צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

טבעת אירוסין עם יהלום אבן חן או ללא כלום

היום אנו נעסוק באחד הנושאים שללא שום צל של ספק מעניינים רוכשים רבים בעולם התכשיטנות – איזו טבעת אירוסין לרכוש – טבעת אירוסין עם יהלום, טבעת עם אבן חן או שמא לרכוש טבעת אירוסין ללא כלום, הכי פשוטה וקלאסית שיש? בואו נברר.

אפשרויות של טבעות אירוסין:

נתחיל עם המשפט שדי מתמצת את הבעיה של גברים רבים – כל אישה מתחברת אל סגנון עיצובי אחר. אמנם משפט זה בהחלט נכון אבל לכל כלל יש גם יוצא מן הכלל ובו אנו נתמקד היום.
למרות שלכל אישה יש סגנון עיצובי שמתאים לה ואליו היא מתחברת, אין ספק שלפעמים יש עיצובים מסוימים שגורמים לנשים "לחרוג" ממה שהן רגילות ולהתחבר לסגנונות אחרים.

כאשר רוצים ללכת על טבעת אירוסין עם יהלום ניתן למצוא אינסוף סגנונות הן של עיצובים והן של שיבוצי היהלומים. אם מדובר על אישה שחובבת יהלומים – עדיף יותר להשקיע ביהלום עצמו מאשר בעיצוב הטבעת. ניתן למצוא כיום עיצובים פשוטים יחסית (דבר שמוזיל את עלותה של הטבעת) ועל ידי כך ניתן להתמקד ביהלום עצמו ולרכוש יהלום בעל קריטריונים טובים (קראט, ללא פגמים, שיבוץ וכן הלאה). יש לוודא שני דברים: אחד, שהכלה המיועדת אכן מתחברת ליהלומים, שניים שהתקציב שלך יעמוד בזה כי אין ספק שמחירי טבעות עם יהלומים לעומת שתי האופציות המוצגות לעיל, יקרות יותר. אודות אפשרות של יהלומים, ניתן למצוא בקישור הבא: יהלומים אפיק השקעה בטוחה.

טבעת עם אבן חן נחשבת עבור רבים למעין חידוש מרענן בתחום בכלל ובתחום עיצובי הטבעות בפרט ומדוע? ובכן, נראה שרק לאחרונה רבים החלו להבין את הפוטנציאל המדהים שיש לאבני החן להציע בעיטור הטבעות ובשל כך, לצד המגוון של אבני החן שקיימים, טבעות עם אבני החן הופכות לאפשרות נהדרת. ניתן כמובן לשלב אבני חן קטנות לצד יהלומים קטנים ולמעשה לאפשר לאישה "ליהנות מכל העולמות" ואפשר פשוט לרכוש טבעת עם אבן חן יוקרתית ומרהיבה שתהפוך את הרכישה להצלחה מסחררת הן מבחינת האישה והן מבחינת המחיר המשתלם של טבעות אלו. למאמר העוסק בטבעות עם אבני חן, ניתן להקליק על הקישור המצורף: טבעת אירוסין עם אבן חן אפשרות מדהימה.

אפשרות נוספת היא כמובן אפשרות של טבעת ללא כל יהלום או אבן חן, מדוע זו נחשבת לאפשרות טובה? ובכן, כבתוך כל האפשרויות שהצגנו, ישנן נשים שלא מתחברות לאבני חן ויהלומים ולכן הן מעדיפות את המראה הפשוט – טבעת בעלת חישוק עבה עם חריטות ועיצובים בטבעת עצמה. יופי קלאסי ופשוט.
אודות נושא הצעות הנישואין, ניתן למצוא מידע בקישור הבא: לפני שאתה מציע נישואין מה צריך לדעת.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

החלטתם להתארס, מה עכשיו?

אתם יוצאים עם מישהי כבר תקופה ארוכה והכול מרגיש לכם נכון, היא אהבת חייכם ואתם בטוחים שאתם רוצים להתחתן איתה. מה עושים עם זה כעת, כיצד מתקדמים לשלב הבא? התשובה היא פשוטה מאוד אנחנו צריכים להציע לה הצעת נישואים וכמה שיותר מהר יותר טוב. הצעת נישואין יכולה לבוא במגוון צורות ואין בה נכון ולא נכון.

להמשך קריאה

בחירת טבעת אירוסין

בחירת טבעת אירוסין זה נושא לא פשוט, קיימים אין ספור דגמים ועיצובים של טבעות אירוסין והשאלה הנשאלת היא איך אבחר את הטבעת המתאימה ביותר

להמשך קריאה

הרי את מקודשת לי? לא רק בטבעת זו

אחד הרגעים המרגשים ביותר בחייו של כל בחור צעיר, הוא הרגע בו הוא מצהיר על אהבתו באופן רשמי, ומבקש מאהובתו להינשא לו. רבים עושים זאת על ידי רכישת טבעת אירוסין מרהיבה המרגשת את הכלה העתידית עד דמעות, ומצפים בכיליון עיניים לתשובה החיובית שלה. 

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2023 - הצהרת נגישות