צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

טבעת אירוסין עם יהלום אבן חן או ללא כלום

היום אנו נעסוק באחד הנושאים שללא שום צל של ספק מעניינים רוכשים רבים בעולם התכשיטנות – איזו טבעת אירוסין לרכוש – טבעת אירוסין עם יהלום, טבעת עם אבן חן או שמא לרכוש טבעת אירוסין ללא כלום, הכי פשוטה וקלאסית שיש? בואו נברר.

אפשרויות של טבעות אירוסין:

נתחיל עם המשפט שדי מתמצת את הבעיה של גברים רבים – כל אישה מתחברת אל סגנון עיצובי אחר. אמנם משפט זה בהחלט נכון אבל לכל כלל יש גם יוצא מן הכלל ובו אנו נתמקד היום.
למרות שלכל אישה יש סגנון עיצובי שמתאים לה ואליו היא מתחברת, אין ספק שלפעמים יש עיצובים מסוימים שגורמים לנשים "לחרוג" ממה שהן רגילות ולהתחבר לסגנונות אחרים.

כאשר רוצים ללכת על טבעת אירוסין עם יהלום ניתן למצוא אינסוף סגנונות הן של עיצובים והן של שיבוצי היהלומים. אם מדובר על אישה שחובבת יהלומים – עדיף יותר להשקיע ביהלום עצמו מאשר בעיצוב הטבעת. ניתן למצוא כיום עיצובים פשוטים יחסית (דבר שמוזיל את עלותה של הטבעת) ועל ידי כך ניתן להתמקד ביהלום עצמו ולרכוש יהלום בעל קריטריונים טובים (קראט, ללא פגמים, שיבוץ וכן הלאה). יש לוודא שני דברים: אחד, שהכלה המיועדת אכן מתחברת ליהלומים, שניים שהתקציב שלך יעמוד בזה כי אין ספק שמחירי טבעות עם יהלומים לעומת שתי האופציות המוצגות לעיל, יקרות יותר. אודות אפשרות של יהלומים, ניתן למצוא בקישור הבא: יהלומים אפיק השקעה בטוחה.

טבעת עם אבן חן נחשבת עבור רבים למעין חידוש מרענן בתחום בכלל ובתחום עיצובי הטבעות בפרט ומדוע? ובכן, נראה שרק לאחרונה רבים החלו להבין את הפוטנציאל המדהים שיש לאבני החן להציע בעיטור הטבעות ובשל כך, לצד המגוון של אבני החן שקיימים, טבעות עם אבני החן הופכות לאפשרות נהדרת. ניתן כמובן לשלב אבני חן קטנות לצד יהלומים קטנים ולמעשה לאפשר לאישה "ליהנות מכל העולמות" ואפשר פשוט לרכוש טבעת עם אבן חן יוקרתית ומרהיבה שתהפוך את הרכישה להצלחה מסחררת הן מבחינת האישה והן מבחינת המחיר המשתלם של טבעות אלו. למאמר העוסק בטבעות עם אבני חן, ניתן להקליק על הקישור המצורף: טבעת אירוסין עם אבן חן אפשרות מדהימה.

אפשרות נוספת היא כמובן אפשרות של טבעת ללא כל יהלום או אבן חן, מדוע זו נחשבת לאפשרות טובה? ובכן, כבתוך כל האפשרויות שהצגנו, ישנן נשים שלא מתחברות לאבני חן ויהלומים ולכן הן מעדיפות את המראה הפשוט – טבעת בעלת חישוק עבה עם חריטות ועיצובים בטבעת עצמה. יופי קלאסי ופשוט.
אודות נושא הצעות הנישואין, ניתן למצוא מידע בקישור הבא: לפני שאתה מציע נישואין מה צריך לדעת.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

טבעות אירוסין לשניים

טבעת אירוסין מאז ומתמיד מסמלת את סטטוס האישה אל מול החברה, אישה העונדת טבעת אירוסין מתויגת בעיני הסביבה כי היא עומדת להינשא ואינה שייכת לחוג הרווקות. לעומת זאת גבר אינו נושא שום סימן חברתי שהוא עומד לבוא בברית נישואין, עד לחתונה שבה הגבר עונד טבעת המסמלת את היותו נשוי. 

להמשך קריאה

טבעות אירוסין, זו לא קנייה בלתי אפשרית

קניית טבעות אירוסין מרתיעה גברים רבים מכמה סיבות: הם לא מבינים ביהלומים, הם מפחדים שבת הזוג לא תאהב את הבחירה שלהם, ובכלל הידיעה שטבעת אירוסין כל כך יקרה מרתיעה בפני עצמה. אז הרשו לי לשבור לכן כמה מהמיתוסים על טבעות אירוסין:

להמשך קריאה

איך קרה שניתן לרכוש כיום טבעות אירוסין זולות

ישנה הנחה שרבים דבקים בה, שטבעת האירוסין חייבת להיות בהכרח בעלות יקרה. הגיע הזמן אחת ולתמיד לנפץ את המיתוס הזה, ולהבהיר כי טבעת האירוסין היא בסופו של דבר טבעת, וטבעות ניתן לרכוש במניפה רחבה של מחירים. ההחלטה כמה להשקיע בטבעת, איזו טבעת לבחור ומה יהפוך את אהובתכם לנרגשת – היא החלטה ובחירה שלכם. טבעות אירוסין זולות – מה באמת עומד מאחוריהן?

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2022