צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

טבעת אירוסין שלושה יהלומים אפשרות יוצאת מן הכלל

אחת האפשרויות הטובות ביותר עמן ניתן (ואף מומלץ) להציע לבת הזוג נישואין בצורה מרגשת ועוצרת נשימה לכל הדעות היא בעזרת טבעת אירוסין שלושה יהלומים. אודותיה של הטבעת ויתרונותיה השונים נעסוק בדיוק במאמר הנ"ל.
בת זוגתך דווקא חובבת תכשיטים בעלי מראה פשוט יותר, קלאסי? מעולה, המאמר הבא יוכל לסייע לך רבות: האם על טבעת אירוסין סוליטר כבר שמעת?

כיצד נראית טבעת האירוסין שלושה יהלומים?

ובכן, מדובר על מעין שילוב חכם ומנצח בין טבעת אירוסין קלאסית, מבחינת הפשטות של הטבעת, כלומר, אין פיתולים ועיטורים מיוחדים – חישוק הטבעת עצמו בעל מראה קלאסי ופשוט אך הדבר שהופך את הטבעת לבעלת מראה מנצח בא לידי ביטוי היא העובדה שבמרכזה של הטבעת מונחים שלושה יהלומים גדולים, בולטים ויפהפיים!

את הטבעת הזו ניתן לרכוש בזהב לבן או צהוב, הכל כמובן על פי טעם אישי ועדפותיו של הלקוח.
מכיוון ש"גאולת הכותרת" של הטבעת הם, איך לא, היהלומים חשוב להשקיע בתחום הנ"ל ומהי הכוונה? ובכן, חשוב שהיהלומים יהיו ברמה גבוהה ויהיו בעלי פרמטרים איכותיים.
המאמר הבא יסייע לך להבין מדוע מומלץ לרכוש סט תכשיטים למעמד הצעת הנישואין: טבעת target="_blank">למה עדיף לקנות סט תכשיטים להצעת נישואין.

אודות פרמטרים איכותיים של יהלומים בתכשיטים:

אז מה הכוונה, כשאנו אומרים, פרמטרים איכותיים להילומים? ובכן, יהלומים נמדדים על פי 4 פרמטרים מרכזיים והם: חיתוך, צבע, בהירות ואחרון חביב משקל. כעת נסביר אודות כל אחד מהפרמטרים בקצרה, על מנת שבעת בחירת טבעת אירוסין וכן גם בחירת היהלומים הבחירה תהיה ברורה הרבה יותר.

מה הכוונה בצבע? ובכן, היהלומים היקרים ביותר (ואף ניתן לומר הנחשקים ביותר) הם אלו "חסרי הצבע" ומדוע זאת? מכיוון שהם נחשבים כמחזרי האור והניצוץ הטובים ביותר. דירוגי צבע עבור יהלומים נמדדת על פי טבלה (ששמה הינו GIA) והציונים נעים בין האותיות D – כלומר, יהלום בעל צבע צלול ועד לאות Z שמסמל חוסר צבע.

משקל – אמנם כולנו יודעים מהי המשמעות של הפרמטר "משקל" אך חשוב שנציין זאת במספר מילים: יהלומים קטנים נחשבים הכי נפוצים בתעשייה ולכן, ככול שגודלו של היהלום גדל כך מחירו עולה. קראט אחד, חשוב לדעת, שווה למעשה 200 מ"ל (ובביטוי נוסף – 0.2 גרם).

חיתוך היהלום – על מנת שיהלום יראה נוצץ ולמעשה יצליח לספק את מירב היופי שלו, חשוב שהחיתוך ייעשה בצורה הטובה ביותר ולכן מדובר על נושא מאוד מאתגר מבחינת בעלי המקצוע.
את החיתוכי היהלום מדרגים על פי הפרמטרים הבאים: ירוד, טוב, מאוד טוב, פרמיום ואילו האחרון ביותר והטוב ביותר – אידיאלי.

בהירות – הבהירות עוסקת למעשה בפגמי היהלום שאלו מתחלקים לשניים: פגמים חיצוניים וכן, פגמים פנימיים. פגמים אלו יכולים לבוא לידי ביטוי בכל מיני צורות: סדקים, בועות, שריטות וכן הלאה.

לקריאת מאמר נוסף ומרתק, בקישור הבא: טבעת אירוסין עם יהלום אבן חן או ללא כלום?

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

טבעת אירוסין עם תעודה גמולוגית

תעודה גמולוגית משמעותה תעודה המכילה דירוג מדוייק של הפרמטרים המשמעותיים להבנת ערכו של היהלום כמו למשל סוג היהלום האם היהלום הינו יהלום טבעי יהלום מטופל או נחשב אבן חן.

להמשך קריאה

טבעת אירוסין עם אבן חן אפשרות מדהימה

אחת האפשרויות שדווקא נוטות שלא לבוא לידי ביטוי היא אפשרות של טבעת אירוסין אותה עוטרת אבן חן. רבים חושבים שכל הנשים חובבות יהלומים ולכן הן יעיפו את התכשיטים

להמשך קריאה

כיצד נדע כי הגיע הזמן להציע נישואין?

אין ספק שהצעת נישואין זה אחד האירועים המרגשים ביותר שיש ולא בכדי. בהצעת נישואין אנו למעשה מתחייבים על עתידנו ומביעים בקול את הרצון לחיות לנצח נצחים עם אהבת ליבנו. לא סתם הצעות נישואים תפסו מקום כה חשוב בפולקלור המקומי ולא סתם אנו עושים הכול בכדי שהצעת הנישואין תהיה הכי מיוחדת שאפשר.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2023 - הצהרת נגישות