צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

טבעת אירוסין עם אבן חן אפשרות מדהימה

אחת האפשרויות שדווקא נוטות שלא לבוא לידי ביטוי היא אפשרות של טבעת אירוסין אותה עוטרת אבן חן. רבים חושבים שכל הנשים חובבות יהלומים ולכן הן יעיפו את התכשיטים שלהם בכלל וטבעת האירוסין שלהן בפרט עם יהלום, כאשר הדבר איננו נכון כלל וכלל. כיום ניתן למצוא מגוון עשיר של עיצובי תכשיטים וטבעות שעוטרות אותם אבני חן. אז מדוע מדובר על אפשרות מדהימה? בואו נבדוק!
רגע לפני שנמשיך, הקלק על הקישור הבא בכדי להבין ולהכיר לעומק את סוגי עיצובי טבעות אירוסין הקיימים.

הסיבות שהופכות טבעות אירוסין אבני חן לאטרקטיביות:

אבני חן נחשבות לתופעת עיצוב שהופכת למבוקשת יותר ויותר בשנים האחרונות. השילוב של השיבוץ, העיצובים הייחודים שפוקדים את עולם התכשיטים וטבעות האירוסין לצד המגוון העשיר שיש לכל אבן חן להציע, הופך אותם לפופולאריות הן בקרב נשים והן בקרב גברים. רבים לא יודעים זאת אך קיימים עשרות סוגים של אבני חן, לכל אחת מהן יופי מרהיב משלה.
סיבה נוספת אשר הופכת את אבני החן למרכיב עיצובי מנצח עבור רבים היא העובדה שיופיין מחזיק שנים על גבי שנים ומעבר לכך – אין צורך לדאוג, בניגוד אל טבעות עם יהלומים, לשמירה הקפדנית אודותיהן (כלומר, לכך שלא התלכלכו, כיצד לנקות אותם, שהברק הנוצץ של היהלומים לא ייעלם וכן הלאה). הן הרבה יותר קלות ופשוטות לתחזוקה.
כאמור, אם אנו מחפשים סיבה מרכזית נוספת הרי שאי אפשר לדלג על היתרון הנוגע במחיר. מה הכוונה? ובכן, יהלומים, כפי שכולנו יודעים, נחשבים מאוד יוקרתיים ולמעשה יש ארבעה קריטריונים מרכזיים שעל פיהם בוחנים כל יהלום ויהלום, ככול שיהלום יפה יותר והקריטריונים שלו טובים יותר, כך המחיר יהיה בהתאם. מעוניין לרכוש סט לכבוד הצעת האירוסין? בחירה נהדרת, הקלק על הקישור הבא בכדי ללמוד פרטים נוספים אודות אפשרות זו: למה עדיף לקנות סט תכשיטים להצעת נישואין.
לעומת זאת, כאשר אנו מדברים על טבעות עם אבני חן, יופיין מרהיב ללא יוצא מן הכלל אך המחיר נמוך באופן משמעותי, דבר שיכול להקל משמעותי על כיסו של הגבר המיועד להציע לבת זוגתו נישואין אך מעוניין ליהנות מטבעת יפהפייה. האפשרויות של סוגי אבני החן יוצאות מן הכלל ועל מנת לדעת בוודאות שבת הזוג תתחבר לאבן החן, מומלץ לבקש מחברה קרובה, אחותה או אמה של הכלה המיועדת להצטרף אל מסע הרכישה.
כעת, לאחר שכבר אתה מוכן להצעת הנישואין, הנה מאמר שיכול להועיל לך בדרך אל החופה: הכנות לפני החתונה.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

האם טבעת האירוסין מזהב אמיתי

האם קניתם טבעת אירוסין מזהב אמיתי? האם הטבעת שלכם באמת שווה את הכסף שהשקעתם בה? בואו תלמדו איך אפשר לגלות את האמת.

להמשך קריאה

המדריך השלם להצעת נישואין מושלמת

בשורות הבאות ריכזנו לכם את כול המידע שאתם צריכים על הצעות נישואין מיוחדות. הצעת נישואין היא אחד האירועים החשובים ביותר בחייכם ואתם צריכים לעשות הכול בכדי שהיא תצא מוצלחת. למעשה בת הזוג שלכם מדמיינת מאז ינקותה את הצעת הנישואין שלה היא תזכה והיא מייחלת להצעה מיוחדת וקסומה. 

להמשך קריאה

טבעת מזהב צהוב או לבן - מה בוחרים

השאלה השכיחה ביותר המופנית אל חנויות התכשיטים היא השאלה בדבר צבע הזהב – הלבן או הצהוב. למרות מה שניתן לחשוב, קביעת צבע הזהב לטבעת מסתמנת כתהליך הפשוט ביותר, המהיר ביותר והקל ביותר. המדריך המלא לבחירת צבע הטבעת, לפניכם:

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2023 - הצהרת נגישות