צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

טבעת בחרת? חייבים הצעת נישואין מרגשת

אתם ביחד כבר חמש שנים רצופות. עברתם במהלך כל הזמן הזה המון חוויות מרגשות, מהנות ומיוחדות. כעת לאחר כל השנים והחוויות האלו הגיע הזמן להתמסד, ולהתחייב אחד לשני לעולמים. הדרך המושלמת לעשות זאת היא כמובן להתחתן בחתונה נוצצת ומרגשת במיוחד.

כדי לעשות זאת אתה צריך להפתיע את זוגתך ואשתך לעתיד עם ההצעה המושלמת - הצעת נישואין מרגשת במיוחד, כזו שהיא לא תשכח לעולם. אז הדבר הראשון שיש לעשות הוא לבחור טבעת מהממת ויפה שהיא תזכה לענוד על אצבעה לנצח.

המלצות לבחירת טבעת אירוסין מושלמת

במידה ועדיין לא בחרת את טבעת האירוסין עבור זוגתך והנך מתלבט בבחירה, מומלץ לעבור בין מספר חנויות תכשיטים ולהתרשם מהמגוון המוצע שם. כדאי ללכת לחנויות האלו עם בן משפחה או חבר קרוב, כך תוכל לשמוע חוות דעת נוספת של אדם קרוב אליך ולהתלבט יחדיו מהי הבחירה הטובה ביותר לטבעת המושלמת.

על מנת שתוכל לבחור את הטבעת המתאימה ביותר מבחינת מראה וסגנון של זוגתם וגם מבחינת התאמה למידת האצבע, נסה למדוד את אחת מהטבעות שיש ברשותה ולעדכן במידה את היועצות בחנויות התכשיטים. במידה ואפשר, קח עמך את אחת מהטבעות שיש ברשותה (כמובן מבלי שהיא תשים לב).

טיפים להצעת נישואין מרגשת במיוחד

טבעות אירוסין מוכרחה להיות מרגשת מאוד עבור שניכם, הרי זהו הרגע הבלתי נשכח בו אתה מבקש מזוגתך להיות שלך לכל החיים. ארגן את אירוע הצעת הנישואין בהפתעה תוך עזרה מחברים ומשפחה. ניתן לומר שאופי הצעות הנישואין מתחלקות לכמה סוגים:

  • משפחתי – הצעת נישואין בהשתתפות של משפחה קרובה. אם אתם מחוברים מאוד למשפחה שלכם, מומלץ לערוך את ההצעה ביחד עם כל המשפחה, כך הם גם יוכלו לעזור לך בארגון של הכל.

  • חברתי – הצעת נישואין בהשתתפות חברים קרובים, כך שהם גם יוכלו לצם את כל האירוע למזכרת עולמים. אחד מהחברים המשותפים יוכל להרחיק את זוגתך מהבית בתירוץ כזה או אחר בזמן שאתה ושאר החברים עורכים את הבית להצעה המרגשת.

  • אישי – במידה והנך מעוניין לערוך את הצעת הנישואין באופן אישי כאשר רק אתה והיא נוכחים, דאג לקשט ולהכין את הבית מבעוד מועד בזמן שזוגתך מחוץ לבית. מומלץ להיעזר בחברים לצורך ארגון מהיר של כל הדברים, ובשעה בה היא צריכה לחזור לבית כולם יספיקו לצאת ולהשאיר אתכם לבד.

קבעו יום ושעה באחד מהבתים של ההורים או בדירתכם המשותפת, קשטו את כל הבית עם בלונים וכותרות ורדים. צרו שביל נרות רומנטי ויפה מכניסת הבית ועד הסלון שיוביל את זוגתך ההמומה עד אליך, שם תחכה לה על ברך אחת עם הטבעת שלופה ושלט ענק הנמצא מאחוריך ומכריז "התינשאי לי?"

שריון מועד מושלם לחתונה

לאחר ההצעה המרגשת וההתאוששות של שניכם מכל האירוע, הגיע השלב של בחירת יום ותאריך לאירוע הגדול בחייכם. העדיפו לשריין מראש את התאריך שאתם רוצים להתחתן, מכיוון שגם זוגות רבים נערכים מבעוד מועד לשריין תאריך מועדף.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

התייעצות עם חברים - התמקד על אינסטגרם ופייסבוק

השימוש ברשתות החברתיות לא רלוונטי רק לאלו המפעילים פרופילים פרטיים, אלא גם לאלו המתפעלים פרופילים עסקיים. כיום, הודות לאינטרנט ניתן לרכוש את טבעת האירוסין בקלות יתרה, כאשר התודה הגדולה ניתנת בעיקר לפייסבוק ולאינסטגרם. למרות הסיוע הגדול שניתן מהחברים הטובים, ניתן לעשות את המסע הזה בצורה עוצמתית ואישית יותר לצד הכלים הדיגיטלים.

להמשך קריאה

מדוע קל יותר לרכוש טבעת אירוסין קלאסית?

ישנה מוסיקה קלאסית, מטבח ישראלי קלאסי, לבוש קלאסי וגם טבעות אירוסין שהעיצוב שלהן קלאסי. מרבית הנשים הנשואות כיום עונדות טבעת בעיצוב קלאסי, וכך יכולה להיות גם האישה המאורסת הבאה. רגע לפני שאתם מחממים מנועים לקראת הצעת הנישואין, כדאי שתדעו כי תהליך הרכישה של הטבעות הקלאסיות הינו התהליך הקצר ביותר, הפשוט ביותר והזמין לכם ביותר. האם כדאי להעניק טבעת קלאסית? בהחלט!

להמשך קריאה

מה לא לעשות כשקונים טבעת אירוסין

ישנן טעויות רבות ונפוצות בקניית טבעות אירוסין שכמעט כל אחד יכול להתקל בהן.  במאמר זה נמנה חלק מהטעויות ונספק פתרונות נכונים, על מנת שתוכלו לקנות טבעת אירוסין איכותית, במחיר הגיוני, ועם תוצאות איכותיות.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ