צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

טבעת אירוסין עם יהלום אבן חן או ללא כלום

היום אנו נעסוק באחד הנושאים שללא שום צל של ספק מעניינים רוכשים רבים בעולם התכשיטנות – איזו טבעת אירוסין לרכוש – טבעת אירוסין עם יהלום, טבעת עם אבן חן או שמא לרכוש טבעת אירוסין ללא כלום, הכי פשוטה וקלאסית שיש? בואו נברר.

אפשרויות של טבעות אירוסין:

נתחיל עם המשפט שדי מתמצת את הבעיה של גברים רבים – כל אישה מתחברת אל סגנון עיצובי אחר. אמנם משפט זה בהחלט נכון אבל לכל כלל יש גם יוצא מן הכלל ובו אנו נתמקד היום.
למרות שלכל אישה יש סגנון עיצובי שמתאים לה ואליו היא מתחברת, אין ספק שלפעמים יש עיצובים מסוימים שגורמים לנשים "לחרוג" ממה שהן רגילות ולהתחבר לסגנונות אחרים.

כאשר רוצים ללכת על טבעת אירוסין עם יהלום ניתן למצוא אינסוף סגנונות הן של עיצובים והן של שיבוצי היהלומים. אם מדובר על אישה שחובבת יהלומים – עדיף יותר להשקיע ביהלום עצמו מאשר בעיצוב הטבעת. ניתן למצוא כיום עיצובים פשוטים יחסית (דבר שמוזיל את עלותה של הטבעת) ועל ידי כך ניתן להתמקד ביהלום עצמו ולרכוש יהלום בעל קריטריונים טובים (קראט, ללא פגמים, שיבוץ וכן הלאה). יש לוודא שני דברים: אחד, שהכלה המיועדת אכן מתחברת ליהלומים, שניים שהתקציב שלך יעמוד בזה כי אין ספק שמחירי טבעות עם יהלומים לעומת שתי האופציות המוצגות לעיל, יקרות יותר. אודות אפשרות של יהלומים, ניתן למצוא בקישור הבא: יהלומים אפיק השקעה בטוחה.

טבעת עם אבן חן נחשבת עבור רבים למעין חידוש מרענן בתחום בכלל ובתחום עיצובי הטבעות בפרט ומדוע? ובכן, נראה שרק לאחרונה רבים החלו להבין את הפוטנציאל המדהים שיש לאבני החן להציע בעיטור הטבעות ובשל כך, לצד המגוון של אבני החן שקיימים, טבעות עם אבני החן הופכות לאפשרות נהדרת. ניתן כמובן לשלב אבני חן קטנות לצד יהלומים קטנים ולמעשה לאפשר לאישה "ליהנות מכל העולמות" ואפשר פשוט לרכוש טבעת עם אבן חן יוקרתית ומרהיבה שתהפוך את הרכישה להצלחה מסחררת הן מבחינת האישה והן מבחינת המחיר המשתלם של טבעות אלו. למאמר העוסק בטבעות עם אבני חן, ניתן להקליק על הקישור המצורף: טבעת אירוסין עם אבן חן אפשרות מדהימה.

אפשרות נוספת היא כמובן אפשרות של טבעת ללא כל יהלום או אבן חן, מדוע זו נחשבת לאפשרות טובה? ובכן, כבתוך כל האפשרויות שהצגנו, ישנן נשים שלא מתחברות לאבני חן ויהלומים ולכן הן מעדיפות את המראה הפשוט – טבעת בעלת חישוק עבה עם חריטות ועיצובים בטבעת עצמה. יופי קלאסי ופשוט.
אודות נושא הצעות הנישואין, ניתן למצוא מידע בקישור הבא: לפני שאתה מציע נישואין מה צריך לדעת.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

טבעת אירוסין בעיצוב אישי

הצעת הנישואין הינה הצעה מרגשת הנערכים אליה המון זמן. מדובר בהצעה שמדמה הפקת אירוע קטן שכן יש צורך להשקיע מחשבה בבחירת הלוקיישן להצעה, אופן ההצעה ובעיקר בחירת הטבעת. גברים רבים משקיעים מחשבה רבה בבחירת הטבעת ועבורם הטבעת היא הפנים של ההצעה ועל כן היא צריכה להיות מושלמת.

להמשך קריאה

איך תקנו טבעת אירוסין טרנדית במיוחד?

בשנים האחרונות יש סגנון טבעות מאוד מיוחד ובולט אשר נקרא טבעות אירוסין היילו. כלות רבות מעוניינות בטבעות בסגנון זה. לפניכם, מדריך לקניית טבעת אירוסין טרנדית.

 

להמשך קריאה

יהלום על טבעת האירוסין ? השקעה שתיזכר תמיד

הפקת החתונה שלנו הינה אליך ארוך המקפל בתוכו שלבים רבים. לפני שאנו מתחילים לחשוב על מתחם אירועים, קייטרינג משובח ושמלה בלתי נשכחת, נדמה שישנו אירוע אחד שלא ניתן לפסוח עליו בדרך אל החתונה הגדולה והרי שמדובר בהצעת הנישואין. על מנת להציע נישואין בדרך המקובלת צריך להצטייד בטבעת אירוסין  שלה תפקיד חשוב בהצעה הגדולה. כיום ניתן למצוא מגוון טבעות אירוסין רבות אשר באות לתת מענה לכל סגנון וכמעט לכל תקציב, אך עדיין נדמה שהטבעת שכולן חולמות לקבל הינה טבעת ספציפית: טבעת עם יהלום.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ