צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

טבעת בחרת? חייבים הצעת נישואין מרגשת

אתם ביחד כבר חמש שנים רצופות. עברתם במהלך כל הזמן הזה המון חוויות מרגשות, מהנות ומיוחדות. כעת לאחר כל השנים והחוויות האלו הגיע הזמן להתמסד, ולהתחייב אחד לשני לעולמים. הדרך המושלמת לעשות זאת היא כמובן להתחתן בחתונה נוצצת ומרגשת במיוחד.

כדי לעשות זאת אתה צריך להפתיע את זוגתך ואשתך לעתיד עם ההצעה המושלמת - הצעת נישואין מרגשת במיוחד, כזו שהיא לא תשכח לעולם. אז הדבר הראשון שיש לעשות הוא לבחור טבעת מהממת ויפה שהיא תזכה לענוד על אצבעה לנצח.

המלצות לבחירת טבעת אירוסין מושלמת

במידה ועדיין לא בחרת את טבעת האירוסין עבור זוגתך והנך מתלבט בבחירה, מומלץ לעבור בין מספר חנויות תכשיטים ולהתרשם מהמגוון המוצע שם. כדאי ללכת לחנויות האלו עם בן משפחה או חבר קרוב, כך תוכל לשמוע חוות דעת נוספת של אדם קרוב אליך ולהתלבט יחדיו מהי הבחירה הטובה ביותר לטבעת המושלמת.

על מנת שתוכל לבחור את הטבעת המתאימה ביותר מבחינת מראה וסגנון של זוגתם וגם מבחינת התאמה למידת האצבע, נסה למדוד את אחת מהטבעות שיש ברשותה ולעדכן במידה את היועצות בחנויות התכשיטים. במידה ואפשר, קח עמך את אחת מהטבעות שיש ברשותה (כמובן מבלי שהיא תשים לב).

טיפים להצעת נישואין מרגשת במיוחד

טבעות אירוסין מוכרחה להיות מרגשת מאוד עבור שניכם, הרי זהו הרגע הבלתי נשכח בו אתה מבקש מזוגתך להיות שלך לכל החיים. ארגן את אירוע הצעת הנישואין בהפתעה תוך עזרה מחברים ומשפחה. ניתן לומר שאופי הצעות הנישואין מתחלקות לכמה סוגים:

  • משפחתי – הצעת נישואין בהשתתפות של משפחה קרובה. אם אתם מחוברים מאוד למשפחה שלכם, מומלץ לערוך את ההצעה ביחד עם כל המשפחה, כך הם גם יוכלו לעזור לך בארגון של הכל.

  • חברתי – הצעת נישואין בהשתתפות חברים קרובים, כך שהם גם יוכלו לצם את כל האירוע למזכרת עולמים. אחד מהחברים המשותפים יוכל להרחיק את זוגתך מהבית בתירוץ כזה או אחר בזמן שאתה ושאר החברים עורכים את הבית להצעה המרגשת.

  • אישי – במידה והנך מעוניין לערוך את הצעת הנישואין באופן אישי כאשר רק אתה והיא נוכחים, דאג לקשט ולהכין את הבית מבעוד מועד בזמן שזוגתך מחוץ לבית. מומלץ להיעזר בחברים לצורך ארגון מהיר של כל הדברים, ובשעה בה היא צריכה לחזור לבית כולם יספיקו לצאת ולהשאיר אתכם לבד.

קבעו יום ושעה באחד מהבתים של ההורים או בדירתכם המשותפת, קשטו את כל הבית עם בלונים וכותרות ורדים. צרו שביל נרות רומנטי ויפה מכניסת הבית ועד הסלון שיוביל את זוגתך ההמומה עד אליך, שם תחכה לה על ברך אחת עם הטבעת שלופה ושלט ענק הנמצא מאחוריך ומכריז "התינשאי לי?"

שריון מועד מושלם לחתונה

לאחר ההצעה המרגשת וההתאוששות של שניכם מכל האירוע, הגיע השלב של בחירת יום ותאריך לאירוע הגדול בחייכם. העדיפו לשריין מראש את התאריך שאתם רוצים להתחתן, מכיוון שגם זוגות רבים נערכים מבעוד מועד לשריין תאריך מועדף.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

לאהבה שלך אין מחיר - לטבעת האירוסין יש

לצד הרכישות שאתם מבצעים בשגרת היום שלכם, הרי שישנה רכישה אחת משמעותית, שניתן לסמן אותה כמיוחדת וחשובה יותר מכל הרכישות האחרות: טבעת האירוסין.

להמשך קריאה

טבעות אירוסין מעוצבות לסוגיהן

המונח טבעות אירוסין מעוצבות הינו כללי ומתאר מבחר רחב של טבעות אירוסין. רוב הטבעות היום נחשבות כטבעות מעוצבות. על מנת להבחין בהבדלים  של טבעות אירוסין מעוצבות ולא מעוצבות צריך לדעת מה נחשב כטבעת אירוסין מעוצבת.

להמשך קריאה

כך תדע שהיא, בדיוק כמוך ? מוכנה לטבעת

 ועל כן הם מחפשים בכל עת רמזים שיאותתו להם כי היא אכן מוכנה. אתה חולם בלילה על טבעות אירוסין מיוחדות, על הכוס שתשבור בחופה ועל החיים המשותפים שלכם ביחד? סביר להניח שגם היא. אם אתה בכל זאת מחפש רמזים – אחד מהרמזים הבאים בהחלט יוכלו לסמן לך שאתם באותו המקום...

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2023 - הצהרת נגישות