צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

טבעת מזהב צהוב או לבן - מה בוחרים

השאלה השכיחה ביותר המופנית אל חנויות התכשיטים היא השאלה בדבר צבע הזהב – הלבן או הצהוב. למרות מה שניתן לחשוב, קביעת צבע הזהב לטבעת מסתמנת כתהליך הפשוט ביותר, המהיר ביותר והקל ביותר. המדריך המלא לבחירת צבע הטבעת, לפניכם:

שלב ראשון: באיזה צבע התכשיטים שלה?

אינך אמור להמר על צבע הטבעת שאתה מעניק ולקוות שהיא תאהב את הטבעת. הדרך אל בחירת צבע הטבעת עוברת במגירת התכשיטים שלה. כל עוד בת הזוג שלך עונדת תכשיטים דרך קבע, לא אמורה להיות לך בעיה. מרבית הנשים דבקות בצבע אחד של תכשיטים, כך שכל הנדרש ממך הוא להביט לדקה אחת בלבד במגירה ולהבין איזה צבע שלט. מצד אחד: נשים שאוהבות תכשיטי כסף ולהן יתאימו טבעות אירוסין מזהב לבן. מהצד השני? הנשים שאוהבות תכשיטי זהב בגוונם הצהוב ולהן יתאימו הטבעות מהזהב הצהוב.

שלב שני: התמקדות על סוג זהב

אחרי שהגעת למסקנה כי האזור בו אתה אמור להתמקד הוא טבעות אירוסין זהב צהוב, הדרך שלך מתקדמת מהר. ההמלצה היא להתחיל התעניינות לגבי הדגמים השונים באתר האינטרנט של חנות התכשיטים. הסיבה? בעת שאתה מגיע אל החנות, כל הדגמים מוצגים בפניך, כך שיכולת ההתמקדות הינה מעט סבוכה יותר. מנגד, באתר האינטרנט ישנה אפשרות לסנן דגמים על פי פרמטרים שונים, כאשר אחד מהם הוא צבע הזהב. הבט על כל הדגמים של הטבעות העשויות זהב צהוב ובחר את הטבעת האחת!

שלב שלישי: התמקדות על עיצוב הטבעת

כידוע, טבעת אירוסין אינה אך ורק צבע הזהב, אלא שהיא גם העיצוב של הטבעת. בעת שאתה מביט במגירת התכשיטים ומנסה להבין איזה צבע מתאים יותר לבת הזוג שלך, נסה להבין האם התכשיטים שלה מעוצבים ומעוטרים, או שהם נוטים לכיוון קלאסי-נייטרלי יותר. טבעות האירוסין מגיעות באלפי דגמים, כך שעל מנת שתוכל לצמצם את מגוון האפשרויות ולהעניק את הטבעת המדויקת ביותר, עליך להבין מה אתה מחפש.

שלב רביעי: חמישה דגמים סופיים וטבעת אחת

אז איך אמור להראות הצעד הסופי לפני הרכישה של הטבעת? אתה אמור להגיע פחות או יותר לחמישה דגמים פוטנציאליים, כאשר כולם בעלי אותן התכונות מבחינת סוג הזהב וסגנון הטבעת. מטבע הדברים, הטבעות לא נראות אותו הדבר, כאשר ישנם אלמנטים עיצוביים המבדילים בין דגם אחד לאחר. ההמלצה היא לישון על הדגמים כמה לילות. אתה תרגיש בעצמך בבטן איזה דגם הוא הנכון ביותר עבור האחת שלך ואותו תעניק בסופו של דבר.

אם אתה צריך גלגל הצלה נוסף בדרך אל הטבעת הנבחרת, הרי שתוכל לצמצם את הדגמים גם על פי מידת הרלוונטיות שלהם: אילו דגמים הכי חדשים, איזה מן הדגמים מעוצב על פי הטרנדים החמים ביותר, איזו טבעת הכי פופולארית בין אלו שאתה מתלבט ביניהן וכדומה.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

דברים שחייב לדעת לפני רכישת טבעות אירוסין

אם גם אתה הגעת לשלב בו אתם מתעניין לגבי טבעות אירוסין, דע כי אתה עתיד בקרוב מאד להפוך את בת הזוג שלך למאושרת בנשים. רכישת הטבעת היא כנראה הרכישה המשמעותית, החשובה והמרגשת ביותר שעשית וגם שתעשה, ועל מנת להבטיח שאתה אכן מבצע רכישה נבונה ומושכלת, חשוב שתכיר את התעודה הגמולוגית. כל עוד רכשת טבעת אירוסין המשובצת ביהלום, מגיע לך לקבל את התעודה הגמולוגית שהינה תעודת הזהות של היהלום שרכשת. באופן זה, אתה מקבל אישור רשמי כי היהלום או היהלומים המשובצים על הטבעת אמיתיים.

להמשך קריאה

מה דעתכם על כריעת ברך בחנות התכשיטים?

מהרגע שבו הודעתם לקרובים שלכם שאתם עומדים לעשות את הצעד ולהציע נישואין, נדמה כי כולם נרתמים לסייע לכם בבחירות השונות: בחירת החנות בה תרכשו את הטבעת, בחירת הטבעת בעצמה והמקום בו תציעו נישואין.

להמשך קריאה

כמה כסף משקיעים בטבעת האירוסין?

לכאורה, כל מה שבאמת צריך כדי להציע נישואין זו אהבה גדולה. בפועל, בכדי להציע את ההצעה על פי כל חוקי הטקס, יש צורך גם בטבעת אירוסין שכפי שידוע לכולם עולה לגברים הנרגשים כסף. המציאות היא שישנם לא מעט גברים שנבוכים לדבר על כסף בהקשר של אהבה ושל רומנטיקה, אך זה בלתי נמנע: כיום, המון גברים מעוניינים לרכוש טבעות אירוסין מיוחדות אך במחירים נוחים שאינם חוצים את גבול היכולת הכלכלית שלהם.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2023 - הצהרת נגישות