הדגמים השונים באתר האינטרנט של חנות התכשיטים. הסיבה? בעת שאתה מגיע אל החנות, כל הדגמים מוצגים בפניך, כך שיכולת ההתמקדות הינה מעט סבוכה יותר. מנגד, באתר האינטרנט ישנה אפשרות לסנן דגמים על פי פרמטרים שונים, כאשר אחד מהם הוא צבע הזהב. הבט על כל הדגמים של הטבעות העשויות זהב צהוב ובחר את הטבעת האחת!

שלב שלישי: התמקדות על עיצוב הטבעת

כידוע, טבעת אירוסין אינה אך ורק צבע הזהב, אלא שהיא גם העיצוב של הטבעת. בעת שאתה מביט במגירת התכשיטים ומנסה להבין איזה צבע מתאים יותר לבת הזוג שלך, נסה להבין האם התכשיטים שלה מעוצבים ומעוטרים, או שהם נוטים לכיוון קלאסי-נייטרלי יותר. טבעות האירוסין מגיעות באלפי דגמים, כך שעל מנת שתוכל לצמצם את מגוון האפשרויות ולהעניק את הטבעת המדויקת ביותר, עליך להבין מה אתה מחפש.

שלב רביעי: חמישה דגמים סופיים וטבעת אחת

אז איך אמור להראות הצעד הסופי לפני הרכישה של הטבעת? אתה אמור להגיע פחות או יותר לחמישה דגמים פוטנציאליים, כאשר כולם בעלי אותן התכונות מבחינת סוג הזהב וסגנון הטבעת. מטבע הדברים, הטבעות לא נראות אותו הדבר, כאשר ישנם אלמנטים עיצוביים המבדילים בין דגם אחד לאחר. ההמלצה היא לישון על הדגמים כמה לילות. אתה תרגיש בעצמך בבטן איזה דגם הוא הנכון ביותר עבור האחת שלך ואותו תעניק בסופו של דבר.

אם אתה צריך גלגל הצלה נוסף בדרך אל הטבעת הנבחרת, הרי שתוכל לצמצם את הדגמים גם על פי מידת הרלוונטיות שלהם: אילו דגמים הכי חדשים, איזה מן הדגמים מעוצב על פי הטרנדים החמים ביותר, איזו טבעת הכי פופולארית בין אלו שאתה מתלבט ביניהן וכדומה.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

טבעות אירוסין על פני ההיסטוריה

מאז ומעולם בני אדם בחרו את בן או את בת הזוג שלהם. אנשים תמיד החליטו אם איזה איש או אישה הם יבלו את שארית ימי החיים שלהם. כך למשל עוד בתקופת התנ"ך בחר אברהם אבינו את שרה ויצחק בחר להתחתן עם רבקה. 

להמשך קריאה

ממי תוכל לשאוב רעיון לטבעת האירוסין

לצד הגברים שאולי קל להם לרכוש את הטבעת, ישנם לא מעטים המביעים חשש מרכישת הטבעת המדוברת. אז רגע לפני שמרימים ידיים ומצהירים כי מדובר על משימה בלתי אפשרית, הרי שתוכל לשאוב השראה ורעיון לטבעת די בקלות. מחפשים רעיון לטבעת האירוסין, צריכים הכוונה ועצה טובה? כל הדרכים אל הטבעת המושלמת לאהובתכם.

להמשך קריאה

סוגי יהלומים - כל מה שרציתם לדעת

כיום זה כבר ברור לכולם – יהלומים הם אבני החן המועדפים ביותר על ידי רוכשי התכשיטים בכלל ובפרט על רוכשי טבעות אירוסין

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ