צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

טבעת אירוסין עם אבן חן אפשרות מדהימה

אחת האפשרויות שדווקא נוטות שלא לבוא לידי ביטוי היא אפשרות של טבעת אירוסין אותה עוטרת אבן חן. רבים חושבים שכל הנשים חובבות יהלומים ולכן הן יעיפו את התכשיטים שלהם בכלל וטבעת האירוסין שלהן בפרט עם יהלום, כאשר הדבר איננו נכון כלל וכלל. כיום ניתן למצוא מגוון עשיר של עיצובי תכשיטים וטבעות שעוטרות אותם אבני חן. אז מדוע מדובר על אפשרות מדהימה? בואו נבדוק!
רגע לפני שנמשיך, הקלק על הקישור הבא בכדי להבין ולהכיר לעומק את סוגי עיצובי טבעות אירוסין הקיימים.

הסיבות שהופכות טבעות אירוסין אבני חן לאטרקטיביות:

אבני חן נחשבות לתופעת עיצוב שהופכת למבוקשת יותר ויותר בשנים האחרונות. השילוב של השיבוץ, העיצובים הייחודים שפוקדים את עולם התכשיטים וטבעות האירוסין לצד המגוון העשיר שיש לכל אבן חן להציע, הופך אותם לפופולאריות הן בקרב נשים והן בקרב גברים. רבים לא יודעים זאת אך קיימים עשרות סוגים של אבני חן, לכל אחת מהן יופי מרהיב משלה.
סיבה נוספת אשר הופכת את אבני החן למרכיב עיצובי מנצח עבור רבים היא העובדה שיופיין מחזיק שנים על גבי שנים ומעבר לכך – אין צורך לדאוג, בניגוד אל טבעות עם יהלומים, לשמירה הקפדנית אודותיהן (כלומר, לכך שלא התלכלכו, כיצד לנקות אותם, שהברק הנוצץ של היהלומים לא ייעלם וכן הלאה). הן הרבה יותר קלות ופשוטות לתחזוקה.
כאמור, אם אנו מחפשים סיבה מרכזית נוספת הרי שאי אפשר לדלג על היתרון הנוגע במחיר. מה הכוונה? ובכן, יהלומים, כפי שכולנו יודעים, נחשבים מאוד יוקרתיים ולמעשה יש ארבעה קריטריונים מרכזיים שעל פיהם בוחנים כל יהלום ויהלום, ככול שיהלום יפה יותר והקריטריונים שלו טובים יותר, כך המחיר יהיה בהתאם. מעוניין לרכוש סט לכבוד הצעת האירוסין? בחירה נהדרת, הקלק על הקישור הבא בכדי ללמוד פרטים נוספים אודות אפשרות זו: למה עדיף לקנות סט תכשיטים להצעת נישואין.
לעומת זאת, כאשר אנו מדברים על טבעות עם אבני חן, יופיין מרהיב ללא יוצא מן הכלל אך המחיר נמוך באופן משמעותי, דבר שיכול להקל משמעותי על כיסו של הגבר המיועד להציע לבת זוגתו נישואין אך מעוניין ליהנות מטבעת יפהפייה. האפשרויות של סוגי אבני החן יוצאות מן הכלל ועל מנת לדעת בוודאות שבת הזוג תתחבר לאבן החן, מומלץ לבקש מחברה קרובה, אחותה או אמה של הכלה המיועדת להצטרף אל מסע הרכישה.
כעת, לאחר שכבר אתה מוכן להצעת הנישואין, הנה מאמר שיכול להועיל לך בדרך אל החופה: הכנות לפני החתונה.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

טבעת אירוסין שלושה יהלומים אפשרות יוצאת מן הכלל

אחת האפשרויות הטובות ביותר עמן ניתן (ואף מומלץ) להציע לבת הזוג נישואין בצורה מרגשת ועוצרת נשימה לכל הדעות היא בעזרת טבעת אירוסין שלושה יהלומים. אודותיה של הטבעת ויתרונותיה השונים נעסוק בדיוק במאמר הנ"ל.
 

להמשך קריאה

איך לבחור טבעות אירוסין

כאשר מחליטים להציע נישואין, חשוב מאוד לדאוג לאווירה המתאימה שכן ההצעה היא אירוע שזוכרים לכל החיים. בתוך כך, חשוב מאוד להעניק טבעת אירוסין יפה, כזאת שנבחרה בקפידה. מכיוון שצעד כזה נעשה לרוב על ידי בן הזוג, שלא בהכרח נחשב למבין גדול בענייני טבעות בכלל וטבעות לאירוסין בפרט, אנו מציגים מדריך מקוצר לבחירה נכונה של טבעת אירוסין.

להמשך קריאה

כך תימנע מכל הרגעים המביכים בהצעת הנישואין

הצעת הנישואין הינה אירוע בפני עצמו, והמטרה הברורה שלכם היא להציע את ההצעה החד פעמית בצורה לא פחות ממושלמת! לפניכם כל הטעויות שכבר נעשו בתום, כך שאתם תדעו להימנע מהן. אז מאילו טעויות שכיחות תוכלו להימנע ואיך מחיר טבעת אירוסין קשור לזה?

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ